5 0 T Haarlem 'slaat door' Drie korfbalclubs in gevaar Hl Forescate loopt uit op Alecto: 2-1 zege Blitz komt net iets tekort: 79-81 Danaiden, TOP en Crescendo Duitsers verslaan Oranje Hagens en Wiel gaan Leiden voor: 82-72 m!' Brewers weer gelijk Trotters leveren zwakke prestatie Ruime winst voor LMHC-heren MAANDAG 18 OKTOBER 1982 Sport PAGINA 19 LEIDEN - In de Overgangsklasse van de veldkorfbalcompetitie is De Danaiden nu precies halver wege, maar nog steeds heeft de Leidse ploeg nog niet het genoe gen kunnen smaken van een ge lijkspel of een overwinning. Ook tegen mede-debutant HKC moest De Danaiden nederig het hoofd buigen. In de Promo tieklasse C zal elk puntje dat Zuiderkwartier en Fides Pacta bijeen sprokkelen goud waard zijn. Alle ploegen, behalve de twee koplopers PSV en Achilles, bevinden zich bijeen in één grote middenmootgroep, waar straks na de zaalkorfoalonderbreking toch twee het haasje zullen zijn. In de tweede klasse verloor Fiks voorlopig de leiding en deed de ze na een magere strijd over aan Kinderdijk. De Danaiden-HKV 6-10 (3-5). Pre cies op de helft van de competi tie lijkt het erop dat De Danaiden met nul punten zich nog maar weinig illusies mag maken over een eventuele verlenging van haar verblijf in de Over gangsklasse. Maar omdat zowel DTV als Wordt Kwiek zich nog dicht bij de onderste plaats be vinden, kan de tweede helft van de competitie best nog wel eens interessant worden voor de Lei- denaars Tegen koploper HKC, een positie die deze oloeg niet lang zal bezet ten, heeft De Danaïden bij een BUCKEBURG (GPD) - Nederland is en blijft de tweede hockeyna- tie van Europa. Bij tijd en wijle laat West-Duitsland zich even van de troon rollen, om de Ne derlanders er daarna steevast op te wijzen dat de Europese beker niet zomaar in de prijzenkast staat en dat de zilveren WK-me- dailles op basis van kwaliteit in Bombay zijn veroverd. Zaterdag, op het natuurgras in Hildesheim bleef Oranje nog met 2-2 over eind, negentien uur later kreeg het in Buckeburg echter een les je in het benutten van kansen: 3- 1. Bondscoach Wim van Heumen dacht in eerste instantie aan het psychologische effect. „Met het tien-landentoernooi in Australië en de EK 1983 in Amstelveen voor de boeg, had ik zo graag eens willen afrekenen met het idee dat we de Duitsers niet al tijd kunnen verslaan. We waren via drie succesvolle duels aardig op weg, nu spelen we hen weg, laten een dozijn kansen liggen en worden met 3-1 ingepakt". Een simpele constatering, maar het duel in Hildesheim was niets meer dan een hommage aan het plaatselijke Eintracht, dat 25 jaar bestaat. Het kreeg als cadeau een interland, maar de club bezit geen kunstgras, een spelopper- vlak dat in Nederland alleen Bloemendaal nog ontbeert. Oranje speelde op de overigens perfecte grasmat kunstgrashoc- key, in tegenstelling tot de Duit sers, die er drie dagen op hadden getraind, al was het profijt nihil. Snel bleek dat uiterverdedigen via HAARLEM - Hoewel de troostelo ze laatste positie op de ranglijst anders doet vermoeden is Stars uit Haarlem helemaal niet zo'n slecht ploegje. Alleen, het team van Ruud Harrewijn zit momen teel in de hoek waar de slagen vallen en dat vertroebeld het beeld enigszins. Tot overmaat van ramp moest de veelgeplaag de coach - geen sponsor, geen geld, tot voor kort geen tweede Amerikaan - zaterdag opnieuw tegenslag incasseren Dat was dan niet zozeer de min of meer ingecalculeerde nederlaag tegen Elmex Leiden (72-82), maar voor al het verlies van een voor hem belangrijke speler. Want schutter Johan Koster zal zeker zes wed strijden aan zijn broek krijgen. Een domme reactie van deze Haar lemmer die in een scrimmage om de bal het woord grondgevecht iets te letterlijk opvatte. Hy plantte, met Miller en Richel bo venop zich, zijn vuist midden in het gezicht van laatstgenoemde. De arbiters Ruessink en Woud stra stonden er met hun neuzen bovenop en hen restte slechts één beslissing: inpakken en weg wezen. Net 'terug' na een slepen de blessure kan de iets te gezette achterstand van 5-7 in de tweede helft, zelfs goede mogelijkheden gekend om de stand in even wicht te brengen. Echter een op halve krachten spelende Hans v.d. Leek, die zich na zijn blessu re beter direkt had kunnen laten vervangen, kon niet meer vol doende gevaar stichten om HKC op de knieën te krijgen. Twee strafworpen beslisten daarna de wedstrijd, waarin De Danaïden aanmerkelijk minder fouten maakte dan voorheen en waarin toch ook weer Danaiden's zwak ste punt naar boven kwam. Het te gemakkelijk doelpunten door laten, vooral aan dameszijde, waardoor de aanval te weinig tijd krijgt om produktief te worden. Doelpunten: Pieter Koornneef, Monique Slingerland, Hans v.d. Leek, Marco Buys, Jo Korenhof en Kees Christiaanse. Fides Pacta-Blauw Wit '51 6-6 (4- combinaties op gras minder sim pel is en er opbouwend andere vormen dienen te worden gehan teerd, maar geen mens die er om maalt, omdat er zo langzamer hand geen enkel belangrijk eve nement meer op natuurgras wordt gehouden. Die 2-2 was een aardige warming-up voor de zon dag, en dan zou Oranje tonen dat de Duitsers met hun natuurgras- velden langzaam maar zeker ach ter dreigen te gaan lopen en dat ze hun WK-zilver van Bombay te danken hebben aan het bezit van velden waarop in ons land alleen nog de koeien plezier hebben. Bondscoach Klaus Kleiter kent Oranje door en door. Hij weet dat Van Heumen zijn team heeft op gebouwd rond Ties Kruize, die als geen ander de scoop (een ho ge lob) beheerst. De Hagenaar, die bij wijze van uitzondering nu Koster nu een week of wat gaan nadenken over zijn onsportieve gebaar. Compleet En dat zal Harrewijn wel niet leuk vinden. Hij had gedacht met een weer fitte Koster en de vorige week gearriveerde tweede Ame rikaan Ben Cooper - die wordt betaald uit de eigen middelen van een supporter - eindelijk een compleet en representatief team op de been te hebben waarmee hij uit de put van de eredivisie zou kunnen opkruipen. Nu vaste kracht Koster, altijd wel goed voor een punt of twintig, voorlo pig moet brommen raakt hij al leen maar weer verder achterop. Het is moeilijk te zeggen in hoever re Haarlem zaterdag meteen al schade ondervond van Kosters' vroegtijdige aftocht. Toen hij, na zestien minuten minuten, nood gedwongen het strijdtoneel moest verlaten stond het in elk geval nog gelijk: 30-30. Een dik half uur schone speeltijd later daarentegen 56-72. Hem de ne derlaag in zyn schoenen schui ven voert misschien iets te ver, daarvoor is zijn inbreng na die 3). De eerste dertig minuten van deze wedstrijd, waarin Fides Pacta tegen een aanwakkerende wind in speelde, werden volledig door de Dordtse ploeg beheerst. Het was dan ook niet verwonder lijk dat Fides Pacta op een 0-3 achterstand werd gezet. Het doelpunt van Robin Sommeling echter herstelde het zelfvertrou wen van de Leidse ploeg waarin vooral het dameszestal van zich deed spreken. Patricia Gottmer en Jacqueline Veldhuyzen brachten Fides Pacta na fraai aanvalsspel op gelijke hoogte, waarna Ronald v.d. Velde nog voor het rustsignaal de stand op 4-3 bracht. In de tweede helft werd Blauw Wit door Fides Pac ta volledig weggespeeld, maar de Leidse ploeg kon dat toch niet voldoende in doelpunten uit drukken. Wel scoorden Jeanet Smit en Janneke Verlind ieder eens zonder rugklachten speel de, zag zyn tactische wapen op natuurgras gelukken, maar zon dag zocht hij tevergeefs naar openingen. Kleiter beval een af wachtende houding, met veel manschappen op eigen helft. Daardoor had Kruize geen ruim te om zijn passes te geven. Het alternatief was snel gevonden, want de kunstgrascombinaties zitten er zo langzamerhand wel in. Aanvallende vleugelverdedi gers, die met diepgaande mid denvelders de achterlijn zoeken, behoren bij Oranje als de naam Kruize bij hockey. Arno den Har- tog smaakte het genoegen zijn 48e interland uit zo'n combinatie op te fleuren met zijn eerste Oranje-goal. Maar de vaak totaal onzichtbare maar altijd wel hard werkende spits Heiner Dopp toonde als eenmaal, maar verder dan de 6-4 voorsprong kwam Fides niet. Bij 6-5 was daarom de spanning en Blauw Wit weer terug. En uit een strafworp zag Blauw Wit daarna kans om in de laatste minuut van de wedstrijd toch nog de gelijk maker te scoren. Zuiderkwartier-Rust Roest 4-4 (1- 4). Ook voor Zuiderkwartier zal de competitie erg zwaar worden. Weliswaar bevinden de geelblau- wen zich temidden van een grote groep middenmoters, maar juist tegen de minderen laat Zuiderkwartier de punten lig gen. Rust Roest was bijvoor beeld zo'n tegenstander die aan de zegekar vastgebonden had moeten worden. Een kennelijk te zware druk voor de Leidse ploeg, want vooral in de eerste helft kwam het er aanvallend niet uit. Met een 1-4 achterstand startte Zuiderkwartier aan de tweede eerste aan waarom de Duitsers zich bewust in de verdrukking lieten brengen. De counter via Fried en afgerond door Dopp verraste iedereen, en toen Mi chael Peter in zyn 204e interland heel snel door had dat doelman Pierre Hermans zijn doel bij strafcorners uit snelde, legde hij de bal keurig pasklaar opzij voor Peter Caninenberg: 2-1. Nederland wankelde weliswaar geen moment, dicteerde zelfs het spel, maar bemerkte dat Heiner Dopp niet alleen een goede smaak heeft om zijn vak als wijn proever uit te oefenen, maar dat hij ook haarfijn aanvoelt hoe je een wilde klap moet inschatten. Peter Trumps lukraak-klap be handelde Dopp op de enig juiste wyze: 3-1. helft, waarin het spel van veel be tere kwaliteit was. Nadat Linda Neuteboom de achterstand wat kleiner maakte, bezorgde Dirk Derksen Zuiderkwartier de hal ve winst. De andere treffer kwam op naam van Dirk Jan de Kreek. TOP-Snel 9-11 (5-7). Voor het Sas- senheimse TOP wordt de situatie in de eerste klasse ook kritiek. Na vijf competitieduels hebben de roodwitten nog geen enkel punt bijeen kunnen vergaren en is de achterstand op Swift, Ani mo en GKV al vier punten. Tot aan de 30ste minuut bleef TOP op gelijke hoogte, waarna Snel in het laatste kwartier voor rust voor een 5-7 voorsprong zorgde. In de tweede helft een bijna zelf de beeld, maar de achterstand die TOP daarin opliep - Snel kwam van 6-8 op 6-10 - werd de ploeg fataal. Doelpunten: Peter Winter, Peter Tiggelman, Egbert HEREN 't Gooische - Leiden 1-5 De scoop in de enkele minuten op gang zijnde wedstrijd naar de linksbuiten van 't Gooische was te verrassend voor de Leiden- verdediging en kon de spits niet van het openingsdoelpunt af houden. Het antwoord van LMHC was zeer overtuigend en kwam al binnen een minuut door Bouwe Ledeboer die de gelijk maker scoorde. Luttele minuten later werd de stand op 1-2 ge bracht door Wouter Eikenhout die uit een zeer moeilijke hoek raak knalde. Leiden ging door en scoorde 1-3 door Hans-Willem Croll uit de tweede voor Leiden te nemen strafcorner in de acht ende minuut. Pech voor 't Dijkstra, Anne v.d. Zaag, José v.d. Berg en Gerko Langelaan 4x. Fiks-Kinderdijk 6-8 (2-4). In het duel om de eerste plaats moest Fiks in Kinderdijk haar meerde- re erkennen. De Oegstgeestena- ren startten nogal zwak. waar door een 0-2 achterstand eerst weggewerkt moest worden. Dat gelukte wel, maar een falend der de aanvalsvak en een zuiver schietend Kinderdijk bepaalde de ruststand op 2-4. In de tweede helft bleef Fiks steeds op achter stand staan en werd het duidelijk dat de koppositie voorlopig moest worden prijsgegeven 6-8 Doelpunten: Kees v.d. Meij. An- nemieke Anholts. Diedenk van Veen 2x, Theo Vreeken. Dirk Jan Elzenga. De Algemene-Terheijden 5-3 (3-0). Een tegenvallend Terheijden bleek voor De Algemene een Gooische dat vlak voor rust een doelpunt uit een korte corner om onduidelijke redenen zag afge keurd. Martijn de Kempenaer vergrootte vjjf minuten na de hervatting de voorsprong voor LMHC door alert raak te schieten uit een re bound van een strafcorner. De Kempenaer was nog een keer succesvol en bouwde uit naar 1-5. Ring Pass - Forescate 3-0 Bij het Delftse Ring Pass werden de Voorschotense hockeyers ge confronteerd met een felle tegen stander die in de eerste helft uit een paar kansen 1—0 kon scoren. Na de doelwisseling werd het spel van Forescate minder ge concentreerd. De Deljtenaren namen het heft in handen en ga ven hun overwicht gestalte met nog twee doelpunten terwijl Fo rescate geen vuist meer kon ma ken. DAMES Craeyenhout - Leiden 0-3 In de eerste helft kon Leiden zijn lichte overwicht in het duel te gen Craeyenhout nog niet uit drukken in doelpunten. Tien mi nuten in het tweede part zorgde Andrea van Driel voor de ope ningstreffer van Leiden. Hester van Groningen scoorde daarna nog uit een strafpush die 0-2 op leverde. De Leiden-keepster Paula Zandvliet hield intussen op bekwame wyze Craeyenhout van doelpunten af. Ten slotte was het verdedigster Gemma van Schaick die in haar eentje de Haagse verdediging verschalkte en de eindstand op 0-3 bepaal de. makkelyke prooi, maar omdat het doelpunten maken de Leidse ploeg deze middag niet lekker af ging. liep de score met hoog op Pas by de stand 5-1 kwam Ter- heyden door twee doelpunten nog wat dichterbij, maar echt ge vaarlijk voor De Algemene werd het niet. Doelpunten: Jorry Sjar- dyn, Ennco Mud, Ruud v Vliet 2x. Martin Filippo ADO-Ons Eiland 9-7 (7-4). Ons Ei land leed tegen ADO een regel matige en verdiende nederlaag. Op een uitstekend te bespelen grasveld, was ADO door een be tere aanvalstechniek de betere ploeg. Voor Ons Eiland scoor den: Hans v.d. Meeberg 3x, Yvonne v d Steen. Olga Soedan. Rob Hasselbach en Marlon Mar tens. Crescendo-Eureka 5-8 (1-4). Lei den's derde ploeg in direkt de gradatiegevaar is Crescendo. En niet alleen in puntenaantal is dat merkbaar, maar ook de irritaties die langzaam maar zeker binnen de ploeg dwarrelen, duiden op een weinig rooskleurige positie voor de Morsbewoners. Een sloom spelend Eureka legde Crescendo vooral in de tweede helft haar wil op, waardoor de opgelopen achterstand met meer kon worden weggewerkt. Doel punten: Wilfred Cornelisse, Hans Westerbeek. Henk Alberts en Wim Barendse GERT GRESSIE Forescate - Alecto 2-1 Alecto dat met een punt achter stand op bezoek ging by koplo per Forescate in de tweede klas se B moest na felle strijd twee punten in Voorschoten laten. In het belangryke duel was er geen krachtsverschil waar te nemen op het drukbezette middenveld. Forescate, dat wat meer in de cir kel van de opponent kwam, scoorde zes minuten voor de pauze uit een lange corner met een laatste tikje van Fanny de Bruyn De 2-0 kwam van Els de Buvry die met nog vyf minuten te spelen zich vry maakte en de uitstekend spelende Alecto-doel- vrouw Heieen van Ham passeer de. In de slotfase verzorgde Mar jolein van Alderwerelt de voorzet op rechtsbuiten Patricia van Ste kelenburg die de Leiderdorpse tegentreffer onhoudbaar insloeg. Roomburg - Ommoord 1-0 De op papier gemakkelijke wed strijd tegen Ommoord (nog zon der wedstrijdpuntcn) werd mede door het zware veld nog een moeilijke klus. Het enige doel punt werd na een kwartier ge scoord voor Roomburg door Ariene Rietveld uit een strafcor ner. De verdediging van Room burg bleef met succes attent voor de gevaarlyke acties van de Om- moord-midvoor en haalde de vol le winst. Hurley - Noord wijk 5-0 De ruime nederlaag die de Noord wijksen by Hurley leden is wat geflatteerd Het veldspel van Noordwyk was redelijk verzorgd maar de fouten in de verdediging werden afgestraft door Hurley dat al met de rust op 3-0 stond. Al snel in de tweede helft 4-0 en op het laatste moment 5—0 voor de thuisclub. MILWAUKEE - Door een 7-5 overwinning van de Milwaukee Bre wers op de St.Louis Cardinals is de stand in de World Series honkbal weer gelijk: 2-2. De dag ervoor nam St.Louis dankzij een 6-2 zege de leiding. Het zag er, in een uitverkocht Milwaukee-stadion, aanvankelijk beroerd uit voor de Brewers. Na zes innings leidde St.Louis met 1-5 en de derde zege lag voor het grijpen. Maar zes runs in de zevende inning deden het getij voor de Brewers keren Milwau kee leidde plot met 7-5 en werper Laton maakte de partij verder onberispelijk uit. De dag ervoor was Willy McGee de grote man bij St.Louis. Hij sloeg twee home runs en mede daardoor wonnen de Cardinals met 6-2. De Series tellen nog drie wedstrijden. blessure-periode nog te gering. Maar zeker is wel dat er bij zyn teamgenoten iets knakte na dat voorval. Al hielden ze tot aan de rust dan nog stand: 36-36. Na de pauze in de redelijk bezette Beyneshal (500 toeschouwers on der wie nogal wat Leidse suppor ters) staakte het tot dan toe be hoorlijk draaiende Haarlem vrij vlot het vuren. Kinsbergen kop pelde zijn beste verdediger Ran dy Wiel aan Tom Lockhart die prompt niet meer van de grond kwam. Voor rust scoorde de Amerikaan over zijn landgenoot Williams heen 18 punten. Met Wiel, toch een halve kop kleiner, tegenover zich voegde Lockhart nog slechts vier puntjes aan zijn totaal toe en daarmee was de an gel er bij Haarlem wel uit. Heupen Tijd voor een ex-Haarlemmer om zich eens nadrukkelijk te mani festeren. Emill Hagens kreeg het, toen Wiel zijn zaakje onder con- LEIDEN - Hagens 24, Miller 20 (12), den Bergh 14 (11), Williams 14, Wiel 4, Kragtwijk 2. Schotpercentage 52, re bounds 38. HAARLEM - Lockhart 22, Cooper 16, Van Noord 10, Wessels 8, Liesdek 6, De Jager 4, Koster en Emmanuels 2. Schotpercentage 38, rebounds 39. trole had, op zyn heupen. Met se ries van 5 uit 5 en 3 uit 3, slechts onderbroken door een gemiste lay-up, schoot de Leidse spelver deler de zóne van zijn oude ploeg finaal aan flarden. Binnen een mum en via snoeiharde dunks van Miller en Williams stond het 54-70 en daarmee leek de wed strijd gespeeld. Kinsbergen dacht dat ook en liet daarom zijn back-up center Phi lip Schaftenaar het trainingspak uitdoen, hét signaal dat het erop zat. Maar de 2.16 meter lange Utrechtenaar kwam aan spelen niet toe. Een wanhoopspress le verde Haarlem namelijk drie keer balwinst op en evenzoveel scores bracht de thuisclub terug tot 60-70. Leiden moest daarom nog even voluit gaan maar klaar de het karwei verder naar beho ren. Schaftenaar kreeg er weer wat zitvlees bij. En dat geldt straks ook voor Johan Koster. AD VAN KAAM VOORNE - De Spaarbank Trotters verloren ook hun der de wedstijd in de eerste divisie. BC Voorne bleef de Lei- denaars met 82—73 voor. In de promotie klasse dames presteerde MSV beter. Sea Devils werd met 62—77 aan de dijk gezet. BC Voorne-Trotters 82-73. De Trotters hebben ook deze neder laag weer aan zichzelf te wijten. Werd er in de twee vorige verhes- partijen nog goed gespeeld, nu lag de schuld duidelijk by de ploeg zelf. In de aanval werd er de hele wedstrijd door nagenoeg iedereen beroerd geschoten en in de verdediging werd er ontstel- LEIDEN De ploegen in de eerste klasse rayon waren weinig suc cesvol. Leiderdorp verloor met 99-90 van AMVJ Rotterdam en MSV had tegen Green Eagles weinig in te brengen: 69-118. Het Voorschotense Blitz kwam tegen Sivertown Lions net iets tekort: 81-79. Lissc daarentegen maakte gehakt van het Amster damse Anoëta: 113-55. Een klas se lager verloor Luba kansloos van het Alphense BVO met 87-49. AMVJ-Leiderdorp 99-90. De Lei derdorpers hadden geen ideale voorbereiding. Een administra tief foutje zorgde ervoor dat de Leiderdorpers ruim twee uur voor de aanvang aanwezig wa ren. Toen de wedstrijd eindelyk begon bleken de mannen van coach Ben van Cleef toch nog niet echt wakker. Halverwege stonden ze al met 45-20 achter. In de tweede helft kwam Leider dorp, vooral door het werk van Rein en Ton Paulides. nog wel terug, maar door het matige pres teren van de lange mannnen van Leiderdorp liep AMVJ toch weer weg naar 91—70 Een man-to-- man press bracht Leiderdorp nog wat dichterbij, maar de ach terstand was te groot. MSV-Green Eagles 69-118. On danks de terugkeer van schutter Evert van der Plas werd de Noordwijkse formatie aan puin gespeeld De gasten speelden een klasse beter en by de basket verwisseling was de wedstrijd al beslist 12—61 Evert van der Plas speelde nog wel redelijk, maar de rest van de ploeg van coach Henk Krouwel speelde zo ver onder zyn niveau dat een ruime nederlaag dan ook niet uit kon blijven. Sivertown Lions-Blitz 81-79. De Lions hebben een goede ploeg met een dot ervaring in de perso nen van Eric van Woerkom en Jan Schappert. Deze spelers we ten het tempo op de juiste mo menten te drukken en zyn ook onder de borden uiterst gevaar- lyk Halverwege had Blitz nog al le kans: 41-35. maar ondanks het goede spel van John Raam (28 punten) kwam Blitz in de slotfase net iets tekort. Lisse-Anoëta 113-55. De Lissena- ren zyn door deze afgetekende zege geklommen naar de tweede plaats op de ranglijst De Am sterdammers werden in de eerste helft al verpletterd met 51-18, zodat na de pauze de Lisscnaren soepeltjcs naar een monsterzege konden uitlopen BVO-Luba Leiden 87-49 Na twintig minuten spelen hadden de Leidenaars de wedstrijd reeds verloren 40-15. De nieuwe coach Cees van Diest kon. zon der de gestopte Jaap de Waard, zeer weinig doen om de neder laag af te wenden. lend slecht gerebound BC Voor ne kreeg daardoor veel makkelij ke scores en kon vooral onder het bord zich ongekend uitleven. In de eerste helft speelden de Trot ters behoorlyk gelyk op, maar enkele zwakke minuten vlak voor rust zorgden voor een 41-33 ruststand. Na de pauze had de coach van de thuisploeg de zwakke plek van de Trotters ontdekt en plaatste zyn team in een zone-verdediging. Mede door het ontbreken van een krachtige lange man (Amen- kaan) onder de borden had de ploeg van coach Michiel van der Meer daarmee te veel moeite De Leidenaars bleven tegen het ver schil van tien punten aanhikken en gingen voor de zoveelste maal tegen een zone, zoals Van der Meer het noemt, 'het potie op'. Sea Devils-MSV 62-77. Vooral door een uitstekend gespeelde eerste helft heeft MSV met de thuisploeg geen enkele moeite gehad De Noordwykse break kwam vlekkeloos uit de verf en halverwege was de stand dan ook 28-47. Na de pauze lieten de Noordwykse dames de teugels iets vieren, maar bleven ze. mede dankzij het goede spel van Rena tf Si'.,: 1 11 [Kilit. I, 11Iii'.il ruim voor. LEIDEN - De hockeyers van de LMHC waren bij zowel de dames als de heren gisteren opvallend goed op schot getuige de forse overwinningen in de uitwedstrijden. De da mes van Forescate hebben door hun overwinning op Alecto de leiding met drie punten voorsprong op de Leiderdorpsen in de tweede klasse B. Alle aandacht voor de bal bij v.in.r. Manja Bosch (Alecto), Fanny de Bruyn en Eveline Kimman (Forescate) en Ninette Kokke (Alecto). De 2-1 zege houdt Forescate op kop in de tweede klasse B met drie punten voorsprong op

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 19