person persi EEN KOK M/V SECRETARIS ONTVANGER personeel per^.^ .PERSONEEL! ™rson ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN 4Élttfe SCHAKENBOSCH UNIT-KOÖRDINATOR MA/ Stichting Centrale Boekhouding van Woningbouwcorporaties (C.B.W.) te Leiden gemeente \y voorschoten POELIER RESTAURANT KASSIER (m/v) SECRETARESSE uitzendbureau content WATERSCHAP N00RDW0UDE \J nnnnaalrrn~n rn «••"«••'PBISCrCR peraoneel Technische Dienst De Technische Dienst omvat ca. 95 medewerkers en is opgebouwd uit drie hoofdsectoren, nl bedrijfsvoering, tech nisch bureau en medisch instrumentele groep In het kader van verdere ontwikkelingen van het technisch beheer, de onder- houdsprocessen en de technische in novatie van gebouwen en installaties, is de behoefte ontstaan aan versterking van de algehele coördinatie en planning binnen deze dienst Ten behoeve hier van zoeken wij een adjunct hoofd technische dienst m/v (tevens plaatsvervangend Hoofd Technische Dienst) vac nr 010 K 13 40 LD Functie-informatie: - de algehele leiding van de gang van zaken binnen de bedrijfsvoering; - verantwoordelijk voor de totaalplan ning van de Technische Dienst Accenten hierbij liggen op de capaci teitsplanning, werkverdeling en priori teitsbepaling binnen de verschillende sub-afdelingen; - opstellen van jaarbegrotingen en acti viteitenprogramma's; - meewerken aan het opstellen van exploitatie budgetten en meerjaren plannen van de Technische Dienst. Functie-eisen: - deze functie zal in het kader van modern management, mede zorg dienen te dragen voor een goede moti vatie en werksfeer binnen de Tech nische Dienst. Daarom worden hoge eisen gesteld aan leiderschap, sociale vaardigheden en inventiviteit: - opleiding HTS. richting werktuigbouw kunde C1 Applicatie(s) in bedrijfskun dige richting strekt/strekken tot aan beveling; - leeftijd omstreeks 35 jaar; - een gedegen ervaring met de beheer sing van onderhoudsprocessen/syste- men en kennis van moderne plan ningstechnieken. Salaris: afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring max f 4893 bruto per maand. De medewerk(st)ers van de afdeling zullen in de benoemingsprocedure be trokken zijn. Een psychologisch onder zoek kan deel uitmaken van de selectie procedure Informatie: nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer ,ng A Wols, Hoofd Technische Dienst (071 - 26 32 91of bij de heer H Noordhoek, personeelscon sulent (071-262790) Belangstellenden worden verzocht bin nen 14 dagen te reageren. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 7.5% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Riinsburgerweg 10, 2333 AA Leidén, Graag op de brief het vacaturenummer vermelden M f Academisch ziekenhuis leiden q vorm i nos U centrum CO ^OsTof.^ POSTBUS 1145 2340 BC OEGSTGEEST TEL. 071-174224 Oud-Poelgeest is een vormingscentrum dat beschikt over 3 kursusgebouwen met akkommodatie voor ca. 100 personen Gedurende het gehele jaar worden er meer daagse kursussen gehouden Wij zoeken (full-time) De werkzaamheden worden hoofdzakelijk verricht in dag- en afwisselende weekenddiensten op onregelmati ge werktijden. Interesse voor het welzijnswerk en een positieve inbreng van het huishoudelijk beleid binnen de demokratische struktuur van ons centrum zijn een vereiste. Salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring volgens richtlijnen van het vormings- en ontwikkelingswerk. Ove rige arbeidsvoorwaarden conform de CAO welzijnswerk. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de administra teur. de heer kV Zoeteman (071-174224) Schrifteh/ke sollicitaties binnen 14 dagen nchten aan vormingscentrum Oud-Poelgeest. Postbus 1145. 2340 BC Oegstgeest. "Schakenbosch" is een psychia trisch centrum in Leidschendam. Het omvat 6 paviljoens, die ruim te bieden aan 485 patiënten. De afdeling financiële admi- nistratie zoekt een full time r' administratief medewerker m/v De financiële administratie werkt met een klein team bestaande uit 9 personeelsleden. Het belangrijkste deel van het takenpakket vën de nieuwe mede- werk(st)ér bestaat uit het geheel zelfstandig administreren van: de verpleeggelden de poliklinieken de debiteuren. Een opleiding MAVÖ-4 praktijkdiploma boekhouden cq. een MEAO-diploma is vereist. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten met een minimum leeftijd van 25 jaar. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de cao voor het zieken huiswezen. Inlichtingen over deze functie Wórden u gaarne verstrekt door de heer M.N.M. Janssens, hoofd administratieve diensten, telefoon 070-209252 (toestel 137). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Veursestraatweg 185, 2264 EG Leidschendam. Schakenbosch maakt deel uit van "de open Ankh", stichting dienstverlening geestelijke ge zondheidszorg en heeft een christelijke signatuur Schakenbosch psychiatrisch centrum Leidschendam Veursestraatweg 185 2264 EG Leidschendam Tel. 070-20 92 52 PSYCHIATRISCH ZIEKENKJIS VOGELENZANG I Op de afdeling OOSTERHOUT, deel uitmakend van de sektor Beschut Wonen, is een full-time vakature voor een Algemeen: De unit beêtaat uit twee groe pen van 9 en 12 bewoonsters. De huisvesting is in een gereno veerde afdelingsvleugel en be staat uit twee wooneenheden. De bewoonsters, vooralsnog al leen vrouwen, zijn 60 jaar en ouder. De belangrijkste taak van het team Is signalerend en voor waardenscheppend. Het doel is de bewoners zelf richting aan hun bestaan te la ten bepalen waarbij hun leeftijd wel meespeelt maar geen be lemmering voor ons is. Funktie: De unit-koördinator is de spil in het dagelijks gebeuren. Hij/zij draagt er zorg voor dat de bege leiding van de bewoonsters op timaal uitgevoerd kan worden en houdt daartoe kontakten met het team als artsen, psychiater e.d. Daarnaast heeft hij/zij een voortrekkersrol door nieuwe ideeën om te zetten in konkreet beleid. Verwacht: Van de kandidaten verwachten wij een afgeronde opleiding en ervaring bij voorkeur in de sek tor Beschut Wonen of sociothe- rapie. Opleidingseisen zijn: HBOV- of B-diploma met een management- c.q. kaderoplei ding of studerend hiervoor, of de bereidheid deze te volgen. Geboden: Werktijden zijn van maandag t.m. vrijdag, de zgn. kantoor uren. Salaris afhankelijk van op leiding en ervaring bedraagt maximaal t 3695,10 bruto per maand. Informatie kunt u verkrijgen bij Richard de Baan. paviljoenskoör- dinalor iet. 02502-2360. Sollicitaties uiterlijk voor 23 oktober a.s. Ie richten aan de afde ling personeelszaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. Onze Stichting is belast met de verzorging van boekhoudingen, jaarversla gen, huurincasso, administraties van het onderhoud en salarissen, ten be hoeve van 17 te Leiden en Oegstgeest gevestigde Woningbouwverenigin gen en Stichtingen, met een woningbezit van in totaal ongeveer 16.000 woningen. In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden, willen wij ons personeelsbestand (18 medewerkers/sters) uitbreiden met twee mede- werkers/sters voor onze onderafdeling "Betalingsverkeer". a. Financieel-administratief medewerker/ster Deze funktie omvat het verzorgen van betalingen voor en het bijhouden van rekeningen-courant met de aangesloten instellingen, het bewaken van de liquiditeit en het beleggen van gelden. Voor de funktie wordt gevraagd: - het bezit van een HAVO-diploma en het praktijkdiploma boekhouden of een MEAO-diploma (admin. richting) - goede contactuele eigenschappen - ervaring in het geldverkeer b. Administratief medewerkster/typiste Deze funktie omvat het controleren van fakturen, het vervaardigen van beta lingsopdrachten, het uitwerken en uittypen van financiële overzichten. Voor deze funktie wordt gevraagd: - het bezit van een MAVO-diploma - het bezit van een typediploma, alsmede type-ervaring. In de sollicitatie procedure is het maken van een typetest opgenomen. Wij bieden een goed salaris, vakantietoeslag, studiekostenregeling, een goede pensioenregeling en een prettige werksfeer. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Stich ting C.B.W., Hoge Rijndijk 94, Postbus 70, 2300 AB Leiden. Bij de hoofdafdeling weg- en waterbouw (open bare werken) wordt wegens vertrek van de hui dige kracht gevraagd een ASSISTENT-HOOFD BUITENDIENST (M/V) Functie-informatie: Onder de buitendienst van de hoofdafdeling weg- en waterbouw vallen o.a.: de reinigings dienst en het onderhoud van wegen en riole ring. De in dienst te nemen kracht zal onder di recte leiding van het hoofd buitendienst worden belast met de coördinatie van de werkzaamhe den van ongeveer 30 medewerkers. Verder zal ij zij toezicht moeten houden op het werk, dat foor aannemers e.a. wordt verricht. Functie-eisen: Ervaring in een soortgelijke functie is vereist. Een opleiding op MTS-niveau is gewenst. Enige aanvullende vakkennis op het gebied van voer tuigtechniek wordt op prijs gesteld. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring volgens een van de volgende salaristabelleri: a. opzichter B: van f 2.702,— tot f 3.218,— b. opzichter A: van f 3.066,— tot f 3.688, Verdere informatie: Bij de selectie zal een aantal medëwêrkers wor den betrokken. Een psychologisch onderzoek kan onderdeel van de selectieprocedure zijn. Voor het verkrijgen van woonruimte zal zoveel mogelijk medewerking worden verleend. Nade re telefonische inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van de buitendienst de heer G. Preuter, (01717-2141 tst. 355) of door de afde ling personeelszaken (01717 2141 tst. 131). Schriftelijke sollicitaties te richten aan burge meester en wethouders van Voorschoten, post bus 393, 2250 AJ Voorschoten. Boven de brief s.v.p. vermelden: vacaturenummer 8217. Wij zoeken met spoed een die gewend is aan zelfstandig te werken, voor een poelier-kaaszaak omgeving Leiden. Leeftijd plm. 25 jaar. Ben je geïnteresseerd bel dan de Goudsóhe Waag bv. telefoon 02152-56855 en maak een öfspraak met de heer Ven Amstel. Na 18 uur 02152 52622. '>MA- Lelden HOLIDAY INN LEIOEN vraagt zo spoedig mogelijk een vereisten voor deze functie zijn: minimaal MAVO/HAVO opleiding administratieve ervaring leeftijd vanaf 23 jaar De werktijden zijn van 15 tot 23 uur Schriftelijke reacties kunt u richten aan de heer G. Sobleskl, Food and Beverage Manager, Haagse Schouwweg 10, 2332 KG Lelden. uitzendbureau content L. administratief (iedere functie M/V) Met spoed zijn wij op zoek naar een zeer ervaren voor een relatie even'buiten Leiden. Je gaat bij dit bedrijf werken op de afdeling Personeelszaken. Tot je takèn gaan onder meer behoren: het zelfstandig verzorgen van de correspondentie, typen van rappor ten en het ontvangen van sollicitanten. Een representatief voorkomen is uiteraard een vereiste. Wij denken aan iemand met ruime ervaring liefst in een soortgelijke functie. Als je interesse hebt in deze baan voor ongeveer 3 maanden neem dan zo snel mogelijk kontakt met ons op. Salaris is afhankelijk van ervaring en leeftijd iedere Content kracHt is volledig s< en vak dagen toeslag gereserveerc leiden: ctaal verzekerd en voor ieder gewerkt uur won De toekomstige Content kracht is welkom c breestraat 69 O 071-125745 k geld feest- Duindoorn 8 - 2262 AR Leidschendam De stichting verleent diensten op administratief, bouw kundig en organisatorisch terrein aan bejaardentehuizen in het gehele land. Voor de personelé versterking van de afdeling admini stratieve dienstverlening wenst zij in kontakt te komen met personen die de funktie ambiëren van ADMINISTRATIEF K0NSULENT Deze funktionaris krijgt tot taak de leiding op zich te nemen van de administratie van meerdere tehuizen. Hij draagt zorg voor de samenstelling van financiële jaarver slagen, begrotingen en tussentijdse exploitatie-overzich ten. De funktie is ambulant van aard en vereist een grole mate van zelfstandigheid. Om deze funktie aan te kun nen is minimaal het diploma MBA vereist, de voorkeur gaat uit naar SPD-niveau. Ervaring als administrateur is noodzakelijk, waarbij kennis van het instellingenwezen wenselijk is. fn dé inwerkperiode kan gerekend worden op de steun van een ervaren collega. Salaris en sekundaire arbeidsvoorwaarden zijn afge stemd op die voor personeel in bejaardentehuizen. Uw geschreven sollicitatie, voorzien van een recenté pasfoto, wordt binnen 14 dagen ingewacht bij de direk- teur van de Stichting. Dijkgraaf en heemraden van het waterschap Noordwoude roepen i.v.m. vervroegd uittreden van de huidige functionaris per 1 maart 1983 solli citanten op voor de betrekking van: (indiensttreding nader in overleg te regelen) Het waterschap Noordwoude is gevormd met in gang van 1 januari 1979 als gevolg van de reorga nisatie van het waterschapsbestel binnen Rijn land, is rond 6100 ha groot en telt incl. de secreta ris-ontvanger 3 administratieve medewerkers. FUNCTIE-INFORMATIE: - organisatie en leiding van de totale administra tieve dienst; - beleidsadvisering in bestuurlijke en financiële zaken; VEREISTEN: - Uniediploma waterschapsadministratie/diplo ma G.A. I/bestuursambtenaar of daarmee gelijk te stellen opleiding of diploma's - het bezit van G.A. II of H.B.A. strekt tot aanbe veling. - Ruime ervaring in bestuurlijke aangelegenhe den op het terrein van het waterstaatsrecht. - Beschikken over de eigenschap, om in een kleine werkgemeenschap optimaal te kunnen functioneren; - goede contactuele eigenschappen en schrifte lijke uitdrukkingsvaardigheid. ARBEIDSVOORWAARDEN: bezoldiging, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring van: 3711,- tot 4832,- (8 jaar) rechtspositieregeling volgens Uniemodel het waterschap Is toegetreden tot de Inter-provln- clale Ziektekosten Regeling ZH. Bij het zoeken van passende woonruimte zal, waar nodig medewerking worden verleend. Sollicitaties met uitvoerige omschrijving om trent persoon, opleiding, ervaring en werk zaamheden zijn te richten aan de Dijkgraaf van het waterschap Noordwoude, Benthorn 2, 2731 LC Benthuizen, binnen 10 dagen na verschij nen van dit blad.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 18