c Zorgen Lindehoeve over gebrek aan betaalde krachten Nog geen extra huurverhoging voor tennisclubs Zoeterwoude [Le/cfee agenda Raad schoorvoetend akkoord met renovatie Raadhuisdam 2 Geen subsidie voor anti-rookstichting Jongerencentrum vreest kwaliteitsverlies ZOETERWOUDE - De Zoeter- woudse tennisverenigingen ZTC en Meerburg hoeven voorlopig hun achterstallige huur niet te betalen ZTC en Meerburg heb ben de laatste jaren geen kosten dekkende huur betaald, zodat er indirect subsidie werd verleend De raad was het er gisteravond wel over eens dat er een herzie ning van de subsidies moet ko men, maar een deel van het CDA vond dat de terugbetaling van de indirecte subsidie eerst afgehan deld moest worden. PZ, WD en het CDA-raadslid Remijnse von den dat de verrekening van de schuld pas by de hernieuwde in ventarisatie betrokken moet worden en wezen de extra huur verhoging voorlopig af. In de raadsvergadering van gister avond bleek dat er verrassingen mogelijk zijn nu het CDA zijn ab solute meerderheid kwijt is. Was het vroeger zo dat elk voorstel dat het CDA ondersteunde auto matisch door de raad kwam, te genwoordig moet de voltallige Stad en rand VRIJDAG 1 OKTOBER 1982 fractie achter het voorstel staan. Tijdens de stemming over het B en W-voorstel om de achterstalli ge huren door Meerburg en ZTC (respectievelijk 345 en 4.455 gul den) in drie jaar te betalen liet de tegenstem van het nieuwe CDA- raadslid Remijnse de balans doorslaan (zeven tegen, zes voor). Remijnse stelde voor te wachten met de afrekening tot dat er een "doorzichtig beleid met duidelijke vertrekpunten voor de subsidies is". De rest van de CDA-fractie was niet in staat de andere partijen te overtuigen dat er twee dingen door elkaar gehaald werden. Van der Geest verwoordde het CDA- en collegestandpunt als volgt: "Er worden hier twee zaken fi naal door elkaar gehaald. Er moet een afspraak die met de tennisclubs is gemaakt worden nagekomen. Dit beleid moet uit gevoerd worden. De subsidië ring van de verenigingen is een heel ander verhaal en moet in de commissie welzijn besproken worden De andere partijen bepleitten een tussenoplossing en dus een uit stel van de extra vier procent huurverhoging in 1982. De ten nisclubs betalen wel de normale huurverhoging die voor alle ver enigingen geldt. Die is ook vier procent. De liberale fractieleider Kremer: "De hele kwestie moet in een groter verband bekeken worden. Alle directe en indirecte subsi dies moeten onder een gemeen schappelijke noemer worden ge bracht. De zaak moet opgeschort worden tot een complete herij king heeft plaatsgevonden". Zijn fractiegenoot Mulder vulde aan: "Het gaat niet om de bedragen, je moet de subsidieverstrekking aan de verschillende verenigin gen in verband brengen met el kaar. Gelijke monniken, gelijke kappen". Ook de PZ-fractie wil de een herbezinning en uitstel van de beslissing. Het CDA-raadslid Van der Geest reageerde furieus op de liberale en progressieve voorstellen. "De raadsleden durven kennelijk de verantwoordelijkheid nie aan. Er wordt om de hete brij heenge- draaid", voegde hij zijn collega- raadsleden toe. Wethouder Van der Heijden (CDA) gaf hem groot gelijk: "Als gemeente hebben we het recht de huur in rekening te brengen. De afspraken die ge maakt zijn met de tennisclubs (komen tot een kostendekkende huur - red.) gelden nog steeds en moeten nagekomen worden. De clubs hebben al een rentevoor deel van duizend gulden. Als de procedure zoals die vanavond wordt voorgesteld gevolgd wordt zal dit nog groter worden. De rekeningen moeten gewoon de deur uit". Ondanks de woorden van het CDA en de wethouder werd het voor stel toch aangenomen. Volgende week komt de kwestie weer te rug in de commissie welzijn en waarschijnlijk zal dan in de vol gende raadsvergadering in no vember een beslissing worden genomen. VOORSCHOTEN "Een grote zorg wordt gevormd door de structurele onderbezetting van de professionele krachten in de Lindehoeve. Het is ondoenlijk gebleken met de huidige bezetting de Lindehoeve op voldoende kwalitatief niveau van professionele begeleiding te voorzien". Dit verontrustend beeld staat te le zen in de "nota uitgangspunten voor beleid" van het Voorscho- tens openjongerencentrum "De Lindehoeve". Het is voor de eer ste maal in het negenjarig be staan van het centrum dat met een nota naar buiten toe wordt getreden. Al menigmaal werd in het verleden door het gemeente bestuur van Voorschoten om een beleidsnota gevraagd. Voor de Lindehoeve bleek het maken van een echte beleidsnota een te ambitieus plan. Daarom is men nu gekomen met een aantal be leidsuitgangspunten. Eén van de redenen waarom zo'n nota niet van de grond kwam, is de organisatiestructuur in het centrum. Het zijn vooral de jon geren die de verschillende activi teiten opzetten en voor het voort zetten ervan ook verantwoorde lijk zijn. De jongeren worden daarin begeleid door de twee stafkrachten die het centrum rijk is. De doorstroming onder de jongeren is vrij groot. "Dit werkt belemmerend op het totstandkomen van beleidsvoor nemens, die zich over een lange- Straver krijgt "nachtmerrie" van Vos en Co ZOETERWOUDE - Het progres sieve raadslid Cees Straver krijgt een "nachtmerrie" van het che misch overslagbedrijf Vos en Co. Hij sprak verder zijn zorg uit over de verhuizing van het be drijf. Tot 31 december mag Vos en Co meer chemicaliën opslaan, dan volgens de vergunning mag. Voor het nieuwe jaar zou het be drijf naar Alphen verhuizen. Straver vreest dat die datum niet meer wordt gehaald. Het progressieve raadslid zei dit gisteravond tijdens de raadsver gadering in Zoeterwoude naar aanleiding van een artikel eerder van de week in deze krant. In dat artikel liet de Alphense wethou der van milieuzaken Van Leeu wen zich nogal laatdunkend uit over het Zoeterwoudse gemeen tebestuur. Zoeterwoude heeft in het nabije verleden nogal wat te stellen gehad met het overslag bedrijf. De Alphense wethouder vond dat Zoeterwoude de pro blemen voornamelijk aan zich zelf te wijten had. Volgens burgemeester Houdijk, die geen nachtmerries had van Vos en Co, is alles nu onder con trole. "Ze hebben zich aanzien- re periode uitstrekken dan één, hooguit twee jaar", staat in de nota. Verder wordt afgevraagd of het "terecht is van een groep jon geren te vragen om het beleid vast te leggen voor een periode die zij zelf veelal niet meer als ge bruiker van de Lindehoeve zul len meemaken". Geconstateerd wordt dat de be hoeften van de jongeren sterk va riëren en nauwelijks te voorspel len zijn. Het opzetten van een ac tiviteit blijkt dan ook geen garan tie te zijn dat deze aanslaat bij jongeren. Daarnaast spelen de fi nanciële mogelijkheden uiter aard ook een rol bij het zoeken grote mate van flexibiliteit in de aard van de te ontwikkelen acti viteiten is dan ook voorwaarde nummer één voor een open jon gerencentrum als de Lindehoe- Haperend De behoefte onder de jongeren om naar het centrum te gaan blijkt in die negen jaar groot te zijn. Zo wel grootschalige activiteiten (swingavonden in het weekend) als kleinschalige activiteiten (cursussen, moestuin, video) ge nieten voldoende belangstelling. Daarnaast wordt de werkloos heid onder de jongeren steeds groter. Resultaat hiervan is dat de Lindehoeve een grotere rol in hun dagelijkse leven kan gaan spelen. "Immers waar jongeren tot voor kort hun aandacht moesten rich ten op een toekomstige plaats in een arbeidzaam leven, dienen zij er thans rekening mee te houden dat zij voor langere tijd versto ken zullen blijven van werk. Me de hierdoor zal van de Lindehoe ve een extra krachtinspanning worden gevraagd om die bijdra ge te leveren die hen niettemin in staat stelt in een haperende sa menleving te functioneren en aan de ontwikkeling daarvan een eigen bijdrage te leveren". Juist door die toenemende werk loosheid wil men ook overdag meer gaan doen. Dit om deze groep jongeren de mogelijkheid te geven om zinvol bezig te zijn. In de nota worden verder twee pro blemen aangehaald: van finan- Het jongerencentrum De Lindehoeve in Voorschoten wil meer betaalde stafkrachten hebben. De twee aanwezi ge stafkrachten kunnen het vele werk nauwelijks aan. dient intussen wel te worden, dat de mogelijkheden niet onuitput telijk zijn, zodat de Lindehoeve alleen dan een zinvolle functie in de Voorschotense samenleving kan vervullen indien zij daartoe door de gemeenschap in de gele genheid wordt gesteld". Het tweede probleem is het tekort aan professionele krachten. De twee huidige krachten zouden het vele werk nauwelijks aan kunnen. "Alle zeilen moeten worden bijgezet om de lopende activiteiten draaiende te houden. Er schiet nauwelijks tijd over om te kunnen bezinnen op nieuwe activiteiten die door jongeren kunnen worden opgezet". In het verleden heeft het centrum stafkrachten aangetrokken in het kader van werkgelegenheids- verruimende maatregelen. "In tussen is echter gebleken dat als gevolg van wijzigingen van deze ciële en personele aard. De Lin dehoeve is voor het geld in be langrijke mate afhankelijk van subsidie van de overheid. Daar naast heeft het centrum eigen in komsten uit de bar. Gesteld wordt in de nota dat juist die laatste inkomstenbron sterk af hankelijk is van de bezoekers. Verwacht wordt dat door de af nemende koopkracht onder de bezoekers van de Lindehoeve, deze inkomstenpost onder druk komt te staan. Personeel Op dit moment wordt bekeken of er energiebesparende maatrege len in het centrum mogelijk zijn. Verder is dit jaar de financiële administratie gereorganiseerd. Dit om middelen beschikbaar te houden voor het beginnen van activiteiten. "Bedacht maatregelen de Lindehoeve hier van geen gebruik zal kunnen ma ken. Het baart dan ook grote zor gen hoe in de toekomst te voor zien in voldoende menskracht om de Lindehoeve niet alleen draaiende te houden, maar ook van innovatie impulsen te voor- Het centrum zal dan ook een her nieuwd beroep op de gemeente gaan doen om het personeelsbe stand uit te breiden. Daarnaast wil men gaan kijken of er in de toekomst mensen met behoud van uitkering ook kunnen gaan werken in de Lindehoeve. Eén restrictie wordt hieraan wel ge maakt: "De Lindehoeve stelt zich echter op het standpunt dat daar waar van reële arbeidsplaat sen sprake is, het niet nodig zou behoren te zijn dat naar dergelij ke noodgrepen moet worden om gezien". Straver... nachtmerrie... lijk verbeterd wat betreft de sa menwerking met de gemeente. Wanneer er onregelmatigheden worden geconstateerd worden ze zeer snel in orde gebracht". Op de kritiek van de Alphense wet houder wilde Houdijk nog niet reageren. "Wc hebben goede re laties met Alphen. Daar moet je zuinig mee zijn. We zullen wel bekijken of er reacties nodig zijn en zo ja, welke", aldus Houdijk. ZOETERWOUDE - In bedek te termen werden B en W van Zoeterwoude gisteravond door de fractie van Progres sief Zoeterwoude uitgemaakt voor leugenaars. B en W heb ben aan de Spar een vergun ning verleend om drie oude linden aan de Dorpsstraat te rooien. Dat is nodig voor de nieuwbouw van de super markt. Vorig jaar werd in diverse com missievergaderingen nog verzekerd dat de bomen, die bijna vijftig jaar oud zijn, be houden konden worden. B en W hebben nu alsnog toestem ming gegeven voor het kap pen onder het mom dat de bomen ziek zijn. Een rapport van onafhankelijk deskundi gen heeft echter uitgewezen dat de bomen kerngezond zijn. Mevrouw Kolff-Haantjes (PZ) wilde een rapport op tafel krijgen waaruit zou blijken dat de bomen gerooid moe ten worden. Zij voelde zich Kappen van bomen leidt tot conflict in raad van Zoeterwoude "genomen". Verder wilde zij dat de vergunning aan de su permarkt ingetrokken zou worden. Zij laakte verder de houding van de Spar. "Toen de Spar vorig jaar loet weten de bomen te willen behouden dacht ik dat ze niet uitslui tend op financieel gewin uit waren, maar ook nog oog voor schoonheid en leefbaar- heud hadden. Nu blijkt dat het voor de Spar teveel moei te is om vijftig jaar oude bo men te sparen". Volgens burgemeester Houdijk is het intrekken van de ver gunning onmogelijk, maar hij wilde wel uitzoeken hoe ziekte als reden voor het rooi en kon worden aangevoerd. Hij noemde de poging de bo men te behouden zinloos. Wanneer de Spar het terrein bouwrijp gaat maken en fun deringen gaat aanleggen, zul len de volgens Houdijk de bomen uiteindelijk toch af sterven. De wortels zitten on der de plaats waar straks de heipalen de grond ingaan. Bovendien zal het bouwver- keer de bomen zodanige schade toebrengen dat ze ten dode opgeschreven zijn. Aan de rooivergunning is wel de voorwaarde verbonden dat de supermarkt na de nieuwbouw nieuwe linden plant. Voor de aanplant van de jonge bomen is een bedrag van tweeduizend gulden uit getrokken. WARMOND - De stichting anti rookplan voor de jeugd krijgt van de gemeente Warmond geen subsidie voor de verspreiding van nict-roken contracten onder de Warmondse kinderen van tien tot vijftien jaar. Zowel de WD- als de CDA-fractie vinden dat het aan de folder ge hechte contract waarin kinderen met hun ouders afspreken dat als ze van de sigaret afblijven ze hiervoor zullen worden beloond, te ver gaan Vooral omdat de hoogte van de beloning in de fol der is vastgesteld. CDA-fractieleidcr Bonnet legde tij dens de raadsvergadering van gisteravond het duidelijkst uit waarom hij tegen dit anti-rook- plan is: "Ik zou mijn drie kinde ren niet graag zien thuiskomen met die contracten. Volgende keer komen ze op de proppen met goede tandenpoetsen-over- eenkomsten". Duynhoven (Progressief War mond) probeerde de raad te win nen voor zijn voorstel om bij de folder een brief van B en W te sluiten waarin de ouders moest worden duidelijk gemaakt dat het contract slechts een voor beeld is van hoe niet-roken af spraken kunnen worden ge maakt. Burgemeester Hendrickx achtte dit een goed voorstel in te genstelling tot Bonnet (CDA) en mevrouw Sans (WD) die pas na lezing van deze brief wilden be slissen om de subsidie van 725 gulden goed te keuren. WARMOND Veel tijd en nog meer woorden heeft de War mondse gemeenteraad gister avond nodig gehad om akkoord te gaan met het beschikbaar stel len van geld voor de renovatie van de woning Raadhuisdam 2. Geld speelde in het debat een minder voorname rol dan de vraag of vermeld moet worden dat het een ambtswoning is ge weest die thans de status van wo ningwetwoning heefl. Toch kregen burgemeester Hen drickx-Vlaar en wethouder Van Schagen (CDA) ook wat de finan ciële kant van het voorstel betrof de nodige kritiek te verduren. Saris (WD) en Slingerland (Pro gressief Warmond) waren maar weinig ingenomen met de wijze waarop het renovatieplan tot stand was gekomen. Het opstel len hiervan was overgelaten aan een architect die met een veel te hoge kostenbegroting kwam. Volgens hem was er ruim ander halve ton (exclusief btw) nodig, de gemeente wilde niet hoger gaan dan negentigduizend gul den. De dienst gemeentewerken moest er aan te pas komen om met de goedkoopste aannemer te bezien of en wat er met dat be drag kon worden vertimmerd aan de woning. Juist dit geldverschil was voor Sa- ris aanleiding te wijzen op het ge vaar van een al te beperkte op knapbeurt van de bodewoning. Wethouder Van Schagen ant woordde hierop dat volgens de dienst gemeentewerken de kwa liteit van de renovatie was ge waarborgd maar dat niet is uitge sloten dat in de toekomst nieuw onderhoud noodzakelijk zal zijn. De discussie kreeg een geheel nieuwe wending toen Van Kuyen(PW)er bij Ben W op aan drong bij de subsidieaanvraag uitdrukkelijk de historie van de woning te vermelden. De Raad huisdam 2 is vroeger namelijk ambtswoning geweest en voor dergelijke woningen kent het rijk geen subsidie toe. Nu is er sprake van een woningwetwo ning. Burgemeester Hendrickx- Vlaar, wethouder Van Schagen (CDA) en Bonnet (CDA) voelden niets voor de eis van Van Kuyen. Zij vreesden dat vermelding van de historie van de Raadhuisdam de subsidie in gevaar zou kun nen brengen. Van Kuyen won de strijd, zijn voorstel werd met ne gen stemmen voor en twee tegen aangenomen. Middenbermen Kennedylaan voorlopig niet aangelegd OEGSTGEEST - Op de President Kennedylaan in Oegstgeest ko men voorlopig geen middenber men. Door die middenbermen zou er niet zo snel meer gereden kunnen worden door de auto's en wordt de Kennedylaan veili ger voor fietsers en voetgangers, aldus het college. De raad wilde gisteravond geen be slissing nemen over dit voorstel. De fracties van de PPR, de PvdA en de WD willen het voorstel eerst opnieuw in een commissie bespreken. Volgens de fracties is het misschien mogelijk een an dere oplossing te kiezen die meer effect heeft. Eerst was het name lijk de bedoeling dat er én mid denbermen én fietssuggestie- stroken aangelegd zouden wor den. De weg is echter niet breed genoeg, zodat alleen de midden bermen aangelegd kunnen wor den. De drie fracties willen nu bekijken of er andere oplossin gen zijn. Burgemeester Scheenstra betreur de het aanhouden van het voor stel zeer. Volgens hem is er geen geld in het verkeersleefbaar- heidsfonds voor andere, duurde re maatregelen als een vrijlig- gend fietspad. "Als de verkeers- commissie in de nieuwe samen stelling deze zaak ter tafel krijgt dan komt zij - daar durf ik een weddenschap op af te sluiten tot dezelfde conclusie", aldus Scheenstra. VRIJDAG Leiden - Muziekcafé Scarabee, Pieters- kerkchoorsteeg. optreden van de Leidse Sleutelgaten die zojuist de single 'Het paaltjeslied" hebben uitgebracht, 24 uur. Filmhuis LVC - Breestraat 66, 'Dodes- kaden'-Akira Kurosawa, vr en za om 21.15 uur. Aniba's muziekkamer - hoek Witte Sin gel-Herenstraat, folkmuziek, Fred Piek, 20 uur. Lokhorstkerk - Pieterskerkstraat 1, op treden het 'William Byrd Vocaal Ensem ble', 20.15 uur. NVSH-trefcentrum - Rapenburg 48, open s lis - Vrouv film 'Passion' van Jean-Luc Godard, 20 en 22.15 uur. Caeciliastraat 18 - open-huisavond L.V.L., 21 uur. tel. 764236. Dierenbescherming Leiden, melding zwerf- en gevonden dieren, tel. 212026. Voorschoten - gemeentehuis, gemeente raad. 20 uur. Lindehoeve - swingavond, 21 uur. Zoeterwoude - Ons Huis, klaverjassen, ZATERDAG Leiden - Muziekcafé Scarabee, de Haag se band Incrowd met ex-leden van The Hagues en Blue Planet, 21 uur. LVC - Breestraat 66, open-café van 14-17 Nieuwe Mare/hoek Oude Singel - an tiek- en curiosamarkt, 9.30-17 uur. Vrouwenhuis - Hooigracht 79, café avond, 21-1 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeciliastraat 18, jongerencafé, tot on geveer 20 jaar, vanaf 22 uur, disco. Jongeren Advies Centrum - Caecilia straat 67, 14-17 uur. ZONDAG rodist' Nico Bill met vooral rock Sc roll uit de jaren zestig, 20 uur. Waalse Kerk-. Breestraat, orgelconcert Rijk Jansen, cantor-organist, 19.30 uur. Leidse Hout - bosloop georganiseerd door A.V. Holland, 11 uur. ARTSEN Leiden - De weekenddienst begint za terdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Wijk 1 - Boerhaavedistrict, Binnenstad- Noord, Groenoord, Kooi, Merenwijk: za 8 uur tot zo 8 uur: J. Rus, Middelste^ gracht 131, tel. 132500, spreekuur vlgs afspraak. zo 8 uur tot 24.uur: F.B. Kruis, Hooi gracht 24, tel. 126371, spreekuur: 12 en 17 uur. Wijk 2 - Binnenstad-Zuid, Tuinstadwijk, Professorenwijk, de Waard: za 8 uur tot zo 8 uur, W. de Bruyne, de L. de Kanterstraat 32, tel. 126866, spreek uur: 12 en 17 uur. zo 8 uur tot 24 uur: R.M.G. Taytelbaum, Hoge Woerd 138, tel. 120266, spreekuur vlgs afspraak. Wijk 3 - Mors, Haagwegkwartier, Zuid- za 8 uur tot zo 8 uur: H.J.H.R. Prince, Vondellaan 58, tel. 761754, spreekuur vlgs afspraak. zo 8 uur tot zo 24 uur: W. Schellekens, Paganinistraat 24, tel. 764035, spreekuur vlgs afspraak. Voor de praktijk van Groeneveld, R. v. Leeuwen, Meijer, Reinders, Tan, v. Tol, Verhage, Zwijnenburg: za, R. Zwijnenburg, Gallaslaan 24, Lei derdorp, tel. 412166, spreekuur 11-11.30 uur in gezondheidscentrum Merenwijk, Rosmolen 2. zo, M.J.H. v. Tol, de Sitterlaan 80, tel. 142427, spreekuur 11-11.30 uur in ge zondheidscentrum Merenwijk, Rosmo len 2. ma. J.A. Verhage. Pluimzeggekreek 3, Leiderdorp, tel. 133834, spreekuur 11- 11.30 uur in gezondheidscentrum Me renwijk, Rosmolen 2. Leiderdorp - J. v.d. Beek, J. v.d. Leden, Hoofdstraat 8, tel. 894539; za en zo spreekuur van 12.30 tot 13 uur aan het zelfde adres. Oegstgeest - E.W.F. van Walchren, Oran jelaan 29, tel 174830; ma, H.B. Hugen- holtz. Prins Hendriklaan 4, tel. 155666. Voorschoten - za, A. Tromp, Leidseweg 328, tel. 762159; zo, J. Baars, R. Wagner- laan 63. tel. 2520. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van vr 1 okt tot 8 okt (incl. 4 okt) door: Apotheek Beker, Lijtweg 4, Oegstgeest, tel. 155482; Apotheek Boekmer, Florijn 19, Leiderdorp, tel. 894400; Apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, Voorscho ten, tel. 2525. DIERENARTSEN Voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest: A.W. Helder, Hermelijnvlinder 36. tel. 146686. E.J.M. v.d. Wouw„Boshuizerlaan 26, tel. 764058. Oegstgeest - R.J.W. Duyn, Pres. Kenne dylaan 260, tel. 153266. Voorschoten - J. Frencken, J. Röntgen- laan 14, Leidschendam, tel. 070-271110. TANDARTSEN De weekenddienst voor Leiden, Leider dorp en Oegstgeest wordt waargeno- H.A.J.G. Breuer, Floxlaan 1, Oegst geest, tel. 155176; ma, W.G. v. Leeuwen, v.d. HelmlaaA 6, Leiden, tel. 765351; spreekuur za en zo om 13 uur. WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. ten noorden van de Rijn 134604, tel. ten zuiden van de Rijn: 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. - Kruis- gebouw, Berkenkade 7, tel. 410131, spreekuur ma t/m do van 13-14 uur. Gezondheidscentrum, Florijn 10, tel. 896193, spreekuur ma, woe, vr van 13- 13 30 uur Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500. Voorschoten - gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641. ZOETERWOUDE - In Ons Huis (Zoeterwoude-Dorp) kan van avond vanaf acht uur geklaver jast worden voor de Zoeterwoud se missionarissen. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad B V LEIDEN Postbus 54, 2300 AB LEIDEN Telefoon 071-144941 Geen krant ontvangen tel 071-123143 tussen 18 00-19.30 uur (nabezorging na 19 30 uur); lentsgelden uitsluitend giro 3203571 tn.v Damiate Holding BV te Haarlem Kwartaalabonnement 57,35 Per post 79,70 J. Ruygrok-Hoogeveen P. J. de Tombe (sport) A. van Kaam (plv) overschrijving geen Losse nummers 0.80 Directie G. Koopman Rubriekchefs J. Kroon (stad) B W T. Jungman (plv) H.I.J. Veldhuizen (regio) H. v.d Post (plv) Aangesloten bi) de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten c tel 071-144941, tst 222

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 2