Probeert u maar 'ns een goedkopere bouwmarkt te vinden. Of onze wastafel Levina iets zou zijn geweest voor het Paleis Noordeinde, kun nen we van hieruit moeilijk beoordelen. Wel kunnen we u zeggen dat-ie maar vijfenveertig gulden (f 45,-) kost. En dat is toevallig de laagste prijs waarvoor je zo'n beeld van een bahama- beige wastafel in ons land kunt krijgen. Wat maakt zo'n wastafeltje nou hele maal uit op zeventig miljoen verbouwings- kosten? Niets natuurlijk. Maar wat had u in dit verband gedacht van 25 kilo kant-en-klare metsel specie voor maar f 6,95? paleis laat opknappen of iets aan je door- zonhuisje vertimmert. Overigens moet u die laagste prijzen van Nederland bij Gamma beslist niet zien als een tijdelijk lokkertje. Die prijzen blijven. Ze gelden voor zo'n tachtig van de meest voorkomende doe-'t-zelf artikelen. En om te bewijzen dat 't ons menens is, geven we u een garantie die er niet om liegt: mocht u ergens anders goedkoper terecht kunnen, dan betalen we het prijs verschil bij. Of we nemen het artikel zon der meer van u terug. Klauwhamers met stalen steel en rubber handvat voor f 6,95, een afzuigkap met twee snelheden voor f 119,-, koperen 12-millimeter buizen van f2,50 per meter, keukenmengkranen inclusief per- lator voor f 52,-? Of rustiek eiken lamelpar- ketvoor maar f48,-per vierkante meter? We nemen aan,dat ze dat soort zaken op Paleis Noordeinde ook hebben moeten aanschaffen. Nu zijn alle prijzen die hier staan vermeld (niet alleen die van de wastafel) de laagste van Nederland. Als ze dat dus allemaal bij Gamma hadden gekocht hadden ze een leuke cent bezuinigd. En bezuinigen moet tegenwoordig iedereen. Of je nou koningin bent of doe- 't-zeiver. Of je nou een Al die artikelen vindt u uitvoerig be schreven in de Gamma Bouwkrant. Als 't goed is, krijgt u die om de veertien dagen gratis in de bus. De vraag rijst hoe kan Gamma blij ven draaien met zulke prijzen? Dat is heel eenvoudig. Gamma is de grootste bouwmarkt organisatie in Nederland en kan daarom verreweg 't goedkoopst inkopen. Dat betekent ook, dat u bij Gamma de grootste keus hebt Dat betekent ook, dat u bij maar liefst 69 Gamma Bouw markten terecht kunt. Van Appingedam tot Sittard. Van Den Helder tot Amersfoort Niet zo gek ver weg van Soestdijk dus. Waar, zo vernamen we uit betrouwbare bron, ook weer van alles moet worden opgeknapt. Als er nog'ns een paleis moet woraen opgeknapt kan't allicht goedkoper. Groningen. Appingedam. Groningen. Hoogkerk. Veendam. Friesland. Drachten. Heerenveen. Leeuwarden. Drente. Assen. Emmen. Zuidwolde. Overijssel. Almelo. Deventer. Enschede. Hardenberg. Hengelo. Oldenzaal. Rijssen. Zwolle. Gelderland. Apeldoorn. Ermelo. Lelystad. Nijmegen. Terborg. Tiel. Winterswijk. Zutphen. Utrecht. Amersfoort. Veenendaal. Zeist. Noord Holland. Aalsmeer. Amsterdam-N., Amsterdam-W., Bussum. Cruquius. Den Helder. Heerhugowaard, Hilversum. Hoorn, Oudeschild-Texel, IJmuiden. Zaanstad (Wormerveer). Zuid-Holland. Alphen a/d Rijn, Delft. Gorinchem. Gouda. Den Haag. Leiden, Papendrecht. Rotterdam-Alexanderpolder. Rotterdam-Noordereiland. Rotterdam-Spaanse Polder. Vlaardingen. Woerden. Noord-Brabant Bergen op Zoom. Boxmeer. Boxtel. Breda. Den Bosch. EerseL Eindhoven. Oosterhout. Oss. Roosendaal. Tilburg. Uden. Waalwijk. Limburg. Meerssen. Roermond. Sittard.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 8