Nedairco PERSONEEL erso praktijkbegeleid(st)er soneel PI ■PERSONEBH persone 1EEL overduin Technisch Magazijn Medewerker -5 ,o te 1 DIRECTIE-SECRETARESSE TANDARTS ASSISTENTE administratief medewerker m/v /4CADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN chef afdeling begroting m/v amanuensis PtfttOfKlP"*0"** i peggBSLTB. '"pc^nC^I —•personeelpersoneel personeel JL. KATWIJK AAN ZEE psychiatrisch centrum voor bejaarden, uitgaande van 'De Open Ankh, stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg Ten behoeve van de opleiding tot ziekenverzorgende vragen wij zo spoedig mogelijk een voor 20 uren per week. Funktie-informatle: o.a het bevorderen van de integratie theorie/praktijk, assisteren bij de oefeniessen in het praktijklokaal, begeleiden van de leerlingen in de praktijksituatie Funktie-eisen: diploma ziekenverzorging, enige jaren ervaring na het behalen van het diploma, liefst diploma voortgezette opleiding ziekenverzorging, aantekening praktijkbegeleiding strekt tot aanbeveling. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen inlichtingen over de funktie kunnen worden ingewonnen bij Rina Middag, praktijk- koördinator, telefoon (01718) 1 54 41 oproepno 618 Sollicitatiebrieven te richten aan de heer A Lengton, verpleegkundig adjunkt-direkteur Nachtegaallaan s, 2225 SX Katwijk (Z.H.). BENDER- TECHNIEK b.v. een jong en dynamisch bednjf op het gebied van metaal- bewerlongsmachines zoekt een gegadigde voor de funktie van: zjjn taak: het verzorgen van: opslag, onderhoud en reparatie van metaalbewerkingsmac hines, transporten, etc. Goede technische kennis op MTS niveau (wb of el) en kennis van metaalbewerkingsmac hines strekt tot aanbeveling. Aangeboden wordt: een veelzijdige interessante funktie in een dynamisch bedrijf en zeer gunstige perspektieven. <D 'c Eigenhandig geschreven sollicitaties, die strikt vertrouwelijk zullen worden behandeld, gaarne inzenden aan: Direktie Bendertechniek b.v. Oranjelaan 35, 2382 PK Zoeterwoude. Oranjelaan 35 2382 PK Zoeterwoude Rijndijk Telefoon 071-89 92 11 Telex 39284 Spruyt, Van Mantgem De Does B.V., een middelgrote educatieve uitgeverij met ca. 50 medewerkers gevestigd in het centrum van Leiden zoekt voor haar directieteam, bestaande uit 3 leden een Tot haar taak behoren alle facetten van een modern directie secretariaat Het werken voor een directieteam en de aard van haar verantwoor delijkheden vergen een grote flexibiliteit en inzet Wij menen dan ook dat een aantal jaren ervaring en een goede opleiding een vereiste zijn Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de huidige directie-secretaresse Mw. J den Haan-Van Leeuwen Wij verzoeken u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan de directie van uitgeverij spruyt, van mantgem de does bv langebrug 87, 2311 TJ leiden telefoon 071-146541 Meisje, plm. 18 jaar dat opgeleid wil worden tot opl. Havo A. C. Smaal, tandarts Dalkruidzoom 12a, Leiderdorp De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland gevestigd te Leiden, vraagt voor zo spoedig mogelijk een ten behoeve van het secretariaat. Algemene Informatie. De Kamer is een publiekrechtelijk orgaan dat naast de uitvoering van een groot aantal wettelijke regelingen tot taak heeft de economische belangen van het bedrijfsle ven in haar gebied te behartigen. Het werkgebied van de Kamer omvat 27 gemeenten. Functie-Informatie. De medewerk(st)er zal voornamelijk worden belast met administratieve werkzaamheden van uiteenlopende aard ten behoeve van het secretariaat van de Kamer. Functle-elsen. - opleiding op M.E.A.O.-niveau - in het bezit van type-diploma - goede contactuele eigenschappen - gevoel voor efficiency en accuratesse - enige ervaring wenselijk, doch niet vereist - leeftijd tot ca. 25 jaar. Het salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn geba seerd op Rijksregelingen. Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. A.O.W.-premie is voor rekening van de Kamer. Sollicitaties binnen 14 dagen schriftelijk te richten aan de Secretaris van de Kamer, Stationsweg 41, Postbus 2059, 2301 CB Leiden. Neurologie Op deze afdeling ontstaat binnenkort de vacature van waarnemend hoofverpleegkundige vac.nr. 503.V.51.34.LD De afdeling bestaat uit twee units: - een herenunit met 16 bedden en een unit van 14 bedden voor acute opname en intensieve bewaking; - er zijn 24 verpleegkundigen, waarvan 5 part-time werkzaam; - de verantwoordelijke diensten worden vervuld door een groep van 7 ver pleegkundigen; - sinds 3 jaar bestaat de mogelijkheid om de specialisatie opleiding Neurolo gie voor verpleegkundigen te volgen, de verpleegkundige zorg en de ontwik keling hiervan hebben de voortduren de aandacht De taak: - bestaat uit het bijstaan en vervangen van de hoofdverpleegkundige; - het ontwikkelen van het verpleegkun dig beleid in samenwerking met de verpleegkundige groep en van de leer lingen in samenwerking met de prak tijk-coördinator Vereisten: - het diploma A-verpleegkundige bij voorkeur aangevuld met B-diploma; - minstens twee jaar ervaring in een leidinggevende functie; - een kader ot management opleiding of de bereidheid de cursus Neurologie te gaan volgen; - enige kennis van en ervaring met het specialisme strekken tot aanbeveling. Salariëring: het maximum salaris voor deze functie bedraagt t 3327 bruto per maand Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. J Ples- v d Hoeven, coördinerend hoofdver pleegkundige (071-2633 51) of mevr. H.S M Guldemond-Naeye, personeels- consulente (071 - 26 3132) Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7.5% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij NV De Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maat schappij NV. verzorgt een groot deel van het streekvervoer per autobus in Noord- en Zuid- Holland Ook verzorgt zij het stadsvervoer in de steden Haarlem, Leiden en Alkmaar. De NZH telt ca. 2000 werknemers en beschikt over ca. 600 autobussen. Het hoofd kantoor is gevestigd te Haarlem Organisatorisch is het bedrijf ingedeeld in 4 distrikten met kantoren te Leiden. Haarlem. Alkmaar en Purmerend. In verband met de komende pensionering van de huidige funktionaris vragen wij voor ons hoofdkantoor te Haarlem een Hij/zij is verantwoordelijk voor de uitvoering van het takenpakket van de afdeling waar circa 5 medewerkers/sters werkzaam zijn. Dit takenpakket is gericht op het opstellen van de bedrijfsbegroting in nauw overleg met de verschillende bedrijfsafdelingen het verstrekken van gegevens ten behoeve van de budgetbewaking het opstellen van de jaarrekening op basis van de door de afdeling Boekhouding verstrekte gegevens het opstellen van de bijdrageclaims ten behoeve van de rijksoverheid en van de gemeenten waar lokaal vervoer wordt verricht. Voor de vervulling van deze funktie denken wij aan iemand van 35-45 jaar. die in hét bezit is van SPD I en II en ervaring heeft met administratieve automatisering. Het salaris voor deze funktie is afhankelijk van leeftijd en ervaring, met als maximum f5155,- bruto per maand (overeenkomstig de salarisschalen BBRA) Naast goede arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-Autobusdienstondernemingen en goede sociale voorzieningen hebben alle medewerkers vrij vervoer op het lijnennet. Nadere inlichtingen over de funktie kunnen worden gevraagd bij de chef van de afdeling Boekhouding van de N.Z.H.V.M n.v. de heer C. Herbers Telefoon 023 - 31 92 27, toestel 233. Belangstellenden voor deze funktie. die bereid zijn mee te werken aan een medisch en psychologisch onderzoek, kunnen hun sollicitatie - binnen twee weken - richten aan de heer W. Kolk, Hoofd Personeelzaken, Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V Postbus 514, 2003 RM Haarlem In de restaurette van het Diaconessenhuis te Leiden komt binnenkort de functie vacant van assistent m/v De aanstelling geschiedt op tijdelijke basis en wel voor een periode van vier maanden. De mogelijkheid tot een vaste aanstelling na deze periode is niet uitgesloten. De restaurette verzorgt via een zelfservice systeem de distributie van de maaltijden voor het personeel en dient daarnaast interne vergaderingen en bijeenkomsten te verzorgen. Voor deze functie zoeken wij een representatieve assistent(e), die in team verband kan werken, gevoel heeft voor het verlenen van service en bij voorkeur in het bezit is van een Inas-diploma. Hij/zij moet bereid zijn zowel in de weekenden als op onregelmatige tijden te werken. Het salaris is afhankelijk van de leeftijd. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden graag verstrekt door mevrouw E.A. v. Oosten-v.d. Steen, hoofd restaurette. Telefoon: 071-155960, toestel 270. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, onder vermelding van vacaturenummer 73-3, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. DIACONESSENHUIS LEIDEN Aan de Louise de Coligny-scholengemeen- schap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Kagerstraat 7, wordt zo spoedig mogelijk ge vraagd, ter vervanging wegens ziekte, een Taak: assisteren bij de lessen in de natuurweten schappen. Vereist: ten minste diploma LTO (T-stroom); diploma amanuensis of hiermee vergelijkbaar M.B.O.-diploma. Maandsalaris, afhankelijk van leeftijd en erva ring, van min. f 1.997,— tot max. f 2.554,- in schaal 32 of van min. f 2.038,— tot max. f 2.774,— in schaal 45. Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer Dr. G.A. Steffens, tel. 071-153647 (school) en 071-149651 (huis). Sollicitaties onder vermelding van vacature nummer OND 763 zo spoedig mogelijk in te zenden bij de directie Onderwijs, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Verkoop-specialist voor klimaatbeheersingsapparatuur m/v Ter versterking van onze snel groeiende verkoopafdeling In deze boeiende zelfstandige functie zult u enerzijds contacten onderhouden met bestaande en nieuwe afnemers in de installatiewereld, anderzijds krijgt u de mogelijkheid u op hoogwaardig technisch niveau te bekwamen. Onze gedachten gaan uit naar een 25-30 jarige M T S.-er werktuigbouw met gevoel voor commercie, teamgeest en goede contactuele eigenschappen. Ervaring in ons vakgebied strekt tot aanbeveling Voorop staat de bereidheid tot het dragen van verantwoorde lijkheid Gezien het afnemers- en leveranciersbestand verwachten wij een redelijke kennis van de Engelse taal. Vanzelfsprekend zult u bij ons grondig worden ingewerkt middels interne en externe vakgerichte trainingen Nedairco biedt een aantrekkelijke honorering en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Uw sollicitatie kunt u richten aan de directie. Nedairco is een vooraan staande handelsonder neming op het gebied van klimaatbeheersing. Het wereldbekende merk Carrier - een begrip in de Nederlandse installatie- wereld - wordt door ons ver tegenwoordigd We zijn een marketinggericht bedrijf met een doorzichtige organisa tiestructuur Onze omzet - die jaarlijks een stijgende lijn vertoont - wordt gereali seerd met ca. 100 mede werkers. Nedairco B V Postbus 151, 2394 ZH Hazerswoude Rijndijk, Rijndijk 141, Telefoon 01714 - 9010 de partner van klimaatbeheersers

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 18