onroerendgoed nNRflFRF^ ONROERE ONRC FIDES FIDES Qm&md goed bemidde&ty Michel b.v. Huizen COLLECTIEF ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed m nnmm onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed U UL L 1 CIJFERS TEL. 071-140745 LEIDEN Rljnsburgerslngel 83 Goed onderhouden bovenwoning. Ind.: hal. L-vormige woonkamer, achterkamer, keuken, douche en toilet. 2e et.: L-vormi- ge kamer. 2e keuken, douche en slaap kamer. Nieuw dak, gas en licht Vr.pr.: f 78.000,- Lange Schelstraat 6 Zeer leuke stadswoning, ind.: woonka mer, keuken, toilet. 1e etage: 2 ruime slaapkamers, douche, het pand is goed onderhouden. Vr.pr.f 83.000,- Op één van de mooiste plekjes van Lei den gelegen woonboot met tuin, beton nen bak met dubbelwandige opbouw, to taal 17x4m. Ind.: hal, grote woonkamer met houten plafond, 3 slaapkamers met alle schuiframen en dubbel glas, ruime luxe toilet met douche, balkon met schuur. Grote tuin ca. 19x6m. De woon boot is zeer goed onderhouden en is ge heel onderkelderd (1,60 hoog). Vr.pr.: f 85.000,- Sumatrastraat 42a Zeer goed onderhouden grote bovenwo ning met balkon. Ind.: gang, toilet, woon kamer 9,30 m. lang, zijkamer, keuken, 2e et.. 3 slaapkamers, badkamer met dou che en 2e toilet, 3e et.: grote zolder met mogelijkheden. Vr.pr.:! 89.000,- Munnlkenstraat 20 Zeer mooie bovenwoning, c.v.-gas, bal kon op zonzijde. Ind.: gang, woonkmr., eetkamer met doorgang naar moderne keuken, toilet. 2e et.: 2 ruime slaapka mers, badkamer met douche, grote vlie ring met c.v.-ketel. Aparte schuur. Vraagprijs: f 92.500,- Overrljn 12 Zeer mooie met vrij uitzicht op Haven ge legen 2-kamerflat. Ind.: gang, toilet, woonkamer met open keuken, slaapka mer, mooie badkamer met douche. Ei gen c.v., dubbel glas. incl. mooie stoffe ring Vraagprijs: f 98.000,- Moraalngel 237 Mooi gelegen 2-kmr. hoekappartement op 3e woonl. met blijvend vrij uitzicht naar 2 zijden balkon op het westen. Ind.: hal met toilet, werkkast en c.v.-ruimte, royale woonkamer met open keuken, slaapkamer, badkamer met douche, wc., en aansl. w.a. Vr.pr.: f 110.000,- De Sltterlaan 40a (Prof.wljk) Zeer mooie bovenwoning met extra groot balkon, ind.: grote woonkamer met deur naar balkon, overloop met toilet, nieuwe keuken, et.: 3 royale slaapkamers, dou che, zolderkamer en grote bergzolder. Het pand is in zeet goede staat van on derhoud f 118.000,- Taamanatraat 52 Rustig gelegen en goed verbouwde hoe kwoning met garage en zeer grote ach tertuin, c.v.-gas. Goed geïsoleerd, arond- opp. 155 m2. Ind.: gang, toilet, ruime '■%'iN'aN'ax ONDERSTAAND EEN TERUGBLIK OP 1981 en 1982 Ontwikkeling van de werkelijke verkoopprijzen (be staande, leeg te aanvaarden woonhuizen) volgens ge gevens ontleend aan het NBM-uitwisselingssysteem. Gemiddelde verkoopprijs per kwartaal: Voortschrijdend driemaands gemiddelde (1981/1982). maart-mei 1981159.900,- april-juni 1981 158 800.- mei-juli 1981156 600,- juni-augustus 1981f 154.300.- juli-september 1981151.800,- augustus-oktober 1981 146.500.- september-november 1981f 142.900,- oktober-december 1981 139 700,- november-januari 1981/1982138 800.- december-februari 1981/1982137.400.- januari-maart 1982136 000.- februari-april 1982136 000i- maart-mei 1982136 500.-* april-|uni 1982141.200,- De prijzen in 1982 zijn gestabiliseerd en stijgen weer enigzins. Volgens de uitwisselingsgegevens van de N.B.M. zijn er dit jaar bijna 2x zoveel huizen verkocht als vorig jaar. Het aantal in verkoop zijnde woningen neemt af, hetgeen te gevolge kan hebben, dat de prij zen verder zullen stijgen. U kunt natuurlijk wachten tot Uw huis meer waard is geworden. U zult dan waar schijnlijk ook weer meer voor Uw nieuwe huis moeten betalen, terwijl U nu nog goedkoop kan kopen. Zeker met de huidige tendens van dalende rente. TE KOOP GEVRAAGD Heeft U een eigen huis en wilt U het verkopen????? Gaat u dan zorgvuldig te werk, want een huis goed verkopen is moeilijker dan U denkt. Wees zuinig op Uw bezit en neem een deskundige in de arm. FIDES heeft heel wat huizen verkocht en wij kennen dus de markt. Ook heeft FIDES veel ads. kopers ingeschreven, die wij zeer regelmatig van de huizenmarkt op de hoogte houden. Daarom heeft FIDES voortdurend behoefte aan nieuwe opdrachten. Wij zoeken hulzen in alle prijsklassen. MAAKT U EENS EEN AFSPRAAK OF KOM EENS LANGS. (VRIJBLIJVEND NATUURLIJK) Wij kunnen U dan uitvoerig vertellen wat wij voor U kunnen doen. MAKELAAR A ASSURANTIE woonk. met open trap. moderne keuken, plavuizen. 1e et.: 3 slaapk., douche en balkon. 2e et.: vliering. Vr.pr.: f 129.000,- k.k. Tjalkenwerf 26 (Merenwljk) Ruime eengezinswoning, vrij aan plant soen gelegen, met achterom. Ind.: hal met toilet, L-vormige woonkamer met massief eiken parket, halfopen keuken, ruime tuin, 1e verd.: 3 slaapkamers, bad kamer met ligbad en 2e toilet, 2e verd.: grote zolderkamer met wastafel. f 158.000,- Luxe woning met voor- en achtertuin, c.v.-gas en garage. Ind.: hal met toilet, grote woonkamer met verlaagd zitge deelte met open haard, openslaande deuren naar tuin, berging, semi open keuken, 1e et.: 3 ruime sl.kamers, waar van 1 met balkon, badkamer met ligbad en aparte douche, toilet, 2e et.: zeer gro te zolder met veel bergruimte. Vr.pr. f 232.000,- Telderskade 24 Schitterend verbouwd hoekherenhuis met aparte garage, c.v., achtertuin. Ind.: hal, toilet, grote woonkamer met half open keuken, keuken met div. app., open haard, plavuizen, 1e et.: 3 slaapkamers, badkamer, 2e toilet, aparte douche, 2e et.: grote zolderkamer met dakkapel. Ge hele huis thermopane beglazing. Vraagprijs: f 249.000,- Hoolgracht 48a Zeer groot en sfeervol in 1976 geheel in stijl gerestaureerd monumentenpand met grote achtertuin tot aan de Middel weg, c.v.-gas. Dit pand is geschikt als praktijk/woonhuis of voor dubbele bewo ning. Ind.: hal, praktijk/studeerkamer, toi let, zeer ruime woon/eetkeuken met ser re 7x5,5. 1e et.: grote living, L-vormig, 13,5x6,5 met open haard, balkenplafond, keukentje, geheel in wit schuurwerk uit gevoerd, toilet, ruim terras, 2e et.: 3 slaapkamers waarvan 2 met vide, badka mer met ligbad, dubbele v.w., c.v.-ruimte. Vr.pr.: f 395.000,- Nleuwe Rijn 17 In 't hart van Leiden gelegen zeer groot representatief monumentaal grachten pand met achtertuin, uitkomende op de Burcht.- Het object bestaat uit een voor- en achterhuis en heeft historische waar de, hetgeen uitkomt in div. plafondbewer kingen, schouwen, trappen enz. Dit pand (momenteel in gebruik als kantoor) is bij uitstel geschikt voor een kantoor of com binatie met woonhuis, winkelwoonhuis of praktijk woonhuis. Het kan ook door meerdere gezinnen worden bewoond. Het pand bestaat uit 15 vertrekken (waarvan enkele zeer grote), kelder, keu ken, zolder, binnenplaats en tuin. Teke ningen en fotomateriaal e.d. liggen ter in zage op ons kantoor. Vr.pr.: f 575.000,- VOORSCHOTEN Leldseweg 107 Zeer mooi gelegen herenhuis met diepe achtertuin en vrij uitzicht. Ind.: hal en gang met eiken lambrizering, royale ka mer en suite, zeer mooie open haard, grote erker en opensl. deuren naar terras en tuin, keuken en bijkeuken, 1e et.: 4 slaapkamers, 3 met wastafel, groot bal kon, douche. Het pand is voorzien van c.v. en is zeer stijlvol, met veel glas in lood, eikenhouten luiken enz. In de tuin is een atoomvrije betonkelder. Vraagprijs: f 175.000,- ZOETERWOUDE Nasaaulaan 10 Rustig gelegen en goed onderhouden hoek/herenhuis met tuin op Z. C.v.-gas. Ind.: hal, toilet, doorgang naar aangeb. schuur, grote eetkeuken, ruime woonka mer, L-vormig met open haard, 1e et.: grote sl.kamer met berging, 2 sl.kamers achterzijde, badkamer met douche en 2e toilet, 2e et.: grote zolderkamer, aparte c.v.-ruimte en vliering. Vr.pr.: f 175.000,- OUDE VEST 55 LEIDEN Kantoor Lelden LEIDEN RAAMSTRAAT 11 Leuk woonhuis in verkeers-ar- me straat en in goede staat van onderhoud Indeling: entree, hal. woonkamer (10x3.70). open keuken met afzuigkap, daarachter het toilet, badkamer met douche, wastalel en aan sluiting wasmachine. Plaatsje (2x2,5). 1e etage: overloop, aan de voorkant een grote slaapkamer (4.50x4) en aan de achterzijde 2 kleinere slaapka mers (2.50x3.50) en (1.75- x3,50met geheel vernieuwde dakkapel. Daarboven een vlie ring Algemeen elektra en riool vernieuwd, oplevering in over leg. Gunstige hypotheekvoor- waarden mogelijk. Vraagprijs: 105.000,- k.k. BEVRUDINGSPLEIN 20 -3 Een goed onderhouden 4 ka merappartement met open haard en C. V -gas op de eerste woonlaag met uitzicht over het plein. Indeling: entree, hal. toi let. berg kast. twee slaapka mers. woonkamer met open haard en schoonmetselwerk- wand Aan de achterkant over de gehele breedte een balkon. Ouderslaapkamer. douche ruimte met vaste wastalel en a s wasautomaat, keuken ook met doorgang naar het balkon. Douche en keuken opnieuw betegeld Eón slaapkamer aan de voorzijde is ook voorzien van een balkon Overname roerende goederen mogelijk en oplevering direkt Berging (2.25x3) Servicekosten I 100- p.m Veel houten plafonds. Vraagprijs 1105.000 - fc.lt. JACOB VAN CAMPENLAAN 74 Zeer gezellg. vier kamer, hoek appartement op de vi/lde etage van de middelste witte flat waar u langs rijdt richting Voorscho ten Indeling entree, hal. mo derne keuken, slaapkamer, toi let. badkamer met hgbad en vaste wastafel, tweede grote slaapkamer, grote L-vormge woonkamer met fijn uitzicht. Vanwege het feit dat dit appar tement een hoek appartement is heeft u aan drie zijden ra men. Aan voor en achterkant een ruim en zonnig balkon. Al gemeen het geheel is voorzien 7 C V gas en is zeer goed NIEUWSTEEQ 37 Vrije vestiging Woonwinkel- pand met originele klokgevel aan de rand van de Pieters kerkhof Winkelruimte van 35 m2 met toilet en wasmachine aansluiting. Woonhuis en win kel zijn afzonderlijk van elkaar te bereiken. Met de originele trap naar de eerste verdieping Woonkamer met open haard, open keuken met diverse ap paratuur. elektrische oven ke ramische kookplaat dubbele spoelbak oppervlakte 45 m2. Platje 1,5x1,5. 2e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en vaste wastafl 3e etage zolderetage met wastafel in gebruik als volwaar dige kamer Deze kamer heeft twee daklichten. Achterwimte voor c v -gas. Pand is geheel gerestaureerd. Oplevering In overleg en overname roerende goederen mogelijk. Vraagprijs: 1249.000,- fc.fc. HAAGWEQ 94 Riant gelegen 3/4 kamer ap partement. met vrij uitzicht, voorzien van een balkon op het zuid-westen Indeling: entree, hal. mooie keuken met appara tuur. tollet, badkamer met lig bad. vaste wastafel en aansl. wasmachine. 2 fijne slaapka mers en een ruime woon'eet kamer. Vanuit de woonkamer komt u op het balkon. Berging onder het gebouw. Servicekos ten 110.- per maand Opleve ring In overleg VUF MEIPLEIN 130 Zeer fraai 4-kamer apparte ment op eerste woonlaag In deling: entree, hal, slaapka mer. toilet, bergkast, grote slaapkamer, keuken, zeer luxe ingericht en geheel verbouwd, badkamer met a s wasauto maat. vaste wastafel en dou che. achterkamer en ruime voor/woonkamer. Het apparte ment heeft aan de achterkant een balkon over de gehele breedte Servicekosten 192,- p.m. Overname roerende goe deren mogelijk en oplevering in overleg. Vraagprijs: 196.000,- fc.fc. OVERRUN 13 Uitstekend onderhouden 2-ka- mer appartement, voorzien van een lijn balkon op het zuiden, dubbele beglazing, en centrale verwenning. Indeling: entree, hal. toilet, slaapkamer met bad kamer, vaste wastalel. aanslui ting wasmachine. Woonkamer met open keuken, en balkon aan de voorzijde. Servicekos ten f 100.- per maand, inclu sief verzekeringen. Het appar tement is voorzien van plavui zen. Aanvaarding In overleg. Vraagprijs: 96.000,- k.k. FLORESSTRAAT 16 Als je eens wat anders wilt dan een gewone doorsnee woning. Vraagprijs: f 127.000,- fc.lt. dan moetje zeker hier eens ko- kijken. Enorm gezellig huis aan de rand van het cen trum. en volledig verbouwdI Indeling: entree, hal, toilet, gro te woonkamer met plavuizen vloer, open keuken met allerlei apparatuur wat ook in de koop zit inbegrepen. Alle wanden zijn opnieuw gepleisterd en verschillende delen opnieuw gemetseld met stenen. Alles zeer goed afgewerkt. Open trap naar de eerste verdieping. Badkamer met ligbad en vaste wastalel. en twee zeer grote slaapkamers, toilet. Algemeen riool, gas. elektra zijn ver nieuwd. De prijs zal je zeker niet tegenvallen I Vraagprijs: 110.000,- fc.lt. ROSMOLEN 150 Luxe en uitstekend onderhou den groot twee-kamer apparte ment voorzien van CV-gas, thermopane beglazing, een berging op de 3e otage en een terras op het zuiden van 16 m2. Indeling: entree, hal, tolleL kast. badkamer met vaste was tafel. keuken met kunststof aanrecht uitgevoerd In massief eiken, koelkast en afzuiger. Woonkamer van ca. 40 m2, ter ras met schuilpui. Slaapkamer Overdekte galerij. Gelegen dichtbij winkels en park. Vraagprijs: 125.000,- fc.lt. JULIAN ASTRAAT 36 Geheel gerenoveerd woonhuis met buitenplaats van 25 m2. Bouwtekeningen ter inzage. In deling: entree, hal, woonka mer, moderne luxe keuken met afzuigkap, toilet, douche, bui tenplaats Ie etage: grote slaapkamer met wastafel, ka mer waarvan weer twee ka mers gemaakt kan worden. CV, gas en boiler-njimte. Alge meen: electra. riool. gas. kozij nen en dak zijn splinternieuw Oplevering in overleg en over name roerende goederen eventueel mogelijk. Het huis is geïsoleerd. Vraagprijs: 67.500,- fc.fc. ZOETERWOUDE-OORP BURGEMEESTER WAPSTRAAT 70 Goed onderhouden en gezellig gelegen drie-kamer top appar tement voorzien van CV-gas. goed uitzicht en berging. Inde ling: entree, hal. zijkamer, slaapkamer, toilet en geheel betimmerde badkamer met aansluiting wasmachine, woonkamer van ca. 35 m2 met halfopen keuken welke is afge timmerd Oplevering in overleg Vraagprijs: f 105.000,- fc.lt. Kantoor Leiderdorp HOOFDSTRAAT 166 In goede staat van onderhoud verkerend bedrijfspand met mogelijkheid van zelfbewoning. Indeling: entree, bedrijfsruimte 75 m2, verdeeld over 2 ruimten met achtergelegen opslag, keuken, toilet. 1e etage: kan toorruimte, 75 m2 verdeeld over 2 ruimten met toilet en berging. 2e etage: grote zolder ruimte. Het pand is v v. CV- gas, hardhouten kozijnen, veel granolwerk en is modem van opzet. Bouwjaar: 1966 Vraagprijs: 239.000,- k.k. BRITTENBURG 22 In gezellige wijk gelegen tus senwoning met voor- en zonni ge achtertuin (Z). Indeling: en tree. hal met toilet en trapop- gang, bergruimte met wasma chine aansluiting. Doorzonka mer met parketvloer, moderne keuken met apparatuur. 1e verd. 3 slaapkamers, douche ruimte met vaste wastafel, apart toilet. 2e verd.: overloop met berging, mime 4e slaapka mer met dakkapel. De woning is v.v. thermopane-beglazing. spouwmuur-isolatie, verwar ming geschiedt door hete lucht. Zeer leuke wijk, speciaal voor kinderen. Oplevenng in over leg Vraagprijs: 159.000,- fc.lt. V.d. VALK BOUMANWEG 43 Ruim herenhuis voorzien van een achtertuin op ZW. c.v.-gas en goed onderhouden. Inde ling: entree, hal, mime woonka mer, zeer luxe keuken met di verse apparatuur, toilet en bergkast, 1e etage: overloop, iets kleinere. 2e etage: lekkere grote zolderkamer met dakka pel, bergmimte en aansl. was machine. De woning ziet er keurig netjes uit en zal worden opgeleverd in overleg. Bod gevraagd. gen hoekwoning (bouwjaar 1979) die onder binnenhuisar chitectuur ingericht en bijzon der fantasierijk verbouwd is. (Zie blad: Eigen Huis en Inte rieur, lobman 1980). Indeling: entree, hal met toilet, zeer speelse woonkamer met open haard, verlaagd plafond, pla vuizen vloer. luxe. half open keuken met apparatuur. 1e verd.: 2 slaapkamers (1 met vaste wastafel), badkamer met ligbad, aparte douchè, toilet en wastafel. 2e verd.: overloop met wasm. aansl., 2 slaapka mers met berging. Zonnige achtertuin met geïsoleerde ber ging. Uitgebreide documentatie en fotoreportage op kantoor. Richtprijs: 199.000,- k.k. LAAN v. OUDERZORG 153 Magnifiek verbouwde en sfeervol ingerichte 5-kamer maisonnette op de 2e- en 3e verdieping. Indeling: entree, hal met toilet, luxe, moderne keuken met apparatuur, slaap kamer, mime woonkamer en aparte eetkamer, zonnig bal kon. 3e verd.: 2 slaapkamers met badkamer. In de onder bouw is een berging Vraagprijs: 175.000,- fc.lt. V. LENNEPDREEF 7 Groot herenhuis met voor- en achtertuin aan een watertje, garage. Indeling: entree, hal met toilet en bergkasten, toe gang tot garage, grote Z-vormi- ge woonkamer met open haard, open keuken met eet bar. 1e verd.: hal, 3 mime slaapkamers waarvan 1 met groot balkon en vaste wastafel. 2e verd.: overloop. 1 kleinere kamer en 1 zeer grote kamer met keuken en douche-gele genheid, grote, mime berging met CV-ketel en boiler. Daar boven is de mogelijkheid om een etage erbij te maken met een vaste trap. Vraagprijs: 275.000,- fc.lt. FLORIJN 4 Uitstekend onderhouden tus senwoning gelegen in het "Winkelhof" te Leiderdorp, voorzien van een fijne achter tuin. stenen schuur en CV-gas. Indeling: entree, hal, toilet, woonkamer met open keuken Kfr" en entree naar de tuin. Onder de trap is een kast. 1e etage: overloop, 2 mime slaapka mers. badkamer met ligbad, 2e toilet, vaste wastafel. 2e etage: zeer grote zolderkamer met dubbele kantelramen, en ber ging. Oplevering in overleg. Vraagprijs: f 189.000,- fc.lt. DOTTERBLOEMKREEK 46 In de wijk "Voorhof" gelegen hoekwoning met carport, zeer zonnige achtertuin. Indeling: entree, hal met toilet en trapop- gang, gezellige tuinkamer met open keuken, kastmimte, 1e verd.: overloop. 3 slaapka mers, badkamer met douche, toilet en vaste wastafel, was machine aansluiting, 2e verd. grote zolder, en mogelijk om al daar een 4e slaapkamer te ma ken, c.v.-gas, energie-vriende lijke badgeiser. De woning is gebouwd in 1976, heeft een mstige ligging, plavuizen vloer, en een berging. Vraagprijs: 1179.000,- fcfc. SOEVEREIN 17 In het "Winkelhor, nabij win kels. scholen, recreatie gele gen 2-kamer appartement op de Ie woonlaag (loopstraat). Indeling: entree, hal, woonka mer met groot terras en ber ging, open keuken, Daarachter gelegen hal met toilet en bad kamermet ligbad, vaste wasta fel en wasmachine aansluiting. Doezastraat 15. Leiden. Tel. 071-133222* 1 royale slaapkamer. In de o derbouw is een mime fietsen berging. Vraagprijs: f 119.000,- fc.lt. FRED. HENDRIKLAAN 66 •LI! Boven het winkelcentmm gele gen 3 kamer-hoekapparte- ment. Indeling: entree, hal met toilet, woonkamer met plavui zen-vloer, balkon, 2 slaapka mers, douche en mime keu ken. Op de begane grond is een berging aanwezig. De wo ning is goed onderhouden en heeft een fraaie ligging. Ople vering in overleg. Vraagprl/a: 115.000,- fc.fc ZOETERWOUDE (R) NASSUALAAN 66 Riante geschakelde, semi-bun- galow op 364 m2 eigen grond met garage, voor- en grote achtertuin. Indeling: entree, hal met toilet, toegang tot garage, mime modemde living met open haard, plavuizen vloer, moderne luxe open keuken. 1 grote ouderslaapkamer met badkamer met ligbad en vaste wastafel, 2 slaapkamers met aparte douchemimte met toilet en vaste wastafel. De gehele woning is onderkelderd, de ou derslaapkamer geeft toegang tot de tuin. Diverse luxe is aan gebracht zoals ingebouwde spots, studeerhoek, con vector- putten etc. Vraagprijs: 399.000,- fc.lt. WARMOND WATERTUIN 50 In het bungalowpark "de Wa- tertuinen" gelegen vrijstaande recreatiewoning op 415 m2 ei gen grond en een ligplaats voor een boot in de nabij gelegen jachthaven. Indeling: entree, toilet, woonkamer met plavui- zenvloer. open keuken, badka mer met ligbad en vaste wasta fel. 1e verd.: slaapvide en slaapkamer met losse kasten. Naast de woning is gelegen een dubbele berging met CV ketel en warmwatervoorzie ning, buiten open haard met terras Vaste lasten: 625,- per jaar voor onderhoud park en f 50,- huur voor achter de tuin gelegen grond van 75 m2. Vraagprijs: 235.000,- fc.lt.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 30