ONROERENDGOED onroerendgoed i j WERELDWIJDE VERHUIZINGEN BiVERKROOST&ZN BV menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv Mozartstraat 139 r- VALKENBURG ZH VAN DER DRIFT B.V. Makelaardij o.g. v.d. Drift heeft wat U zoekt, echt. TE KOOP PROPER F f l/t W COLLECTIEF telqtl-J40?45_ meubelbewaringen overzeeverpakkingen |pianovervoer rijks- en kantoorverhuizingen Nijmegen tel 080 22686S Leeuwarden LEIDEN JOUBERTSTRAAT12 12A Lege boven- en benedenwoning. Mogelijkheden voor dubbele bewoning. Panden moeten gerenoveerd worden, doch bieden mogelijkhe den voor doe-het-zelvers. Subsidiemogelijkheden voor woningverbetering aanwe zig. Goede mogelijkheden voor hen, die een eigen home willen maken. Vraagprijs: 62.000,- k.k. PASTEURSTRAAT 34 4- 34A Lege boven- en benedenwoning in goede staat. Gas electra zijn vernieuwd. Goede mogelijkheid voor dubbele bewoning. Beide pan den zijn verbouwd, waarbij de bovenwoning geheel is gerenoveerd. Het geheel moet u komen zien om een oordeel te kunnen vellen. Vraagprijs: 98.000,- k.k. BLOEMISTENLAAN 17ln zijstraat van de Herenstraat gelegen woning, nabij cen trum, winkels en scholen. Indeling: Living 8x4 ged. 3m. Grenen parket kleine keu ken, toilet, berging en plaatsje. Op etage ouderslaapkamer met vloerinb. bed. Twee kinderslaapkamertjes. Badkamer met berken parket, ligbad en vaste wastafel (Ba- hama-beige). Verwarming via gashaard en gevelkachels. Vraagprijs: 84.000,- k.k. GROENESTEEG/ hoek LANGESTRAAT Bedrijfswoning met ruime woonruimte op de etages. Pand is uitstekend geschikt voor b.v. een atelier of voor de uitoefening van z.g. kleine ambachten. Het bedrijfsged. bevat een kelder en verhoogd gedeelte, waar speels mee gewerkt kan worden. In het pand zijn nog diverse eigen ideeën uitvoerbaar. Vraagprijs: 96.000,- k.k. ROEMER VISSCHERSTRAAT 7 Leuke eensgezinswoning met diepe achtertuin en achterom gelegen in het Morskwartier. Ind.: voorkamer, achterkamer, gang, keuken, toilet douche. Op de etage een ouderslaapkamer en twee kinderkamers. Het pand biedt nog goede mogelijkheden voor verbouwing (b.v. dakkapel aan achterzij de). Achter in de tuin een houten schuur. Vraagprijs: 95.000,- k.k. Voor alle panden is hypotheek beschikbaar al dan niet met gemeente-garantie. Komt u vrijblijvend bij ons langs om wat meer te weten te komen over uw mogelijk heden tot koop. Alle adviezen worden door ons vrijblijvend verstrekt. NB:IS UW BRANDVERZEKERING WEL IN ORDE??? BENT U TEGEN WETTELIJKE AANSPRAKELIJKHEID VERZEKERD??? DENKT U WEL EENS AAN EEN FINANCIERING??? Laat ons u vrijblijvend over deze onderwerpen voorlichten, want voorkomen is beter dan genezenSchroomt u niet om ons bij u thuis uit te nodigen voor deze toch wel zeer belangrijke elementen. ALGEMEEN BEMIDDELINGSBURO PISON, Herenstraat 7 te Lelden, tel. 071-130841 - 130842 1160 M2 BEDRIJFSCOMPLEX VALKENBURG, VOORSCHOTERWEG 17 Aan de verbindingsweg Leiden-Katwijk, waar tevens de Kwantum-hallen zijn gevestigd, is dit complex gelegen, be staande uit 240 m2 showroom. 100 m2 exclusieve kantoor ruimte, 480 m2 bedrijfsruimte en een dienstwoning, alsmede een loods van circa 200 m2 en ruimte parkeermogelijkheden. Het object is thans in gebruik als garagebedrijf, welk gebruik mag worden gecontinueerd. Aan de voorzijde is een benzine verkooppunt gesitueerd. Huurprijs per iaar excl. BTW f 79.000,- breestraat 106 2311 cw lelden telex 39302 ma|<b-nl tel.071-125041 MENS MAKELAARDIJ B.V. Heereweg 231, 2161 BG Lisse, Telefoon 02321-19135* LEIDEN Op 4e etage: 3 kamer-topappartement met aantrekkelijk uitzicht op de 5 Meilaan in Leiden Z.W., ind.: entree, woonkamer (3,75x7,5 m). Slaapkamer (2,80x4,15 m). Slaapkamer (2,10x2,80 m), toilet, douche en keuken met balkon. Alle vertrekken met gaskachel, alle ramen dubbelglas. Prima onderhouden en berging op parterre. Vraagprijs 89.000,-k.k. LEIDEN Utrechtse Veer t/o nr. 23 Zeer sfeervol verbouwde woonboot (tjalk) met dub belwandige goed geïso leerde opbouw. Ind.: hal met plavuizen, luxe toilet, douche, ruime woonkamer met massief eiken parket, open eiken keuken, balken plafond, 1 slaapkamer en een zonnedek. Alle leidin gen zijn vernieuwd. Boot is recent op de helling ge weest. Vr.Pr.: f65.000,- Korte Hansenstraat 10/ 10a Goed onderhouden boven woning met verhuurde be nedenwoning. Ind.: over loop, grote voor- achter kamer, ruime keuken, toi let. 2e et.: 2 slaapkamers, hobbykamer, douche. Vraagprijs: f 69.000,- Oosterdwarsstraat 10 Benedenwoning met tuin tje. Ind. woonkamer 3.5- x8,5 met open haard, open keuken, badkamer, toilet, slaapkamer. Vraagprijs: f 72.000,- Lange Schelstraat 6 Zeer leuke stadswoning, ind.: woonkamer, keuken, toilet. 1e etage: 2 ruime slaapkamers, douche, het pand is goed onderhouden. Vr nr. f 83.000,- Munnlkenstraat 18 Grote etagewoning met balkon en schuur. Ind.: hal, leuke woonkamer, toilet, moderne keuken, parket. 2e et.: 3 slaapkamers, bad kamer met douche, 3e et.: grote zolder op stahoogte met dakraam. Vraagprijs: f 89.000,- Pasteurstraat 44 Benedenwoning met leuke tuin. Ind.: hal, woonkamer met verhoogd gedeelte (kerkdriel plavuizen), schouw met gashaard, in- geb. bed, grote berging over gehele wand, balken- plafond, fraai stucwerk, rui me keuken met hh plafond, zeer luxe badkamer met ligbad, wastafel en toilet, aansl. w.a. aangeb. slaap kamer, Gehele nieuwe ko zijnen en ramen (meeste hardhout), nieuw riool/gas/ water en licht. Vraagprijs: f 89.000,- Munnlkenstraat 20 Zeer mooie bovenwoning, C V. gas, balkon op zonzij de. Ind.: gang, woonkamer, eetkamer met doorgang naar moderne keuken, toi let, 2e et: 2 ruime slaapka mers, badkamer met dou che, grote vliering met C.V. ketel. Aparte schuur. Vraagprijs: f 92.500,- Tesselschadestraat 5a Mooi groot bovenhuis met zonnig balkon. Ind.. grote woonkamer 9,1 Om met opensl. deuren, nieuwe keuken en kabinet-kamer tje. Etage: 2 grote, 1 kleine slaapkamer, ruime badka mer met douche. W.T. en W.A. over het gehele pand, grote zolder. Het pand is goed verbouwd met o.a. nieuw electra. nieuw pla fonds enz. C.V. gas. aparte schuur. Vraagprijs: f 112.000,- Oude Singel 136 Grachtenpand met binnen plaats en dakterras. Ind.: gang, woonkamer met trap, achterhuis met ruime keu ken, toilet. 1e et.: grote ka mer met open trap, toilet. 2e et.: grote zolderkamer. Vraagprijs: f 125.000,- Morsslngel 199 Op de begane grond gele gen 2-kamerapp. met ter ras op ZW en gebruik van tuin, 2 zijden ruim uitzicht, buitenberging. Centraal ge legen bij station en cen trum. Ind.: ruime hal, toilet, grote woonkamer met open keuken, slaapkamer met schuifwand en doorgang naar badkamer met dou che, c.v.-gas. Vraagprijs: f 112.000,- Meerburgerstraat 10 Leuk woonhuis met achter tuin en achterom, c.v.-gas. Ind.: gang, woonkamer en suite, moderne keuken, 1e et.: 4 slaapkamers, dou che. Vraagprijs: f 135.000,- Jan Llevenstraat 14 Zeer gezellige eengezins woning met voor- en ach tertuin. Zeer goed onder houden. c.v.-gas. Ind.: gang, grote woonkamer met erker, oud-Hollandse stijl, open haard, ruime keuken, toilet. 1e et.3 slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e et.: zolder, ged. dubbele beglazing, nieuw gas/elektra. Vraagprijs: 1147.000,- Drontermeerlaan 5 Hoekherenhuis met voor-, zij- en achtertuin met ruime garage. Ind.: entree, ruim toilet, ruime woonkamer met fraaie open keuken met ingeb. app., spiltrap naar de 1e etage, waarop grote badkamer met ligbad, dubb. wastafel, toilet, apar te douche, 3 slaapkamers. 2e et.: 2 slaapkamer. Al het buitenwerk hardhout, ma honie binnendeuren in sta len kozijnen, parterre ther mopane. Geheel gestof feerd. Vraagprijs: 240.000,- LEIDERDORP Dr. de Brulnestraat 1 Goed gelegen winkelbe drijfspand. Ind. winkel incl. magazijn 120 m2, 1e et.: kantoorruimte ca. 45 m2, 2e et.: grote zolder. Het pand is voorzien van c.v., kelder. Er mag worden uit gebreid. Vraagprijs: f 175.000,- KOUDEKERK A/D RIJN Poelgeestlaan 58 Rustig gelegen en goed onderhouden eengezins woning met voor en achter tuin, C.V. gas. Ind.: hal, toi let, ruime woonkamer met open haard, luxe Bruyn- zeelkeuken. 1e et. 3 slaap kamers, badkamer met douche, 2e et: grote zolder kamer en berging. Incl. div. roerende goederen. Vr.Pr.: f 155.000,- TE KOOP GEVRAAGD De vakantie is zo goed als voorbij. Het aantal verkopen is de algelopen maanden zo groot geweest en de verwachting is dat dit inde komende maanden doorzet, dat wij momenteel dringende behoefte hebben aan nieuwe opdrachten tot verkoop van woningen In alle prijsklassen. Heelt u plannen tot verkoop neemt u dan eens vrijblijvend contact op. Te koop in BOSKOOP halfvrijstaand woonhuis in jeugdige stijl verbouwd (veel blank hout). V.v. open haard, c.v., al.schuifpui, dubb.glas en spouwmuurisolatie. Blijvend vrij uitzicht. Prijs 129.000,- Julianaplein 16.Boskoop iel. 01727-2622 ISOLATIE PROBLEMEN? Wij maken in iedere gewenste maat: kozijnen, ramen, binnen- en bui tendeuren. schuifpuien en trappen ;rse houtsoorten in onze eigen timmerfabriek. Wij leveren ook kunststof en alumi nium ramen, kozijnen en schuif puien Wij hebben de juiste mensen die bij u plaatsen Wij leveren en zetten zelf isolerend glas met komokeur en garantiebe wijs, ook spouwmuurisolatie Wij verzorgen ook uw verbouwing. AANNEMERSBEDRIJF/TIMMERFABRIEK C.J. de Boer Uiterstegracht 84 2312 TG Lelden lei. 071-12t6t9 HAZERSWOUDE Te koop PREMIEWONINGEN Bestaande uit: royale woonkamer, open keuken, 3 slaapkamers, bergzolder en tuinberging. Tuin op het westen gesitueerd. Prijzen vanaf 145.000,- Rijksbijdrage 1e jaar f 5.500,-- Totaal f 33.000," Bij 100% financiering koopsom netto maandlast hypotheek vanaf 650,- Rente 10.3%, 5 jaar vast. Oplevering: medio 1983. Inlichtingen: B.V. EGBO HAZERSWOUDE Rijndijk 314 Tel. 01714-9007. BEDRIJFSHALLEN te huur, totaal 1920 m2. Eventueel in 4 gedeelten van 480 m2 te huur. Krachtstroom en kantoorruimte aanwezig. per hal21.000,- per jaar MAKELAARDIJ O.G. Zoeterwoudsesingel 3. 2313 AX Leiden. tel. 071 -120513 of 125934 na kantoortijd: 897498 ||g Een een-kamerflat? Bachtstraat 18Vraagprijs f 50.000,- k.k. Wat groter soms? Een twee-kamerflat Hasebroekstraat 23Vraagprijs f 86.000.- k.k. Of liever een verzorgingsflat? Bachstraat 742Vraagprijs f 92.000.- k.k. Winkelruimte, Douzastraat 6Vraagprijs f 265.000,- k.k. Voor de vis en waterliefhebbers: Hoge Morsweg 90, magnifiek!!Vraagprijs f 188.000,- k.k. Voor de tuinder: Rulgekade 1, geheel gerenoveerd met 600 m2 grond, ideaal te combineren met praktijkmimte Vraagprijs f 480.000,- k.k. Een hoekwoning?Tlboel Slegenbeekstraat 16Vraagprijs f 230.000,- k.k. Niet te groot en heerlijk aan het water? Leldeseweg 404Vraagprijs f 138.000,- k.k. Dit is slechts een greep uit ons totaal aanbod, kom naar ons kantoor, al onze medewerkers zullen U deskundig voorlichten. Een Singelpand?Zoeterwoudsesingel 15Vraagprijs f 350.000,- k.k. Sfeervol huisje in de binnenstad? Kolfmakerssteeg 16Vraagprijs f 139.000,- k.k. Praknjkwoning? de Mey van Streefkerkstraat 53,Vraagprijs f 298.000,- k.k. Echt, het Is te veel om op te noemen, u bent van harte welkom op de Zoeterwoudsesingel 3 te Lelden. L v.d. Drift heeft het, v.d. Drift weet het. Deskundige bemiddeling sinds 1925. A Oegstgeest, Plet Helnlaan 34. Goed gelegen midden woning met voor- en achtertuin op het Z., c.v.-gas. schuur. Indeling, woonkamer met parketvloer, moderne keuken, hall, toilet en trapkast. 1e etage: 3 kamers, dou chekamer met toilet, balkon achterzijde, overloop. 2e etage: 1 kamer, bergruimte. Het pand verkeert in goede staat van onderhoud en is in overleg te aanvaarden. Prijs n.o.Lk. Oegstgeest, G. Flincklaan 16. Hoekhuis met voor- en achtertuin, schuur, achteruitgang. Het pand verkeert in goede staat van onderhoud, c.v.-gas. Beg. grond: woon kamer met open haard, keuken, gang, toilet en kelder kast. 1e etage: 3 kamers, douche, wastafel en toilet, overloop, achterzijde een balkon. 2e etage: 1 grote ka mer met dakkapel achterzijde en een tuimelraam voorzij de, zolderberging. Aanvaarding in overleg. 198.000 k.k. Oegstgeest, Clematislaan 59. Hoekwoning met voor-, zij- en achtertuin, garage, achteruitgang, grondopper vlak 295 m2. Het pand is rustiag gelegen en verkeert in een goede staat van onderhoud, c.v.-gas, badgeiser. Beg. grond: woonkamer met open haard, keuken, hal, toilet en trapkast. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet, overloop aan zowel voor- als achter zijde een balkon, 2e etage: 1 grote kamer met dakkapel en wastafel, zolderberging. Aanvaarding in overleg. 225.000,- k.k. Oegstgeest, Rhljngeesterstraatweg 90. Middenhuis met voor- en achtertuin, achteruitgang en schuur. Het pand verkeert in een goede staat van onderhoud, c.v- gas. Bouwjaar ca. 1930. Beg. grond: woonkamer met open haard en een parketvloer, keuken, entree, gang, toilet en kelderkast. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, wastafel en toilet, overloop, groot balkon aan de achterzijde. 2e etage: 2 kamers, overloop. 3e etage: vliering te bereiken met een vlizo-trap. Aanvaarding in overleg, evt. spoedig. 240.000,- k.k. Oegstgeest, Juffermansstraat 26. Hoekherenhuis met voor- en achtertuin op het zuiden, schuur, achteruitgang. Het pand verkeert in een goede staat van onderhoud, c.v.-gas. Beg. grond: entree, gang met toilet en kelder kast, woonkamer met open haard en een gemoderni seerde keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en wastafel, apart toilet en een balkon aan de achterzijde. 2e etage: 2 slaapkamers, overloop. 3e eta ge: kleine vliering. Aanvaarding in overleg. 295.000,- k.k. Oegstgeest, Laan van Oud Poetgeest 24. Groot hoek huis met voor-, zij- en achtertuin, garage en schuur. Het pand verkeert in een goede staat van onderhoud, c.v.- gas. Beg. grond: L-vormige woonkamer met open haard en een parketvloer, keuken, entree, hall en toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, wastafel, apart toilet, aan achterzijde en zijkant een balkon, over loop. 2e etage: 2 slaapkamers, zolderruimte. Aanvaar ding in overleg. 300.000,- k.k. Oegstgeest, Adm. de Ruyterlaan 15. Perfekt onder houden woonhuis met garage, schuur, voor- en achter tuin, c.v.-gas. Het pand is rustig gelegen doch in direkte nabijheid van winkels, sportvelden en scholen. Indeling: woonkamer met parket, volledig ingerichte keuken, hal, toilet. 1e etage: 3 kamers eveneens met parket, badka mer, toilet, balkon. 2e etage: grote zolderkamer plm. 22 m2, veel bergruimte. 310.000,- k.k. Oegstgeest, Homeruslaan 13. Grote woning (type 2 onder één kap), geen overburen. Grote garage. Voor- en achtertuin (achtertuin op het zuiden). Ind. begane grond: hal met open trap, toilet, grote open (eet)-keuken, uitge bouwde woonkamer met aansluiting voor open haard en schuifpui naar terras. 1e etage: 4 slaapkamers, badka mer met ligbad, vaste wastafel en 2e toilet. 2e etage: zeer ruime kamer met riant dakterras op het zuiden. Aparte berging, c.v.-gas. Het pand heeft veel houtwerk, is gedeeltelijk voorzien van thermopane beglazing en hardhouten kozijnen en verkeert in uitstekende staat van onderhoud. 318.000,-k.k. Oegstgeest, Pr. Margrietlaan 7. Hoekhuis met voor-, zij- en achtertuin, garage en achteruitgang. Het pand verkeert in goede staat van onderhoud, c.v-gas. Beg. grond: woonkamer met open haard, keuken met gas- plaat en ingebouwde oven, afzuigkap, hall met toilet en kelderkast. 1e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad, apart toilet, overloop, balkon aan de voorzijde. 2e etage: 1 grote kamer met dakkapel, overloop, 320.000,- k.k. Oegstgeest, Emmalaan 42. Halfvrijstaand herenhuis in oorspronkelijke stijl gerenoveerd met voor-, zij- en be schutte achtertuin op het zuiden, tuinchalet, cv., dubbele beglazing, luxe afgewerkt. Ind.: 2 kamers en suite, 2 open haarden, zijkamer, keuken met inbouwapparatuur, hal, toilet, kelderkast, 4 kamers, bad, douchekamer, toi let, douchekamer, zolderruimte, eventueel geschikt voor een extra kamer. 378.000,- k.k. Oegstgeest, Mathenesselaan 8. In het Bugalowpark uniek gelegen vrijst. bungalow met rondom schitterend aangelegde tuin ca. 1500 m2. Het pand is goed onder-, houden, c.v.-gas, garage en schuur en diverse extra voorzieningen. Indeling: ruime woonkamer met open haard en een natuurstenen vloer, keuken, hall, 3 slaap kamers, badkamer met ligbad, dubbele wastafel en toi let, entree, hall met gardarobe en toilet. Aanvaarding in overleg 595.000,-k.k. Lelden, Bachstraat 602. In serviceflat "De Statenhof' 2- 3-kamerflat met keuken, badkamer, hal, toilet, bal kon en berging. Ligging 2e etage. Voorzien van c.v., lift, e.d. Prijs n.o.Lk. Lelden, Oude Vest 91. In het centrum van Leiden gele gen BEDRIJFSRUIMTE, met bovenwoning. Totaal grondoppervlak 139 m2. Ipdeling bedrijfsgedeelte: 2 ka mers geschikt voor kantoorruimte en als magazijnruimte zowel op de begane grond als de 1e etage. Indeling bovenwoning: 4 kamers, keuken, toilet en douche. Aan vaarding in overleg. 135.000,- k.k. Lelden, Hoge Rijndijk 179. Groot hoekhuis met voor- en achtertuin op het Z.W., schuur, achteruitgang. Het pand verkeert in een goede staat van onderhoud, c.v.- gas. Beg. grond: woonkamer met parketvloer en een open haard, keuken, entree, hall, toilet en kelderkast. 1e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad, inpandig balkon aan de achterzijde, overloop. 2e etage: 2 kamers, zol derberging. Aanvaarding in overleg 220.000,- k.k. Lelden, Drontermeerlaan 15. Hoekwoning met garage en schuur, voor-, zij- en achtertuin op het zuiden. Goede staat van onderhoud en voorzien van c.v-gas met een gasboiler. Beg. grond: woonkamer, keuken, royale hal met toilet. 1e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad, douche, toilet en wastafel. 2e etage: 2 kamers en een vliering. Aanvaarding in overleg. 280.000,- k.k. Zoeterwoude-RIJndljk, Hoge Rijndijk 20. Zeer centraal in de randstad gelegen vrijst. villa met rondom tuin, dub bele garage. Grondopp. 2155 m2. Het pand verkeert in een perfecte staat van onderhoud, c.v.-gas, gasboiler, thermopane beglazing, vloer-, spouw- en dakisolatie. Beg. grond: G-vormige living, met plavuizen vloer op de gehele parterre (vloerverwarming), voll. ingerichte open keuken, 2e living, bijkeuken, aangeb. gr. serre, hobby ruimte, zijkamer, ouderslaapk. met badkamer, ligbad, wastafel en bidet, apart toilet, hal met garderobe, op bordes een toilet. 1e etage: 5 kamers, met wastafel en ingeb, kastr., douche en toilet. 2e etage: zeer gr. zolder met 2 dakkapellen. Geschikt te maken voor een aantal kamers. Dit object, thans in gebruik als woonhuis, is voor vele doeleinden geschikt b.v. praktijk/woonruimte, res taurantbedrijf. Aanvaarding in overleg. Elk redelijk bod wordt in overweging genomen. B.V. makelaardij o.g. OEGSTGEEST PASSAGE 12 TEL 071-170741* ■ff MÊÊÊÊ I MAKELAARS I M 'ASSURANTIE I OU DL VLST 53 LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 22