17 Nedairco ASSISTENT BEDRIJFSLEIDER kMNhMI Assistent(e) Publidteit HOOFD (M/V) PERSONEEL ORGANISATIE imampaey haarlem bvi H. Dl ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER (m/v) secretaresse DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: secretarieel medewerker (m/v) medewerkers verhuizing medewerker sportzaken m/v He! Bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden vraagt een ERVAREN LEERKRACHT voor een bovenbouwgroep van de HEILIG HART- SCHOOL In verband met een evenwichtige opbouw van het team gaat onze voorkeur uit naar een mannelijke collega. - De Heilig Hartschool is een stimuleringsschool in Lei den Noord. - Sinds 2 jaar is het een experimentele basisschool met als ontwikkelingsonderwerp: Wereldoriëntatie. - Er wordt op school zoveel mogelijk thematisch ge werkt in heterogene groepen. - Ouders nemen binnen de school een belangrijke Voor inlichtingen kunt u kontakt opne men met mevrouw L. Schippers, telefoon 071-212835. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan bovengenoemd bestuur, Boerhaave- laan 12 te Leiden. V.J.V.-Troef zoekt 6en voor 20 uur (in principe voor de middagen) De taken omvatten o.a post- en telefoonbehandeling vergaderingen notuleren archief/dokumentatie opzetten/bijhouden typewerk Verlangd wordt: typevaardigheid interesse voor het vormingswerk voor jong volwas senen een zekere mate van zelfstandigheid bij voorkeur ervaring met notuleren Sollicitaties binnen 7 dagen te richten aan de sollicitatie commissie van V.J.V.-Troef, Postbus 11010, 2301 EA Leiden. Het bestuur van de STICHTING KATHOLIEK ONDER WIJS LEIDEN vraagt voor de onder haar bestuur staan de R.K. Heilig Hartschool een ervaren kleuterleid(st)er De H. Hartschool is een experimentele basisschool en aan de gegadigde wordt gevraagd of hij/zij eventueel bereid is het adjunct-hoofdschap op zich te nemen. n. Inlichtingen en sollicitaties binnen 10 da gen bij het bestuur van de Stichting Ka tholiek Onderwijs Leiden, Boerhaavelaan 12, 2334 EN Leiden, telefoon 071- 155540. Bij de afdeling Onderwijs, Sport en Recreatie, Welzijn en Personeelszaken van de gemeente Leiderdorp wordt gevraagd een De afdeling bestaat uit 14 jonge medewerkers en is één van de zes secretarieafdelingen. Het betreft hier een nieuw te creëren funktie. De werkzaamheden worden zowel voor de chef van dë afdeling als voor de 3 onder hem resulterende bureaus verricht. In voorkomende gevallen zal men voor de leden van het college van burgemeester en wethouders werkzaamheden moeten verrichten. Taak: - bijhouden van de agenda; - postbehandeling; - voorbereiden van besprekingen; - maken van verslagen; - notuleren van vergaderingen; het accent van de taak ligt op het notuleren en uitwerken van vergaderingen. Vereisten: - secretaresse-opleiding; - leeftijd tussen de 18 en 25 jaar; - bereidheid tot het bijwonen van avond vergaderingen; - rapporteringstechniek; - goede contactuele eigenschappen. Salaris: Het salaris bedraagt minimaal f 1.925,-- en maximaal f 2.735,-- bruto per maand. Voor gegadigden beneden de leeftijd van 21 jaar geldt een leeftijdaftrek. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zoals I.Z.A.-ziektekostenregeling en verplaatsingskostenverordening zijn van toepassing. Informatie: Informatie over deze funktie kan worden ingewonnen bij de chef van de afdeling de heer H. v.d. Ploeg, telefoon 071 - 899261. Sollicitatiebrieven kunnen tot eind septem ber worden ingezonden aan burgemeester en wethouders van Leiderdorp, Postbus 35, 2350 AA Leiderdorp. Voor tijdelijk zoeken wij een Wegens ziekte van één van onze medewerkers zoeken wij op zeer korte termijn voor onze afdeling publiciteit een mede werker (m/v) met een M E A O - of gelijkwaardige opleiding. Het gaat om een periode van ca zes maanden Tot zijn of haar taak behoren ondermeer: het bijhouden van het documentatie- en foto-archief, het aanmaken van documentatiebundels. het corrigeren van drukproeven, het verlenen van assistentie t.b.v beurzen van onze afnemers en duizend-en-èên andere werkzaamheden. Naast enig creatief vermogen, een redelijke kennis van de Engelse taal en belangstelling voor techniek, stellen wij het op prijs dat u in bezit bent van het rijbewijs B/E. Als u interesse heeft, richt dan uw sollicitatie aan het hoofd van onze afdeling publiciteit, de heer W. Ruyterman. Weefairco is een vooraan staande handelsonder neming op het gebied van klimaatbeheersing. Het wereldbekende merk Carrier - een begrip m de Nederlandse installatie wereld - wordt door ons ver tegenwoordigd We zi/n een marketinggericht bedrijf met een doorzichtige organisa tiestructuur. Onze omzet - die/aarlijks een stijgende lijn vertoont - wordt gereali seerd met ca. 100 mede werkers. Nedairco B.V., Postbus 151, 2394 ZH Hazerswoude Rijndijk, Rijndijk 141, Telefoon 01714 - 9010 de partner van khmaatbeheersers L'CJC?* 'CT TCJO L't iC~C~L' 7/ 7/ 7/ V_/ M 7 t/ML- L. 7ULJL- vraagt ter vervanging wegens ziekte een jonge en enthousiaste SOCIALE WETENSCHAPPER als klusterpedagoog/-psycholoog/-didaktikus in het kluster WERELDORIËNTATI voor gemiddeld maks. 12 lesuren per week In het kluster realiseren kollega's vanuit de vakgebieden bewegingsonderwij biologie, didaktiek, gezondsheidskunde, pedagogiek, psychologie, rekenen e wiskunde en verkeerskunde in onderling overleg als team thematisch en geklus terd onderwijs. Van de nieuwe kollega wordt verlangd dat deze samen met een reeds funktione rende pedagoog een bijdrage verleent aan het klustermatige onderwijsproce waarvan de vormingsgebieden wereldoriëntatie en rekenen en wiskunde de uitmaken. Reaktles dienen binnen één week na plaatsing van deze advertentie te wo den gezonden aan de dlrekteur, Bert Erades, postbus 11024,2301 EA Lelden Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTEWEG 20 - 2201 AC NOORDWIJK (ZH) Telefoon (01719) 19320 De Dr. Mr. Willem van den Bergh-Stichting is een woon-leefgemeenschap voor circa 1000 geestelijk gehandicapten. Met de begeleiding en verzorging van deze mensen zijn ruim 1000 personeelsleden belast, zowel direct als indirect. Wegens vertrek van de huidige functionaris c V&W" v n£ v -f t binnenkort van de dienst Deze functionaris ressorteert rechtstreeks onder de directie. De dienst Personeel Organisatie omvat 3 personeelsconsulenten, van wie er 2 voornamelijk belast zijn met het directe personeelsbeheer en één met bedrijfsmaatschappelijk werk. De personeelsadministratie bestaat uit een hoofd en 2 medewerk(st)ers. Dc taken bestaan onder meer uit het: leidinggeven aan de dienst in overleg met de directie, vormgeven aan een sociaal beleid meewerken aan de opstelling en uitvoering van de personeelsbegroting meewerken aan reorganisaties en aan projecten als loopbaanbegeleiding en functiewaardering beheer en toezicht op de juiste toepassing van de arbeidsvoorwaarden. Dc functic-cisen zyn: opleiding bij voorkeur op academisch niveau ruime ervaring in een vergelijkbare functie leeftijd vanaf ca. 35 jaar. Gezien de levensbeschouwelijke uitgangspunten van de inrichting is een christelijke levensovertuiging een voorwaarde. Een psycho-technisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal 4.955,10 en maximaal 6.963,19 bruto per maand (salarisniveau 1 juli 1982). De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij ee directieleden en/of bij de huidige functionaris. de Sollicitatie, vóór I september 1982, te richten aan de heer H. Schraa, hoofd Personeel Organisatie. ALLEENSTAANDE VADER met 2 jongens, 5 en 9 jaar oud, wonende te Sassen- heim, zoekt voor de dage lijkse huishoudelijke werk zaamheden een JONGE VROUW eventueel met kind, die te gen een redelijke vergoe ding en de kost zijn gezin wil verzorgen. Br.o.nr. 00727. Ons bedrijf in Haarlem behoort, tezamen met ons zusterbedrijf in Dordrecht, tot de grote installatiebedrijven in Nederland. Wij zijn gespecialiseerd in het ontwerpen en installeren van centrale verwarming, luchtbehandelings- en optimaliserings installaties voor de Utiliteits- en Woningbouw. Wegens de toenemende omvang van de opdrachten is in ons bedrijf behoefte ontstaan aan een De man waarnaar onze voorkeur uitgaat is ca. 35 taaren heeft: een gedegen kennis op HTS-niveau van de bovengenoemde vakgebieden bekendheid met elektrotechniek - ruime ervaring een dynamische aanpak goede contactuele eigenschappen. Deze functie omvat: Het leidinggeven aan een uitvoeringsafdeling. Het onderhouden van contacten met relaties. Informatieverstrekking aan de direktie over planning en voortgang. Wij bieden: een functie met perspectief in een groeiend bedrijf. interessante arbeidsvoorwaarden, een goede werksfeer en een prettige werkomgeving. Indien U geïnteresseerd bent en meent over de nodige capa citeiten te beschikken zullen wij gaarne kennis met U maken. Nadere informatie kunt U telefonisch inwinnen bij de heer W. van Alphen, tel. 023-319454 (privé 02520/16fi46) Uw schriftelijke sollicitatie kunt U richten aan: Direktie Mampaey Haarlem B V. - Postbus 510 2003 RM Haarlem. Vakgroep Pathologie van de Faculteit der Geneeskunde (0,5 dagtaak) ('s middags) vacaturenummer: 2-246/1158 Taak: De afdeling is belast met de administratieve verwerking van de uitslagen van patienten- onderzoek, het verzorgen van correspondentie van de stafleden, het uittypen van manuscripten van wetenschappelijke publicaties en het uitvoeren van receptionele taken. Vereist: - MAVO/HAVO-opleiding. - goede contactuele vaardigheden en accuratesse. - kunnen werken in teamverband. - kennis van medische terminologie en ervaring met het gebruik van tekstverwerkende apparatuur strekken tot aanbeveling. Salaris maximaal 1258.50 bruto per maand Inlichtingen woren verstrekt door dhr. G. J. Flippo, tel 071-148333. tst. 2565. bgg. 2525 Universiteitsbibliotheek vacaturenummer: 2-257/1158 De Universiteitsbibliotheek zal binnenkort beginnen met de verhuizing van boeken en tijdschriften naar het nieuwe gebouw aan de Witte Singel In verband hiermee kunnen voor de periode 15 september 1982-1 januari 1983 enige extra krachten worden geplaatst voor: - het uithalen en verzendklaar maken van de boeken in de huidige boekenmagazijnen: - het uitpakken en in de kasten plaatsen van de boeken op de plaats van bestemming In verband met de aard der werkzaamheden dienen gegadigden te beschikken over: - een nauwkeurige en systematische werkwijze - een goede lichamelijke conditie. Aanstelling op arbeidsovereenkomst tot 1 januari 1983 zonder uitzicht op een aanstelling in vaste dienst. Verlenging van het dienstverband bij gebleken geschiktheid voor ten minste de eerste drie maanden van 1983 behoort tot de mogelijkheden Salaris maximaal f 2158 - per maand De Rijksuniversiteit te Leiden wil m dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouv/en in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46. 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Binnen ons bedrijf hebben wij de volgende vakature MEDEWERK(ST)ER MECHANISCHE AFDELING Opleiding: voor deze vakature krijgtu een opleiding bin nen ons bedrijf. Als basisopleiding zien wij graag iemand op LTS-niveau. WJj bieden u een funktie - in een klein bedrijf waar een goede en prettige samen werking belangrijk is - waarin u na de inwerkperiode een grote zelfstandigheid wordt gegeven - met goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een - premievrij pensioen - 13e maand - 22 vakantiedagen Medifo B.V., Industrieweg 12, Zoeterwoude- RD Postadres: Postbus 34, 2380 AA ZOETERWOU- ^BU Het bureau Sportzaken is belast met het beheer en verhuur van accommodaties, coördinatie speelvoorzieningen, sport- en culturele voorzieningen, begeleiding schoolsportaktiviteiten e.d. Taak: De werkzaamheden omvatten met name de verhuur van sport- en sociale-culturele accommodaties, alsmede de schoolsport. Funktie-eisen: Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: - in het bezit zijn van het diploma MEAO of een daarmee gelijkwaardige opleiding; - cijfervaardig zijn; - beschikken over goede kontaktuele eigenschappen. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en eventuele ervaring. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositie regelingen zijn van toepassing. Informatie: Meer informatie over deze funktie wordt graag verstrekt door het hoofd van het bureau Sportzaken, de heer J. Harkes, tel. 071 - 899261, toestelnr. 220. Sollicitaties kunnen - binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad - worden gezonden aan burgemeester en wethouders van Leiderdorp, Postbus 35, 2350 AA Leiderdorp.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 18