fiqqe filiaalchef verkopers verkoopster Hoofd afdeling chirurgie (m/v) 'WERK AAN DE WINKEL...' pens St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN soneel PI ERVAREN DIRECTIESECRETARESSE Felicitas B.V. AKTIVITEITEN- BEGELEID(ST)ER ENTHOUSIASTE MEDEWERKER (medisch) secretaresse secretaresse ASSISTENT(e) - INTERNE CONTROLE/ADMINISTRATIE □□□□GDI leraar/lerares LEERLING OF HALFWAS VOORBEWERKER/AUTOSPUITER b-verpleegkundigen m/v stichting centrum stbavo noordwijkerhout pe£§PQggr^g..PERMga^, P«r»on»lppRcrTj:p personeel r Rerg( !LjLiLiuuLii-iuLii-»j-a-ii.a.».8.ii.8.8-8-ii-t-a-»-ii.t-»-a.».a.a acuta b.b.b.b.b.b.b bbb.b.b.b.b.b.o.b.b 8. De General Manager van Felicitas B.V. en Jafra Cosmetics B.V. Felicitas B.V. (Felicitatiedienst, Family Welcome, Select Ladies) en Jafra Cosmetics (een direkte verkooporganisatie met een 1800-tal cosmetica- consulentes) zijn dochterbedrijven van het Internationale Gillette Concern. Taakomschrijving Het verzorgen van secretaressewerkzaamheden, rapporteringen, offertes, voorbereidingen van bijeenkomsten etc. Funktie-eisen Secretaresse-ervaring, grote mate van zelfstandigheid, goed samen kunnen werken in een klein team, initiatiefrijk, leeftijd 24 jaar of ouder, middelbare schoolopleiding, goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal is een vereiste, alsmede steno Nederlands en Engels, terwijl enige kennis van de Franse taal gewenst is. Wij bieden een uitstekend salaris en goede ontplooiingsmogelijkheden. Alle overige arbeidsvoorwaarden zijn zoals van een modern bedrijf verwacht mag worden. Schriftelijke sollicitaties worden aan onderstaand adres verwacht, t.a.v. drs. A. Oostveen. De sollicitaties zullen vertrouwelijk behandeld worden. Splinterlaan 154, 2352 SM Leiderdorp "0'8"fl'fl"C"g"0TB 8 8 0 BTBTB B'S'fl'B'BTfl'fl B'fl'B'B'fl'flT'8"B'B~fl"a~BTPnr8'fl'fl"fl~a~B'B"a~a'fl'6"8'S'fl'flh8 PSYCHIATRISCH ZIEKENHU5 VOGELENZANG mmm Op een afdeling van paviljoen Laanzicht - een open afdeling waar 27 heren wonen - kan op korte termijn ge plaatst worden een voor de duur van maximaal 2 maanden. Taken: het (mede)begeleiden van de bewoners in de thuissituatie; het aanbieden van diverse vor men van handenarbeid in onze therapieruimte; het stimuleren en begeleiden van de bewoners voor de diver se aktiviteiten. Vereisten: het bezit van het diploma MBO- AT of het gevolgd hebben van een andere relevante opleiding. Zij, die menen op grond van op gedane ervaring geschikt te zijn kunnen eveneens reflecteren. Inlichtingen worden verstrekt door de heer A. van der Moolen, paviljoenskoördinator, tel. 02502-2379. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeels zaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. 20-25 jaar die ons team wil komen versterken in ons service verlenend bedrijf in de televisiebranche. Zijn werkzaamheden zullen bestaan uit: zelfstandig op halen/terugbrengen van reparaties, bedienen telefoon, assisteren van chef monteur, eenvoudige reparaties, maar ook het opruimen van magazijn of werkplaats, kof fie zetten etc. Degenen, die bereid zijn de handen uit de mouwen te steken, kunnen hun eigenhandig geschreven sollicitatie sturen naar br.o.nr. 39865 van dit blad. SH/ETTERt-WGE Woon- en leetgemeenschap voor verstandelijk gehandicapten te Zoeterwoude. De Stichting GEMIVA houdt zich bezig met de zorg voor verstandelijk gehandicapten in Zuid-Holland. Daartoe beheert zij vanuit een centraal buro te Gouda een aantal voorzieningen, zoals dagverblij ven, gezinsvervangende tehuizen, enkele andere projekten en een internaat. 2 verplegingsassistenten m/v voor 16 uren per week. Tewerkstelling zal plaatsvinden op: a. woning 3, een groep van 12 bewoners, waarbij de mogelijkheden tot zelfredzaamheid in beperkte mate aanwezig zijn; of b. woning 19 of 20, een groep van 8 bewoners, waarbij mogelijkheden tot zelfredzaam heid aanwezig zijn. Funktie-elsen: - leeftijd ongeveer 21 jaar of ouder; - opleiding KV/JV of INAS, dan wel enige jaren Z-opleiding; enige ervaring in de zwakzinnigenzorg; zelfstandig en in teamverband kunnen werken. Werktijden: - funktie a.: als regel 1x per 2 weken op vrijdag t/m maandag een vroege of late dienst; - funktie b.: als regel 2 diensten (vroeg of laat, ook in het weekend) per week, dan wel 4 avonddiensten per week. Salariëring en arbeidsvoorwaarden: Conform de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. Informatie: Voor eventuele aanvullende informatie kan men zich wenden tot de pavil- joenshoofden Marjanne Meijer (woning 3) of Aad Stolwijk (woning 19/20); lelt. 01715- 9208. Sollicitaties vóór 8 augustus a.s. te zenden aan de personeelsfunktionaris, Peter Groe nendijk, Blankaartweg 2, 2381 AD te Zoeterwoude. Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een modern geoutilleerd algemeen zieken huis met 440 bedden. De functie van hoofd van één der chirurgische afdelingen is momenteel vacant. De afde ling heeft 36 bedden. Naast arts-assistenten in opleiding zijn er ook co-assistenten werkzaam. Gevraagd wordt: - een ervaren verpleegkundi ge; - bezit van kaderdiploma; - goed organisatievermogen; - ervaring in leidinggeven. Geboden wordt: - aanstelling in de rang van hoofd verpik, max. sal. 3974,21 bruto per maand; - toepassing CAO-zieken- huiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door me vrouw A.J.M. Vollebregt, adj.dir./hoofd verpik.dienst, tel.:071-899250. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de dienst Perso neelszaken onder vermelding van nr. 25/82. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Stichting Eurotransplant Deze stichting is een organisatie waar in meer dan 200 ziekenhuizen in 5 West-Europese landen samenwerken op het gebied van orgaantransplantatie Op grond van verschillende criteria wordt de best passende patiënt ge selecteerd als er in één van deze ziekenhuizen een donororgaan be schikbaar komt voor transplantatie. Voor het secretariaat van de stichting zoeken wij op korte termijn een vac.nr. 074.A. 10.29.LD Taak: naast de normale secretaresse werkzaamheden omvat de functie het coördineren van de binnenkomende donormeldingen. Verlangd: niveau HAVO, aangevuld met een opleiding als (medisch) secre taresse en ruime ervaring. Goede ken nis van Engels en Duits in woord en ge schrift is vereist. Ervaring met tekstver- werkende apparatuur strekt tot aan beveling. Maximum leeftijd 30 jaar. Salaris: maximaal f 3022 bruto per maand. Polikliniek Nierziekten Deze afdeling zoekt een vac.nr. 401.A.10.29.LD Taak; betrokkene zal worden belast met de leiding van het secretariaat van de polikliniek Nierziekten (waaronder te vens vallen de polikliniek Hypertensie en de polikliniek Niertransplantatie). Tevens zal zij fungeren als secretaresse van de chef de polikliniek. Gevraagd: - middelbare schoolopleiding; - secretaresse-opleiding (moderne talen); - leidinggevende capaciteiten, goede contactuele eigenschappen; - ervaring in de medische sector; - leeftijd ongeveer 30 jaar. Salaris: maximaal f 2735 bruto per maand. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden Het gaat goed met Hage! Steeds méér konsumenten ontdekken de lage prijzen en de prima service. Binnenkort gaan we weer uitbreiden in Leiden. Daarom zijn we op zoek naar enthousiaste mensen (m/v) voor de volgende funkties: Naast accuratesse en eerlijkheid staat leiding geven en verantwoording dragen over het u toevertrouwde filiaal voorop. Ervaring in de woning textielbranche is noodzakelijkheid. Leeftijd: 25 tot 40 jaar. Het vakkundig en eerlijk adviseren van onze klanten is belangrijk. Ervaring in de branche en uitgespro ken verkoopkwaliteiten zijn nood zakelijk. Leeftijd: 20 tot 30 jaar. Voor onze gordijnen- en bedden afdeling. Is verkopen je lust en je leven? Kan je goed met klanten om gaan? Dan is dit een prachtkans. Leeftijd: 18 tot 30 jaar. Bent u geïnteresseerd in een van deze funkties of wilt u méér informatie? Neem dan kontakf op met Hage woninginrichters b.v., Wetering- weg 13, 2641 KM Pijnacker. Telefoon 01736 - 4940. JONG MODEBEDRJJF IN DAMES- EN HERENKLEDING! Wij zoeken voor ons hoofdkantoor in Leiden een: de taak zal bestaan uit: - zelfstandige boekhouding en administratie van een van de afdelingen, - interne controle werkzaamheden van de gehele organisatie. Naast werkzaamheden in het hoofdkantoor, zal ook gereisd moeten worden naar diverse vestigingen voor controle werk. Vereist wordt: - minimum H.A.V O. met P.D./M.B.A. opleiding, - 2 jaar ervaring in administratiewerk, - leeftijd ca. 27 jaar, - kennis van de engelse en duitse taal wordt op prijs gesteld. Stuur uw sollicitatiebrief met recente pasfoto naar: AMEX FASHION B.V. Postbus 880 2300 AW LEIDEN, t a v Personeelsafdeling T ^gemeente Vy voorschotein In verband met een benoeming elders van ed van de medewerkers van de afdeling persi ■- neelszaken is een vacature ontstaan bij de sak risadministratie van die afdeling. De gemeen: Voorschoten (21.500 inwoners) maakt voor salarisadministratie gebruik van de diensten va I de bv. DOA (300 functies). Ter voorziening i^ de vacature wordt gevraagd een MEDEWERK(ST)ER SALARIS- EN PERSONEELS ADMINISTRATIE Taak: het met een grote mate van zelfstandighei verrichten van de salaris- en personeelsadm nistratie het uitvoeren van rechtspositieregelingen het verzorgen van correspondentie Vereist: ruime ervaring m.b.t. de salarisadministrati bij de overheid kennis van rechtspositieregelingen goede contactuele eigenschappen Het bezit van het praktijkdiploma boekhoude kan een pluspunt zijn. Salaris: Afhankelijk van ervaring en geschiktheid: tus sen f 2.591en f3.327,— per maand. Voc een kracht, die een zeer ruime ervaring heel met betrekking tot de salarisadministratie bij d overheid, is een salaris van f 3.786,— pe maand bereikbaar. Sollicitaties met duidelijke omschrijving van to heden verrichte werkzaamheden vóór 10 augus tus a.s. te richten aan burgemeester en wethou ders, postbus 393, 2250 AJ Voorschoten. Bo ven de brief s.v.p. vermelden: vacaturenumme 8214. Aan het Stedelijk Gymnasium, Fruinlaan 15, wordt met ingang van het schooljaar 1982- 1983 gevraagd een: natuurkunde 6 uren in de 1e graadssector Inlichtingen kunnen vanaf 4 augustus a.s. worden ingewonnen bij de conrector, de heer G.J.M. Désar tel. 071-17.03.20 (huis) en vanaf 9 augustus a.s. tevens aan de school tel. 071-12.13.65of 12.57.77 Sollicitaties onder vermelding van vacature nummer OND 759 omgaand te zenden aan de Directie Onderwijs der gemeente. Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Gevraagd CABRI AUTOSCHADE Kruisstraat 1b, Leiden. Opname 1 is een gesloten afdeling in de sektorAkute Psychiatrie. Er zijn gedwongen en vrijwillige opnames. De aard van de problematiek van de kliënten is soms van medisch psychiatrische aard en merendeels van sociaal psychiatrische aard Er zijn 29 plaatsen voor mannen en vrouwen tussen 18 en 65 jaar. Wij zoeken 3 als uitbreiding van ons vaste team. Dit bestaat momenteel uit 9 vaste krachten en 5 leerling-verpleegkundigen. Er worden 24-uursdiensten gedraaid op basis van 3 overdag, 3 *s avonds en 2 's nachts. We beogen via de uitbreiding een betere arbeidssituatie te realiseren die tevens een kwalitatieve verbetering ten aanzien van behandeling tot gevolg heeft Het werk bestaat overdag uit de verzorging en begeleiding van een klein deel van de groep die binnen de afdeling blijft 's Avonds wordt meer gewerkt op basis van socio- therapeutische gedachten. We zijn bezig ons te ontwikkelen in de richting van multidisciplinaire samenwerking, waarbij iedere discipline haar eigen aansprakelijkheid heeft Salarisgrenzen: 2313,71 - f 3031,56 bruto per maand, excl. onregelmatigheidstoeslag. Nadere informatie te verkrijgen bij Hans Kroos, toestel 2027 ofTon Reijst, toestel 2050. De C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. St Bavo kan niet in huisvesting voorzien. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 82.21.44. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 12