mededelingen gemeentebestuur 1 leiden 26 tlm 30 juli '82 Ml'ÜlM M VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN Hinderwet (Oude procedure) nieuw verzoek Een verzoek om vergunning ingevolge de Hinderwet is ingediend voor: Chinees restaurant in het pand Vijf Meiplein 130. De aanvrage is afkomstig van F. Tang, alhier, en be treft het oprichten van diverse door elektromotoren gedreven installaties ten behoeve van het bakken van voedings- en genotmiddelen in oliën en vetten annex chinees restaurant in het pand Vijf Meilaan 130. Op dinsdag 10 augustus 1982 om 15.00 uur zal een openbare hoorzitting worden gehouden in kamer 109 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, 1e verdieping. Dit verzoek ligt tot en met 20 augustus 1982 met de eventueel ingediende bezwaarschriften ter inzage in kamer 012 van het Stadsbouwhuis, elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en van 14 00 uur tot 16.30 Tevens liggen bovengenoemde stukken ter inzage in het Informatiecentrum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis, elke werkdag van 8.30 uur tot 17.00 uur en op donderdagavond van 17.30 uur tot 21 00 uur. Tegen het verlenen van de gevraagde vergunning kan iedereen schriftelijke bezwaren indienen bij het College van Burgemeester en Wethouders tot en met 20 augustus 1982. (Postbus 9100, 2300 PC Leiden). Mondelinge bezwaren kunnen worden ingediend tijdens de hierboven genoemde openbare hoorzit ting. De aandacht wordt erop gevestigd dat beroep tegen een eventueel verleende vergunning uitsluitend kan worden ingesteld door degenen die: a. persoonlijk of bij gemachtigde op de hierboven aangekondigde zitting zijn verschenen. b. die niet wonen in de gemeente Leiden (of in een aangrenzende gemeente waar de aanvraag om vergunning openbaar is gemaakt) en binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren hebben inge- (Nieuwe procedure) nieuw verzoek Een verzoek om vergunning ingevolge de Hinderwet is ingediend voor: Spaans Restaurant in het pand Stationsweg 30. De aanvrage is afkomstig van F. Fernandez, alhier, en betreft het oprichten van diverse door elektromo toren gedreven installaties ten behoeve van het berei den van maaltijden, het koelen van levensmiddelen alsmede voor het spaans restaurant een en ander in het pand Stationsweg 30. Op dinsdag 10 augustus 1982 om 14.30 uur zal een openbare hoorzitting worden gehouden in kamer 109 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, 1e verdieping. Tijdens bovengenoemde hoorzitting zal gelegenheid worden gegeven over de aanvraag van gedachten te wisselen. De aanvraag en alle andere daarop betrekking heb bende stukken liggen gedurende de gehele behande lingstermijn ter inzage in kamer 012 van het Stads bouwhuis. elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en van 14.00 uur tot 16.30 uur Tevens liggen bovengenoemde stukken gedurende vier weken na heden ter inzage in het Informatie centrum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis, elke werkdag van 8.30 uur tot 17.00 uur en op donderdagavond van 17.30 uur tot 21.00 uur. Gemotiveerde bezwaren kunnen schriftelijk tot en met 20 augustus 1982 bij het College van Bur gemeester en Wethouders worden ingediend (Post bus 9100, 2300 PC Leiden). De persoonlijke gegevens van degenen die schrif telijk bezwaar hebben ingebracht worden, indien hierom - gelijktijdig bij aparte brief - wordt verzocht niet bekendgemaakt. Degene die bezwaren hebben ingebracht, en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, zullen vervolgens in de gelegenheid worden gesteld bezwaar tegen de ontwerp-beschik- king in te dienen. (Korte procedure) nieuw verzoek Burgemeester ?n Wethouders van Leiden maken be kend dat op 7 mei 1982 bij hen een verzoek om ver gunning ingevolge de Hinderwet is ingediend voor: Directeur Energiebedrijf Rijnland, alhier, voor het oprichten van een gasdrukregel- en meetstation op een perceel grond nabij Molen 'De Valk' (Molen- werf), kadastraal bekend gemeente Leiden, sectie A. nr. 1363 Voorts zijn Burgemeester en Wethouders voorne mens de gevraagde vergunning te verlenen onder 12 voorwaarden om gevaar, schade of hinder van ernsti ge aard voor de omgeving te voorkomen. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en alle andere daarop betrekking hebbende stukken liggen ter inza ge in kam sr 012 van het Stadsbouwhuis. elke werkdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en van 14.00 uur tot 16.30 uur. Tevens liggen bovengenoemde stukken ook tot 6 augustus 1982 ter inzage in het Informatiecentrum van het Buro Voorlichting in de hal van het stad huis, elke werkdag van 8.30 uur tot 17.00 uur en op donderdagavond van 17.30 uur tot 21.00 uur. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot 6 augustus 1982 schriftelijk bij het College van Burgemeester en Wethouders worden ingediend (Postbus 9100, 2300 PC Leiden) Degene, die een bezwaarschrift indient kan verzoe ken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te ma ken. Een en ander dient bij aparte brief te worden verzocht. Indien daarom telefonisch wordt verzocht (071- 254437) kunnen tot 6 augustus 1982 mondelinge bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisse- ling over de aanvraag tussen een vertegenwoordiger van het gemeentebestuur, de aanvrager en eventuele overige aanwezigen. De aandacht wordt erop gevestigd, dat degenen die bezwaren hebben ingediend op de wijze zoals boven omschreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, naar aanleiding van de beschikking beroep kunnen instellen bij de (Normale procedure) verleende vergunningen Burgemeester en Wethouders van Leiden maken be kend dat door hen onder voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te voorkomen, op 23 juli 1982 vergunningen ingevolge de Hinderwet zijn verleend naar aanleiding van de verzoeken van: 1. Het college van bestuur der rijksuniversiteit van Leiden, alhier, voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor het uit breiden en wijzigen van het transitorium met een laboratorium voor parasitologie van de faculteit der geneeskunde der rijksuniversiteit (paviljoen II en III) aan de Wassenaarseweg 62 (gebouw 2125). 2. Directeur van de rijksgebouwendienst in de Directie Zuid-Holland en Zeeland, te Voorburg, voor het oprichten van diverse door elektromoto ren gedreven technische installaties ten behoeve van de universiteitsbibliotheek gelegen aan de Witte Singel, gebouw 09 (zg. 'Witte Singel - Doe- lenprojekt'). De beschikkingen en alle daarop betrekking hebben de stukken liggen vanaf heden gedurende één maand vanaf heden ter inzage in kamer 012 van het Stadsbouwhuis, elke werkdag van 8.30 uur tot 12 30 uur en van 14.00 uur tot 16.30 uur. Tevens liggen bovengenoemde stukken ook vanaf heden gedurende één maand ter inzage in het In formatiecentrum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis, elke werkdag van 8.30 uur tot 17.00 uur en op donderdagavond van 17.30 uur tot 21.00 uur. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet Algeme ne bepalingen milieuhygiëne staat tot 23 augustus 1982 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager van de vergunning; b. de betrokken adviseurs; c. degene die overeenkomstig het gestelde in de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne schriftelijk of mondeling bezwaren hebben ingediend tegen de aanvraag en/of ontwerpbeschikking; d. enige belanghebbende, die aantoont dat hij/zij re delijkerwijs niet in staat is geweest overeenkom stig het gestelde in de onder c genoemde wet schriftelijk of mondeling bezwaren in te dienen tegen de aanvraag en/of ontwerp beschikking. Bovengenoemde beschikking(en) wordt(en) na af loop van de beroepstermijn van kracht tenzij vóór 23 augustus 1982 beroep is ingesteld en met toepas sing van artikel 60a van de Wet op de Raad van Sta te, Afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnen hof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Een verzoek tot schorsing of een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. Bovengenoemde beschikking(en) wordt(en) niet eer der van kracht vóórdat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen betreffende bovengenoem de hinderwetzaken kunt u zich wenden tot de Direc tie Milieu, Stadsbouwhuis, tel. 071-254437, kamer 012, begane grond. Verleende bouwvergunningen Burgemeester en wethouders hebben op 20 juli 1982 de volgende bouwvergunningen verleend: Plantage 20-22, verbouwen en uitbreiden kantoor- Medusastraat, bouw twaalf woningwetwoningen; Sophiastraat 4, optrekken achtergevel; Westlanderwerf 2, plaatsen dakvenster in achter- geveldakvlak; Freesiadal 12, wijzigen achtergevel woning op de beganegrond; Giliadal 12, plaatsen dakkapel in voorgeveldakvlak; Julianastraat 39, optrekken achtergevel; Levendaal 131, verbouwen woning; Mauritsstraat 21, verbouwen aanbouw en bouw berging; Sportterrein Voorschoterweg, uitbreiden clubge- De Sitterlaan 6, verbouwen en uitbreiden woning; Gerard Brandtstraat 19, plaatsen dakkapel in ach- tergeveldakvlak; Maredijk 62, vernieuwen huisriolering; De Goejestraat 59, maken dakopbouw; Bilderdijkstraat 7, vernieuwen huisriolering; de Wetstraat 5, vernieuwen huisriolering; Johan de Wittstraat 14, vernieuwen huisriolering; Morskade 2, plaatsen dakkapel op achtergeveldak- vlak; Hoge Rijndijk 322, bouw woning; hoek Galgewater-1e Binnenvestgracht (voormalige Morspoortkazerne) bouw 25 woningen. Indien U door het verlenen van een bouwvergunning rechtstreeks in Uw belang bent getroffen, kunt U binnen 30 dagen na dagtekening van de bouwver gunning op grond van de wet AROB een bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders. Tevens kunt U, indien de onmiddellijke uitvoering van het besluit onevenredig nadeel voor U meebrengt, op grond van de Wet op de Raad van State schorsing van de bouwvergunning aanvragen bij de Voorzitter van de afdeling Rechtspraak van de Raad van State, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Informatie is te verkrijgen bij Bouw- en Woningtoe zicht, Stadsbouwhuis, Langegracht 72, Postbus 148, 2300 AC Leiden (telefonisch bereikbaar 071-254911). Diversen Voorbereidingsbesluit voor het gebied, dat wordt begrensd door de Stationsweg, de Rijns- burgersingel, de Schuttersveld- weg en het Stationsplein Bij hun besluit van 19 mei 1982, no. B 22133, hebben Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland goedkeuring verleend aan het besluit van de Gemeenteraad van 8 maart 1982 (Raadsvoorstel no. 83 van 1982), waarbij wordt verklaard, dat een herziening wordt voorbereid van de bestemmingsplannen 'Leiden-Stationsplein e.o.' voor wat betreft het bovengenoemde op teke ning no. 11 ST 8654 met een stippellijn aangegeven gebied. Dit Raadsbesluit, dat op 9 maart 1982 werd bekend gemaakt in de plaatselijke dagbladen en de Neder landse Staatscourant en op de gemeentelijke publi catieborden, vervalt door deze goedkeuring - behou dens verlenging - op 1 maart 1984, indien niet voor deze datum een aanvang is gemaakt met de procedu re tot vaststelling van een nieuw bestemmingsplan voor de bovengenoemde gronden. Met ingang van heden ligt het besluit van Gedeputeerde Staten met het daarbij behorende voorbereidingsbesluit voor een ieder ter inzage in kamer 213 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72 te Leiden. Panden Stationsweg 23 25 op de monumentenlijst Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 5 der Mo numentenverordening, ter openbare kennis dat zij bij hun besluiten van 20 juli 1982. no. 20527, en van 20 juli 1982, no. 20529, zijn overgegaan tot plaatsing van de panden Stationsweg 23 en 25 te Leiden op de Monumentenlijst. Genoemde besluiten liggen met ingang van heden gedurende één maand voor een ieder ter inzage in kamer 207 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. Met nadruk wordt erop gewezen dat het ingevolge artikel 10 der Monumentenverordening verboden is een beschermd monument te beschadigen, te vernie len of af te breken. Voorts is het verboden om zonder vergunning van Burgemeester en Wethouders of in strijd met bij zodanige vergunning gestelde voor schriften een beschermd monument gedeeltelijk af te breken, te verplaatsen of in enig opzicht te wijzigen dan wel een beschermd monument te herstellen of te gebruiken op een wijze waardoor het wordt ontsierd of in gevaar gebracht. Gedurende één maand na he den kunnen belanghebbenden schriftelijk bij de Ge meenteraad gemotiveerd beroep instellen tegen de genoemde besluiten. Tenslotte wordt erop gewezen dat belanghebbenden op grond van artikel 80 van de Wet op de Raad van State tevens de Voorzitter van de Afdeling Recht spraak kunnen verzoeken de genoemde besluiten te schorsen. Verkiezingen Stemmen bij volmacht en stemmen in een ander dan het aangewezen stem bureau. De mogelijkheid bestaat om bij de op woensdag 8 september te houden verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal bij volmacht te stemmen, dan wel een stem uit te brengen in een willekeurig stembureau in Ne derland. Hierbij geldt het volgende: Stemmen bij volmacht Bent u op 8 september a.s. verhinderd om persoon lijk uw stem uit te brengen, dan kunt u iemand mach tigen om dat voor u te doen. Voor dit stemmen bij volmacht bestaan twee moge lijkheden: 1. U kunt op het gemeentehuis gratis een formulier krijgen dat u moet invullen. Dit formulier moet on dertekend worden door uzelf en degene, die voor u gaat stemmen. Na invulling en ondertekening moet dit formulier uiterlijk op 25 augustus a.s. worden ingeleverd op het gemeentehuis van uw woonplaats. Opsturen kan ook: uiterlijk op 24 augustus a.s. Degene die namens u uw stem gaat uitbrengen, krijgt dan een volmachtlegitimatie- kaart. Daarmee kan hij of zij voor u gaan s in elk willekeurig stembureau in Nederland. 2. Op elke oproepingskaart bevindt zich e waarop u iemand anders kunt machtigen om voor u te gaan stemmen. Als u dit gedeelte hebt inge vuld, moet het door u en uw gemachtigde wor den ondertekend. Met deze ingevulde en onder tekende oproepingskaart kan uw gemachtigde op de dag van de stemming voor u gaan stemmen in het stemdistrict waar u bent ingeschreven. Aan deze eenvoudige manier van stemmen bij vol macht zijn twee voorwaarden verbonden. - u en uw gemachtigde moeten beiden staan inge schreven in hetzelfde stemdistrict - uw gemachtigde moet uw stem gelijk uitbrengen met zijn/haar eigen stem. Kiest u voor deze vorm van volmacht, dan hebt u het gemeentehuis niet nodig en kunt u alles zelf thuis regelen, zelfs op het laatste moment. Stemmen in een ander stembureau Weet u nu al zeker dat u op 8 september a.s. niet in het stemdistrict, behorend bij het adres waar u op 27 juli j.l. stond ingeschreven, kunt gaan stemmen, dan kunt u op het gemeentehuis een kiezerslegitima- tiekaart aanvragen. Daarmee kunt u in ieder wille keurig stembureau in Nederland uw stem uitbrengen. Wilt u van deze mogelijkheid gebruik maken, dan kunt u na ontvangst van uw oproepingskaart op het gemeentehuis een gratis formulier krijgen, dat u moet invullen en ondertekenen. Daarna levert u het samen met uw oproepingskaart in bij de directie Burgerza ken (bureau verkiezingen) van de gemeente waar u woont. Dat kan tot uiterlijk 3 september 1982. Op sturen van het formulier en de oproepingskaart is ook mogelijk, maar dan uiterlijk op 24 augustus a.s. Geldigheid kandidatenlijsten Het hoofdstemburo zal op maandag 2 augustus a.s. om 16.00 uur voor kiezers in kamer 9, beganegrond stadhuis, beslissen over de geldigheid van de kandi datenlijsten en over de handhaving van de daarop voorkomende kandidaten, alsook de wijze van ver melding. Iedere kiezer kan binnen twee dagen, na de dag waarop het hoofdstemburo beslissing heeft genomen in schriftelijk beroep gaan bij de afdeling rechtspraak van de Raad van State. Inlichtingen Voor inlichtingen over het vorenstaande, of an dere zaken de verkiezing betreffend, kunt u te recht bij de directie Burgerzaken, geopend van maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot Onteigening percelen grond In verband met de toekomstige dubbelspooraanleg in de gemeenten Leiden-Zoeterwoude en Hazerswou- de, zal i.v.m. het algemeen belang worden overge gaan tot onteigening van diverse percelen grond. Het koninklijk besluit hierover onder nummer 91 is op 14 mei j.l. gepubliceerd in de Nederlandse staatscou rant en is voor belanghebbenden en belangstellenden vanaf maandag 26 juli tot en met woensdag 25 augustus a.s. in letterlijke tekst in te zien op kamer 212 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72 te Lei den. Plaatsing glasbak In de Leeuwerikstraat (vogelenwijk) is vorige week een glasbak geplaatst. De glasbak is te vinden ter hoogte van het Anna kliniekgebouw. Instituut Burgerraadslieden tijdelijk gesloten In verband met c wen komen vanaf donderdag 29 juli a.s. tot maandag 16 augustus de spreekuren te vervallen. Voor spoed eisende gevallen kunt u zich wenden tot het Buro voor Rechtshulp, Herengracht 50, telefoon 123942. Voorts kunt u de sociale gids in de 'wegwijzer voor Leiden' raadplegen. Gevaar voor botulisme is weer aanwezig Neem geen risiko's Een veel voorkomend nadelig gevolg van het aanhou dende warme zomerweer is het ontstaan van botu lisme. Botulisme is een vergiftigingsziekte die vooral watervogels (eenden en zo) zo aantast, dat ze binnen korte tijd sterven. De bakterie die de vergiftiging ver oorzaakt groeit vooral in stilstaand water (zoals bijv. de singels) waarvan de temperatuur vanwege het warme weer sterk is opgelopen. Wat moet u doen en wat moet u laten? Wanneer u dode (of zieke) watervogels in of bij het water ziet moet u dat zo snel mogelijk doorgeven aan de Gemeente. Dat kan bij: Direktie Reiniging. Havens en Warenmarkten, Noorderstraat 18, tel.: 212411. Zij zorgen dan voor het verwijderen en vernietigen van de dode of zieke dieren. U moet de dieren niet aanraken of gaan begra ven. Het vernietigen moet door middel van ver branding gebeuren en hiervoor kan de Gemeente zorgen. Als het toch nodig is om een dode vogel aan te raken (om te verplaatsen of zo), gebruikt u dan een plastic zak of oude handschoen die daarna weggegooid wordt. Help risiko's vermijden door spelende kleine kin deren of zwemmende jongelui weg te houden bij dode vogels of bij water waar dode vogels voorko- Personeel gevraagd Het Leldsch Dagblad heeft plaats voor VAKANTIE-BEZORG(ST)ERS Voor Lelden. Aanmelden Witte Singel 1. tel. 071-144941 vragen n Wie helpt ons met de HUISHOUDING 22 uur per week, vanaf 18 jaar. we hebben twee kinderen van 7 en 4 jaar. Fam C.J. do Witt, Kruisbes 51, Leiden. Tel. 212275. RESTAURANT "Le Chateau Briand" vraagt met ing v. 5 aug l.l.kok, kelner en gastvr. Hoogmadeseweg 1, Leider dorp Tel 071-897915. B.g.g. 01715-3381 vragen naar Dhr. L. v.d. Helm. Bent u geïnteresseerd in veel GELD verdienen? Spreekt u vloeiend Spaans en/of Italiaans? Bel dan voor nadere inlichtingen 071-123925 tijdens kantooruren. VASTE OPPAS gezocht voor baby en hond voor 8 10 (ochtend)uren p.w. omg. Prof- Wijk. Br.bur v.d.bl ond.nr 14263. SHOE-POST een hulpverkoopster, 18 jr., een vaste verkoopster van 18 tot 20 jaar. Haarlemmerstraat 46, Leiden. Motel Sassenheim vraagt, voor in vaste loondienst, een zelfstandig werkende KOK Bent u geinteresseerd, en bent u een vlot la carle-werker. bel dan 02522-19019 Sollicitaties na tele fonische afspraak Gewezen indartsassistente biedt aan thuisadm. te verzorgen voor TANDARTS Is tevens bereid tijdelijk in te vallen Tel. 071-143618. Welke gepensioneerde meubel- STOFFEERDER zou 2 stoelen gillen bekleden? Tel 071-214853 VIDEO-FILMVERHUUR alle systemen, 1e kl. kwaliteit. Veel nieuwe titels. 3 STUKS 25.- ir 3 dagen Swaak Bruingoed. Haarlemmerstraat 279, Leiden. DEURENSPECIALIST Zoekt u een nieuwe deur. dan is een bezoek aan onze showroom zeker de moeite waard. De deuren kunnen ook voor u afgehangen worden. Flevoweg 11a. Merenwijk achter Groenoordhallen, Leiden. Telefoon 071- 213832, b.g.g. 01713-3226. Koopt oude inboedel 01718-74800 Rep KUNSTGEBITTEN v.d. Waalsstraat 44. Leiden. Tele foon 125566 Geopend van 9-17 uur of volgens afspraak. BEL NU schuur of zolder opgeruimd, spul letjes over, wij kopen alles van u. Telefoon 01714-4535. BEAUTYFARM Wassenaar, Rijksstraatweg 787, telefoon 01751-78685 bg.g. 77534. Snel bruiner, Iichaamsmas- sage, alle cosmetische behande lingen enz. Ook dag- en weekku- ren. Gespecialiseerd In afslankdiè- KLAVERJASSEN iedere maandagavond om 20.00 uur klaverjassen in de Tamarabar. Oude Vest 97. hoek Jan Vossen- steeg met mooie prijzen. ZALEN voor uw bruitoften-feesten-verga- deringen. In den Bierdeghel. Nieu we Rijn 52, Vestestraat 1e. Leiden. Tel 124766-126341. Te koop gevr. kleine diepvrieskist of kast ong 100 liter. Tel. 071-764136. na 19.00 uur. Te koop aangeb. LUXAFLEX groene 377 cm. en crème 280 cm. samen 175,- Geiser met denk- vlam 125,- tel 071-212822 na 18.00 uur. Willen de jongens die woensdag 14 juli Joshua's VLOT meegenomen hebben, dit terug brengen op Nieuwe Rijn 103. Te koop aangeboden binnenvoliè- re standaard alm. 150 x 100 x 50 kompleet met broedkooien en 25 kanaries (mannen poppen), pr.n.o.t.k. tel 071-122758 na 18.00 uur. Te koop Perz. katertje 11 weken met papieren 600.- is zeer lief. Tel. 411140. Ik verhuis naar Amsterdam, en kan mijn 2 katten niet meenemen. Wie wil voor ze zorgen. Liefst met tuin. Bel 020-937309 Vincet Francois. Te koop Engelse cocker spaniel, rood, reu 9 weken, ingëent, ont wormd en getatoueerd met stam boom. 600,- tel. 071 —764991 Opleidingen (clubs), lessen IN 3 MAANDEN UW RIJBEWIJS Jongeren cursus: 15 lessen; exa men; luxe theoriepakket. Speciale prijs 750,- Rijschool A.B.C.. Val kenburg 01718-72237. BALLETSCHOOL HENRICHS o.l.v. Noes Fiolet, wegens vakantie gesloten. Vanaf 2 augustus inschrij ving nieuwe leerlingen, voor klassiek ballet, Jazz en tap-dance. Hoogland- sekerkgracht 42, Leiden. MIDDENSTANDSDIPLOMA: RIJKSGESUBSIDIEERDE I.M.O.-MIDDENSTANDSAVOND SCHOOL Lesgeld slechts f 305,- per cursusjaar! Twee lesavonden per week. Aan melding; M. van der Horst, Herengracht 4. 2312 LD Leiden. VOLWASSENENONDERWIJS? MEAB ONDERWIJS-INSTITUUT Herengracht 4, Leiden. Telefoon 071-130660, doet dit al meer dan 35 jaar! Studiewijzer gratis verkrijgbaar! Ook in de vakantietijd: maandag tot en met vrijdag van 9.30-17.30 uur! Muziek, radio en t.v. LET OP! HOGE KORTING OP: Versterkers, orgels, vleugels, piano's, ak.- en electr. gitaren, zanginstall. p.a. systems, microfoons, drumstellen, cymbals, blaasinstr. discoapp., lichtinstall., cassettes, videobanden etc. etc. Financiering mogelijk. GERARD VAN DER KOLK BV. Muziekinstrumenten. Inf. John Egbert, telefoon 01720-30130. NICO BARNING COMMUNICATIE B V. Specialist in 27 MC apparatuur voedingen, kabel antennes, ook voor com puter, kristal en luchtvaartscanners. Brouwerstraat 138, Rijnsburg. Tel. 01718-20929 vrijdag koopavond. YAMAHA Handy-Sound handorgel met vele geluiden. Ingeb. speaker. NIEUW van239.- nu f 198,- Van der Kolk BV. telefoon 01720-30130. Te koop aangeboden ELEKTR. PIANO f 600,-. Klassieke gitaar plus koffer f 295,-. 12-sn. gitaar plus koffer f350,-. Echo-mach. f650,-. 2x75 Watt Tweeterboxen f 150,-. Tele foon 071-211309. W. omstandigheden te koop moe ten weg BOXEN London City 2 x 150 w. i.z.g.st. sa men 1.450,- tel. 01720-32672. Volautomatische STEREO radio-cass. ree. voor in de a Met booster en speaker-boxer watt Nw prijs/ 1.100,- als ni nu 375,- Rijnsburgersingel 20. Leiden. QUAD 33 voorversterker, tel. 01718-26787 LINDA Hoefstraat 50. Tel. 071-125559. MARJA PRIVÉ Herengracht t/o 92. Tel. 071- 133014. JENNY PRIVÉ Volmolengracht 25a Tel. 071- 122662. ASSISTENTES voor Privé-huizen en club in Lei den. Br.ond.nr. 3796 bur.v.d.blad. Diverse goederen en diensten gevraagd Wij betalen voor uw sloopgoud de allerhoogste prijs, zoals ringen, kettingen, armbanden, horloges enz Mag kapot zijn. Contante be taling, wij komen ook bij u langs, ook 's avonds. Tel: 01718-72495.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 8