Sundstrom davert door Herstel Bakker Bierens lichtpunt in Noordwijk C lUet verzet van Patrick Dewaere Schlesingers vergissing MOCM Holverda tekent bij De Liefde bedankt Heibel op de hoofdweg: r jèt jf 'IL VRIJDAG 23 JULI 1982 NK schaken DIEREN - In de strijd om de open Nederlandse schaaktitel gaan na twee ronden slechts acht spelers met de maximale score aan de leiding. Onder hen zijn de Neder- landse kanshebbers Cuijpers. Dieks en Van der Linde. De kop groep kan na het uitspelen van tOTTERDAM - Wouter Holverda verlengt binnenkort zijn verbin tenis met Sparta met één sei zoen. De 25-jarige Leidenaar is al vier jaar in dienst van de Rotter damse eredivisieclub. Aanvankelijk weigerde Holverda het nieuwe, verlaagde, contract te ondertekenen. Maar na bemid deling van WCS-bestuurder Arend Steunenberg bereikte de voetballer een akkoord met het Sparta-bestuur. "Ik ben tevreden met het compromis dat we heb ben gesloten. Het eerste aanbod was voor mij niet acceptabel. Ook nu ga ik er ten opzichte van vorig seizoen nog op achteruit, maar dat is logisch. Iedereen moet uiteindelijk inleveren". Van Hattum niet naar Feyenoord ROTTERDAM (ANP) - Feye noord ziet af van de Nieuwzee- landse doelman Frank van Hat tum. De Rotterdamse eredivisie- vereniging is, volgens bestuur der Aad van der Laan, niet be reid het door Manuwewe ge vraagde transferbedrag van 55.000 gulden te betalen. Feyenoord had gedacht de in Nieuw-Zeeland als amateur spe lende Van Hattum voor 1250 gul den over te kunnen nemen. Van Hattum, die tijdens het WK- toernooi in Spanje bekendheid verwierf, heeft vorige week een contract met de Rotterdamse club getekend, dat in een vrije transfer na twee jaar voorziet. Nu Manuwewe voor de overgang een som bedingt, vreest Van Hat tum, dat hij die vrije transfer kwijt raakt. de afgebroken partijen overigens nog worden uitgebreid. Zo zal naar verwachting ook de Duitse favoriet Podzielny zich bij de lei ders voegen, aangezien zijn afge broken partij tegen Van Heecke- ren duidelijk winstperspectieven biedt. i Heemskerk uit Rijnsburg kan zich nog bij de leiders voegen, maar dan is winst in het vervolg van zijn duel met Veldt uit Heiloo wel noodzakelijk. Smout uit Lei den versloeg Bierenbroodspot uit Beverwijk, nadat hij eerder zijn hangpartij uit de eerste ron de tegen Peters uit Rheden in re mise zag eindigen. Otten uit Lei den scoorde in zijn hangpartij te gen de Duitser Schmuky even eens een half punt, maar tegen de Amsterdammer Beutelhof slaagde hij er niet in potten te breken, zodat een nederlaag zijn deel werd. Voor Jan Bakker uit Leiderdorp bracht de tweede ronde een over winning op Rabe uit Amster dam. Daarmee herstelde Bakker zich van de nederlaag die hij in de tweede zitting van de eerste ronde gepresenteerd kreeg van Van der Weijden uit Utrecht. Belangrijkste uitslagen 2e ronde: Schmittdiel - Houtman 1-0, De Roode - Sehner afg, Dieks - Van Eijbergen 1-0, Van der Linde - Van der Schee 1-0, De Wolf - Van de Veen afg, Cuijpers - Ver- holt 1-0, Borm - Schot 1-0, De Boer - Kuijf '/2-'/2, Van Heeckeren - Podzielny afg, Faber - Drent 0-1. Met 2 uit 2 gaan aan kop: Cuijpers, Dekker, Dieks. Drent, Van der Linde, Schmidt, Schmittdiel en Toby. Timman Jan Timman heeft gisteren zijn partij voor de achtste ronde van het interzoneschaaktoernooi in Las Palmas tegen de laagstge- plaatste vertegenwoordiger van de Sowjet-Unie, Psakhis, afge broken. De Leidende Rus Toek- makov verloor van de Hongaar Pinter en moet nu de eerste plaats delen met Smyslov, die van Mestel won. Beiden hebben 5Vfe punt. De uitslagen van de achtste ronde: Timman (Ned) - Psakhis (Sow) afg, Mestel (Eng) - Smyslov (Sow) 0-1, Sunye (Bra) - Larsen (Den) 0-1, Browne (Vst) - Petrosjan (Sow) afg. Pinter (Hon) - Toekmakov (Sow) 1-0, Ribli (Hon) - Karlsson (Zwe) 'A-'A, Bouaziz (Tun) - Suba (Roe) 'A-'A. De stand: 1. Toekmakov en Smyslov beiden 5'/2 punt, 3. Ribli 5 punt, 4. Larsen en Suba beiden 4'/2 punt, 6. Timman en Petros jan beiden 4 punt en 1 afg-partij, 8. Mestel en Bouaziz beiden 4 punt. 10. Pinter 3'A punt, 11. Browne 2'A punt en 1 afg-partij, 12. Sunye en Karlsson 2'/2 punt, 14. Psakhis 2 punt en 1 afg-partij. Hendrik Sundstrom imponeert op het Melkhuisje. De Zweed zette titelfavoriet Heinz Gunthardt aan de kant HILVERSUM (GPD) - De opmars, die Henrik Sundstrom de laatste maand heeft gemaakt, is impone rend. Voordat de Zweed in eigen land de finale van het Grand Prix-toernooi in Bastad had be reikt. stond hij nog genoteerd als 208e op de ATP-ranglyst Don derdag zorgde Sundstrom op nieuw voor sensatie op het Melk- huisje-toernooi in Hilversum door de Zweed Heinz Gunthardt, die als tweede stond geplaatst, in de kwartfinales met 2-6, 6-3, 7-5 te verslaan. Sundstrom haastte zich na de partij naar de Grand Prix-vertegenwoordigster om te weten te komen hoeveel plaatsen hij is gestegen. Het loog er niet om. De Zweed staat inmiddels als 114e gerangschikt. Aanvankelijk zag het er helemaal NOORDWIJK - Tóch nog een lichtpunt gisteren tijdens het zo in verval geraakte Noordwijkse tennistoernooi. Althans, een partij in het here nenkelspel A wist zowaar de aandacht van de kijkers te trekken. Uitge rekend de speler, die zijn plaats in het hoofdtoernooi via de kwalifica ties had bevochten, was hiervoor verantwoordelijk. Zijn naam was Ro bert Jan Bierens, die het bestond met 1-6, 7-6 en 6-0 van Onno Takx te winnen en nu in de kwartfinale Van Bladel mag bestrijden. Een plaats bij de laatste vier behoort voor Bierens alleszins tot de mogelijkheden. Van Bladel denkt zijn status van kwartfinalist vooral aan de afzegging van de Westduitser Ostermeier, die vanwege een blessure het toernooi moest laten. Niet het technisch vermogen van Bierens en Takx boeide gisteren beide kemphanen. Allengs groeide de tweekamp uit tot een ware slijtageslag, er zat voortdurend venijn en vaart in de slagen. Maar met name Bierens bracht te weinig "diepte" in zijn spel aan; tot ver in de tweede set kon Takx daar met zijn harde top-spin-forehands en zijn gemeen gesneden backhands van profiteren. Met een overdosis aan arbeid wist Bierens zich evenwel op de been te houden, geholpen als hij ook werd door Takx die op het moment suprème niet beslissend kon uithalen. Met de winst in zicht ging Takx fouten maken, na tiebreak verloor hij dan ook de tweede set met 7-6, waarna hij in de derde set niet meer de energie kon opbrengen om de opeens ontketende Bierens een halt toe roepen: 6-0. Belangstelling was er ook voor de partij tussen Wouter Fok en Robert Hak. Lang voor het einde was het weliswaar duidelijk dat Fok het niet zou halen tegen de secuur en weinig fouten makende Hak, maar men bleef hopen op een spectaculaire terugkeer van de man die het vroege re nationale idool, Tom Okker, in 1978 in Mook een koude douche bezorgde voor diens triomfantelijke opmars naar de halve finale op Wimbledon tegen Björn Borg. Er kwamen, evenals tegen de Duitser Schwemmer in de vorige ronde, knallende winners van Fok, maar die smoorden vervolgens in de brei van missers. En Hak was met de pun ten, die hem in de schoot werden geworpen zo zuinig als een bedelaar met zijn laatste korst brood. Hij won met de overigens geflatteerde score 6-0, 6-3. Een gevecht, waar men ook voor ging zitten en bleef zitten was het treffen in het herenkelespel B tussen de Eindhovenaar Mark van Eekeren en Jos Koemans in het kwalificatie-toernooi voor het herenenkelspel A, Bert Theelen. Mark van Eekeren de enige speler in de Nederlandse jeugdploeg die in Zweden een zege liet noteren, bleef knap overeind tegen de met geweldig veel topspin spelende Thee len. Beide spelers beschikten over een voortreffelijke conditie, die in de lange rallies niet, althans niet zichtbaar, werd aangetast. En beide spe lers bleven koel. Theelen deed liefst vier matchpunten teniet met een scoring. Eén daarvan was een forehand-knaller op de tweede service van zijn 15-jarige opponent. Deze liet zich evenmin onbetuigd waar het ging om punten maken op kritieke momenten. Op de stand 5-4 voor Theelen in de tweede set maakte hij 5-5 met een forehand dropshot op Theelens tweede service. Theelen bezweek tenslotte met 4-6, 6-7 (tiebreak 5-7). Ingeliese Driehuis bedwong Annette van der Meij voor de derde maal in successie: 6-0, 6-3. Laatstgenoemde kon zich geen moment in de wed strijd spelen en werd door de geconcentreerd tennissende Unicum- speelster herhaaldelijk met haar eigen favoriete wapen, de dropshot, afgetroefd. In het damesenkelspel A plaatste Jaqueline van Wijk zich tegen M. Uilke- ma voor de halve finale. Na 6-0 en 1 -0 voor de nummer één van Foresca te gaf Uilkema vanwege een rugblessure op. Een leuk succes voor J queline van Wijk, die in de halve finale beslist niet volledig kansloos Die halve finales zien er aldus uit: Tine Zwaan (moeilijke zege op Ma non Bollegraf, 4-6, 6-4, 6-3) - Annette Bouwers. Mirjam de Groot (in 4 nummers aanwezig op de twee na laatste dag van het toernooi) - M. Vlassak, Nicole van Erven - Brigitte Pardoel en M. Smit - Jaqueline van Wijk. Bij de heren in B zijn de kwartfinales bereikt. Daarin komen tegen elkaar uit: Marco Winter - Batra, Belker - Schreckenberg (Dtsl), J Koemans - J. Visser, Lauteslager - Van Eekeren, Tepper (Dtsl) - Zandvliet, Bierens - Van Rijn, en H. Ekker - F. Grimbergen Hans Tönjann zit al in de halve finale omdat tegenstander Brooshooft om medische redenen moest afhaken. Bij de dames in B gaan de halve finales tussen M. de Groot - S. Schultz, Nicole Eyssen - Ingelies Driehuis, Manon Bollegraf - M. Smit en Xand- ra Weller - B. Pardoel. FRANK BONTE met naar uit dat Sundstrom was opgewassen tegen Gunthardt. die de eerste set met grote cyfers won (6-2). Tot aan de stand 2-2 in de tweede omloop produceerde de favoriet in deze partij liefst v\jf love games. Daarna zakte de Zwitser terug (3-6), maar begon in de derde set weer zeer voort varend. Toen de achterstand van Sundstrom was opgelopen tot 4- 1 gaf niemand maar ook een stui ver voor de kansen van de Zweed. Sundstrom veerde ech ter op. stelde zijn merkwaardig ogende backhand nog eens op scherp en won de laatste reeks met 7-5. Buster Mottram had gisteren geen enkele moeite om de halve fina les te bereiken. De Brit laat nooit spectaculair tennis zien, maar gaat altijd wel heel degelijk te werk. Carlos Castellan uit Argen tinië, die in de eerste ronde Eric Wilborts versloeg, werd in ruim een uur (6-0, 6-2) overtroefd. De kwaliteit van de partij stond in schril contrast met het duel Gun- thardt-Sundstrom, waar de toe schouwers bijna twee uur van hebben kunnen genieten. Uitslagen: Herenenkelspel, kwartfinale Mot tram (GBr) - Castellan (Arg) 6-0, 6- 2; Sundstrom (Zwe)-H. Günthardt (Zwi) 2-6, 6-3, 7-5. Dubbelspel, eer ste ronde: Nastase (Roei/Teacher (VSt)-Edwards/Edwards (Aus) 7-6, 0-6, 7-5. Kwartfinale Nastase (RoeVTeacher (VSt)-Chatman (VStVIsmail (Zim) 6-7. 7-6, 10-8 en H. Gunthardt (ZwiVTarcczy (Hon>- Hjertquist (ZweVLopez Maeso (Spa) 6-3, 7-6. OUD BEIJERLAND (GPD) - Car- la de Liefde heelt bekend ge maakt met langer beschikbaar te zijn voor de nationale damesbas- ketbalselectie. Na 191 landen- wedstrijden, een record, laat zij weten er geen zin meer in te heb ben "Hoe dat komt? Ach, daar wil ik nu liever niet over praten". Film Dood maakt einde aan veelbelovende carrière "•Itpt. PPT1 pistoolschot maakte Pa- trick Dewaere afgelopen vrijdag een einde aan zijn leven en daar- mee ook aan een veelbelovende carrièere als één van de briljant- I ste jonge acteurs in het Franse U filmbedrijf. Wars van burgerzin I en autoriteiten, melancholiek, II gevoelig, onzeker, romantisch; 'Ij dat alles is in verband met zijn 'Ij persoon veelvuldig genoemd, l maar het neemt niet weg dat zijn omgeving in het duister tast om- trent het motief om zijn leven te beëindigen. !)it vooijaar, bij de première van "Mille milliards de dollars", de film van Henri Verneuil waarin Dewaere de hoofdrol speelt, prijkte hij op de cover van het f populaire Franse filmblad "Pre miere" en dat mag het definitie ve bewijs zijn dat Dewaere na een loopbaan van tien jaar toch tot de lievelingen van het grote publiek was gaan behoren. Hij deed daar zelf cynisch over, had een hekel aan de sterstatus en had als regel alles gelaten wat hem publieksbezit had kunnen maken. In dat opzicht onderscheidde hij zich sterk van zijn collega en vriend Gérard Dépardieu, met wie hij zijn carrière begon. Het tweetal had elkaar leren kennen tijdens de studentenrevolutie in het Parijs van '68. Zij speelden daar in het theatergroepje van het "café de la gare", waaraan destijds ook de actrice Miou- Miou en de clown Coluche ver bonden waren. Voor zijn werk in dat groepje verruilde hij zijn ach ternaam Maurin voor Dewaere, de naam van zijn Vlaamse groot moeder. Na een onopgemerkt gebleven de buut onder Rappeneau, werkte hij met René Clément en samen met Michel Piccoli onder Faral- do in diens omstreden "Them- roc". De grote doorbraak kwam in 1974 in een al even omstreden film: "Les Valseuses" (de testi kels) van Bernard Blier met Dé pardieu en Miou-Miou. Vanwege de openhartigheid van tekst en spel veroorzaakte de film een schok in Frankrijk, kort daarop gevolgd door een voor Franse films uitzonderlijk succes in Amerika. De namen van de drie acteurs wa ren gevestigd. Dépardieu maakte in recordtempo films in vrijwel alle genres. Miou-Miou raakte wat op de achtergrond, maar bleef bij het grote publiek be kend als vriendin van de destijds zeer populaire chansonnier Ju- lien Clerq. Dewaere echter wees meer rollen af dan hij speelde, maar bereikte zo wel hoogtepunt na hoogtepunt in films als ""Le juge Fayard dit le shérifT' van Yves Boisset, "Un mauvais fils" van Claude Sautet en "Préparez vos mouchoirs" van Bernard Blier (weer samen met Dépar dieu). Het Nederlandse publiek heeft nog twee van zijn films te goed. Van de één, "Le paradis pour tous" zijn laatste, die in augustus wordt uitgebracht, is nog weinig bekend; de ander, de al genoem de "Mille milliards de dollars" Patrick Dewaere toont Dewaere zoals hij het best herinnerd kan worden: in verzet tegen het establishment. TON VAN BRUSSEL Het is bijna onbegrijpelijk dat een regisseur als John Schlesinger ooit een film als Honky Tonk Freeway (Heibel op de hoofd weg) heeft kunnen maken. Ster ker nog, hoe hij ooit op het idee is gekomen om zoiets zelfs te wil len. iTenslote heeft deze man produk- ties als Bily Liar('63), Sunday Bloody Sunday('72) en niet te vergeten Midnight Cowboy('69) en de meer recente Marathon Man('76) -in beide produkties steeg Dustin Hofmann tot onge kende hoogten- op zijn naam staan. Onbegrijpelijk, omdat Honky Tonk Freeway een film is van het soort waar je met je kinderen naar toe gaat aan het einde van een regenachtige zomervakantie, omdat je alle andere leuke at- trakties al hebt gehad. Heibel op de hoofdweg lijkt ge woon niet te rijmen met 's mans karakter, wanneer je ook maar een of twee eerdere films van Schlesinger hebt gezien. Films. die alleen al door de opzet en de bedoeling van de maker weten te boeien. Heibel op de hoofdweg draait hele maal om een dorpje aan de kust van Florida, Ticlaw. Een gehucht dat zijn inkomsten regelrecht be trekt uit de toeristen-industrie. Met de komst van een nieuwe snelweg dreigen die inkomsten te worden afgesneden, omdat er bij Ticlaw geen afslag is gepland. Met steekpenningen proberen de dorpshoofden nog wat te ritse len, maar tevergeefs. Dan is het zaak om de voorbjjra- zende toeristen naar Ticlaw te lokken. Onder leiding van de burgemeester annex dominee wordt er van alles verzonnen: het hele dorp wordt roze geschil derd; er komt een safaripark met heuse leeuwen en een tamme oli fant. Deze laatse wordt zelfs op waterskies gesjord om de feest vreugde tot een hoogtepunt te brengen. Het grootste gedeelte van het ver haal wordt verder in beslag geno men door weggebruikers die avonturen beleven met veel on- derbroekenlol en andere ongein. Al deze mensen komen natuur lijk in Ticlaw terecht, omdat het gedeelte van de snelweg dat over het dorp heenloopt dor de bewo ners is opgeblazen. En dan is het pas echt "lachen geblazen". Een film die grappig had moeten zijn maar dat helaas op geen en kel punt is geworden. Een aan- 'lik ''IIHi,, 'i| Hoky Tonk Freeway (Hei bel op de hoofdweg). Regie: John Schlesinger. Theater: Lido 2, Leiden, iiiiimiiiiimiiimiiiiiiiiiiiiii eenschakeling van voor de hand liggende humor zorgt voor een ronduit vervelende vertoning. Met deze film is wel duidelijk ge worden, dat komische films en Schlesinger niet met elkaar zijn te combineren. Hij heeft zich vast vergist. ANNELOES TIMMERIJE Sinds kort kent ook de Neder landse tv (op zaterdag) zijn nachtfilms, maar morgen is het wel een vroegertje. Al voor twaalven kan de knop om, want dan is Little Big Man op Nederland 1 reeds ten einde. Een film die overi gens wel de moeite waard is. Regisseur Arthur Penn laat de overbejaarde Indiaan Jack Crabb (Dustin Hoffmann) zijn eigen levensverhaal ver tellen. Crabb ontsnapte als klein jongetje aar» de beruch te slachtpartij bij Little Big Hom. Hij wordt gered door de Cheyennes. krijgt de geu zennaam Little Big Man, valt toch weer in handen van blanke soldaten en groeit op in een domineesgezin. Wie Little Big Man na een half uur wel gelooft, kan altijd nog terecht op Duitsland 1 voor het geweld van The Ge taway. Het kortstondige lief despaar Steve McQueen en Ali MacGraw. Ze spelen een in misdaden gespecialiseerd echtpaar dat na een ban koverval Amerika door- vlucht op zoek naar een veilig heenkomen in Mexico. Sam Peckinpah regisseerde The Getaway. Richard Fleischer maakte Soy- lent Green, een science-fic- tionfilm die zondag in de VPRO-cyclus is te zien. Soy- lent Green zijn een bepaald soort koekjes waarop in het jaar 2022 de bevolking in New York leeft. Een privé- detective komt er achter dat de koekjes niet geheel naar* behoren zijn. De succesperiode van regisseur Peter Bogdanovich lag voor in het begin van de jaren ze ventig. What's up doc, Paper Moon en The way we were beloofden een klinkende car rière, maar daar is het tot op heden niet van gekomen. Ook Nickelodeon bleef in 1976 ver beneden de ver wachtingen. Met Ryan O'N eal en Burt Reynolds in de hoofdrollen kijkt Bogdano vich nostalgisch terug op het filmmaken rond 1910. Het programma: ZATERDAG: The fabulous Dorseys; 15.55 uur; Ned. 1 (regie: Afred Green met de gebroeders Dorsey in de hoofdrollen. Amerikaanse film uit 1947). Little Big g>ifta "l'IJk; lllliiihi.i mil Man, 21.55 uur; Ned. 1. The Getaway; 22.20 uur; Dtsl. 1. ZONDAG: L'homme de Rio; 19.30 uur; Dtsl. 2 (regie: Phi lippe de Broca met Jean-Paul Belmondo. Franse film uit 1963). Soylent Green; 21.00 uur; Ned. 2 (regie: Richard Fleischer met Joseph Cotten. Amerikaanse film uit 1973). MAANDAG: Kes; 20.15 uur; Bel. 1 (regie: Ken Loach met David Bradley. Engelse film uit 1970). Cerromaior; 23 00 uur; Dtsl. 1 (regie: Luis Ro- cha. Portugese film uit 1981). WOENSDAG: Nickelodeon; 20.40 uur; Ned. 1 The Wo men; 22.15 uur; Dtsl. 3 (regie: George Cukor met Joan Crawford. Amerikaanse film uit 1939). DONDERDAG: Adam at 6 A.M.; 19.55 uur; Ned. 1 (regie: Robert Scheerer met Michael Douglas. Amerikaanse film uit 1970). Walzerkrieg; 20.15 uur; Dtsl. 3 (regie: Ludwig Berger met Willy Fritsch. Duitse film uit 1933). VRIJDAG Bell, book and candle; 20.15 uur; Dtsl. 1 (re gie: Richard Quine met Ja mes Stewart Amerikaanse film uit 1958). The prematur Burial; 20.45 uur; Bel. 1 (re gie: Roger Corman met Ray Milland Amerikaanse film uit 1962). Deliverance; 23.20 uur; Dtsl. 2 (regie: John Boor- man met Jon Voight. Ameri kaanse film uit 1971). BLIJVERS "An eye for an eye" - Vechtfilm met humoristische trekjes. Lido 4, Lei den, Euro 2, Alphen "Sound of music" - Opgelapte Ever green met Julie Andrews, Studio, Leiden. "Les uns et les autres" - Claude Le- louche op z'n best, Trianon. Leiden. "Monty Python en de heilige gr..gr..graai" - Britse humor toege past op de bgbel, Lido 3, Leiden. "Vrijdag de 13e, deel 2" - Griezelige spanning. Euro 3, Alphen. (OP)NIEUW Hill. Luxor. Leiden. "De rechter en de linker hand van de duivel" - Meer avonturen van het duo Spencer en Hill, Lido 1. Leiden. "Halleluja voor een paar vuisten" - En nog meer met hetzelfde recept Euro 4, Alphen. "The Blues Brothers" - Dijenklet ser van John Landis, Euro 1. Alpen. "Ace High" - Oorlogsfilm. City 1. Katwijk "Das Boot" - Over Duitse onder- zeeer in Tweede Wereldoorlog, City 2, Katwijk. "Arthur" - Komische film met Dud ley Moore en Liza Minelli, City 3, Katwijk Lilli Marleen" - Fassbinder maakte momumentale film rondom oor logsliedje. City 4. Katwijk SEXFILM Rex, ti paar vuisten" - NACHTFILMS "Hete Jeugdvakantie" - Rex, Lei den. "The Blues Brothers" - Euro 1, Al phen. "Blond vuurwerk" - Euro 2, Al- ~Cn h spot* "Halleluja v« Euro 4, Alphen. DEN HAAG "Halleluja voor een paar vuisten" - Apollo 1 (460340), 12 jr "Kill Squad" - Apollo 2. 16 jr "From Russia with love" - Asta (463500), 12 Jr "Missing" - Bijou (461177), 16 jr. "An eye for an eye" - Calypso (463502), 16 jr "Les uns et les autres" - Babylon '1 (471656), al "Roar" - Babylon 2. al "Stripes" - Babylon 3, al. "Once upon a time in the west" - Ci neac 1 (630637). 12 jr "Megaforce" - Cineac 2, al "De ogen der verschrikking" - Ci neac 3. 16 jr "For your eyes only" - Du Midi (855770), 12 Jr. "The sound of music" - Euro, al "So fine" - Metropole 1 (456756), al "Goldfinger" - Metropole 2. 12 jr. "Twe pechvogels in de nmboe" - Metropole 3. al "Raiders of the lost ark" - Metropole 4. 12 jr. "The Graduate" - Metropole 5,16 jr. "Heibel op de hoofdweg" - Odeon 1 (462400). al "The border" Odeon 2. 16 jr "Star wars" - Odeon 3. al "De nachtportier Odeon 4. 16 Jr. "AU that jazz" - Odeon 5. 16 jr "Wulps fruit"- Le Paris 1 (656402), 18 jr "Tiroler gevrij op de schoolbanken" Le Pans 2. 18 jr. "Paspoort-porno naar Parys" - Le Paris 3. 18 jr. "Eye of the tiger" - Passage (460977), 16 jr. AMSTERDAM "Les uns et les autres" - Alfa 1 (278806), al "Goldfinger" - Alfa 2. 12 jr. "Stnpes" - Alfa 3, al. "Roar" - Alfa 4, al "Cheech en Chong's nice dreams" - Al ham bra 1 (233192). 16 jr "West side story" - Alhambra 2. 12 jr "Eye of the tiger"- Bellevue Cinera ma 234876(26622716 jr "Twee pechvogels in de rimboe" - Calypso 1 (266227/234876). al "Hair" - Calypso 2. al "An eye for an eye" Calypso 3. 16 jr "Heet van de naald" - Centraal (248933). 18 jr "Halleluja voor een paar vuisten' - Cineac Damrak 1 (245648), 12 jr "Caligula en Messalina" Cineac Damrak 2. 16 jr. "Raiders of the lost ark" - Cineac (243639), 16 jr "Chariots of fire" - Cinecenter (236615/. al "Preparer vos mouchoirs" - Cine center. 16 jr. "Die Sehnsucht der Veromka Voss" - Cinecenter. 16 jr. "Silent running" - Cinecenter. 16 jr. "Halleluja voor een paar vuisten" Cinema 1 (151243), 12 jr. "De tien geboden" Cinema 2. al. "Heibel op de hoofdweg' - City 1 (234579), al "Sur wars" City 2, al "Monty Python en de heilige gr gr graal" - City 3. 12 jr "Making love" City 4 al "The border" - City 5 (34579), 16 jr "The sound of music" - City 7 (234579). al "Eruption" Climax Cinema (244152). 18 jr "Flying High" Cine D'(226551). al. 'The deerhunter" Desmet (226551), 12 jr "Death on the Nile" - Du Midi (723653). al Leidsepleintheater "Missing" (235909), 16 jr "Megaforce" Noggerath(248933). "Lucky hps" - Pannen (248933), 18 jr "Eye of the tiger" Rembrandt pleintheater 1 (223545). 16 jr "Alligator" Rem brandt pleinthea- 16 ir -*s - Chin Rex (266132), 16 jr *'Le profess loncl" - Roxy (232809), "Morgan, a suiUble case for treat ment". "Lightyears away". "1900". deel 1 en 2. "Mephisto" - The Moves (245790), 16 jr "So fine Tuschinski 1 (262633). al "Veel liefs uit Moskou" Tuschinski 2(262633) 12 jr "My name is nobody" - Tuschinski 3 (262633), 12 jr "The canterbury tales" - Tuschinski 4 (262633), 16 jr "De ogen der verschrikking" - Tu schinski 5. 16 jr "Reds" - De Ultkyk (237460). al Filmhuis LVC

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 11