A secretaresse Sales Representatives/ Promotors V. ATARI Kindermishandeling bestaat. Hoe lang nog PERL WEEL person persi Medewerker sonee! mnnotfii'*™»* "PERSONEEll personeel .PERSONEEL**30^ ™rson kleuterleid(st)er Fasson (sektor) sekretaresse m/v stichting centrum st.bavo noordwijkerhout MAGAZIJN MEDEWERKER BROEN ARMATUUR NEDERLAND R.V. t opleiding tot het diploma ziekenverzorgende boerhaave haarlem "GEMEENTE WASSENAAR medewerk(st)er cultuur en recreatie SIRE "WWI atakikl 11 ur«- .PERSCrttP*100- J pwsooMipERscrea P*»»*1 HAANSTRA KLEUTER SCHOOL RAPENBURG 129 2311 CM LEIDEN Telefoon 071-133631 vraagt met ingang van 23 augustus a s. een in bezit van akte A hoofdakte en/of applicatie-cursus strekken tot aanbeveling. het betreft een school in de binnenstad de school is verbonden aan de Haanstra-opleidings school de school werkt aan de oprichting van een Haanstra lagere school, om te komen tot een Haanstra-basis school van haar/hem zal worden verwacht dat zij/hij de kleu ter begeleidt tot een zo groot mogelijke zelfstandig heid en de kleuter ruimte geeft tot de ontwikkeling van de eigen creativiteit en persoonlijkheid een goede inzet voor het schoolgebeuren en alle za ken hier om heen Fasson is een van de grotere producenten van zelfklevend materiaal in de wereld met fabrieken en verkoopvestigingen in binnen- en buitenland. Het Europese hoofdkantoor is gevestigd in Leiden. Ten behoeve van een technische groep medewerkers van een van de bedrijfsdivisies zoeken wij een Zij zal de afdelingscorrespondentie gaan ver zorgen, administratieve werkzaamheden gaan verrichten en niet alleen veel binnenkomende telefoontjes voor "haar" afdeling gaan opvan gen maar ook bezoekers voor de afdeling op de juiste wijze weten te ontvangen. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij over een opleiding beschikken op HAVO/ Atheneum-niveau, aangevuld met een secretaresse-opleiding. Gezien het internationale karakter van ons bedrijf is een goede kennis van de Engelse taal en voldoende kennis van Duits en Frans vereist. Bekendheid met magneetkaartapparatuur is een pré, zo ook praktische ervaring als secretaresse in een multinationale onder neming. Leeftijd: 25 - 45 jaar. Geïnteresseerden schrijven of bellen naar: Fasson Nederland B.V., afdeling Personeelszaken, Lammenschansweg 140, 2321 JX Leiden. Telefoon (07176 92 30, toestel 223/225. An Avery International Company OEGSTGEESTER WIJNKOPERIJ LATOUR vraagt voor spoedige indiensttreding voor winkelverkoop en administratieve bezigheden een jonge enthousiaste Voor deze interresante functie met goede perspectieven voor de toekomst stellen wij de volgende eisen: Opleiding minimaal Mavo niveau. Goede organisatorische eigenschappen. Interesse in een verkoopfunctie, gecombineerd met licht administratief werk. Rijbewijs B E. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Oegst- geester Wijnkoperij, de Kempenaerstraat 77, t.a.v. de heer Horsman, 2341 GJ Oegstgeest. Dc Stichting Centrum Sl Bavo te Noordwijkerhout vraagt ten behoeve van de sektor akute psychiatrie een (20 uur per week) Tot haar/zijn taken behoren onder meer notulering van vergaderingen en besprekingen typen van korrespondentic bijhouden van het archief informatieverwerking het maken van afspraken en bijhouden van de agenda. Deze taken worden s i andere (half-time) sekretaresse uitgevoerd. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met een sekretaresse-oplciding(bijv. Schoevers) of anders met ruime ervaring in een vergelijkbare funktie. Het beheersen kunnen notuleren van vergaderingen is een absolute het s een absolute vereiste. Werktijden: nader overeen te komen. Salarisgrenzen: ƒ996.13 -/ 1.374,05 bruto per maand, bijeen werkweek van 20 uur. Informatie over de funktie kunt u inwinnen bij mevrouw T.E. van den Berg. toestel 2025 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakaturenummer 82.52.31 Organisatie ter bevordering van de Geesteli|ke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Nederlandse verkoopvestiging van Broen Armatur A/S te Denemarken, producent van o.a. de Balloiix kogelafsluiter en Boss la boratorium kranen. zoekt op korte termijn: In ons kleine magazijn is hij verantwoordelijk voor het totale magazijnge- beuren, wat omvat: - binnenkomende goederen. - uitgaande goederen. - verzendgereedmaken van orders. en daarnaast moet hij bereid zijn ook andere werkzaamheden te verrichten. Wij denken aan een medewerker welke beschikt over de onderstaande kwaliteiten: - technische feeling. - Improvisatie talent. rijbewi|s BE. - type-ervaring. Belangstellenden voor deze functie worden verzocht schriftelijk te reflec teren. Ballofix afsluiters Boss lab. kranen Postbus 120 Handelsregister nr. 28507 Tel. 01718 73782 Zeeweg 82a 2220 AC Katwijk ZH Telex 39 324 Giro 31 2994 0p 1 sept. openen wij ons aan hel Braassemermeer gelegen nieuwe Restaurant "De Woelige Baren" Om onze bestaande staf te completeren roepen wij sollicitanten op voor de volgende funkties. Een jonge kok met enige praktijkervaring. Een barman-kelner. Een ervaren part-time serveerster (ook voor weekeinde Sollicitaties kunt u richten aan: Restaurant "De Woelige Baren", t.a.v. dhr. M L. M. Schouten, Langeweg 16, 2371 EG Roelofarendsveen. Tel. 01713-2363 Atari is de snelst groeiende tirma op het terrein van innova tieve elektronische konsumenten-produkten ter wereld. Onze produktgroepen omvatten: de bekende Atari VCS spel computer alsook de Atari 400 en 800 home-computers. De nieuwe Atari vestiging wordt momenteel opgericht in de omgeving van Utrecht. Daarvandaan zullen de marketing en distributie van onze produkten in de Benelux worden ge coördineerd. Atari maakt deel uit van het Amerikaanse kommunikatie en entertainment bedrijf Warner Communications Incorporated. De nieuwe Atari Benelux vestiging zoekt op korte termiin 3 sales representatives/promotors voor de VCS produktgroep in Nederland, bij voorkeur woonachtig in de omgeving van: - Tilburg - Amersfoort - Leiden Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met de volgende eigenschappen: - leeftijd 25-30 jaar. -verkoopervaring in de Radio/TVdetailbranche - bereidheid tot onregelmatige werktijden. - spreekvaardigheid in de Engelse taal - een middelbare schoolopleiding. Wij bieden - een salaris dat overeenstemt met het belang welke wi| aan deze funkties hechten. - een bedrijfsauto. - uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden - goede groeimogelijkheden binnen een nieuw dynamisch bedrijf. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties, die vertrouwelijk worden behandeld, voorzien van een recente pasfoto, kunnen worden gericht aan: Atari International Benelux gevestigd bij R.S.B. Franse Akker 9 4824 AL BREDA T.a.v. de heer A.M. Stapelkamp In ons verpleeghuis begint in september a s voor jongens en meisjes weer een opleiding tot het diploma ziekenverzorgende. Minimale vooropleiding: diploma Mavo 4 of 4 jaar lager beroepsonderwijs, waarvan alle vakken op C-niveau en INTAS. Leeftijd: vanaf 17 jaar en 9 maanden Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden: volgens de C A O voor het ziekenhuiswezen: geen salaris tijdens de mtroduktieperiode van 3 maanden, daarna salariëring als leerling ziekenverzorgende Opleiding: duur 27 maanden, waarvan het theoretische deel wordt gegeven aan de Centrale Opleidingsschool te Haarlem. Diploma: wettelijk erkend Schriftelijke sollicitaties: richten aan mevrouw C H Kruimer-Koolhaas, hoofd opleiding, Louis Pasteurstraat 9, 2035 RJ Haarlem VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM^/ De afdeling Onderwijs, Cultuur en Recreatie (O.C.R.) is onder andere belast met beleidsadvisering- en uitvoering op het gebied van onderwijs, cultuur, sport, jeugd- en jongerenzaken, recreatie en emancipatie. De afdeling bestaat uit twee secties; de sectie onderwijs houdt zich bezig met alle taken op het gebied van het onderwijs. De sectie cultuur en recreatie neemt de taken op de overige gebieden voor haar rekening. Door een toeneming van het werk en door het vertrek van een medewerker heeft deze sectie dringend behoefte aan een nieuwe Onze gedachten gaan uit naar een man c.q. vrouw die: a. zich zowel in woord als geschrift snel en kort kan uitdrukken; b ervaring heeft op beleidsadviserend terrein bij de lagere overheid; c. aantoonbaar belangstelling en/of ervaring heeft op de relevante terreinen. Op basis van deze wensen denken wij dat de nieuwe medewerk(st)er beschikt over een relevante ooleiding op h b o.-niveau. De richting van deze opleiding doet niet zoveel terzake, mits het maar verwant is met de afdelingstaken (b.v. HEAO of HBA). De nieuwe medewerk(st)er zal zich voornamelijk bezig dienen te houden met beleidsvoorbereidende en beleidsuitvoerende taken op het gebied van de cultuur. Hierbij wordt gedacht aan: - het gemeentelijk accommodatiebeleid; - de welzijnsplanning; - opstellen van subsidieregelingen; - leggen en onderhouden van contacten met instellingen; - verrichten van werkzaamheden verband houdende met de bibliotheekwet; - voeren van secretariaten van gemeentelijke commissies en het verrichten van de hieruit voortvloeiende werkzaamheden. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan een salaris van maximaal f 3.786,-- bruto per maand worden bereikt. De bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. In verband met de geringe lokale huisvestingsmogelijkheden genieten sollicitanten uit de omgeving de voorkeur. Indien u meer informatie wenst over deze functie, is het hoofd van de afdeling personeel en organisatie gaarne bereid u deze te verstrekken (01751 - 19340, toestel 255) Indien deze advertentie uw belangstelling heeft opgewekt, kunt u uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad zenden aan het hoofd van de afdeling personeel en organisatie, postbus 499, 2240 AL Wassenaar, onder vermelding van "vacature O.C.R." op de enveloppe. Bestemmingsplannen PLAN HOFCAMP De Burgemeester van Wassenaar brengt ter openbare kennis, dat met ingang van 24 mei 1982 gedurende een maand het door de gemeente raad in zijn openbare vergadering van 19 april 1982 vastgestelde bestemmingsplan Hofcamp voor een ieder ter inzage ligt op de afdeling algemene zaken van de gemeentesecretarie, Raadhuislaan 22, kamer 26. Het gebied waarop het bestemmingsplan betrekking heeft wordt globaal begrensd door het tracé van de geprojecteerde Noordelijke Randweg, de Rijksstraatweg, de Lange Kerkdam, de achterzijde van de woningen aan de Johan de Winstraat, de van Zuylen van Nijevelt- straat en de Oostdorperweg. Zij, die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad hebben gewend, kunnen gedurende de periode van terinzagelegging, dat wil zeggen tot en met 23 juni 1982, bij Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland bezwaren tegen het bestemmingsplan indienen. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder, die bezwaren heeft tegen wijzigingen, welke bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aangebracht. Wassenaar, 12 mei 1982. De burgemeester voornoemd, K. Staab Kindermishandeling.daar praten we liever niet Aan het probleem van kindermishandeling kan bij de Nederlandse Vereniging tegen Kinder over in Nederland. Dat is jammer. Want met dood- een hoop gedaan worden. Ook dmr u.Hoe.dat staat mishandeling. Koningsplein 27 in Den Haag,, zwijgen help je geen enkel probleem uit de wereld, te lezen in een speciale folder. Die kunt u aanvragen telefcxm: 070-631923. Publicatie aangeboden door dn blad in samenwerking met de Stichting Ideele Reclame

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 18