Rekord C Opel nummer een. Omdat u voor zekerheid kiest. Al sinds 1969 is Opel de meest ge kochte auto van Nederland. Een sukses dat Opel te danken heeft aan automobilisten met een weloverwogen voorkeur voor meer komfort, betrouwbaarheid en lage kosten. Vandaar dat de Rekord ook altijd beter klikte met het „reizende zakenleven." Daar was het al snel bekend, dat er nauwelijks een auto in deze klasse bestaat, die het voor minder doet per kilometer. De nieuwe Rekord Classic-editie is voorzien van een aantal komfortabele snufjes en extra's waar u doorgaans diep voor in de buidel moet tasten. Deze automobielen hebben standaard een centrale elektrische deurvergrendeling en een van binnenuit elektrisch te bedienen kofferdekselslot. Zijn klasse is verder herkenbaar aan getint glas rondom, brede luxe-wielen, 2-kom- ponentenlak, komfortabele, korte pook, zoe mer voor brandend licht, slot op handschoe nenkastje, mistachterlicht en voor de caravan editie een handbediende niveauregeling. U kunt kiezen uit 4 modellen, die ondanks deze extra-luxe, standaard geprijsd zijn: de Rekord Classic 4-deurs Sedan of 5-deurs Caravan, beide met een 2.0 S- of 2.3 D-motor. De prijzen van deze vier uitvoeringen liggen ten minste 2.800 gulden lager dan normaal. Bedenk wel dat deze unieke Classic editie in beperkt aantal gebouwd is. Dus als u van dit bijzonder aantrekkelijke Afgebeeld: Rekord Classic, 4-deurs. 'Prijs incl BTW Af General Motors Rotterdam. Geadviseerde afleveringskostenf346,-

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 12