YVD-botsing met CDA over nieuw zwembad c \Ljeidse agenda 'Snellere verkoop Jan Steen-complex had ton bespaard' Jaar cel en boete geëist voor fraude en oplichting Bezuinigingen Wassenaar aanleiding 3- WD Warmond: Commissie verdeeld over aanvang bouw accommodatie RCL Singelloop erg in trek V- 1 mei-feest in Leiderdorp Koffieconcert Voorschotenaar Bertus van Aken krijgt verzets- herdenkingskruis Burgerlijke stand Warmundastraat voor kinderen gevaarlijk WASSENAAR - In de commissie financiën is gisteravond een al weken sluimerende conflict tussen het CDA en de WD weer even opgelaaid. Het CDA wil de bouw van een nieuw zwembad "heroverwegen" om zo te kijken of er geld gevonden kan worden voor het op peil houden van andere voorzieningen die nu getroffen worden door de bezuini gingswoede. Stad en rand De WD wijst dat echter resoluut van de hand omdat de raad al een principe-uitspraak heeft ge daan dat het zwembad in Was senaar er zal komen. Wethouder Barning (WD) probeerde de twee partijen, die beide deel uit maken van het college, bij el kaar te brengen, maar dat lukte niet geheel. Zoals bekend heeft de Wassenaar- se raad in principe uitgespro ken dat er tot 1987 3,8 miljoen bezuinigd moet worden. Daar naast zijn er afspraken gemaakt over de besteding van de zoge naamde reserve van de gemeen te. Eén van de afspraken is de plaatsing van een nieuw zwem bad. De CDA'er Schelhaas zei in eerste instantie dat deze post heroverwogen moest worden. "Dat is wijzer", voegde hij er aan toe. Bovendien voelde hij er voor posten als de realisatie van een sociaal-cultureel cen trum en een nieuwe atletiek baan opnieuw te bezien en mis schien een jaar uit te stellen. De vuist van het WD-commissie- lid Cocheret de la Moniniére bonkte hierna hard op tafel. "Het CDA wil ingezet beleid wijzigen en komt haar afspra ken (de principe-besluiten van de raad - red.) niet na", sprak hij heftig. Voor hem stond "het als een paal boven water" dat het zwembad er komt. "Daar heeft de bevolking nu recht op", zei hij. Eenzelfde teneur had het betoog van Nieuwenhoven (D'66). Hij beschuldigde het CDA van "on duidelijk beleid", want "zij kan niet aangeven hoe en waar op het zwembad kan worden bezui nigd". Het D'66-raadslid doelde hiermee op de CDA-wens dat tierelantijntjes bij de bouw moesten worden vermeden. Nieuwenhoven: "Welke franje bedoelt u?" Wethouder Barning bracht een geheel nieuw element in de dis cussie. Hij gaf toe dat dertig procent van de bezuinigingen nog niet "hard" was, maar hij verwachtte dat dit voor het eind van het jaar gedeeltelijk wordt opgelost. Hij zei tegen het CDA een her overweging niet te willen. "Het is onjuist te heroverwegen, dan moet je alles (alle uitgaven - red.) opnieuw bezien". Barning meende dat zijn visie en die van het CDA elkaar niet veel ontlo pen. Hij kon met wat praten de christen-democraten duidelijk maken dat wat zij vroegen al lang gedaan is. "Wij hebben de uitgaven voor het zwembad kri tisch bezin en doen dit nog. Mis schien kos het hierdoor straks een miljoen minder en dat is wat u in principe vraagt", aldus de wethouder. Het bedrag dat eventueel over schiet wil het CDA gebruiken om op andere plaatsen minder te bezuinigen. WARMOND - De VVD-frac- tie van de Warmondse raad is het niet eens met de wijze waarop de ge meente het Jan Steen- comlex wil verkopen. Bo vendien vinden de libera len dat de gemeente veel te lang heeft gewacht met de beslissing het complex te verkopen. WD-raads- lid Corijn rekende tijdens de raadsvergadering van gisteravond voor dat al de vergeefse pogingen die het Warmondse ambtena renapparaat heeft gedaan om van de Jan Steenhuis jes wooneenheden te ma ken bijna een ton hebben gekost. "De WD is het volledig eens met de verkoop van het Jan Steen complex, we hebben dat al jaren gepropageerd. Het stuit me ech ter tegen de borst dat de toekom stige koper door het college van B en W wordt verplicht met ar chitect Verbeek in zee te gaan", aldus Corijn. De liberaal doelde hiermee op de door B en W ver plicht gestelde restauratieplicht die in het verkoopcontract is vastgelegd. "Ik wijs elke binding met welke architect dan ook af', aldus Corijn. Wethouder Van Schagen (CDA) antwoordde hierop dat de pogin gen die zijn gedaan om van de Jan Steenhuisjes woonruimte voor Warmondse woningzoeken den te maken zeker de moeite waard zijn geweest. "We hebben getracht alle subsidiekranen open te draaien", zei hij, "en dat het niet is gelukt is juist betreu renswaardig". Over de restauratieplicht zei hij dat het zeker niet zijn bedoeling is geweest om opdrachten aan een bepaalde architect door te spe len. "Verbeek is er echter vanaf het allereerste begin mee bezig geweest en hem komt de op dracht dan ook het meest toe", aldus de wethouder. PW-fractieleider Slingerland zette grote vraagtekens achter de door Corijn berekende kosten. "Een ton lijkt me zwaar overdreven", zei hij. In de wandelgangen rekende Co rijn nog eens voor hoe hij aan dit bedrag was gekomen. Volgens de liberaal is 20.000 gulden be steed aan tekeningen en heeft de gemeente door het lange wach ten voor hetzelfde bedrag een renteverlies geleden. Verder is het complex volgens Corijn in de loop der jaren dusdanig verkrot dat er sprake is van een daling in de waarde ervan van 40.000 gul den. "En dan heb ik nog niet eens al de uren die door diverse ambtenaren in de Jan Steenhuis jes zijn gestoken, erbij gere kend", aldus het scheidend raadslid. Volgens burgemeester Hendrickx is de wijze waarop B en W het Jan Steen-complex aan de man willen brengen niet laakbaar "maar een normale gang van za ken". "De huisjes worden met plan en al verkocht, zulke dingen zie je zo vaak in advertenties staan", zei ze. Corijn bleef echter volharden in zijn standpunt. "In deze tijd is het toch al zo moeilijk huizen te verkopen. Ik voel niets voor de blijkbaar door B en W gevoelde morele schuld jegens Verbeek. Als het gezicht van de architect de kandidaat-koper niet aanstaat dan ketst de zaak wéér af en gaan er weer een aantal jaren voorbij. Je moet de koper alle vrijheid ge ven zijn eigen architect uit te la ten zoeken", aldus het boze WD-raadslid. Wel akkoord met uitbreiding LEIDERDORP - Voetbalvereni ging RCL mag de nieuwe kleed accommodatie en het jeugdhonk pas bouwen, als er geld vrijkomt door de verkoop van grond in het Elisabethhof. Dat besloot gister avond de raadscommissie be leidsplanning, financiën en be lastingen in een deels-besloten vergadering. Over het precieze ogenblik van beschikbaar stellen van het geld aan RCL was de commissie verdeeld. Een klein deel van de commissie vindt, dat zodra er geld vrijkomt door de verkoop van grond, dat direct in de nieuw te bouwen accommo datie mag worden gestopt. Een meerderheid echter vindt, dat er pas gepraat kan worden over het beschikbaar stellen van de 125.000 gulden, als eerst alle schuld van het gemeentelijk grondbedrijf (dat is in totaal 2,5 miljoen gulden) is afbetaald. In elk geval voelt de commissie er niets voor de schuld van het grondbedrijf verder te laten op lopen. De gemeente kan zich niet permit teren, meer te lenen dan noodza kelijk. Er is nog geen enkele ze kerheid te geven op het moment, waarop de eerste gelden uit Eli sabethhof vrij zullen komen. De onderhandelingen over de grondverkopen met de verschil lende gegadigden verlopen stroef. De commissieleden staan wel positief ten opzichte van de bouw van de extra kleedruimtes bij de nieuwe velden en de bouw van een ruimte speciaal voor de jeugd (het jeugdhonk). "Uiterst nuttig, het moet er komen. De vraag is alleen. "Wanneer?" al dus de WD'er Scheffer. Er ontstond gisteravond nog enige verwarring tussen het bestuur van RCL en de commissie over het bedrag, dat de gemeente be schikbaar zal stellen. De ge meente gaat ervan uit, dat bij de realisering van de accommodatie een "gat" van 125.000 gulden moet worden overbrugd. Daarbij is men ervan uitgegaan, dat een groot deel van de gebouwtjes door RCL-leden zelf zullen wor den gemetseld. WARMOND - De Warmondse wo ningstichting 'Warmunda' heeft een nieuw bestuur geinstalleerd. Het vorige bestuur kampte on der meer met tijdsgebrek waar door het zijn arbeidsintensieve taken niet meer naar behoren kon vervullen. Bovendien be stond er onder het vorige be stuur grote onvrede over de om streden huurwoning van War- monds burgemeester, mevrouw Hendrickx. Oud-voorzitter De Winter kon de in zijn ogen onte rechte toewijzing van deze wo ning niet verkroppen en trad af. Slecht één lid van het voorgaande bestuur Van Diest maakt deel uit van het onlangs nieuw benoem de bestuur. De nieuwe leden zijn volgens de stichting allen tech nisch goed onderlegde en finan cieel deskundige personen. Samen met het geld dat door de supportersvereniging is opge bracht, zou dit de bouwkosten van 300.000 gulden met 175.000 gulden drukken. Het vereni gingsbestuur kan niet precies zeggen, welk deel van de bouw door de leden kan worden opge knapt. Zij gaat daarom uit van een gelijke verdeling van de drie ton tussen gemeente en vereni ging. WASSENAAR/DEN HAAG - "Als je dit zo leest zou je kunnen den ken dat het een leven van bedrog is geweest. Een leven van nooit genoeg", sprak president Reisig van de Haagse rechtbank tot de Wassenaarse autohandelaar Pe ter H. De Wassenaarder stond gisteren terecht voor oplichting en belastingfraude. Volgens officier van justitie Holt huis heeft H. met zijn belasting fraude de Nederlandse Staat voor zeker 680.000 gulden opge licht. Hij droeg geen btw af en gaf aan de belastinginspecteur een veel te laag inkomen op van 1976 tot en met 1979, betoogde Holthuis. Verder achtte de offi cier van justitie dat hij kopers van auto's had opgelicht. Hij eis te daarom een straf van twaalf maanden (waarvan drie voor waardelijk) met aftrek van voor- LEIDEN - Onder 2.500 deelne mers, die de Singelloop gister avond telde, bevonden zich nog al wat 'illegalen'. Hardlopers die kennelijk niet al te zwaar aan de herinneringsmedaille tillen of de vier guldens voor de inschrijving moeilijk kunnen missen. De stichting Sterbus werd daar min of meer de dupe van. De organisatoren (Leidse Politie Sportvereniging en het Leidsch Dagblad) konden de Sterbus-mensen, een soort taxi voor bejaarden en gehandicap ten, daarom 'slechts' een bedrag van vierduizend gulden schen ken. Afgezien daarvan mocht de traditionele Singelloop, dit jaar alweer voor de zevende maal, een succes heten (zie foto). Theo Koomen zorgde voor het al even traditionele enthousiaste commentaar. Burgemeester Goekoop maakte van de gele genheid gebruik om het tafel- tennisduo Bettine Vriesekoop en Sandra de Kruiff, die het startschot losten, te feliciteren met hun prestaties op het EK- tafeltennis in Boedapest. Voor beiden had hij een sjaal van de gemeente Leiden bij zich. Trai ner Gerard Bakker kan nu voortaan door het leven met een blauwe Leiden-das. leidsch dagblad START arrest en een boete van 150.000 gulden. De aangifte van een opgelichte ko per van een Saab bracht de zaak aan het rollen. H. had een Saab 99 voorzien van het typebordje 900 en zo verkocht. De 900 is een duurdere uitvoering van de 99. De koper kwam er echter achter en ging met zijn verhaal naar de politie. De advocaat van H, mr. Huisman, betoogde dat het net geen oplich ting was. De mensen die een auto kopen bij een tweedehands han delaar willen opgelicht worden, was zijn stelling. "Hij (de koper red.) had moeten weten dat-ie werd opgelicht", aldus Huisman. Ook rechtbankpresident Reisig kwam tot de uitspraak dat de tweedehandsautohandel "een wereld vol bedrog" is. De ge woonten van H. om kilometertel lers terug te draaien, om keu ringsrapporten te vervalsen en om te knoeien met kentekenbe wijzen, leidde de rechtbankpre sident tot die uitspraak. H. heeft verder in zijn twintigjarige loop baan als autohandelaar zeker 25 auto's er duurder uit had laten zien door onder andere de type bordjes te vervangen. Dergelijke bordjes had H. overigens in voor raad: bij zijn arrestatie zijn er ruim negentig in beslag geno men. De officier van justitie vergeleek VRIJDAG 30 APRIL 1982 LEIDERDORP - Voor het eerst wordt in Leiderdorp op uitge breide wijze 1 mei gevierd. In de nieuwe accommodatie de Mu- zenhof begint morgenavond een programma met zang, cabaret en een vleugje politiek. Voor de drie linkse partijen in Leiderdorp is de 1 mei-viering gelijk het begin van de verkiezingscampagne. De drie lijsttrekkers, Jaap Bezemer (PvdA), Jan Preenen (PSP) en Hein van der Zande (PPR), zul len tijdens de avond hun eerste verkiezingsspreekbeurt houden. Verder werken aan de avond mee de cabaretgroep Toverlei, de Folk Group Dempsey, de Rooie Vrouwen, Marietje en Johanniek van der Molen, Kees Holierhoek en Frans Terken. Het 1 mei-feest begint om acht uur en de toegang is gratis. LEIDERDORP - In het nieuwe cultureel centrum van Leider dorp, de Muzenhof (Engelen- daal), wordt zondag vanaf 12.30 uur een koffieconcert gegeven. Nico de Raad bespeelt het orgel. Er zullen werken worden ge speeld uit de Romantiek, zoals Boélman, Pierné, Gigout en Wi- dor. Ouders die hun kinderen even kwijt willen kunnem zich melden via telefoonnummer 892343. H. met een dief. Ook zijn truc om bij een tuinder op te loonlijst te gaan staan, terwijl hij zijn inko men verkreeg uit de verkoop van auto's, veroordeelde Holthuis sterk. "Dit is ingegeven door de moraal van ik wil niet betalen aan de overheid, maar ik wil er wel van profiteren". Advocaat Huisman zei ondermeer dat de belastingfraude, die H. be kende, veel lager was. Zijn bere keningen kwamen niet hoger dan een bedrag van ongeveer 360.000 gulden. Omdat zijn cliënt al 570.000 gulden had betaald (nadat hy was aangehouden) vond hij dat H. nu in het nadeel was. Hij betoogde dat H. al ge noeg was gestraft. Huisman vroeg daarom ook om een voor waardelijke straf. Voor de op lichting vroeg hij vrijspraak. Uitspraak over twee weken. VOORSCHOTEN - De Voorscho tenaar L.J.M. van Aken. beter be kend als Bertus van Aken, krijgt het Verzetsherdenkingskruis. Hij krijgt de onderscheiding voor zijn werk in de oorlog ten dienste voor koningin en vader land. De 77-jarige Bertus van Aken werd op 3 september 1944 in zijn voor deur met vier schoten neerge schoten. Tot aan de dag van van daag heeft hij nog last van de schotwonden. Op 2 september 1944 werd land wachtcommandant Bouw van de regio Voorschoten neergescho ten. Drie bekende Voorschotena ren van wie werd gedacht dat ze als verzetstrijders actief waren werden door de Duitsers via aan slagen neergeschoten. De Groot en Kusters overleefden de aan slag niet, Bertus van Aken wel. De uitreiking van het Verzetsher denkingskruis zal waarschijnlijk op 4 mei in het raadhuis van Voorschoten plaats vinden. Hessel dv. F.F.A. Hendnks en N A M. Hunfeld; Rogier Frederikus Maria zv. R F M. Strijk en J.H H M Vrouwenvel- der; Georgina Anne dv. F.H. Pijttersen en G.P. van Wijk; Jilles Johannes zv. J. van de Peppel en E.D. van Raamt; Wil lem Hendrik zv. H. Messemaker en A.J. Schaap; Mark zv. A.K. Bastiaan en J.A. Goehart; Martin zv. J.C. Verstraaten en C.Y.M. van den Berg; Katharina Johan na dv F.W Rijling en A.J. Zwaan; Jaco- J. Jonker en L. Schaap; Pascal der Weel en C.W.H. de Jong; Dirk zv. D. Groen en N. Noppen; Remke zv. C.G. Klaasen Bos en C.T.H.M. van ril; Arnoud zv. A. Kuijt en A. van den Oever; Johannes Thomas zv. T.P.J. Otte en A.A.M. van Dam; Maarten Adriaan Cornells zv. J. Nijgh en A.C. van der Plas; Vincent Frans Dirck zv. F W M van Leeuwen en W.S M van der Gehuwd R. Kuisen Meij; Annemarie Petronella Maria dv. Osman e Joost Maar ten zv. F.W. Bok en S." Oost. Eduard Winnifred zv. F P van Leeuwen en M.A.M. Tukker, Martinus Johannes zv. J.H. Brussee en W. Boting. Job Hendri- kus Petrus zv. D. van Berkel en M.A.G. Duivenvoorden, Aafke Henderika dv. W. Schutten en T.G. Oomkens, Wijnand Tjeerd zv. J. Trippenzee en M E. Jonk, Bas zv. H.A. Solleveld en E. Nanninga, Robert Paul zv. A.C. Dourlein en W.J.C. van den Berg, Alexander Michael zv. A C. Dourlein en W.J.C. van den Berg. Eveline Marjolein dv. W. van Schie en M.G. Troost, Diana dv. D. Leijdeckers en A. Zwanenburg. Xander zv. P.H.M. Stolwijk en L.C. Lek, Marcus Adrianus VRIJDAG Leiden - De Burcht, opening tentoon stelling 'De vrouw in het verzet', 20 uur. Scarabee - Pieterskerkchoorsteeg, live show van disc-jockey/entertainer Nico Bill, 20 tot 3 uur. Café Samsam - Diefsteeg, optreden de Ierse zanger/gitarist Sonny Condell, 21.30 uur. Rapenburg 48 - NVSH trefcentrum, open soos, 2 uur, tel. 149987. Dierenbescherming Leiden, melding zwerf- en gevonden dieren, tel. 212026. Caeciliastraat 18 - open-huisavond L.V.L., 21 uur. tel. 764236. Warmond - Vereniging tot Viering Warmondse feesten houdt een disco avond, vanaf 20 uur. ZATERDAG Leiden - De Burcht, tentoonstelling 'De vrouw in het verzet', tentoonstellings dag Sowjet-Unie, 10-21 uur. Ton Menkenhal - 1-meiviering, 20 c Museum voor Volkenkunde - Steen- straat 1, film van Kratonhuwelijk in So lo. Jazzzolder Hot House - optreden Van den Bergen/Van Oostroin/Van Bergen kwintet, 22 uur. Café De Kenneweg/Tetteroo - Haarlem merstraat, optreden de Leidse groep Number Four. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit Caeciliastraat 18, jongerencafé voor jon gens en meiden tot ongeveer 20 jaar, 14- 17 uur; disco vanaf 22 uur. Nieuwe Mare/Hoek Oude Singel - i tiek- en curiosamarkt, 9.30-17 uur. Filmhuis LVC - Breestraat 66, film 'Cha os in de rechtstaat'-Amsterdams Stads- journaal, vr en za om 21.15 uur. Vrouwenhuis - Hooigracht 79, café avond, 21-1 uur. Jongeren Advies Centrum - Caecilia straat 67, 14-17 uur. Warmond - Meerpunt, disco-spelmid- dag voor kinderen van 10-14 jaar, 14.30 ZONDAG Leiden - Museum voor Volkenkunde, Baltische dansen, 14 en 15 uur. Filmhuis LVC - Breestraat 66, filmmara thon met uitsluitend Nederlandse films, 12 tot 20 uur. Clubhuis van Swifttoer - Admiraal Banckertweg, Oranjetocht georgani seerd door de Leidse toerfietsvereni ging Swifttoer, starttijd 9-10 uur, inl. J. Hoogenboom, tel. 892883. Leidse Werkgroep voor Homosexuali- teit - Caeciliastraat 18, 'De Roze Salon', Leids Poppentheater. 14.30 i ARTSEN Leiden: Wijk 1 - Boerhaavedistrict, Binnenstad- Noord, Groenoord, Kooi, Merenwijk: za 8 uur tot zo 24 uur, S. Kooyman, Noordeindsplein 2a, tel. 122268, spreek uur vlgs. afspraak. Wijk 2 - Binnenstad-Zuid, Tuinstadwyk, Professorenbuurt, de Waard: za 8 uur tot zo 8 uur, J. v. Gent, Zoeter- woude Singel 28, tel. 122538, spreekuur vlgs afspraak; zo 8 uur tot 24 uur, W. Bruyne, de L. de Kanterstraat 32, tel. 126866, spreekuur 12 en 17 uur. Wijk 3 - Mors, Haagwegkwartier, Zuid west: za 8 uur tot zo 8 uur, J. v. Wingerden, Boshuizerkade 28, tel. 310047, spreek uur vlgs afspraak; zo 8 uur tot 24 uur, W. Schellekens, Paganinistraat 24, tel. 764035, spreekuur vlgs afspraak. Voor de praktijk van Groepeveld, R. Leeuwen, Meijer, Reinders, Tan, v. Tol, Verhage, Zwijnenburg: vr, P.L. Tan, Schoenerwal 13, tel. 210890, spreekuur van 11-11.30 uur aan huis; za, J. Verha ge, Pluimzeggekreek 3, Leiderdorp, tel. 133834; zo, M.J.H. v. Tol, de Sitterlaan 80, tel. 142727, spreekuur van 11-11.30 uur in Gezondheidscentrum Meren wijk, Rosmolen 2. Leiderdorp - vr, F.O.A.M. Kemme, Gro- tiuslaan 12, tel. 893139, spreekuur van 12.30 tot 13 uur Florijn 10, tel. 891000; za, J. v.d. Beek, Baljuwstraat 5, tel. 894539; zo, J. v.d. Leden, Hoofdstraat 8, tel. 894539; spreekuur za en zo van 12.30 tot 13 uur Hoofdstraat 8, tel. 894539. Oegstgeest - vr, E.W.F. van Walchren, Oranjelaan 29, tel. 152130; za, zo, D. Held. Marelaan 36. tel. 152255. Voorschoten - vr, J.P. Baars, J.W. Friso- flat 1. tel. 2520; za. W. van Dam, Palestri- nalaan 29, tel. 3960; zo, A. Meiman, Leid- seweg 128a, tel. 2493. Wassenaar - vr: Plink Paulides, tel. 12075; za: Paulides en Huls, tel. 14561; zo. Huls en Pünk, tel. 13027. APOTHEKEN Leiden - de avond, nacht en zondags dienst van de apotheken in de regio Lei den, wordt waargenomen v door: Apotheek Kok, Cornelis zv. B. Wijnands en C.W.A. Zandbergen, Ingrid Elisabeth dv. M. Rhijnsburger en P.A. Joziassc, Floyd Güsbert zv. H.A.B van den Wijngaard en S. Haasnoot. WARMOND - Bewoners van de Warmundastraat zijn in opstand gekomen tegen de vooral voor spelende kinderen levensgevaar lijke verkeerssituatie in dit woonerf. Uit een door de bewo ners zelf gehouden enqüete is ge bleken dat op twee enkelingen na iedereen vindt dat de gemeen te hoognodig voorzieningen moet treffen ten behoeve van de verkeersveiligheid in hun straat. Volgens de bewoners voldoet de woonerf-functie van hun straat in het geheel niet en ontwikkelen passerende auto's levensgevaar lijke snelheden. Opvallend waren de twee eerder genoemde reacties van de geën quêteerden. Éen van hen meen de dat de Warmundastraat on veranderd moet blijven omdat auto's anders teveel moeten om rijden terwijl de ander vond dat er geen voorzieningen moeten worden getroffen voor spelende kinderen "omdat ze toch al zo veel overlast bezorgen". ZOETERWOUDE- De plannen voor de uitbreiding van de bi bliotheek in Zoeterwoude zijn klaar. Wethouder Maan ant woordde dit gisteravond op een vraag van Kremer (WD). Uit kostenoverwegingen is besloten om er een permanent gebouw van te maken. 762877. DIERENARTSEN Leiden - voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest: A W. Helder, Hermelijn- vlinder 36. tel. 146686 B.H. Broer, Boshuizerlaan 26, tel. 764058. Oegstgeest - R.J.W. Duyn, Pres. Kenne- dylaan 260, tel. 153266 Voorschoten - J. Frencken, J. Röntgen- laan 14, Leidschendam, tel. 070-271110. Oegstgeest wordt waargenomen door: vr, J.H. Beije, Grotiuslaan 14, Leider dorp. tel 890790, za. zo. M.A.M. Witkam. Stille Mare 10, Leiden, tel. 125860. WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. ten noorden van de Rijn: 134604, tel. ten zuiden van de Rijn: 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. - gezond heidscentrum Florijn 10, tel. 896193, spreekuur ma, woe, vr van 13-13.30 uur. Oegstgeest - Interkruis, L(jtweg 7, tel. 154500. Voorschoten - gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641. en G. de Jong; Amit Kaur dv. S.S. Atwal en U. Rane; Sumit Kaur dv. S.S. Atwal en U. Rana; Cornelis zv. H. Guijt en A. de Jong; Ali zv. B. Aydin en N. Yldirim. Ondertrouwd: J.F.J Deppe en A.M.E. Kapteijn; C.J.N. Slegtenhorst en C.J. Verbeek; R.J. van der Blom en J.C. Cra- ma; D.N. Basri en D.W. Soeratmo; J. Zee en C. Rijnberg; M.A.M. Bosch en A. Ouwerkerk; D. Meyer en L. Tjon; H.J.P. Janssen en H. Mulder; W.L. Siebrecht en E. Ligthart; M S. Groenhuijsen en C.M.J. Stevens; H.M. van den Ende en M. van den Hoek; G. Zierikzee en W. Boekkooi; R H. Broekhuijsen en A.M.L. Molenaar; T.B.F. van Rijn en A.M. Lang; F.A. van der Meulen en S.M.J. Rosier, W.H.W.R. Verhoog en T.J. Zva- LEIDSCH m DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad B V Hoofdkantoor Witte Singel 1, 2311 BG LEIDEN Postbus 54. 2300 AB LEIDEN Telefoon 071-144941 Geen krant ontvangen tel 07,-123143 tussen 18 00-19 30 uur (nab^zorging na 19 30 uur), zaterdag v vooruitbetaling te voldoen BI) automatische overschnjving geen administratie- en incassokosten Voor betaling van abonnementsgelden uitsluitend giro 3203571 t.n.v Damiate Holding BV te Haarlem Kwartaalabonnement 57,35 Per post 79.70 Jaarabonnement 217.90 Per post I 307.30 Losse nummers 0,80 Directie G Koopman J. Ruygrok-Hoogeveen Ptv Alg redactiechef Aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen oorrespondenten o a. in: Bonn, Brussel. Londen. Parijs. Washington. Cairo. Rome. Madnd. Stockholm en Djakarta Commentator W F J. Wirtz I. 071-144941 tst 222

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 2