C Pad Schwarzenegger bezaaid met successen FGENtt r a v a iir a Henry Fonda ten voeten uit in On Golden Pond Films in de huizen VRIJDAG 30 APRIL 1982 Van body builder tot filmacteur Film PARIJS (GPD) - Arnold Schwar zenegger heeft als acteur nog niet de onsterfelijkheid bereikt, maar onderneemt een manmoe dige poging met de titelrol in "Conan the Barbarian", een 17 miljoen dollar kostende spekta kelfilm van producent Dino de Laurentius, die gisteren in Ne derlandse première ging, drie weken eerder dan in Amerika. Als body builder is de naam van Schwarzenegger al bijna tien jaar een begrip. Hij won alle interna tionale titels die er te winnen zijn. Als acteur is Schwarzenegger niet Schwarzenegger als Schwarze negger. Neighbors: zwak afscheid John Belushi Het klinkt wrang, maar eigenlijk had komiek John Belushi een jaartje eerder moeten sterven. Was de opstandige dikzak wat eerder dood gegaan, dan had de legendevorming (en welke ac teur of schrijver wil na zijn dood niet legendarisch zijn zonder moeite in gang kunnen worden gezet. Dan was Belushi louter in ieders gedachten gebleven als de anarchistische student uit Ani mal House of anders als de dikke kleine van het in zwart gehulde, muzikale oplichtersduo The Blues Brothers. Kortom, net als James Dean, Jim Morrison, Jimi Hendrix en al die anderen was hij de treurwilg van een genera tie geworden. Maar zo is het dus niet gegaan. John Belushi verkoosC?) pas vo rige maand en twee films later via een overdosis aan alcohol en drugs het leven de rug toe ie ke ren. Vandaar dat nu Neighbors als 'de laatste film van John Be lushi' de geschiedenis in gaat. En Neighbors is niet zo'n erg leuke film. Regisseur John Avildsen heeft de broertjes Blues uit elkaar gerukt en tegenover elkaar gezet. Belus hi speelt een ingedut burgerman netje dat plotseling wordt gecon fronteerd met nieuwe buren. Dat is dus Dan Aykroyd met zwoele echtgenote Cathy Moriarty. Die twee zijn in alles het spiegel beeld van het echtpaar Belushi: vrijgevochten op het a-sociale af. Een tegenstelling waar het hele verhaal aan is opgehangen. In derdaad, dolle taferelen, maar zelden echt grappig. Hier en daar zo dik aangezet en melig dat het als een Walt Disney-produktie in de kindermatinee zou passen, al is de humor daar wellicht te grof voor. Het is dan nog aan Aykroyd en vooral Belushi te danken dat Neighbors niet een totale misser is. Om John Belushi uit te luiden als 'de redder van Neighbors' zou echter weer te veel van het goede zijn. BART JUNGMANN {W\K ''IIHli, «i( Neighbors; regie: John Avildsen; hoofdrollen: John Belushi en Dan Ay kroyd; theater: Studio; leeftijd: 12 jaar iiiiiiiiiiiiimiimiiimiiiiiiiii volslagen onbekend meer. Vijf jaar geleden speelde hij al een gastrol in Bob Rafelsons Stay Hungry en werd meteen als meest belovende debutant on derscheiden met een Golden Globe Award. "Conan the Barbarian" is nu zijn perste hoofdrol en kan van door slaggevende betekenis zijn voor het verdere verloop van Schwar zeneggers carrière. En hij heeft in elk geval zijn regisseur mee: John Milius, behorend tot de club van het nieuwe Hollywood, samen met zijn vrienden George Lucas, Francis Ford Coppola, Steven Spielberg. Milius schreef de scenario's voor films als Jeremiah Johnson, Apocalypse Now en 1941. Zelf re gisseerde hij The Wind and the Lion en Big Wednesday. Met "Conan the Barbarian" (geba seerd op de 'sword and sorcery'- verhalen van Robert Howard, die ook als strips geweldig populair zijn geworden in Amerika) hoopt Milius nu zijn grote slag te slaan. In het kielzog van deze ambitie kan Arnold Scharzenegger nu als acteur de faam vergaren die hij als krachtsporter al jaren bezit. Schwarzenegger is het tegendeel van een domme kracht. Sinds hij op 21-jarige leeftijd zijn geboor teland Oostenrijk verliet om in de Verenigde Staten het bodv Conan, the Barbarian; re gie: John Milius; hoofdrol len: Arnold Schwarzeneg ger en James Earl Jones; theater: Lido 1; leeftijd: 12 jaar iiiiimiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiii building te gaan perfectioneren, behaalde hij terloops aan de uni versiteit van Los Angeles ook nog een graad in de economie. Hij werkte als sportcommentator bij de tv-maatschappijen ABC en CBS en schreef drie boeken over body building en gezondheid, die maandenlang prijkten op de Amerikaanse best sellerslijsten. Tot op heden is het pad van de 35-jarige Schwarzenegger be zaaid geweest met alleen maar successen. - Wanneer besloot u om acteur te worden? "In 1975, toen ik gevraagd werd om te spelen in Stay Hungry. Het was een periode dat ik nogal rusteloos was geworden van bo dy building. Het begon allemaal hetzelfde te worden. Trainen voor de wedstrijd en dan winnen en dan weer trainen voor de vol gende wedstrijd en weer winnen. Tot ik alles gewonnen had wat er maar te winnen viel. De uitda ging viel weg. En toen voelde ik dat ik daarmee op moest houden en maar eens moest proberen om diezelfde soort aandacht en be vrediging te krijgen via eens iets heel anders". "Toen, precies op tijd, vroeg Bob Rafelson me voor Stay Hungry en daarvoor kreeg ik meteen de Golden Globe voor de beste de buterende acteur. Dat inspireer- Barbaar Conan kan op witte doek niet overtuigen de me om door te gaan met acte ren. Conan the Barbarian nu, be schouw ik als een belangrijke testcase voor mijn kwaliteiten als acteur. Het is de grootste film waar ik tot dusver bij betrokken ben geweest en ik speel de hoofdrol. Een kans om samen te werken met topvakmensen van Hollywood. De schrijver, de re gisseur. de art-director, de ande re acteurs - beroemheden als Ja mes Earl Jones en Max von Sy- dow - dit is belangrijk voor de fa se waarin ik met acteren nu te recht ben gekomen. Als je om ringd bent door zulke voortreffe lijke talenten, dan is de kans des te groter dat je er zelf ook opti maal uitkomt". U heeft het zwaar te verduren ge had tijdens de opnamen. Alle stunts zelf gedaan en nogal wat verwondingen opgelopen. "De eerste dag werd ik aangevallen door wilde honden die me van een rots afjoegen, en ik viel vijf meter naar beneden op myn rug. Ik bloedde uren. "Dat is een goe de manier om opnamen te begin nen", zei John Milius, "dan weet je hoe het wordt. Dit legt de ba sis!" ik ben gespuwd door een kameel, gebeten en geschopt door een kameel. Ondersteboven gelopen door paarden. Ik ben van die hoge boom afgevallen, waar ze me'aan hadden gekrui sigd. En toen ik opnieuw werd opgehangen aan die boom. in de film hang ik er maar een paar mi nuten maar het maken van die paar shots duurde drie dagen, ben ik ernstig verbrand door de Zelfs tijdens het repeteren over kwam me van alles. Mijn tenen werden bijna afgehakt door een sam ou n-zwaard. want John vond dat we de gevechten moes ten instuderen met scherpe zwaarden, zodat je meteen res pect leerde krijgen voor die wa pens. Tijdens de opnamen van de vechtscènes liep ik zoveel ra ke klappen en verwondingen op, dat ik na afloop aan alle kanten gehecht moest worden en de dokter er geen wijs uit kon wor den wat tomatenketchup was en wat echt bloed. Het was fysiek heel zwaar om te doen, maar ik ben wel gewend aan afzien en in casseren. De andere acteurs min der". "We hebben tijdens sommige scè nes ongelooflijke kou geleden. Dan was je helemaal vies en ver kleumd als een draaidag voorby was en hunkerde je naar een war me douche. En dan bleek de dou che bevroren. Kon je je gaan wassen in een emmer ijskoud water, want daar op die barre Spaanse hoogvlakten, waren we ver van de beschaving verwij derd Het leek of ze met bezig waren met het maken van een film, maar of we in een leger kamp zaten tijdens militaire ma noeuvresMaar je raakt eraan ge wend". Kunt u werkelijk een kameel knock-out slaan, zoals in de film Conan? "Jazeker, geen kunst aan' Het punt is. als je wie dan ook of wat voor beest dan ook. plaatst in een po sitie waar hij nooit tevoren in verkeerd heeft, dan schiet h*j te kort Kamelen zijn er niet aan ge wend om op hun gezicht te wor den geslagen, dus bleef hij ner gens. Net zoiets als met die tien meter lange slang waarmee ik het aan de stok krijg Dat beest had nog nooit gevochten tegen iemand die ineens een dolk trekt, dus die baalde verschrikkelijk en moest het loodje leggen Maar zonder gekheid, ik zou mijn ei gen legendevorming niet moeten ondermijnen, maar die klap met de kameel, dat deze ze aldus: dat beest was neergezet op een heel laag karretje dat buiten beeld bleef. Op hetzelfde moment dat ik hem die lel gaf. niet eens erg hard. werd met een ruk dat kar retje onder hem vandaan getrok ken. Toen ging-die' Je ziet. ik ben toch minder sterk dan Co nan the Barbarian je wil doen ge loven". Arnold Schwarzenegger verwacht kennelijk nogal wat van zijn filmcar rière. Hij meent zich in Conan, the Barbarian door zoveel talent om ringd dat het met zijn acteren eigenlijk nauwelijks mis kan gaan. Mis schien dat Schwarzennegger dit in bovenstaand interview tegen betei weten in beweert, maar anders moet hij nu toch wel een illusie armei zijn. Zijn optreden als de barbaar Conan behoort tot de meest bedroe vende die het witte doek de laatste jaren heeft moeten verdragen. Wat de spieren betreft mag Schwarzenegger dan door niemand te over treffen zijn, de manier waarop hij peinzend over de steppen staart, tart elke beschrijving. Daarbij vergeleken verdient David 'Kung Fu' Carra- dine een Oscar. Het mysterieuze heldenepos dat regisseur John Milius kennelijk heeft willen maken, is mede daarom maar een potsierlijk gebeuren geworden. Er worden halfgoden opgeroepen, mythes in le ven gehouden, zelfs een Baghwan-achtig clubje wordt met succes be streden, maar de toeschouwer (althans deze) kan er niet koud of warm van worden. Trouwens, het is toch wel erg typerend dat Hollywood voor de zoveelste maal (Flash Gordon en Spiderman gingen Conan voor) een strip heeft verfilmd. Weliswaar verscheen Conan, the Barbarian eerst als boek - geschreven door Robert Howard - maar in de jaren zestig was onze barbarenkoning toch vooral bekend als stripheld. Ondanks alle techni sche snufjes doet Milius' prestige-object daarom toch armoedig 3 j Schwarzenegger (links) als de barbaar. LEIDEN - Een druk veekeinde in het Filmhuis LVC: behalve van avond en morgenavond wanneer "Chaos in de rechtsstaat" over het kraken in de Amsterdamse VondelstBat wordt vertoond (21.15 uur), wordt zondag een filmmarathon gehouden. Van twaalf uur 's middags tot acht uur 's avonds zijn dan onder an dere te zien: "Film voor Luce- bert", "Droom zonder einde", "Het Feest", "De worstelaar", "Joyriding", "Een winterliefde", "Straf' en nog veel meer films. Kortom zowel avant-garde als 'gewone' speelfilm komen met regisseurs als Johan van der Keuken, Frans Zwartjes, Paul Verhoeven en Olga Madsen om er enkele te noemen aan hun trekken. Woensdag en donderdag is boven dien nog "Jules et Jim" van Truf- faut te zien (20.00 en 22.15 uur). Het Kijkhuis vertoont 'La femme de l'aviateur" van Eric Rohmer. (donderdag, vrijdag en zaterdag 20.00 en 22.15 uur). Onderwerp van de film is liefde, verlangen en onzekerheid, in beeld ge bracht via de lotgevallen van een jongeman die per ongeluk wordt geconfronteerd met een mogelij ke miinaar van zijn vriendin. Sa men met een meisje, dat hy toe vallig oh :moet, probeert hy ach ter de identteit van de man te komen. Tikje sentimenteel, maar wel aardig On Golden Pond mag om minstens twee redenen een opmerkelijke produktie worden genoemd. Een eerste belangrijke reden is het feit, dat Henry Fonda na veertig jaar 'in het vak' eindelijk een Os car voor de beste acteur heeft ontvangen. Ten tweede lijkt het verhaal - ontleend aan het ge lijknamige toneelstuk van Er- nest Thompson - hem op het lijf geschreven: de levensavond van een oude, ziekelijke man, die zijn strijd heeft gestreden, maar wiens vuur nog niet geheel is uit geblust. Norman (Henry Fonda) en Ethel (Katharin Hepburn), een echt paar op jaren, wonen gedurende de zomermaanden in een huisje aan een meer. Hij, een cynische oude man en zij, de zachtaardige en zorgzame echtgenote. Het be richt dat dochter Chelsea (Jane Fonda) komt logeren wordt met gemengde gevoelens ontvangen. Norman en zijn dochter kunnen eigenlijk niet goed met elkaar overweg. Wanneer blijkt, dat zij ook nog een nieuwe vriend mee brengt moet Ethel - die in het gezin een scheidsrechters-func- tie heeft - alles in het werk stel len om het een en ander zo soe pel mogelijk te laten verlopen. Al snel wordt de reden van het be zoek duidelijk. Vriend Bill heeft zijn zoontje meegebracht. En om van een ongestoorde vakantie in Europa te kunnen genieten is het de bedoeling dat Bill jr. in Gol den Pond blijft. De kleine Bill onpopt zich als een verwend kreng, die er aardigheid in ziet de oude man te shockeren. Norman betaalt hem echter met gelijke munt terug en er ontstaat een hechte vriendschap. De scenes tussen Norman en de kleine jongen zijn ongetwijfeld de mooiste uit de hele film. Fon da, die door de jaren heen zijn rollen altijd vanuit een zekere agressie heeft gespeeld, komt hierin volledig uit de verf. Toege- geven, door het hele verhaal speelt het ruwe-bolster-blanke- pit thema en dat is soms verve lend. Maar dit wordt ruim schoots vergoed door de kern achtige dialogen tussen Norman en Bill. Ethel is te allen tijde Normans eni ge steunpilaar een rustpunt. De rol van de echtgenote die ge woon weet hoe het zit is ook Ka tharin Hepburn - het soort vrouw dat met het klimmen der jaren mooier wordt - op het lijf geschreven. Zij is dan ook op recht als zij zegt: "Jij bent de lief ste man van de wereld, maar ik ben de enige die het weet". Want Norman is in zijn voortdurende worsteling met de angst voor de dood en het niet kunnen accepte ren dat het leven er voor hem by- na opzit een moeilijk mens. Het merkwaardige van On Golden Pond is, dat de film voortdurend op twee verschillende benen lijkt te lopen. Aan de ene kant een simpel gegeven van een familie met strubbelingen, maar waar al les weer goed komt. Maar ook een verhaal over mensen die na denken over wat ze doen en luis teren naar wat anderen te zeggen hebben. Misschien een tikje sen timenteel, dat wel. Maar wel op een aardige manier gebruikt. ANNELOES TIMMERIJE ill.. V Mv AW Film: On Golden Pond. Regie: Mark Rydell. Met: Henry Fonda, Jane Fonda, Katharin Hepburn. Thea ter: Lido 2, Leiden, al. iiiiiiiiimiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiii k ''ii, mi,,. W MU'r aliur Film: Le Professionel; re-* gisseur: Georges Lautner; hoofdrolspelers: Jean Paul Belmondo, Robert Hossein, Jean Desailly, Elysabeth Margony; thea ter: Eurocinema, Alphen aan den Rijn; leeftijd: 12 iiihniimiiimiiiiiiiiiiiiuiiii Belmondo in goede thriller De strijd van een individu tegen het systeem, dat is het thema van "Le Professionel", de nieuwste film waann Jean Paul Belmondo ten tonele wordt gevoerd Een heel andere Belmondo dan in vroegere films "Pierrot le Fou" en "A Bout de Souffle". In "Le Professionel" is Belmondo een door de Franse regering op geleide en betaalde terronst die de president van de Afrikaanse republiek Malagawy moet ver moorden. De politiek verandert en Belmondo hoeft, eenmaal in Afrika aangekomen, de man niet meer te vermoorden. Zij eigen chefs zetten hem een vieze hak en twee jaar later komt Belmon do terug naar Frankrijk om wraak te nemen Om kort te gaan. "Le Professionel" is een spannende, politieke thril ler. hoewel het verhaal hier en daar gammel in elkaar zit. Hard en onderhoudend, alleen de grauwe behangmuziek van En nio Morncone, die "Le Professio nel" van violen en irritant gepin- gel heeft voorzien, is schandalig slecht RAYMOND PEIL Een weer vruchtbaar televisie weekje, althans wat films be treft. Woensdag bijvoorbeeld via Nederland 2 Roman Po- lanski's griezelproduktie Ro semary's Baby. De film (al weer uit 1968) is gebaseerd op de gelijknamige thriller van Ira Levin en heeft hekserij in metropool New York als on derwerp. Rosemary Wood- house - een rol van Mia Far row - heeft vreselijke pijnen tijdens haar zwangerschap en vreest een kind te verwach ten van de duivel. Maar ja, probeer dat maar eens aan je omgeving en echtgenoot uit te leggen. De geflopte Nederlandse film met internationale bezetting, Mysteries is vrijdagavond op hetzelfde net te zien. Behalve geflopt is de film tevens het debuut van regisseur/schil der Paul de Lussanet. Hy ba seerde de film op de roman met dezelfde titel van Nobel prijswinnaar Knut Hamsun. Rutger Hauer speelt de msy- terieuze Johan Nagel, die plotseling op het eiland Man rondstapt en een verhouding krijgt met een dame van be sproken gedrag, uiteraard ge speeld door Sylvia Kristel. Voor Mysteries is het eerste deel te zien van de in vier stukken gehakte speelfilm Max Havelaar, door Fons Ra demakers gemaakt naar het boek van Multatuli. Het le verde één van de sterkste rol len op die Peter Faber op het witte doek vervulde. Ook de buitenlandse zenders laten zich niet onbetuigd. Zondag op Duitsland 2 Gra pes of wrath (1940), één van de beroemdste films van Henry Fonda, die dit jaar een Oscar kreeg voor On golden pond. Onder regie van John Ford trekt Fonda met de hele familie naar Californië, waar niet alleen de zon schijnt maar ook werk te vinden zou zijn. Natuurlyk wacht de fa milie Joad m Amerika's meest westelijke provincie een grote teleurstelling. België 2 brengt dinsdag Vrouw tussen hond en wolf, waarin ook al een rol voor Rutger Hauer was weggelegd. Hy is de wolf, Roger van Hooi de hond en Mane-Christine Bar- rault de vrouw. Ze is ge trouwd met Hauer die in de Tweede Wereldoorlog de zij de van de Duitsers kiest en naar het front trekt. Van Hooi houdt zich als verzetsman schuil by haar en 1944 brengt dus niet alleen de bevrijding van Belgie maar ook een pijn lijke confrontatie. André Del- vaux regisseerde deze in '79 op het festival van Cannes goed ontvangen film. Het programma: ZATERDAG: Ivanhoe; 15.25 uur; Dtsl. 2 (regie: Richard Thorpe met Robert Taylor. Amerikaanse film uit 1952). The railway children; 16 00 uur; Bel. 1 (regie: Lionel Jef fries. Engelse film uit 1972). Hsia Nu; 22.10 uur; Dtsl. 2 (regie: Kinh Hu. Taiwanese film uit 1969) Wild Rovers; 22.20 uur; Dtsl. 1 (regie: Bla ke Edwards met William Hol den. Amerikaanse film uit 1971). ZONDAG Tarzan's New York adventure; 15.20 uur; Dtsl 2 (regie Richard Thorpe met Johnny Weismuller. Ameri kaanse film uit 1942). Grapes of wrath; 20.15 uur; Dtsl. 2. MAANDAG Xi Ying Men; 23.00 uur; Dtsl. 1 (regie: Zhao Huanzhang. Chinese film uit 1981). DINSDAG: Vrouw tussen hond en wolf; 20.15 uur. Bel 2 WOENSDAG: Rosemary's Ba by; 2032 uur. Ned 2 Aci; 22.20 uur; Dtsl. 3 (regie: Yil- maz Güney. Turkse film uit 1971). DONDERDAG Hard to hand- Ie; 20.15 uur; Dtsl. 3 (regie: Mervyn LeRoy met James Cagney Amenkaanse film uit 1933). Decision before dawn; 23 20 uur. Dtsl. 2 (re gie Anatole Litvak met Ri chard Basehart. Amerikaan se film uit 1950). VRIJDAG Kotch; 20 15 uur. Dtsl. 1 (regie Jack Lemmon met Walter Matthau Amen kaanse film uit 1971). A little romance; 20 40 uur. Bel 2 (regie: George Roy Hill met Laurence Olivier Amen kaanse film uit 1979) Myste ries; 22 45 uur, Ned 2. BLIJVERS "Stripes" - Onbezord vermaak. Eu ro 3. Alphen "De stilte rond Christine M." - Re giedebuut werd hoogtepunt Neder landse filmindustrie. Lido 4. Lei den "Das Boot" Goed gegeven, maar zwak toorlogsverhaal. Trianon. Lei- den "Enter the Niaja"'Nieuwe manier van vechten. Luxor. Leiden "This is Elvis" - Over het fenomeen dus. Lido 3. Leiden. (OP)NIEUW "Once upon the time in the West" Kennelijk niet stuk te krijgen wei tern. Camera. Leiden "Het Beest" Afgang tn filmland. Euro 3. AJphen "De gendarme tiet se vliegen" - La chen met Louis de Funes. City Katwijk "The eyes of an cat" - Griezelfilm. City 2. Katwijk "Marathon man" - Uitstekende film vol spanning, met Dustui Hofmann, City 3. Katwijk. "Ilorrorhome" - Gruelfilm, City 4. Katwijk. SEXFILM ••wn4» tioitocht po-»k»~ Rtx. NACHTFILMS "Bedreiging" - Camera. Leiden. "Nachtboek geheimen" Rex. Lei den "Le professional" - Euro 1. AJphen. "Raket op wielen" Euro 2. Aiphen "Stripes" - Euro 3. Alphen "Intiem gelluister" - Euro 4. Al phen DEN HAAG "De rechter- en linkerhand van de duivel ApoUo 1 (460340), 12 jr "Caligula cn Messahna" - Apollo 2. 16 jr "In de huid van een killer" Asta (463500). 16 jr "Op de snelweg breekt de hel los" Bijou (461177). al "Life of Brian" - Calypso (463502), 12 jr "Les uns et les au tres" - Babylon 1 (471656). al "Stripes" - Babylon 2. al "Arthur" - Babylon 3. al "Vrijdag de 13e. deel 2" - Cineac 1 (630637). 16 jr "Das Boot" - Cineac 2.12 jr. "Voor een paar dollar meer" - Ci neac 3. 12 jr "Smokey and the Bandit, deel twee" - Du Midi (855770). al "Conan. de koning der barbaren" Euro. 16 jr "Reds" Metro pole 1 (456756). al "Desperado City" - Metro pole 2. 16 jf "On golden pond" - Metro pole 3. al "Neighbors" - Metropole 4. 12 jr "Die Filschung" - Metropole 5.16 jr "Conan. de koniong der barbaren" - Odeon 1 (462400). 16 jr. "Evil under the sun" Odeon 2. 12 jr "The tegen de rest van de wereld" Odeon 3. al. "La femme d'acóté" - Odeon 4.16 jr. "Chariots of fire" - Odeon 5. al "Pruimenbloesem" - Le Paris 1 (656402). 18 jr "Het wilde bloed" Le Paris 2.18 jr. "Vung vlees" Le Pans 3. 18 jr "Le professionel" Passage (460977). 12 jr AMSTERDAM "Les uns et les autres" Alfa 1 (278806). al "Stnpcs" - Alfa 2. al "Desperado City" - Alhambra 1 (233192). 16 Jr "Een zwoele zomeravond" - Alham bra 2. 12 jr "In de huid van een killer"- Belle- vue Cinerama (234876766227). 16 jr "Reds" - Calypso 1 (266227 234876), al. "On golden pond" - Calypso 2. al "Arthur" Calypso 3. al. "Hogeschool voor minnaressen" Centraal (248933). IS jr. "Caligula en Messahna" - Cineac Damrak 1 (245648). 16 jr "Vergelding zonder genade" - Ci neac Damrak 2. al "On golden pond" - Cineac (243639), "Georgia's four friends" - Cinecen- ter (236615). 16 jr "La femme d'è ebté" - Cinecen ter, 16 jr "Mephisto" Cinecenter. 16 jr. "El Nido' - Cinecenter. 16 jr. "Conan. de koning der barbaren", - Cinema 1 (151243). 16 jr "Raiders of the lost ark"' - Cinema 2, 12 jr "Conan. de konmg der barbaren" City 1 (234578), al "Chariots of fire" - City 2. al "Het dagboek van Anne Frank" Ci ty 3. al "Montenegro" - City 4 16 jr "Evil under the sun" - City 5 (34579), al. "La femme d'è cóté" - City 6 (234579). 16 jr 'Theo tegen d rest van de wereld" City 7 (234579). al. "Zware lading" - Climax Cinema (244152). 18 jr. 'The treasure of Siera Mad re" - Cine *D'(226551>. 12 jr "Rebel without a cause" Des met (226551). 12 jr. "Het meisje met het rode haar" - Du Midi (723653). 12 jr "Das Boot" - Leidsepleintheater (235909). 12 jr "Les uns et les autres" Nóggera- ÜK248933), al "Pnumenbloesem" - Paristen ter 1 (223545). al "Op de snelweg breekt de hel los" Rembrandtpleintheater 2 (223545), "Karatevleugels des doods" Rex (266132). 16 jr "Vnjdag de dertiende, deel twea" Roxy (232809). 16 jr "La femme d'è cóté". "Felhni 8ri". "Mephisto" - The Movies (245790). 16 jr "Le professionel" (262633). 12 jr I Tuschinski 1 Beau pére" - Tuschinski 2 (262633), 16 jr "Banana Joe" - Tuschinski (262633). al "Altered states" Tuschinski 4 (262633). 12 jr "SOB" - Tuschinski 5, aL "Die Fèlschung" De Uitkijk (237460). 16 jr

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 17