Arnouts speelt "partij van zijn leven LEZERS SCHRIJVEN Zilver Tsjechen dankzij Russen Lot hasjsmokkelaars in Algerije triest Dames van Randstad halen uit DUISBURG (ANP) - Bij zijn debuut als deelnemer aan een wereldtiteltoernooi heeft Jan Arnouts voor een fikse surprise gezorgd. Op de openingsdag van de strijd om het wereldkampioenschap anker-kader 47/1 verzamelde de 23-jarige Brabander drie wedstrijdpunten uit twee partijen. In de avonduren zegevierde Ar nouts over de titelhouder, Francis Connesson uit Frankrijk, nadat hij eerder de talentvolle Luxemburger Fonsy Grethen een remise had moeten toestaan. Door dit resultaat telt de biljarter uit Etten-Leur volledig mee in de jacht op de titel, die vooralsnog wordt aangevoerd door de Europe se kampioen uit West-Duitsland, Thomas Wildfoerster en de Belg Ludo Dielis. De riante positie van Arnouts op de ranglijst brengt met zich mee dat hij op de tweede wed strijddag tegenstanders ontmoet, die de Nederlandse kampioen nor maal gesproken nauwelijks meer dan een strobreed in de weg kun nen leggen. Het ziet er naar uit dat Arnouts zijn beste internationale prestatie, een derde plaats tijdens een E.K. libre gaat overtreffen. "De partii van mijn leven", klonk HELSINKI (ANP) - Tsjecho- slowakije veroverde de zilve ren medaille bij de wereld kampioenschappen ijshoc key in Finland. In de laatste wedstrijd van de play-offs, te gen de Sowjet-Unie, speel den de Tsjechen gelijk (0-0), waardoor de grote triomf die Canada bevocht op Zweden (6—0), de Canadezen slechts een bronzen plak opleverde. In het treffen tussen Canada en Zweden - in 1981 verover den de Zweden in eigen land de tweede plaats - was weer Wayne Gretzky. Hij scoorde drie keer en bereidde nog twee treffers voor. Het mocht Canada echter niet baten, want de Sowjet-Unie stond Tsjechoslowakije een gelijk spel toe, hetgeen een woe dend fluitconcert van het pu bliek (8.300 kijkers) ten ge volge had. De Russen waren er overduidelijk op uit geen doelpunt te scoren, opdat de Tsjechoslo waken de tweede plaats zouden behalen. Een pleister op de wonde voor Canada was dat "superstar" Wayne Gretxky wel topsco rer van het toernooi werd met veertien punten (zes doel punten, acht assists). De Sowjet-Unie miste deze tro fee door het doelpuntloze spel in de laatste wedstrijd, waardoor Sjalimov en Maka- rov beiden op dertien treffers bleven staan. Eindstand: 1. Sowj.-Un. 2. Tsjech. 3. Canada 4. Zweden 5. Finland 6. W. Duitsl. 7. Italië 8 Ver. St. Sowjet-Unie 19 58-20 12 38-20 12 46-30 21-39 wereldkampioen, Verenigde Staten degradeert, Oost-Duitsland is gepromo veerd. het uit de mond van Arnouts toen hij Connesson een nederlaag had bezorgd. Arnouts maakte de 300 caramboles vol in vier beurten, ter wijl de teller van Connesson bij 117 stopte. Een imponerende slotreeks van 198, de hoogste serie van giste ren, was de Fransman te machtig. Connesson, die in de eerste ronde van de Japanner Hiroshi Kany had gewonnen en tegen Arnouts aan vankelijk een voorsprong nam, pa reerde de serie van zijn opponent met een tafereeltje eenmans-to- neel. Erg serieus kan de wereld kampioen (1980, Bottrop) zijn kan sen in dit duel niet meer genomen hebben, want na de onorthodox genomen acquitstoot, kon hij ver trekken. Dielis en Wildfoerster. de twee spe lers die Arnouts in de sporthal te Duisburg voor zich moest dulden, boekten de volle winst. Dielis re kende achtereenvolgens af met de Oostenrijker Kurt Mastny en de Ja panner Kany. De in eigen omge ving spelende Wildfoerster - net als alle Westduitse biljarters woont hij in het Roergebied - had evenmin moeite met Mastny, maar zegevier de ternauwernood over zijn land genoot Klaus Hose. Als het erop aankomt toont deze 27-jarige inge nieur zich altijd de koele rekenaar. Niet voor niets veroverde hij twee maanden geleden in Luzern het Europees kampioenschap. Bij die gelegenheid won de Westduitser in de openingsfase overtuigend van Arnouts, die toen als vijfde finish te. VOETBAL - Peter Arntz zal nog twee jaar bij AZ spelen. De mid denvelder van de landskam pioen en bekerfinalist AZ'67 be reikte gisteren overeenstemming met het bestuur van de Alkmaar - ders als eerste in de rij van "dwarsliggers". LEIDEN - De dames van Rand stad Sport zorgden gisteren in de bekercompetitie voor de meest opmerkelijke uitslag. De ploeg uit Voorschoten won met 16-0 van Valken 68 Topscorer bg Randstad Sport was Monique Weening met vyf goals. Zij werd op de voet gevolgd door Debbie de Jong en Hennie Steensma. die ieder vier maal scoorden Ook de UDO-dames lieten er geen gras over groeien en maakten korte metten met Docos (5—0). In deze bekeront- moeting scoorden Cora van der Regden (3x), Corrie van Tricht en Coba de Vreugd. Tot aan de rust had Docos de achterstand nog beperkt weten te houden (1-0). De dames van Kickers konden het uiteraard niet bolwerken tegen het in de interregionale klasse spelende Alkmania. Wel slaagde het elftal uit Leimuiden enn een maal te doelpunten 1 -7). Manna van der Hoek nam die ene goal voor haar rekening Hazers- woudse Boys en KRV deelden voorts de punten 1-1 Voor Ha- zerswoudse Boys schoot Elles de Kort raak en voor KRV doel puntte Arien Schaap Voor de competitie ten slotte troffen el kaar in de tweede klasse van de zondag-sectie LFC en Iduna 2 Het Leidse team won dankzg doelpunten van Regina Zo bra met 2-0. Uitslagen bekerwedstrijden: poule 1: UDO - Docos 5-0; poule 2 Randstad Sport - Valken '68 16-0; poule 3 Hazers woud se Boys - KRV 1-1, Kickers '69 - Alkmania 1-7; poule 4; Stomp- wgkse Boys - SJC 0-2. De wed strgden Sleutels - SJZ (poule 1) werd uitgesteld. Iduna - Fore- holte (poule 4) werd reeds zon dag gespeeld: 5-0. Dames op de fiets LEIDEN Opgedragen aan de 'vrouw in het verzet' organiseert de Leidse wielervereniging Swifl op 5 mei een dameswielerronde op het parkoers Jan van Houtka de-Boisut kade Witte Singel-Zoe te rwou d scsmgel Het deelnemersveld telt tal van prominenten, zoals de nationale wegkampioene Hennie Top, oud-wereldkampioene Petra de Bruin en Mieke Havik Het start schot wordt om 19.00 uur gelost Zege Grondin in Vuelta PUIGCERDA (ANP) - De Frans man Hugues Grondin (foto) be haalde een overtuigende over winning in de negende etappe van de Ronde van Spanje. Gron din had op de eindstreep bijna een minuut voorsprong op het peloton. De grote man in deze rit was echter de Belg Claude Criquelion, de drager van het leiderstricot. Op de hoogste berg van deze ronde, de 1950 me ter hoge Supermolina, hield hij het hele veld in zijn greep en controleerde hij de race. In de afdaling slaagde Grondin er toch in weg te komen. Alleen zijn landgenoot Philippe Poi- sonnier kon bij hem aansluiten. Een lekke band wierp hem daarna terug in de achtervol gende groep. Grondin, leeggere- den maar gelukkig na afloop: "Ik had niet gedacht dat ik het nog zou redden, ik kon bijna niet meer. De solo was eigenlijk te lang". Algemeen klassement: 1. Criquelion 51.17,19, 2. Enrique Mar tinez Heredia (Spa» op 11 sec, 3. Arryo op 14 sec, 4. Fernandez op 16 sec, 5. Le- jarreta op 23 sec. De Italiaan Leonardo Bevilacqua won de eerste etappe van de vierdaagse profwedstrijd, de Ronde van de Indre en Loire. Hij ontsnapte in de eindfase van de wedstrijd, waarin de leden van de Mercier-ploeg de lei derspositie van hun ploegge noot Herety 208 kilometer lang uitmuntend verdedigden. Op de eindstreep had Bevilacqua twee seconden voorsprong op de grootste groep van het pelo ton. De Nederlandse amateur- wielrenner Ad van der Poel ze gevierde in het tweede gedeelte van de eerste etappe in de weg wedstrijd 'Ruban granitier Bre ton'. Van der Poel is in het alge meen klassement de beste Ne derlander op de vierde plaats. Het eerste gedeelte eindigde in een zege voor de Fransman Le- flohic. Karpov weer aan leiding LONDEN (ANP) - Wereldkam pioen Anatoli Karpov heeft giste ren m de twaalfde ronde van het internationale schaaktoernooi in Londen de leiding heroverd op de Zweed Andersson en de Hon gaar Portisch. Karpov herstelde zich daarmee knap van zijn ne derlaag m de elfde ronde tegen de Amenkaan Yasser Seirawan In de voorlaatste ronde versloeg hij op overtuigende wijze Lajos Portisch. Jan Tim man won zgn partij tegen de onderaanstaande Nigel Short De Nederlander speelde puur op de aanval. Daarmee dreef hij Short zo snel in de hoek. dat de Engelsman vlot op gaf. De uitslagen van de twaalfde ronde zijn Karpov (Sow) - Portisch (Hon) 1-0, An dersson (Zwe) - Miles (Gbr) afg. Seira wan (Vst) - Nunn (Gbr) afg, Spasski (Sow) - Ljubojevic (Joe) 0-1. Timman (Ned) Short (Gbr) 1-0, Christiansen (Vst) - Geiler (Sow) 1-1, Mestel (Gbrl - Speelman (Gbr) 1-1 De stand is 1. Karpov 7'A punten. 2. Andersson 7 4- 1 afgebroken. 3 Portisch 7. 4 Spasski. Tim man en Speelman 6V4. 7 Miles 6 4-1, 8. Ljubojevic 5'A 4-1,9 Geiler 5li. 10 Seirawan 5 4 2. Jan Arnouts: fikse surprise. AMSTERDAM (GPD) - „Ik heb met die mensen te doen. De om standigheden in de Algerijnse gevangenissen zijn bar." Anton Postema weet ervan. Hij bracht vier jaar door in zo'n gevangenis. Als terdoodveroordeelde. Toen de uit Alkmaar afkomstige Anton Postema bij de Marok kaans-Algerijnse grens werd aangehouden, belde de douane in een hiep-hiep-hoerastemming president Boumedienne. De Noordhollander had 600 kilo gram hasj bij zich. Een record- vangst. Anton Postema vertelt zijn verhaal nuchter. Hij heeft geen behoefte aan dramatische uitweidingen. De feiten spreken voor zichzelf, vindt hij. Na zijn terugkomst in Nederland in 1979 is dit de tweede keer dat Anton Postema 'zijn ervaringen vertelt. De eerste keer verkocht hij zijn geschiedenis aan een tijd schrift, waardoor hij geld kreeg om een nieuwe start te maken. Postema hoopt dat zijn ervaringen begrip kweken voor de situatie waarin de twee Nederlanders zich nu in Algerije bevinden. Om te voorkomen dat zij in de gevan genis het loodje leggen, is een hulpactie noodzakelijk, meent hij. Anton Postema is de schuilnaam van de vader van de Alkmaarder in de ondergrondse tijdens de Tweede Wereldoorlog. „Poste ma" wil zijn werkelijke naam niet in de krant. Hij heeft inmid dels een goedlopend bedrijf op gebouwd en vreest dat het opha len van zijn belevenissen in Alge rije zgn handel kan schaden Zucht naar geld en avontuur deden Ter dood veroordeelde Nederlander hem in oktober 1974 op reis gaan naar Marokko om hasj te halen. Hij had het risico van een aan houding aanvaard, zoals een au tocoureur ook gokt dat hij de eindstreep heelhuids haalt. Zijn opdrachtgever was een kennis van een kennis van een kennis. Deze had hem lekker gemaakt met een verhaal over hoe iemand snel veel geld kan verdienen. Hasj-smokkel brengt 100 dollar per kilogram op. De 600 kilo zou Anton Postema na terugkeer dus zo'n slordige 150.000 gulden be zorgen. De Alkmaarder werd als een ge schikte koerier gezien. Vooral omdat hij in het bezit was van een Mercedes. Deze auto heeft trekkracht. Voldoende om een klein motoijacht te slepen, dat op de terugweg verzwaard zou worden met 600 kilo. Anton Postema kreeg een meisje mee, zodat ze zouden lijken op een verliefd stel op vakantie. Hun reisdoel was een bergdorp in Marokko. Alleen in dit dorp mag hennep legaal worden ver bouwd en de daaruit geprodu ceerde hasjiesj worden gebruikt. Een boot in de bergen zou niet opvallen. Westerlingen zijn toch getikt. In de buurt van dit dorp ontving Twee Nederlanders zijn op 19 april in Algerije, naar nu pas bekend is geworden, veroordeeld tot gevangenisstraffen van acht tot tien jaar wegens het smokkelen van 63 kilogram has jiesj. De Alkmaarder Anton Postema weet wat dat betekent. Hij bracht vier jaar door in Algerijnse gevangenissen, als ter doodveroordeelde. De omstandigheden zijn bar. meldt hg. De Noordhollander vindt een hulpactie voor de twee noodzake lijk. Verslaggever Weert Schenk sprak met de inmiddels vrij gelaten Anton Postema. Anton Postema 's nachts zijn vracht. Dat moest in het geniep omdat de Marokkaanse politie elders in het land bezit van ver dovende middelen niet toestaat. Hoewel enige steekpenningen dan vaak een oplossing bieden. De terugtocht naar Nederland moest via Algerije, Tunesië en Italië. Spanje, zo had men Anton Postema laten weten, was te link. Hij wist niet dat de Algerijnse douane de controle had ver scherpt op verzoek van een land genoot die hoofd van Interpol was geworden. De aanhouding van Anton Poste ma en zijn reisgenote was een sensatie. De Noordhollander neemt het zijn opdrachtgever kwalijk dat hij zo slecht geïnfor meerd was. In het najaar was al een zeventigtal mensen gearres teerd, onder wie acht Nederlan ders. Een week lang werd Anton Poste ma verhoord. De politie probeer de hem geestelijk te breken door hem een week niet te laten sla pen en hem zonder kleren in een steenkoude, tochtige cel onder te brengen. Fysiek geweld werd niet tegen hem gebruikt. Anton Postema gaf toe dat hij had gesmokkeld. Hij hield zijn reis gezellin buiten schot. Zij wist van niets. Het meisje zelf was ook zo geinstrueerd. Zij werd vrijgelaten. Een paar maanden zat Anton Pos tema in voorarrest in een soort doorreis-gevangenis. Daar ont moette hij Denen, Amerikanen en Nederlanders, die eveneens hasj hadden gesmokkeld. Kleine hoeveelheden, tot een kilo of honderd. Zij konden rekenen op een straf van vier tot acht jaar ge vangenis. In deze gevangenis kregen de ge vangenen het miniemste mini mum aan voedsel. Anton Poste ma vertelt dat hij het geluk had nog geld te hebben, waarmee hij in de kantine extra voedsel kon kopen. De rechtszaak tegen Anton Poste ma, toen 27 jaar, stelde niets voor. Van tevoren had personeel van de Nederlandse ambassade hem verteld dat hij ter dood zou worden veroordeeld. De staat wilde een voorbeeld stellen. En inderdaad, het vonnis luidde al dus. Anton Postema werd overgebracht naar de zwaarst bewaakte gevan genis van Algerije. Hij kwam in een gangetje met cellen die uit keken op een blinde muur. Er waren twintig cellen, waarin ze ventien terdoodveroordeelden. Dagelijks mochten deze gevange nen tien minuten buiten in een soort kooi in een kring rondlo pen. De rest van de dag hadden ze via een uiterst klein gat boven in de cel een minimaal contact met de buitenlucht. Ze zagen zon noch maan. Om ondanks ketting, cel en bewa kers ontsnapping te voorkomen, waren de ter dood veroordeelden minimaal gekleed. Geen schoe nen, geen sokken, geen jas. De cellen waren steenkoud. De hele dag zaten de gevangenen in de kens gewikkeld. Anton Postema bracht zgn dagen door met een studie wiskunde bij het licht van een 15 watt sterk lampje. Ook schaakte hg met een Engelsman, een organisator van een hasj transport, met van een lucifer gemaakte schaakstukken Ze schreeuwden naar elkaar de zetten door Anton Postema stond het meest schaakmat Het eten bestond dagelijks uit een zeer waterige soep van oude groente. Daarbg ontving hg een half stokbrood. Eens in de week kreeg hij de specialiteit cous cous. De bijbehorende saus was dan weer de soep Eens in de maand mochten ze onder zeer zware bewaking iets in de kanti ne bestellen. Anton Postema zegt dat hg over leefde dank zg voedselpakketten van de Nederlandse ambassade. Later organiseerde hij ook uit Nederland pakketten, waardoor hij het gevangeniseten. „die troep", niet meer nodig had Na twee jaar kreeg Anton Postema verlichting van straf. Zgn veroor deling werd omgezet in levens lang, dank zij een of andere feest dag en werkzaamheden van de ambassade Hg kwam op een an dere afdeling met meer bewe- gingsvrgheid en mogelgkheden tot sociaal contact In zgn nieuwe omgeving ontdekte Anton Postema dat de Denen en Amerikanen allen heel snel na hun veroordeling vrijkwamen. Hg denkt dat de ambassades van die landen effectiever werken dan de Nederlandse diplomaten. Anton Postema zegt dat de twee nu aangehouden Nederlanders on- getwgfeld in dezelfde omstan digheden terechtkomen, zoals hij die beschreef. Alleen vrou wen hebben meer bewegings vrijheid. maar daar staat tegen over dat ze met mogen roken. De landgenoten hebben naar zgn mening een beetje geluk De op volger van Boumedienne. Cha- bli, is iets minder streng. Chabli stuurde hem en de andere smok kelaars die nog vastzaten in 1979 naar huis. Anton Postema vindt dat Neder landers die pijn van hun landge noten in de Algergnse gevange nis moeten proberen te verlich ten. Dat ze zgn gepakt, is hun ei gen schuld, zegt hg. maar dat hoeft memand ervan te weerhou den voedsel te sturen. Anton Postema vindt dat Neder landers die pgn van hun landge noten in de Algerijnse gevange nis moeten proberen te verlich- ten. Dat ze zijn gepakt, is hun ei gen schuld, zegt hg. maar dat hoeft niemand ervan te weerhou den voedsel te sturen Volgens hem gaan ze er aan als er niets extra's komt Al zitten ze er maar een paar jaar, dan is aanvul ling van het gevangenisvoedse! toch noodzakelgk. Het is beter dat er vanaf het begin goed eten komt. Anton Postema deed er zelf twee jaar over om die verzen dingen te organiseren Het plaatsen van brieven van lezers betekent niet dat de redactie de daarin weergegeven mening onderschrijft. Brieven kunnen van redactiewege worden ingekort Falkland In het artikel "Verdrag van Rio, geen oplossing voor Argentij nen" (deze krant van 24 april) wordt gezegd dat het huidige conflict tussen de Britten en de Argentijnen dateert van 1829, toen Argentijnen een kolonie op de Falklands wilden vestigen doch door de Britten werden ver dreven. Zo is het echter niet ge gaan. De Argentijnen werden niet door de Britten maar door de Amerikanen verdreven. Toen in 1829 de republiek Argenti nië, zich erop beroepende de ou de rechten op de Malvinas (de Spaanse benaming voor de Falk lands) van Spanje geërfd te heb ben, een zekere Louis Vernet naar de eilanden zond om daar in naam van de republiek een kolo nie te vestigen, beging deze de onvoorzichtigheid om drie Ame rikaanse schepen die daar m 1831 waren geland vast te hou den. Dit had tot gevolg dat een Amerikaans korvet, de "Lexing ton", te hulp kwam om de sche pen te bevrijden en de Argentijn se nederzetting aldaar met de grond gelijk te maken. Bij die ge legenheid verklaarden de Ameri kanen de eilanden "free of all governance" (land van niemand). Ondanks deze verklaring bleven zowel de Argentijnen als de Brit ten aanspraak op de souvereini- teit maken. Pas enige jaren later in 1833 nam de Britse marine de ontruimde eilanden officieel in bezit om er een hydrografisch station te vestigen. Dit bleef zo tot 1843, toen er het eerste bur gerlijke bestuur werd ingesteld dat tot voor kort zonder onder breking zou voortbestaan. Het is dus niet juist dat de Britten daar de Argentijnen zouden heb ben verdreven. Dit kan daarom ook nu niet de reden voor de Ar gentijnen geweest zijn om de Britten te verdrijven van de Falklands. Mr. B E. F. 't Hart Gnegstraat 13 Leiden Kindermoord Op 27 april stond in deze krant een interview door Harry Kuiper met ir. Heetman, voorzitter van Vei lig Verkeer Nederland, ter gele genheid van het 50-jarig bestaan van de vereniging Onvermijde lijk komen dit soort gesprekken uit op de verschrikkelijke cijfers over het aantal verkeersslachtof fers. De voorzitter van Veilig Verkeer Nederland gebruikt die cijfers echter om het enorme gevaar dat het verkeer voor kinderen bete kent, te bagatelliseren. Over het aantal gedode kinderen in het verkeer zegt hij: "Toch zijn het er in de leeftijdsgroep tot 10 jaar jaarlijks niet meer dan 250 Verder wijst hij op het grote aan tal kinderen dat om het leven komt door mishandeling. Ik geloofde mijn eigen ogen niet toen ik dat las. De voorzitter van Veilig Verkeer zelf die de dood van 5 kinderen per week. jaar in jaar uit, afdoet met wat schampe re opmerkingen. Kinderen hebben het niet voor het zeggen. Ze hebben niet gevraagd om door hun opvoeders mishan deld te worden, in het verkeer te verongelukken, om nog maar te zwijgen over de ellende verder van huis. Ieder kind heeft er recht op veilig op te groeien. Daar zullen vooral wij volwasse nen voor moeten zorgen. Op elk terrein waar kinderen gevaar lo pen. En ik vind een complete ba sisschool (want om zoveel kinde ren gaat het) die elk jaar in het verkeer verongelukt wel de moeite waard om voor te knok ken. Dick Jansen medewerker van Stop de Kindermoord Keizersgracht 116-2 Amsterdam Zwart zaad In het slotartikel van "Nederland op zwart zaad" (deze krant van 21-4) geeft prof. Schouten te ken nen een simpele oplossing te hebben voor de problemen. Ook ik heb een oplossing die mis schien nog eenvoudiger is Want wat is de feitelgke oorzaak van de crisis? Toen het de economie, dus de werkgevers, slechter ging. trachtte men dit te compenseren door korter te laten werken, van 48 naar 45 uur. Werknemers met een uurloon gingen ineens in uurloon omhoog. Verdiende men bijvoorbeeld 200 gulden per week. dan was het uurloon (200 48) - 4.16 gulden Nu werd het ineens 200 45 4.44 gulden. Dus 28 cent per uur meer. zonder erom gevraagd te hebben, zon der enige tegenprestatie, nee. Deze 6l/7 procent loonkostenverho- ging was het begin van de be ruchte spiraal waann we terecht waren gekomen De knappe kop pen die dit hadden uitgevonden, konden de belofte van meer werk natuurlgk niet waarmaken, want alles werd duurder ten op zichte van de goedkopere lan den. Bovendien leerde men niet van de gemaakte fout. maar ging men stom door met meer te beta len voor minder werk. De achterban vond dit prachtig maar vergat dat bg bijvoorbeeld 1 uur korter werken (van 40 naar 39 uur) hun loonkosten op een produkt weer met 2.4 procent omhoog gingen en de kleine be- dnjven maar failliet gaan. men te komen is: meer uren werken, van 40 naar 45 uur. voor hetzelfde week- of maandloon De loonkosten voor een produkt gaan dan ongeveer 11 procent omlaag Deze ingreepC) zal niet op korte termijn nieuwe banen opleveren, dat doet trouwens niet één regeringsmaatregel Maar wel zal het voor de buiten landse afnemers aantrekkelgker worden hier hun orders te plaat sen. Misschien gaan dan de vette orders niet meer aan onze neus voorbij, kunnen de Hollandse uniformen weer hier gemaakt worden, fat soenlijke huizen gebouwd wor den. zodat krakers in betaalbare huizen kunnen wonen enz. Het Igkt mg in ieder geval de moeite waard deze simpele oplossing op zgn juistheid te beproeven H A J 't Hart Pieter de la Courtstraat 62 Leiden

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 15