"Straits college WD en CDA" ill Verdeeldheid over Hoge Klei blijft J Dorpsstraat Zoeterwoude blijft open voor doorgaand verkeer [Le/cfee^" agendaZ -if -c Scheidend raadslid De Keuning: WD tegen, CDA voor woningbouw Auto's in Leiden gestolen Stad en rand WOENSDAG 28 APRIL I9^0EN ZOETERWOUDE - De Dorpsstraat in Zoeter- woude blijft zeer waar schijnlijk open voor door gaand verkeer. Met name de lijndiensten van West Nederland zullen van de Dorpsstraat gebruik blij ven maken, omdat zij de bocht naar de Dorps- straat/Dr. Boudijkstraat niet kunnen maken. Hier mee lijkt een puur voet gangersgebied in het hart van het dorp geen realiteit te worden. Op de gisteravond gehouden in spraakavond werd deze medede ling, dat er dus toch doorgaand verkeer op de Dorpsstraat moge lijk blijft, niet door iedereen en thousiast begroet. Men vroeg zich af of de inspraak niet juist betekent dat juist over dit punt meebeslist kan worden. "Uitein delijk blijft van de inspraakpro cedure niet veel meer over dan het aangeven van de kleur van de Werkgroep bekijkt inrichting dorpsplein sierbestrating", zo viel gister avond te beluisteren. Deze inspraak is een uitvloeisel van de inspraakprocedure die aan de benoeming van een archi tect voor het winkelcentrum vooraf ging. Een veertienkoppi- ge werkgroep gaat zich nu bezig houden met de invulling van het dorpspleintje dat nabij het in aanbouw zijnde winkelcentrum ontstaat. De werkgroep moet in overleg met de architect van het plan 'Komvorm' en de dienst ge meentewerken de inrichting van het plein gaan bepalen. Het gaat hierbij onder andere om bestra ting, verlichting, eventuele kunstwerken en de verkeerssi tuatie. Gisteravond bleek echter dat de werkgroep geen volledig vrij spel heeft. Er zijn grenzen in de vorm van een weinig rooskleurig financieel beeld (er is één ton be schikbaar) en dat de Dorpsstraat zeer waarschijnlijk voor verkeer toegankelijk blijft. Het open blijven van de Dorps straat voor doorgaand verkeer werd door de winkeliers die zich in het centrum gaan vestigen wel gewenst. Ook een ruim aanbod van parkeerplaatsen is voor hen zeer belangrijk. "Wat is een win kelcentrum zonder dat je er kan parkeren?" zo vroeg een der win keliers zich af. Het parkeerpro bleem nabij het winkelcentrum kan trouwens wel eens hoog op lopen. Vooral nu bekend is ge worden dat de Rabo-bank gaat uitbreiden waardoor zo'n twaalf tot twintig parkeerplaatsen in de onmiddellijke nabijheid zullen verdwijnen. Wanneer dan ook de voorwaarde bekend wordt dat op het pleintje geen parkeergele genheid mag komen plus de ver groting van de huidige Spar-su- permarkt (tot 450 vierkante me ter), die daarmee tevens de enige in Zoeterwoude wordt, dan is het geen voorbarige conclusie om te stellen dat het scheppen van vol doende parkeerplaatsen tot een groot probleem zal worden voor de kersverse werkgroep. Met name voor de economische aantrekkelijkheid van het win kelcentrum is het belangrijk dat de winkels goed per auto bereik baar zijn. Gevreesd wordt anders voor een koopkrachtafvloenng naar winkelconcentraties buiten Zoeterwoude, waar voldoende parkeergelegenheid is. De werkgroep die zich over de in vulling van het pleintje buigt zal veel haast achter de zaak moeten zetten. Het winkelcentrum gaat op 3 september open. Dan moet ook de bestrating van het plein in orde zijn. Er wordt naar ge streefd de inspraak over de in richting van het pleintje begin juni afgerond te hebben, zodat ruimschoots voor de bouwvak vakantie begonnen kan worden. In fasen wordt de dorpskern dan aangepakt. De definitieve bouw- aanvraag voor het andere ge zichtsbepalende object in de Zoeterwoudse dorpskom, de nieuwbouw van de Spar-super- markt, is gisteren ingediend. Wanneer dit gebouw wordt neer gezet is nog niet bekend. Wel is bekend dat de grootste spoed be tracht wordt. WOENSDAG s jongerencentrum, Haal sus stijldansej informatie pr« LEID! J Klin Leiden - Stats jonr mm lemmerstraat 73, don. soos met films tF., gramma's, 15-17 uur. M.H Jongeren Advies Centrum - Caecilu gist€ straat 67, meisjes-telefoon, 16-22 uur. werl Buizerdhorst 17 - inl. over Baha'i gelóol eedi tel. 213490. £an Koets-o-theek - Kruisstraat, optrede! Upjj jazz-ensemble Center 5 Collection ui Rotterdam. 22.15 uur. gers Buurthuis Op Eigen Wieken - Valken aanc pad 2, thema-avond met als onderwer] lang 'buitenbeentjes', 20.30 uur. disc L«idse Werkgroep Homoseksualiteit film 'II Conformists' van Bernardo Beu, tolucci, 20 uur. ]Perja Stadhuis - raadscommissie onderwijj in Voorschoten - Lindehoeve, theaterstuk VOORSCHOTEN - "Als je met de PvdA in Voorschoten afspraken maakt, dan houden ze zich eraan. Bij het CDA is dat niet altijd het geval. Dat komt onder meer omdat de CDA-fractie groter is en zij niet vaak kritiek uit op de eigen wethouder". Aan het woord is fractievoorzitter De Keuning van de Voorschotense WD, die ondanks deze uitspraak toch verwacht dat na de verkiezingen het CDA en de WD samen in het college van burgemeester en wethouders gaan zitten. De Keuning verlaat na de gemeen teraadsverkiezingen van 2 juni de Voorschotense raad. Op de kandidatenlijst staat hij op een tiende plaats. Zijn werkzaamhe den bü een landelijk ochtend blad waren niet te combineren met het raadswerk. De ledenver gadering van de WD zag zich toen genoodzaakt hem op een onverkiesbare plaats te zetten. Twee weken na deze beslissing kreeg De Keuning echter een an dere baan bij het ochtendblad. "Met deze baan had ik wel in de gemeenteraad kunnen blijven, maar ik had geen interesse om de hele kandidaatstellingsprocedu re opnieuw te beginnen". Na acht jaar raadservaring en daar voor zes jaar lang raadsverslag- gever, verliest de Voorschotense raad een sympathiek en reëel raadslid. Maar niet alleen raads lid, want de Keuning was de laat ste tijd fractievoorzitter en ver ving WD-wethouder Van Dalen als deze afwezig was. "Er is een heel groot verschil tus sen het wethouderschap en raadslid. Als wethouder beschik je over veel meer kennis van wat er gebeurt. Daarnaast is een aan tal zaken gedelegeerd aan B en W, die zie je als raadslid haast Wassenaar wil lidmaatschap internationale club opzeggen WASSENAAR - Wassenaar over weegt uit te treden uit de zoge naamde International Union of Local Authorities (IULA). Deze organisatie stelt zich tot doel de internationale contacten tussen gemeenten te bevorderen en een bijdrage te leveren in de ontwik keling van het plaatselijke be stuur in verschillende landen. De gemeente Wassenaar vraagt zich af of de huidige contributie nog in verhouding staat tot het gemeentelijk belang van dit lid maatschap. De kosten die in 1955 nog 67 gulden bedroegen zijn in middels opgelopen tot 1100 gul den voor een jaar. Van de diensten van de organisatie wordt door de gemeente Wasse naar verder geen gebruik meer gemaakt. De georganiseerde congressen worden vrijwel altijd in het buitenland gehouden en zijn volgens burgemeester en wethouders zeer kostbaar. Ver der wordt de bemiddeling met betrekking tot internationale contacten ook door de Raad van Europese Gemeenten verleend. Ook de Vereniging van Neder landse Gemeenten ontwikkelt op dit terrein de nodige activitei ten. Tasjesroof in Leiderdorp LEIDERDORP - Een vrouw uit, Leiderdorp is gistermiddag in de Hoofdstraat van haar tasje be roofd. Uit een personenauto zon der kentekenplaten stapte een man die haar het tasje uit haar handen rukte en snel weer weg reed De politie heeft na de melding on middellijk de omgeving afge zocht. maar van de dader ont breekt tot nu toe elk spoor. In het tasje zaten naast allerlei persoon lijke spullen, girokaarten en tweehonderd gulden. nooit. Als wethouder kijk je echt in de keuken". De Keuning zegt echter direct dat hij als plaatsver vangend wethouder nooit moei lijkheden had om zich in te werken in de problematiek. "Dat klinkt misschien als een soort zelfverheerlijking", zegt hij di rect verontschuldigend. Maar het feit dat De Keuning een door gewinterde Voorschotenaar is, heeft wat betreft de kennis van het dorp grote voordelen. "Het is spijtig dat de raad uit bijna alleen maar forensen bestaat. Haast nie mand die in Voorschoten woont én werkt. Daarom is het ook be langrijk dat er huisvrouwen in de raad zitten". Collegevorming In Voorschoten is op dit moment een afspiegelingscollege. Zowel WD. CDA als de PvdA hebben een wethouder. Het afvallen van •de eigen wethouder vindt zelden plaats. Een uitzondering daarop lijkt de WD-fractie, die nogal eens tegen de eigen wethouder van financiën ingaat. "Vanuit het bestuur wordt het ons weieens kwalijk genomen als we dat doen. Ik zit in de raad zonder last of ruggespraak. Ze hebben mij als persoon gekozen. De wethou der is de vertegenwoordiger van B en W. Je mag best tegen zijn mening in gaan. De raadsleden moeten meer hun eigen mening 'harder' verkondigen". Het tijdperk van een afspiegelings college lijkt in Voorschoten van voorbij gaande aard. "Het zou niet slecht zijn als het CDA uit B en W blijft, niet omdat ik vind dat ze het slecht doen, maar ze zitten er al jaar en dag in. Het al ternatief VVD-PvdA-D'66 is ech ter niet haalbaar. Voor de WD is een tweede plaats van de PPR op de gezamenlijke PvdA/PPR-lijst heel moeilijk. De PPR is juist voor meer overheidsbemoeienis, waar de WD fel tegen is. D'66 is politiek electoraal gezien het grootste gevaar voor ons. Moet je dan daarmee gaan samenwer ken? Dan zou je dus uitkomen op een twee-twee verhouding (VVD en CDA ieder twee wet houders-red.)". Dat een afspiege- lingcollege niet aan bod komt, komt voort uit het feit dat vol gens De Keuning na de verkie zingen zowel CDA als de WD zeven zetels krijgt. PvdA/PPR drie en D'66 twee. "Alle vier een wethouder leveren, zou beteke nen dat PvdA en D'66 uitgeklede portefeuilles krijgen". Openbaarheid Een aantal zaken heeft De Keuning tijdens zijn raadsperiode toch wel gestoord. De openbaarheid van vergaderingen, de hoeveel heid papier en het feit dat raads leden een steeds hogere vergoe- Burgerlijke stand LEIDEN - Geboren; Renso Edwin zv F.J.M. Smits en C.E. Anthoniesse. Ja cob Harmen zv. J. van Rijn en N. Krijgs man. Annemarie dv A. Rotteveel en J M M de Ridder, Titia Maria dv. J.A. Kruithof en J. Jansen. Lars zv. R.W. de la Rie en J. van Es, Manfred zv. J.C. Sopjes en M. Naranjo Zapata, Michael zv. T.M. Golverdingen en J P van Mals- sen, Astrid Theresia dv. P.F M Berg en M.P.W. l'Ami, Mattheus Jacobus zv. K.J. Zwerus en P van der Wart. Bartek zv F A E. Sollie en K M. Szarynska, Mark zv. C.P. Velthuijzen en H J. Schouten, Sharon dv. P. Lux en M. Kromhout. Jessica dv. W.P van der Valk en J.P. Barnhoorn, Sharon dv. H F M. Broekhof en T H M Hommen, David Arthur zv. W.J. Duindam en M.E. Mamahit. Lotte Hannah dv. S. Brons geest en T M. van der Spek. Martinus Johannes zv. H V. van Oosten en M.J G. van Santen. Nicolaas Adrianus Wilhel mus zv A H W van der Voorn en J .M.G van Dorp, Peter Cornells zv. B.C. Hoo- gervorst en C.J.J. Overdiik ding krijgen. "Het werk van de raadsleden wórdt bijna onmoge lijk gemaakt door de vele papie ren. De wethouders zijn tegen woordig vaak geneigd om een nota toe te zeggen. Dan heb je hem en er gebeurt niets mee". Ook over de openbaarheid is De Keuning niet altijd te spreken. "Openbaarheid juich ik niet al tijd toe. Het blijkt dat in besloten vergaderingen veel sneller zaken gedaan kunnen worden. De fran je van spreken voor de tribune wordt er dan uitgehaald. De frac ties leggen zich vaak tijdens die openbare vergaderingen teveel vast, terwijl tussen de commis sievergadering en de raad nog ruim twee weken zit. Die open baarheid heeft ook wel voorde len. De bewoners krijgen tussen die twee vergaderingen in inlich tingen." De Keuning is er geen voorstander van om raadsleden een hogere vergoeding te geven voor het werk. "Ik krijg wel eens het idee dat in de periode dat de raadsle den alleen een vergoeding kre gen voor elke bezochte vergade ringen, het enthousiasme en ni veau hoger was dan nu. Dus zeg ik, het mag afgeschaft worden als het het enthousiasme aan- Fractieleider De Keuning (VVD): "D'66 is het grootste gevaar voor o: Moet je daar dan mee gaan samenwerken?" (Foto Hol vi gaat. Voor het hoeveelheid werk datje moet verrichten is die tien duizend gulden natuurlijk niets. Maar het liefst zie ik dat het afge schaft wordt". De vertrekkende fractievoorzitter denkt niet dat het zijn definitieve afscheid van de raad zal zijn. "Ik sta altijd nog op een tiende plaats". Afsluitend wil hij zijn twee grootste vloeken nog wel even kwijt: "precedent werking" en "u heeft een principe besluit genomen". En nog eenmaal een zelfverheerlijking: "Als de WD met zijn wethouder op financiën niet zo'n zuinig beheer had ge voerd, dan was het geld in Voor schoten nu op". PAUL VAN DER BURG WASSENAAR - De VVD en het CDA zijn het gister avond in de commissie technische diensten nog steeds niet eens geworden over het ontwerp-bestem- mingsplan Hoge Klei. De WD wijst woningbouw in dat gebied af als dat ten koste moet gaan van agra rische gronden. Dat stand punt wordt verder alleen gesteund door Lodder van Partij Wassenaar. Het CDA daarentegen vindt wo ningbouw belangrijker dan het behoud van de agrarische gron den en steunt daarom haar eigen wethouder Van Dingstee. De PvdA en D'66 delen het CDA- standpunt. Alle standpunten waren allang be kend en ook gisteravond werd er niets nieuws aan toegevoegd. De opmerking van WD-raadslid Nieuwzwaag dat het slechts een "schijnvoorstel" betrof, schoot wethouder Van Dingstee echter in het verkeerde keelgat. Hij maakte duidelijk dat het college wel degelijk op korte termijn voorstellen aan de raad wil doen. Dit zou in de raad van 15 mei kunnen gebeuren, nog voor de verkiezingen van 2 juni. LEIDEN - Er zullen meer agenten in burger gaan spioneren in de voetgangersgebieden naar niet- wandelaars. De politie krijgt de laatste tyd te veel klachten van mensen, die voor de voeten wor den gereden door fietsers en bromfietsers. Dat geldt met na me voor het Bevrijdingsplein, Vijf Meiplein en de Haarlemmer straat. Raadslid Lodder probeerde de wethouder nog uitspraken over de werkgelegenheid in dé agrari sche sector te ontlokken. Hij stel de dat men door huizen te bou wen "werk aan de kant gooit" De wethouder echter vond dat dit punt voldoende aandacht had gehad en wilde er verder niet op ingaan. Insprekers ondersteunden de kri tiek van WD en Partij Wasse naar. Hoge Klei-bewoner Schmal werd in zijn betoog zelfs póëtisch over het gebied waar zijn bedrijf is gevestigd. "Hoge Klei, wonder der aarde, ik mis u zeer, Hoge Klei, naar uw vlakte keer ik weer", dichtte hij de commissie voor. Hij zei verder ontevreden te zijn over de hem aangeboden vervangende grond. "U zou daar ook niet willen wonen", aldus Schmal tegen wethouder Van Dingstee. De wethouder beloof de op korte termijn concrete voorstellen te doen over de we terreinen. Schmal wees verder nog op het al ternatieve voorstel van het Land bouwschap. Voorgesteld wordt te bouwen ten noord-oosten van het Van Polanenpark. Wethou der Van Dingstee hield echtei vast aan de principe-uitspraak van de raad vorig jaar mei. Een kleine raadsmeerderheid (CDA, PvdA en D'66) was voor het ma ken van een bestemmingsplan Hoge Klei. LEIDEN - Auto's van het merk Ford, schijnen een geliefd object te zijn voor dieven. In de nacht van maandag op dinsdag zijn drie auto's gestolen. Een nog nieuwe rode Ford verdween van de Topaaslaan, datzelfde gebeur de met een oranjekleurige Ford. Leiderdorp: meer geld voor kleuters LEIDERDORP - De vergoeding voor aanschaf of vernieuwing van speel- of leermiddelen voor kleuterscholen in Leiderdorp wordt voor dit jaar alsnog ver hoogd met zes gulden tot 45 gul den. De raadscommissie onderwijs be sloot gisteravond tot deze verho ging omdat de onderwijsinspec- trice liet weten het oorspronke lijke bedrag van 39 gulden "wel erg laag" te vinden. Zij vindt 50 tot 55 gulden "noodzakelijk om verantwoord kleuteronderwijs te kunnen geven". In de omliggen de gemeenten worden bedragen tussen de 45 en 58 gulden ver goed. Tot deze hoogte wilde de commissie niet gaan omdat daar voor geen geld is. Op de vraag van het CDA-raadslid Roest waarom Leiderdorp zo aan de lage kant zit met de vergoe ding, antwoordde wethouder Verdier dat ook het kleuteron derwijs dit jaar aanvankelijk pas op de plaats moest maken in de begroting. Achteraf blijkt het noodzakelijk rekening te houden met de bezwaren van onderwijs gevenden en de inspectie. Het verhogen van het bedrag per kleuter met zes gulden kost de gemeente 5.000 gulden. Dat geld wordt voor dit jaar gehaald uit de zogenaamde experimentenpot, waarvan dan overigens de bo dem in zicht is. In deze pot zit geld dat gebruikt kan worden voor bijzondere onderwijspro- jekten. Vorig jaar werd uit die pot bijvoorbeeld een cursus En gels voor een lagere school be taald. der den gen DONDERDAG Amnesty International, 20 i Stadhuis - verkeerscommissie, 16 uur. 1 Stadhuis - raadscommissie ruimtelijk* ordening, openbare werken en verkeej -F verkeerscommissie. 18 uur. Leidsch Dagblad, Witte Singel - Singel, loop en muzikale show, 18.30 v Welfare-lokaal Rode Kruis - Leidsewei| 33, Voorschoten, tel. 01717-3309, spreek! uur voor invaliden, 19-20 u Architektenwinkel - Pieterskerkhof 18, vry advies, 20-21 uur. Troef - Noordeinde 2a, Werkgroefl Dienstweigeren, voorlichting en bege- LEI leiding dienstweigeren, 20-21.30 uur, tel m 216180/149324. Stats jongerencentrum - Haarlemmer straat 73, disco van 20-22.30 u van 15-17 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit Caeciliastraat' 18, open avond, 21-1 t 't Spoortje - Bernhardkade 40, spreek uur hulp- en adviesbureau WAO/WSW 19-20.30 uur, tel. 142505. Breehuys - Breestraat 19, inf. buro Stichting Internationale Werkkampen 16-20 uur. Leiderdorp - gemeentehuis, c financien, 20 uur. Wassenaar - gemeentehuis, financien, 19.30 uur. Warmond - gemeentehuis, raad, 20 ui Zoeterwoude - gemeentehuis, raad, ■eM 18( bi g« C Het APOTHEKEN Leiden - de avond, nacht en zondags dienst van de apotheken in de regio Lei- Apotheek Tot Hulp der Menscheid, Rosmolen 13, tel. 121060. Apotheek Voorschoten, Leidseweg WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. ten noorden van de Rijn; 134604, tel. ten zuiden van Rijn: 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. - gezond heidscentrum. Florijn 10, tel. 89E spreekuur ma, woe, vr van 13-13.30 Oegstgeest - Interkruis, Lytweg 7, tel. 154500. Voorschoten - gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641. op Ook erenverzorging K en O Leiderdorp houdt van avond het tweede deel van de cursus dierenverzorging. Mede werking verleent dierenarts Roest. De cursus wordt gegeven in het gebouw van K en O, Splinterlaan 91 en begint om kwart over acht. Volgende week woensdag volgt de derde en laatste cursusavond. Vrouwen In de Leiderdorpse Sjelter wordt vanavond een vrouwenavond gehouden met als thema "vrou wen in verzet". De avond begint acht uur. In de Lindehoeve treedt donder dagavond een Deens folkduo op. Om half tien begint het optre den. Oranjemars die stond op de parkeerplaats Merendonk en een bruine Ford aan de Milanenhorst. In dezelfde nacht werden ook nog uit vier auto's de cassetterecor der gehaald. De politie denkt niet dat de diefstallen met elkaar te maken hebben. In Wassenaar kan op koninginne dag gewandeld worden. De tra- dionele Oranjemars door de Ko ninklijke Landgoederen is 10,5 kilometer lang. Het startbureau is gevestigd in het Van Heecke- renhuis in de Kerkstraat. Ge start kan worden vanaf zeven Disco De Vereniging tot Viering van Warmondse feesten houdt op koninginnedag een disco avond. Van 20.00 uur tot mid dernacht kan iedereen komen swingen op de de tonen van de nieuwste discomuziek. De toe gang bedraagt vier gulden per persoon. Jeugdsoos In het Meerpunt houdt Kommuni- katie Warmond zaterdag een disco-spelmiddag voor kinde ren van tien tot en met veertien jaar. De middag begint om half drie. Zaterdagavond en op 5 mei organiseert Kommunikatie een disco-avond voor de oudere jeugd. Aanvang van beide avonden is half negen. Parkenloop De Leidse atletiekvereniging De Bataven en de Oranjevereni ging in Voorschoten organise ren zaterdag de zesde Parken loop. De start is om twee uur bij het terrein van SVLV aan de Juliana van Stolberglaan. Midden-Amerika De werkgroep Solidaridad Voor schoten, de Wereldwinkel en de werkgroep Amnesty Internatio nal Voorschoten/Wassenaar or ganiseert van 7 tot en met 11 mei een Middén-Amerika-actie. Het gaat daarbij om het geven van informatie over dit roerige gebied en voor het verwerven van morele steun voor de be- vrijdingsstrijd die op dit ogen blik wordt gevoerd in met name El Salvador en Guatemala. Om de actie te ondersteunen wor den huis-aan-huis folders ver spreid. Vrijdag 7 mei staan de drie organiserende groepen op de markt in de Voorstraat met een kraam. Vrijdagavond 7 en zaterdag 8 mei gaat men per bakfiets naar de verschillende winkelcentra waar informatie wordt gegeven. Drie dagen la ter, op 11 mei is er dan een infor matie/discussie-avond in 'de Lindehoeve'. Aanvang acht uur 's avonds. Uitgenodigd is Paul van der Harst van de interker- kelijKe actie voor Latijns Ame rika Solidaridad. De organisatie zoekt nog mensen die mee willen werken en wil len helpen bij het verspreiden van de folders. Opgeven daar voor kan men zich bij Wim Ca- rabain telefoon 01717-7593. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad B V Hoofdkantoor Witte Singel 1, 2311 BG LEIDEN Poetbus 54. 2300 AB LEIDEN Telefoon 071-144941 Geen krant ontvangen, tet 071-123143 tussen 18 00-19 30 uur (nab^zorging na 19 30 uur); Abonnementsgelden bij vooruitbetaling te voldoen Bl| automatische overschn|vir>g geen administratie- en incassokosten abonnementsgelden uitsluitend giro 3203571 t.n.v Damiate Holding BV te Haarlem Kwartaalabonnement f 57,35 Per post 79.70 Jaarabonnement 217,90 Per post 307.30 Losse nummers 0.80 Directie G Koopman Aangestoten bi| de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten o a in Bonn. Brussel. Londen. Pan|s. Washington, Cairo, Rome, Madnd, Stockholm en Djakarta. Commentator W F J. Wirtz I 071-144941 tst 222

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 2