B P person Personeels advertenties De medewerker (m/v) Donderdag 29 april 18.30uur Muzikale show 19.00uur Start estafette voor middelbare scholen 19.30 uur Start Singelloop personeel ll .PERSONEEL™ KLEUTERLEIDSTER (AANKOMEND) SECRETARESSE sekretaresse Nederlandse van eenten ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN analist m/v ÉP.D.-er (bij voorkeur ASSISTENT- ACCOUNTANT Leidsch Dagblad ende Leidse Politie Sportvereniging organiseren: Presentatie TheoKoomen Programma Afstand: 7kilometer Plaats van handeling: Witte Singel-Leiden, voor het gebouw Leidsch Dagblad Inschrijfgeld: Volwassenen f 4 - kinderen t/m 13jaar f 3- Mede mogelijk gemaakt door: El Leidse spaarbank-WoutBergers sport - person**! PERSONEEL personeel Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden vraagt per j s m voor de onder haar bestuur staande ex perimentele basisschool Heilig Hart, Lusthotlaan 2, te Leiden een die zal worden ingezet ten behoeve van het onderwijs aan anderstaligen. Na de zomervakantie bestaat de mogelijkheid om als groepsleidster te worden aangesteld Sollicitaties binnen 7 dagen te richten tan het buro van de Stichting Katholiek Onderwijs Lelden, Boer- heavelaan 12, 2334 EN Lelden. NOTARIS JHR. Mr. S.C. RöELL Doezastraat 1b te Leiden vraagt: die intelligent, representatief en niet ouder dan 22 jaar is en bereid is opgeleid te worden tot all-round notarieel secretaresse. Accuratesse en een goede tot zeer goede typevaardig heid en de bereidheid om met zeer moderne apparatuur te werken zijn een absoluut vereiste; steno Nederlands strekt tot aanbeveling. Na een inwerkperiode zal zij zeer zelfstandig werkzaam zijn. Met gemaakte vakantie- en studie-afspraken wordt in hoge mate rekening gehouden. Salariëring - afhankelijk van opleiding en ervaring in overleg Reaktle uitsluitend schriftelijk aan Jhr. S.C. Röell, postbus 450, 2300 AL Lelden. CHJ Trading Company Holland BV is een jong en snelgroeiend bedrijf, dat zich bezighoudt met import en verkoop van rokersbenodigdheden en geschenkartikelen. Wij zoeken op korte termijn een die zelfstandig kan werken. Leeftijd 20 tot 35 jaar. Onze toekomstige medewerkster heeft een middelbare schoolopleiding aan gevuld met een Schoevers-dipioma. Wij bieden de mogelijkheid om deze funktie part time (6 uur per dag) te vervullen. Voor deze leuke en afwis selende baan in een jong bedrijf stellen wij een uitstekende salariëring in het vooruitzicht. Geïnteresseerden kunnen hun sollicitatie richten aan onderstaand adres: CHJ Trading Company Holland BV Produktieweg 56. 2382 PD woude-Rijndijk. Telefoon 07 Bij een jong, snel groeiend Internationaal bedrijf dat zich bezig houdt met transport op een wereldwijd niveau, Is plaats voor een TELEFONISCHE VERKOOPSTER Enkele functie-eisen zijn: Zelfstandig kunnen werken Ervaring in telefonisch/commercieel kontakt Bereidwillig om te werken in teamverband Uitstekende kennis van de Nederlandse en Engelse taal Leeftijd vanaf 25 jaar Schriftelijke sollicitaties met CV. te richten aan: DHL Internationaal B.V. T a v. de heer C.J. van Schalk Energieweg 20 2382 NJ Zoeterwoude in het LEIDSCH DAGBLAD Blijken niet alleen in een goed blaadje te staan bij personeelchefs in Leiden maar nu ook bij hun collega's in Nieuw-Vennep, Hoofddorp, op Schiphol en in Amsterdam. Sinds de Schiphollijn er is! staat de individuele en collectieve belangen van alle gemeenten voor. Voor haar afdeling BIBLIOTHEEK, DOCUMENTATIE EN LITERATUUR ONDERZOEK zoekt de V.N.G. op korte termijn een Algemene informatie De Verenging behartigt de individuele en collectieve belangen van haar leden. Naast het onderhouden van contacten met gemeenten, ministeries en andere organisaties, beantwoordt zij vragen van haar leden en voorziet zij de ge meenten van informatie. Functie-informatie De sector Documentatie telt thans 8 medewerk(st)ers. De nieuwe collega zal zich in het bijzonder gaan bezighouden met het aan de gemeenten op aanvraag verstrekken van informatie uit de op de sector verzamelde hoeveelheid over heidsdocumenten, zoals bijvoorbeeld voorstellen, welke in de diverse gemeenteraden aan de orde zijn SECTOR DOCUMENTATIE. Vacaturenummer 1.31 geweest, gemeentelijke verordeningen en in het parlement behandelde stukken. Functie-eisen Diploma bestuursambtenaar of even tueel studerend hiervoor. Kandidaten met een diploma MEAO (bestuurlijke richting), dan wel diploma B.D. van de Bibliotheek- en Documentatie-academie, die bereid zijn om de studie voor be stuursambtenaar te gaan volgen, worden ook uitgenodigd te solliciteren. Salariëring/ secundaire arbeidsvoorwaarden De salariëring is afhankelijk van op leiding en ervaring. Aan de functie is een maximumsalaris verbonden van f 3.097,- per maand, excl. 71/2% vakantietoelage. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn nagenoeg gelijk aan die bij de overheid (o.a. ziektekostenregeling, studie- en verplaatsingskostenregeling, deelname aan het Algemeen burgelijk (pensioen fonds). Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties (met vermelding van het vacaturenummer) kunnen worden gericht aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Postbus 30435,2500 GK 'sGravenhage. Men gelieve een opgave van personalia, op leidingen en werkkringen bij te sluiten. De inzendtermijn sluit 14 dagen na ver schijnen van deze oproep in dit blad. Telefonische informatie kan worden in gewonnen bij de afdeling Personeels zaken (toestel 560). De\fereniging van Nederlandse Gemeenten Nassaulaan 12,2514 JS 's-Gravenhage, telefoon 070 - 62.47.21. Laboratorium voor Toxicologie Op deze afdeling kan worden geplaatst een vac.nr. 137.X. 65.16.LD met een HBO-B opleiding richting me dische chemie, analytische chemie of biochemie. Belangstelling voor en ervaring met gas-, vloeistof- en dunnelaagchromato- grafie en atomaire absorptie-spectro- fotometrie strekken tot aanbeveling. Ook degene die een HBO-A diploma be zit en zeer ruime ervaring met een of meer genoemde technieken heeft, wordt verzocht te solliciteren. Betrokkene zal bereid moeten zijn on regelmatige diensten te verrichten. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring max. f 3022 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen over de inhoud van de functie kunnen worden verkregen bij het hoofd van het Labora torium voor Toxicologie. Prof. Dr. F A de Wolff (071-147222, toestel 2202). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,5% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hootd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10,2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden Academisch ziekenhuis leiden Herhaalde oproep In een in de provincies Noord- en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha met ruim 1 miljoen inwoners, heeft hel te Leiden geves tigde Hoogheemraadschap van Rijnland taken op hel terrein van onder meer waterkering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheemraad schap beslaat uit rond 500 medewerkers waarvan ongeveer de helft werkzaam op de kantoren te Leiden en de overigen op de gemalen, zuiveringsinstallaties e.d„ verspreid over het gehele gebied. Het bureau Comptabiliteit heeft de verantwoor delijkheid voor het totale financieel-admmistra- tieve gebeuren binnen het Hoogheemraad schap van Rijnland. Deze taak is verdeeld over de onderdelen invordering, ontvangstenadministratie, kas en de (geautomatiseerde) boekhouding. Bij dit laatste onderdeel met een bezetting van 5 medewerk(st)ers is plaats voor een studerend voor M.B.A.) die reeds gewend is aan een stuk zelfstandige verantwoordelijkheid. Iemand die denkt en werkt in termen van groot boek en lournaalposten; de laarrekeningen mee kan helpen opstellen en mede belast kan wor den met de controle op facturen, de voorbe reiding van betalingen en het bewaken van de vorderingen. Kortom: iemand die z'n steentie bijdraagt de boekhouding van Rijnland vlot te laten verlopen. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal 13.022,- bruto per maand. De bt| de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Aan de secretaris-rentmeester gerichte sollicita ties binnen veertien dagen na het verschijnen van dil blad In te zenden aan het hoofd Financiële en Personele Zaken van Rijnland, Breestraat 59,2311 CJ te Leiden, met vermelding van vacaturenummer 82-CO-2. Hoogheemraadschap van Rijnland E3 Wij vragen een zelfstandig werkende voor onze nieuw te openen vestiging in Hille- gom. Opleiding: MBA. en met voorkeur ruime kennis van verzekeringen. KANTOOR BINNENDIJK BV Vliet NZ 62 2231 GP Rijnsburg Tel. 01718-24031.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 18