Jeugd en bewoners Noord- Hofland treffen elkaar Laat ze toch alle bej aardeninstanties bij elkaar stoppen "Wassenaar betaalt te hoge prijs voor grond [Le/c/se agenda Inspraakverordening goedgekeurd ondanks grote bezwaren PPR Energie: eerste aanzet tot meer besparing Oegstgeest VOORSCHOTEN - De gis teren gehouden hoorzit ting in Voorschoten over de komst van een jeugd centrum/buurthuis aan de Leidseweg-noord is een eerste directe (woordelij ke) confrontatie geworden tussen de bewoners en de jongeren van Noord Hof land. Wethouder Marselis concludeerde na afloop dat alle Indrukken die hij gekregen had op zich in zou laten werken. "Ik ben hier pri mair gekomen om te luisteren", zei de wethouder dan ook aan het begin van de avond. De avond begon nogal tumultueus doordat het jongerencentrum de Lindehoeve van het geheel vi- deo-opnames wilde maken. Te genstanders van de komst van het jeugdcentrum waren ook te gen de opnames. Na een kwartier van heen en weer gepraat con cludeerde Marselis dat het een openbare vergadering was en dat de opnames gemaakt mochten worden. Het ijs was gebroken en de hoorzitting begon. De tegen standers van het centrum haal den aan dat een jeugdhonk van dalisme met zich mee zou bren gen, de straat overlast zou krij gen, de Leidse jeugd de boel zou komen verstoren en dat het ge bouw midden in de wijk moest komen. Tegenstanders die voor al woonachtig waren aan de Leidseweg-noord, alwaar het ge bouw gerealiseerd moet worden. De jongeren lieten zich gister avond ook niet onbetuigd. Onder meer uitgedaagd door raadslid De Keuning ("ik ben teleurge steld in de jongeren die niet naar de microfoon gaan, dat vind ik laf') etaleerden zij hun bedoelin gen met het jeugdhuis. "Een plek waar we gezellig kunnen zit ten, wat praten, drinken en naar muziek kunnen luisteren. Net zo iets als het jongerenpastoraat". "Op dit moment is er gewoon niets voor de jeugd in de wijk. Hoe langer er wordt gewacht met iets, hoe meer agressie er ont staat". Duidelijk werd dat het jeugdhonk eventueel uitgebreid zou kunnen worden tot een buurthuis in de toekomst. De jongeren van de wijk willen iets voor overdag. Op dit moment houden ze zich voor al op by de 24-klassige school in de wijk. Volgens de jongeren hoeven de omwonenden niet bang te zijn voor vandalisme als eenmaal het gebouw aanwezig is. "We zijn echt niet van plan om onze eigen ruiten in te gooien door ergens anders iets te vernie len", zei een meisje dan pok op een zeer plastische manier. De humor ontbrak gisteravond ook niet. Een moeder vroeg zich af waarom de geplande wip- paardjes op het terrein aan de Leidseweg niet konden komen. Een jongeren reageerde zeer al- lert: "U denkt toch niet dat we vanaf vier jaar tot zestien jaar op een wippaardje blijven zitten". De hoorzitting had een open eind en het woord is nu weer aan de gemeente. De raad heeft inmid dels in principe al toegestemd met de komst van een jeugdop vang. Leiderdorpse PPR wü verkiezingen op radio en televisie LEIDERDORP - De PPR in Leiderdorp wil dat er rond de verkiezingen een tweetal lo kale radio- en televisieuitzen dingen komen. Het kabelnet zou gebruikt moeten worden voor het verslaan van een fo rumavond op 25 mei en voor het doorgeven van de uitslag van de verkiezingen en de reacties daarop op de verkie zingsavond zelf. De PPR wil dat de gemeente een vergun ning vraagt aan de minister van CRM om die uitzendin gen te realiseren. De gemeente denkt echter dat de uitzendingen "erg onwaar schijnlijk" zijn. Techtusch is het wel mogelijk maar het zou erg veel geld kosten. Er zou een leiding moeten wor den gelegd naar het begin van het kabelnet bij de Leid se Willem de Zwijgerlaan. Verder zouden er vakkundi ge mensen moeten worden ingehuurd en ook de appara tuur zou ergens vandaan moeten komen. De kosten zijn nog niet bere kend maar een gemeentelijke woordvoerder schatte die toch wel op "tienduizenden guldens en misschien nog wel veel meer". De gemeente wil best actief meedenken over lokale radio en televisie, zo zei de gemeentelijke woordvoerder desgevraagd, maar in deze tijd mag dat geen geld kosten. Het is wel de bedoeling dat B en W aan staande dinsdag vergaderen over het PPR-voorstel. Lopen Poppen Fancy Fair Operette "Advies van een oude man" in Oegstgeest OEGSTGEEST - "Ik vraag me af of het allemaal wel nodig is, al die instanties die zich met je bezig houden. Moeten er dat echt zoveel zijn? De ene club vindt dat de bejaarden maar eens wat meer aan sport moeten doen, een volgende houdt zich bezig met de huisvesting van bejaarden en een derde organiseert knutseldagen om maar eens iets te noemen. Het wordt de mensen weieens wat opgedrongen ook, zo heb ik het idee". Heeren: "De ene club vindt dat de bejaarden maar eens wat meer aan sport moeten doen, een volgende houdt zich bezig met de huisvesting van bejaarden en een derde organiseert knutseldagen om maar iets te noemen. Het wordt de mensen wel eens opgedrongen, heb ik het idee". Woorden van G.J. Heeren geboren Oegstgeestenaar en oud gemeen te-ambtenaar bij de reinigings dienst. Hij deed woensdagavond tijdens een vergadering van de commissie welzijnszorg ook al zijn mond open over de over vloed aan instellingen en de on enigheid binnen het bejaarden- werk in Oegstgeest (zie ook het LD van gisteren). Blijkens het in stemmend gemurmel op de pu blieke tribune sloeg hij toen de spijker op de kop. Heeren woensdagavond: "Wat is het toch moeilijk om oud te wor den. Je wordt 65 en de deuren lij ken zich voor je te gaan sluiten en dan denk je: ik ben uitgeran- Provincie bij Raad van State 99 In Wassenaar wordt door de daar wonende Amerikaanse gemeen schap morgen een loop over tien kilometer door de gemeente georganiseerd. Deze zogenaam de 'fün-run' vindt plaats in het kader van de viering van het 200-jarig bestaan van politieke en culturele banden tussen Ne derland en de VS. Het is de be doeling dat groepjes ouders of schoolklassen samen het in schrijfgeld voor deelname bij eenbrengen. De gemeente wil het initiatief ondersteunen door ook een deel van de kosten op zich te nemen. De loop begint en eindigt morgen bij de honkbal- velden van de American Base ball Foundation aan de Deijler- weg. DEN HAAG/WASSENAAR - Ge deputeerde Staten, het dagelijks bestuur van de provincie Zuid Holland, vindt dat de gemeente Wassenaar de grond bij het bun kercomplex in Rijksdorp veel te duur de domeinen, de instantie die grond van het rijk beheert, heeft gekocht. GS hebben daar om de goedkeuring aan het be sluit van de gemeenteraad van Wassenaar om de grond voor twee-en-een-half miljoen gulden te kopen onthouden. Gisteren ty- dens een zitting voor de Raad van State in Den Haag probeerde Wassenaar alsnog probeerde de grond te kunnen kopen om er woningen op te bouwen. Volgens het bestemmingsplan mo gen er geen woningen worden gebouwd en daarom is de ruim twee-en-een-half miljoen gulden die Wassenaar er voor wil beta len volgens de provincie veel te veel. Volgens de provincie is het stuk grond een miljoen gulden minder waard. Het poppentheater 'Wellus-Nie- tus' geeft morgenmiddag een kindervoorstelling in de thea terkeet aan de Churchillweg in Voorschoten. Begonnen wordt om half drie. Rommelmarkt Na de inzamelingsactie van vori ge week houdt de Lionsclub morgen een rommelmarkt in Leiderdorp. Deze wordt gehou den van tien uur 's ochtends tot tien uur 's avonds aan de Vos- siuslaan. De opbrengst van de markt is bestemd voor de aan schaf van een busje voor het vervoer van gehandicapten die sport willen beoefenen. In Voorschoten begint morgen ochtend om tien uur een fancy fair bij de Kon. Wilhelmina- school en de kleuterschool 'De Springplank'. Aanvang tien Concert n de Muzenhof aan de Engelen- daal in Leiderdorp is morgen avond een concert dat uitge voerd wordt door Nynke Atsma (piano) en Marinus Links (dwarsfluit). Aanvang kwart over acht. De operettevereniging 'De Trou badours' uit Oegstgeest zal mor genavond in deze gemeente een uitvoeirng geven van de operet te 'Ein Walzertraum'. Aanvang kwart over acht in bet Rijn lands Lyceum. OEGSTGEEST - "Burgemeester en wethouders betrekken, voor zover binnen redelijke grenzen mogelijk en/of verantwoord, de belanghebbende en belangstel lende burgers bij het besturen. Zy voeren daartoe een actief in formatie- en inspraakbeleid". Zo luidt de tekst van artikel drie van de algemene inspraakverorde ning die gisteravond aan de Oegstgeester raad ter goedkeu- Busdiensten gewijzigd LEIDEN - In verband met het bloemencorso rijdt een aantal NZH-bussen tussen Leiden en Haarlem morgen niet of slechts op een beperkt deel van de ge bruikelijke route.Tot 9.37 uur rij den de bussen tot Haarlem, daar na tot 10.22 u. tot Bennebroek, daarna tot 12.22 uur tot Hille- gom, daarna tot 13.52 uur tot Lis- se, daarna tot 14.37 uur tot Sas- senheim en vervolgens tot 15.07 uur tot Warmond. Vervolgens gaan de bussen weer naar Haar lem. Ook vanuit Haarlem naar Leiden gelden dergelijke beper kingen. Tot 10.12 uur rijden de bussen normaal; daarna verval len de diensten tot twaalf uur. Vervolgens rijden de bussen tot 14.27 uur tot Bennebroek. daarna tot 14.42 uur tot Hillegom. daar na tot 15.27 uur tot Lisse en daar na weer normaal. ring werd voorgelegd. De PvdA'er Bosman had op een on langs gehouden commissiever gadering al laten blijken het niet zo met deze formulering eens te zijn. Zij noemde die toen "boter zacht" en betoogde dat B en W op geen enkele manier verplicht waren inspraak te laten plaats vinden. Ook Sanders (PPR) had op de nieuwe verordening grote kri tiek. Hy opperde het voorstel om de inspraakverordening voor te leggen aan de burgers van Oegst geest. "Het is tenslotte een zaak in hun belang, dus moeten de burgers daar ook bij betrokken worden". Leden van de PPR- steunfractie noemden de inhoud van de algemene inspraakveror dening na afloop van de vergade ring een "wassen neus". "In feite wordt hier niets geregeld. Het hangt af van burgemeester en wethouders of de inspraak al dan niet wordt toegestaan". Het D'66-raadslid Meenhorst noemde het stuk "eigenlijk meer een intentieverklaring dan een verordening. Als de burger werkelijk iets wil afdwingen kan hy hier niets mee". Het CDA en de WD waren echter verheugd over deze "eerste stap". CDA'er Van Hazel zei: "Het is terecht dat deze inspraak procedure niet zo goed gedetail leerd is. Het geheel moet aanpas baar blijven". Uiteindelijk stemde alleen het PPR-raadslid tegen de verorde ning. "Er is in Wassenaar een soort pla nologie bedreven dat wij trach ten te voorkomen", zeiden GS gisteren voor de Raad van State. De provincie wond er voor het hoogste rechtscollege in het land geen doekjes om. "Wassenaar heeft met domeinen een deal ge maakt, waar andere ministeries en de provincie buiten stonden" In feite ligt de zaak heel eenvoudig. De gemeente koopt een stuk grond aan, dat de bestemming heeft van natuurgebied en defen sie voor de prijs van byna 54 gul den per vierkante meter. De pro vincie vindt die prys voor een stuk grond met als bestemming natuurgebied en defensie veel te hoog. De gemeenteraad achtte deze prijs verantwoord, omdat zy de bestemming defensie in woningbouw willen veranderen. Er kunnen dan veertien huizen in de vrije sector worden ge- bouwd. De opbrengst van de grond voor die huizen is genoeg om de koop som van het hele gebied en de daarbij komende kosten te dek ken. Bovendien blijft er nog geld over voor het beheer en onder houd van het by de koop beho rende stukje natuurgebied. De Provinciaal Planologische Dienst (PPD) een adviesorgaan van de provincie, juicht de aan koop van het gebied door Wasse naar toe, maar wijst de plannen van de gemeente om er wonin gen te gaan bouwen af. Doordat er nu geen woningen kun nen worden gebouwd is de grond vee! te duur, vindt de pro vincie. Er wordt dan ook geen toestemming voor de koop gege ven. "Bovendien", zo zei GS, "is tegen de afspraken in het gebied door domeinen niet eerst aange boden aan CRM of aan het minis terie van landbouw". Het ver moeden bestaat dat dit is ge beurd om een hogere prijs voor de grond te krijgen. geerd. Maar dan zie je hier al die mensen zitten, die allemaal actief zyn voor de bejaarden in Oegst geest en dan denk ik wel eens: mensen waarom al die moeilijk heden. We hebben in Oegstgeest al een Dorpsberaad voor Oude ren (DOO) en een stichting Wel zijn Ouderen Oegstgeest (SWOO) en weet ik wat voor instanties nog meer. Als je dat allemaal gaat samenproppen voelt ieder een zich tekort gedaan. "Maar wy dan" is de veelgehoorde kreet. Probeert u alles nou eens te laten bezinken en het dan met elkaar eens te worden. Neem die raad van een oude man aan" zo zei hij tegen de vertegenwoordi gers van de diverse instellingen. Problemen Volgens Heeren heeft menige be jaarde in Oegstgeest problemen met het overstelpende aanbod van hulpverlenende instanties. Hij zegt hierover: "Het barst in Oegstgeest van de instellingen, het DOO, de SWOO, de DOVO,, OVO, noem maar op. Is dat alle maal wel nodig? Laten ze toch al les bij elkaar stoppen, want het is op deze manier ook allemaal zo moeilijk te volgen. Je ziet door de bomen het bos niet meer". Dat het werk van de verschillende instellingen elkaar vaak niet ont loopt en zelfs overkoepeld komt voor. Heeren geeft een voor beeld: "Zo hadden we een tijdje geleden een middag met als the ma 'Stiltstaan bij het ouder wor den'. Nou vind ik persoonlijk al dat je maar niet tevee stil moet staan, maar gewoon door moet lopen, maar dat terzijde. Een tijd je later wordt er dan een discus sie belegd met als thema 'Even stilstaan bij het ouder worden'. En dan denk ik waar zit het ver schil nou eigenlijk? De mensen krijgen er op een gegeven mo ment genoeg van". "En als je nou vraagt waar ligt de grens tussen het Dorpsberaad Ouderen Oegstgeest en de Alge mene Nederlandse Bond voor Ouderen. En tussen de kerken en de Protestants Christelijke Ou deren Bond en de Katholieke Bond voor Ouderen, dan weet ik dat ook niet". "Een probleem is bijvoorbeeld ook de subsidie. Elk van die instellin gen vindt dat ze nuttig werk doen en die willen daar dan ook allemaal subsidie voor hebben. Iedere instantie denkt dat zij ei genlijk de echte belangen behar tigt van de bejaarden in Oegst geest. Maar volgens my schuiven de belangen van de bejaarden op deze manier juist naar de achter grond". "Het lijkt erop dat men er goed aan zou doen het advies van "een ou de man ter harte te nemen, voor al als men bedenkt dat het be jaardenbeleid maar een onder deel is van het totale welzijnsbe leid in Oegstgeest". HANS BOUSIE OEGSTGEEST - "Dit is een eer ste aanzet", "er is nuttig voorbe reidend werk gedaan" en "het is een beperkt rapport". Met derge lijke opmerkingen reageerden de Oegstgeester raadsleden gister avond tijdens de raadsvergade ring op de energienota. Duidelijk werd dat de raadsleden deze nota niet als een eindstation wensten te beschouwen, maar als het be gin van een verder voortgaande Ujn van de besparing op energie gebied. De WD'er Heilbron benadrukte dat het accent in de energienota ligt op de maatregelen op korte termijn. "Er ontbreekt een beleid in dat zich toespitst op de lange termijn. Toch moeten wij de in spanning gericht op de energie besparing voortzetten". Kritiek was er op het ontbreken van een hoofdstuk in de nota over alternatieve vormen van energie. Wuisman (D'66) wees nog eens op de mogelijkheid van windmolens in dit verband. Het PvdA-raadslid Bosman meen de dat de gemeente een actiever beleid zou moeten voeren op het gebied van energiebesparing. Ze wees nogmaals op een oud voor-, stel van Wuisman om aanmoedi gingspremies beschikbaar te stellen voor scholen die weinig energie verbruiken. Sanders (PPR) wilde sie die zich met energievraag stukken bezig zou gaan houden. Wuisman ging nog een stapje verder: hij wil een wethouder voor energie in de komende raadsperiode. LEIDEN - Ondertrouwd: H.S.J. Mank en W A M. ten Broeke, M J Verhei) en K J. Beek. C. Sierat en M M.F. van Dijk. E. Wolsheimer en M.C.A. Wassing. C.R.G. Hoogervorst en P.M.T.E.H. On- derwater, J. Hammelstein en C.M.L. Gerse, J.A.M. Paragh en S. Mungra, A.U.M. Kilsdonk en M.A.T. Nix, J.A.A. den Haan en J.I. van Leeuwen. T.G.J. Streeder en M. Abrahams. B.J. Abbink en J.E.M. Montanus, E.M.D. Tromp en J.A.C. Heetman, R.J.J. Rietbroek en E.A. Ronkes, R. Broekhof en S.M. van Walraven. J C.G.M. van Nobelen en L. Petit, Th.K.W. Drexler en E.P.M. Wolf- fenbuttel VRIJDAG Leiden - Kijkhuis, Vrouwenkerkkoor- straat 17. film 'Het dak van de walvis', van de gevluchte Chileen Raul Ruiz, vrl en za om 20 en 22.15 uur. Clubhuis Matilo - Zaan straat 126, ruil-1 beurs voor verzamelaars. 19-22J0 uur. inL 412515. The Jam - 2e Binnenvestgracht, optre den de Haags/Leidse Bojoband. In den Bierdeghel - Nieuwe Rijn 52, kaartavond wandelsportvereniging Zuid-West, 20 uur. LVC Breestraat 66, optreden de bands Perspex, Habit en No budget band. Scarabee - Pieterskerkchoorsteeg, op treden van de Caboodleband, 21 uur, Rijksherbarium - Schelpenkade, lezing over botanische fietstochten door Frankrijk door J. Bolman, 20 uur. Rapenburg 48 - NVSH-trefcentrum, open soos, 22 uur, tel. 149987. Dierenbescherming Leiden, melding zwerf- en gevonden dieren, tel. 212026. Caeciliastraat 18 - open-huisavond L.V.L., 21 uur. tel. 764236. Voorschoten - gemeentehuis, raad, 20 Leiderdorp - Muzenhof, volksdansen. 19 ZATERDAG Leiden - Nieuw Mare/hoek Oude Singel, antiek- en curiosamarkt, 9.30-17 uur. De Meerpaal - Broekplein, rommel markt, 10-15 uur. Antonius Clubhuis - Lange Mare, ruil beurs van de ver. De Verzamelaar afd. Den Haag. 10-16 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeciliastraat 18, jongerencafé, voor jongens en meiden tot ongeveer 20 jaar vanaf 22 uur, disco. Repelsteel - Breestraat 19, kruidenfiet stocht, 13 uur. Museum voor Volkenkunde - Steen- straat, dia-serie en de Japanse film 'Feest en schoonheid in Japan'. Vrouwenhuis - Hooigracht 79, café avond, 21-1 uur. Jongeren Advies Centrum - Caecilia straat 67, vim 14-17 uur. Wassenaar - Hardloopwedstrijd, start Deylerweg. Voorschoten - Churchillweg, poppen theater, 14.30 uur. Leiderdorp - Muzenhof, concert, 20.15 Mavoschool - Vossiuslaan, rommel markt, 10-22 uur. Oegstgeest - Rijnlands Lyceum, operet te, 20.15 uur. Wilhelminaschool en Springplank, fan cy-fair, 10 uur. Middelweg 19c - kindervoorstelling Leids Poppenthater, 14.30 uur, tel. 125802. Vijfhovenhuis - Hoflaan, dansavond bo ven de 21 jaar. 19.30 uur. Werklozen Advies Centrum - Breestraat 19, ma Vm van 10-12 uur, tel. 122000. Leidse Werkgroep Homosexualiteit - Caeciliastraat 18 'De Roze Salon', 14-18 Zoeterwoude - Don Bosco, poldercross, ARTSEN Leiden - De weekenddienst begint za terdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Wijk 1 - Boerhaavedistrict, Binnenstad- Noord, Groenoord, Kooi, Merenwijk: za 8 uur tot zo 8 uur: H. de Jong, Hooi gracht 61, tel. 123752, spreekuur: 12 en 17 uur. zo 8 uur tot 24 uur: J. Rus, Middelste gracht 131, tel. 132500, spreekuur: vlgs afspraak. Wijk 2 - Binnenstad-Zuid, Tuinstadwyk, Professorenwijk, de Waard: za 8 uur tot zo 24 uur: J. de Bruijne, Kernstraat 11, tel. 141225, spreekuur 12 en 17 uur. Wijk 3 - Mors, Haagwegkwartier, Zuid west: za 8 uur tot zo 8 uur: A. de Boer, Kenne- dylaan 46, tel. 310420, spreekuur: vlgs. afspraak. zo 8 uur tot 24 uur: B. Roos, Zocher- straat 1, tel. 766123, spreekuur: 12 en 17 Voor de praktijk van Groeneveld, R. v. Leeuwen, Meijer, Reinders, Tan, v. Tol, Verhage, Zwijnenburg: za, M.J.H. v. Tol, de Sitterlaan 80, teL 142427, spreekuur van 11-11.30 uur in GezondheidscentrumMeren wij k, Ros molen 2. zo, R. Zwijnenburg, Gallaslaan 24, Lei derdorp, tel. 412166, spreekuur van 11- 11.30 uur in Gezondheidscentrum Me renwijk, Rosmolen 2. Leiderdorp - P. v. 't Woud, L. Midden dorp, Hoofdstraat 40, tel. 410070; za en zo spreekuur van 12.30 tot 13 uur aan hetzelfde adres. Oegstgeest - H.A. Reterink, Terweeweg 152, tel. 150394. Voorschoten - za, J.H. Vrijenhoek, Bachlaan 1, tel. 2356; zo, S.M. Platteel- de Jongh, Diepenbrocklaan 6, tel. 5417. Wassenaar - noord: J. Huls, tel. 13027; zuid: M.H. van Toüngen, tel. 78303. APOTHEKEN Leiden - de avond, nacht en zondags dienst van de apotheken in de regio Lei den, wordt waargenomen van vr 23 tot za 1 mei 8 uur (incl. koninginnedag), door: Apotheek Tot Hulp der Menscheid, Rosmolen 13, tel. 121060. Apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, tel. 2525. DIERENARTSEN Leiden - voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest: G Roest, Haaghuishof 5, Leiderdorp, tel. 890405. H. Vestjens/M. Vestjens-Raadsveld, Rijn en Schiekade 23, tel. 144323. Oegstgeest - R.J.W. Duyn, Pres. Kenne- dylaan 260, tel. 153266. Voorschoten - C. Westgeest, Leidseweg 560, tel. 071-768616 TANDARTSEN De weekenddienst Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest wordt waargenomen door: M.G Wieringa, Joseph Haydnlaan 6. Leiden, tel. 762925. WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. ten noorden van de Rijn: 134604, tel. ten zuiden van Rijn: 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. - gezond heidscentrum. Florijn 10, tel. 896193, spreekuur ma. woe, vr van 13-13.30 uur. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500. Voorschoten - gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641. LEIDSCH d& DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave Uitgeversmaatschappi| Leidsch Dagblad B v Hooldkantoof: Witte Sinqe! 1. 2311 BG LEIDEN Poattxjs 54. 2300 AB LEIDEN Telefoon 071-144941 Gaan krant ontvangen tal 071*123143 tutsan 16 00-19 30 uur (nabgzorging na 19 30 uur); zaterdag van 16.30-18.00 uur. Abonnementsgelden b*t voldoen abonnementsgelden uitsluitend giro 3203571 t.n.v. Oamiate Holding BV te Haarlem. Kwartaalabonnement 57.35 Per post 79.70 Ptv Atg redactiechef: Directie G Koopman Aangestoten bij de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten o a. in: Bonn. Brussel. Londen. Parijs. Washington. Cairo. Commentator W F J Wirtz I 071-144941 tst. 222

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 2