onroerendqoed ONROERE ONRC 0Z70 QntoWMcl goed bmidMmg Michel verheii b.v. de vl ietstede b.v. onroerendaoed ONROERENDGOED onroerendaoed onroerendqoed ONROERENDGOED VRIJWILLIGE OPENBARE VERKOOP U wilt Uw huis verkopen U wilt een huis kopen ONROERENDGOED orroerendgoed a onroerendgoed a onroerendgoed NOTARIS JHR. MR. S. C. RÖELL te Leiden is voornemens op de maandagen 26 april en 3 mei 1982 telkens om 19.30 uur In het Venduhuis der Notarissen te Leiden (ingang Utrechtse Veer 22a) over te gaan tot de van de nieuw gebouwde woning met inpandige garage en ondergrond te Leiden aan de Kooistraat 58 (kadastraal bekend gemeente Leiden, sectie B. nummer 3216, groot 24 centiare). Zakelijke lasten: het eigenaarsgedeelte der onroerend goedbelasting bedraagt in 1982 419 het Rijnlands Bundergeld bedraagt in 1982 10 - Aanvaarding (leeg) bij de betaling van de kooppenningen uiterlijk op 7 mei 1982. Bezichtiging: op 20, 22, 27 en 29 april tussen 14.00 en 16.00 uur na telefonische afspraak met notaris Jhr. Mr. S. C. Röell. Inlichtingen: ten kantore van notaris Jhr. Mr. S. C. Roëll te Leiden, Doezastraat 16, telefoon 071-131645. U wilt natuurlijk een zo hoog mogelijke prijs ontvangen, maar weet U als leek, welke prijs haalbaar is? De markt is overvoerd en het sprookje van de topprijzen van enige jaren geleden is voorbij. Veel verkopen stagneren door veel te hoge vraagprijzen met alle teleurstel lingen van dien. Welnu, wij adviseren U de prijs welke binnen redelijke tijd haalbaar geacht mag worden. En als U Uw huis dan bij ons kantoor in verkoop geeft, wordt dit dadelijk doorgegeven aan het Makelaars Diensten Centrum. Alle aangesloten ma kelaars ontvangen dan van Uw huis de indeling, de vraagprijs en de foto. En U wilt natuurlijk niet te veel betalen. Aanbiedingen te over, maar weet U de juiste prijs van het huis waar U belangstelling voor hebt? Welnu, wij adviseren U de redelijke prijs, en als U dat wenst onderhandelen wij voor U met de collega-makelaar. Wij beoordelen de kwaliteit van het huis en maken daarover een rapport op. Wij verzorgen Uw hypotheek en Uw huisvestingsaangelegenheden. Na tuurlijk kost onze bemiddeling U geld. maar zowel bij aan- als verkoop zult U constateren dat Uw geld goed besteed is. MAKELAARSKANTOOR H.D. VAN WELZEN Willem de Zwl|gerleen 26-28 kU Oegstgeest. Tel. 071-150774 lywj Deskundige van Rijk, Provincie en meerdere gemeenten. lid MDC PARAMARIBOSTRAAT 135 Riant 4 kamer-apparte ment op de beg. gr. op hoek gelegen met tuin rondom, balkon voor en achter, c.v. gas, grote berging en fraai uitzicht op water. Ind.: en tree, ruime woonkamer, open keuken, toilet, ruime badkamer met douche, 3 slaapkamers. Lage service kosten. Z.g.a.n. stoffering. Prijs f98.000,- k.k. Spoedig leeg te aanvaar den. VAN VOLLEN- HOVENPLEIN 108 "Penthouse" topapparte- ment met fantastisch uit zicht, groot balkon (Z), over de gehele breedte, lift, c.v. gas en kelderberging. Ina.: entree, hal, ruime L-vormi-- ge woonkamer, badkamer met douche, toilet, ruime keuken, slaapkamer. Voor zien van div. extra's, zoals therm, beglazing, parket vloer etc. Vraagprijs f 110.000.- k.k. SCARLATTISTRAAT 2 Perfect onderhouden hoek- herenhuis met voor- en gro te achtertuin, schuur. Ind. beg. gr.: entree, royale hal, toilet, grote woonkamer met open haard, moderne open keuken met eetbar en app. Ie verd.: 3 slaapka mers, badkamer met lig bad, 2e toilet. 2e verd.: zol derkamer met dakkapel, berging. Voorzien van ther mopane beglazing, spouw- Vraagprijs 195.000,- k.k. J. HAYDNLAAN 84 Rustig gelegen tussenwo ning met voor- en achter tuin, aparte stenen schuur en garage met elektr. aan sluiting. Ind.: hal, toilet, keuken, grote woonkamer. Ie verd.: 1 hele grote slaap kamer (2 samen getrok ken), slaapkamer, badka mer met ligbad en apart 2e toilet, zolderetage met dak kapellen en zolderkamer en berging, c.v. gas Vraagprys 179.000.- k.k. RIJN EN SCHIEKADE 10b Mooi topappartement op de 2e et met schuur en c.v. gas. Ind.: hal, toilet, woon kamer, balkon voor en ach ter, 2 slaapkamers, keuken, douche. Voorzien van veel kastruimte. Vraagprijs f115.000,- k.k. V LELIESTRAAT 118 Kuime woning in brede terplaats. Ind.: grote woon kamer met parketvloer uit gebouwde eetkamer zeer geschikt voor studeerka mer-muziekkamer (geen geluidsoverl. voor de bu ren), hal, toilet, trapkast, ruime keuken en bijkeu ken (aansl. wasmachine), le etage: 3 slaapkamers met vaste kasten, betegelde badkamer met ligbad, apart 2e toilet. 2e etage: vaste trap naar zolder met 2 slaapkamers, veel berg- heel voorzien van stoffe ring, gedeeltelijk voorzien van dubbel glas. Alles in goede staat van onderhoud. Vraagprys f 179.000,- k.k. gang. toilet, woonkamer en suite, uitgebouwde keu ken. 2e verd.: 2 ruime slaapkamers, sl.kamertje (mog. voor badkamer). Vraagprijs 115.000,- k.k. ZONNEVELDSTRAAT 5 In prima staat van onder houd verkerende boven- en benedenwoning. Zeer ge schikt voor dubbele bewo ning. Ind.: entree, gang. toi let. woonkamer en suite, keuken, serre, binnen plaats. 2 sl.kamers. Boven woning: gang, woonkamer en suite, toilet, keuken, douche, 2 sl.kamers. berg zolder. dakterras. De wo ning is voorzien van nieuw riool en nieuwe bedrading. Vraagprijs 175.000.- k.k. V DOTTERBLOEM- KREEK 42 Z.g.a.n. geheel gestoffeerd split-levelwoning met car port, fietsenberging, tuin op het zuiden en c.v. gas. Ind.: entree, vestibule, toi let, woonkamer, keuken, slaapkamer met opensl. deuren, inpandige berging (mog. voor 2e sl.kamer), badkamer met douche, veel kastruimte. Vraagprijs 129.000,- k.k. Voordelige hyp. kan over genomen worden tegen 8 rente. r SOEVEREIN 1 Mooi gelegen riant 2-kamer appartement met groot dakterras en berging op le etage boven het winkelcen trum Winkelhof. ind.: hal. toilet, ruime woonkamer,' half open keuken, royale badkamer met ligbad, boi ler. slaapkamer. I^WILHELMINA- STRAAT 13 Mooi aan plantsoen gele gen hoekherenhuis met ga rage, aparte stenen schuur, voor- en besloten achter tuin zw, cv-gas. Ind. beg. gr.: hal, toilet, ruime woon kamer met parket, keuken, kelderkast, le verd.: 3 slaapkamers waarvan 2 met balkon, badkamer met douche, apart 2e toilet. 2e verd.: grote zolderkamer met dakkapel, studeerka mer, berging. Vraagprijs f 198.000,- k.k. EUROPASINGEL 20 Ruim herenhuis met voor- en achtertuin, stenen ber ging, achterom en c.v. gas. Ind.: hal, toilet, ruime woonkamer met open haard, open keuken met plavuizenvloer en alle app., bijkeuken, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, zolderkamer met dakkapel, berging. Vraagprijs 175.000,- k.k. r ZONNEGAARDE 2 Rustig gelegen semi bun galow met garage, voortuin en achtertuin op het zuiden met bomen. Ind.: ruime hal met hardhouten trap, toilet, woonkamer, ruime keu ken,. bijkeuken met aansl. wasmachine, le etage: 3 slaapkamers met vaste kast, badkamer met ligbad en 2e toilet. Voorzien van c.v.-gas. Vraagprijs: f250.000.- k.k. r KLAVERWIJDEN- STRAAT 9 In perfecte staat van onder houd verkerende hoekwo ning (2 onder een kap) met grote garage, voor- en flin ke achtertuin ZW, c.v.-gas. Ind.: entree, hal, toilet, L- vormige woonkamer, keu ken, 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, zolderkamer met dakkapel, berging. Voor zien van veel kast- en berg ruimte. Vraagprijs 235.000,- k.k. V KRIMKADE 55 Vrijstaand villaatje met garage plm. 1000 m2, schuur op le stand met blijvend vrij uit zicht (geen overburen). De ze unieke woning is onder architectuur in opdracht van huidige eigenaar in 1954 gebouwd. U vindt erin parterre: woonkamer met openslaande deuren naar de tuin en een flinke slaap kamer, keuken, hal, toilet en een echte kelder, le eta ge: 3 slaapkamers wekelijks met uw huls ad verteren én de hoge adver- tentiekosten gehéél voor eigen rekening nemen. VHOOFDSTRAAT 124 Geh. verbouwde hoekwo ning met garage, voor- en achtertuin (Z) en c.v. gas. Ind.: entree, ruime hal, gar derobe, L-vormige woon kamer, toilet, ruime moder ne keuken met app., bij keuken, 3 slaapkamers, badkamer met douche, groot dakterras, bevloerde vliering. Voorzien van div. extra's, zoals dubbele beglazing. Met vrije vesti ging. Alle leidingen en rio lering recentelijk ver nieuwd. Vraagprijs 169.000,- k.k. Wy zoeken nieuwe ver koopopdrachten van he renhuizen, flats en wonin gen in Leiden en omge ving. Heeft u plannen tot verkoop neem dan geheel vrijblijvend kontakt met ons op! Voor de met een if ge- merkte panden geldt VRIJE WIJ BEREKENEN AAN DE KOPER* VAN DE BIJ ONS IN VERKOOP ZIJNDE WONINGEN GÉÉN COURTAGE. makelaardij in onroerende goederen Leidseweg 37 \foorschoten Tel. 01717-4684 Kantoor Lelden MORSSINGEL 143 Schitterend 3-kamer topappar tement op de derde etage, ge legen aan singel. Nu tegen scherpe pnjs. Voorzien van ei gen c v -gas. berging en ruim balkon pal op het zuiden. Vlak bij station (Schiphollijn). uit valswegen en Acad zieken huis. Indeling: entree, hal. toilet met tonteintie, ruime badkamer met douche en vaste wastatel (mogelijkheid voor ligbad) en aansluiting wasmachine. Rui me woonkamer, keuken met afzuigkap, aansluiting afwas machine. 2 (uime slaapkamers. Alles op het zuiden gelegen. Oplevering in overleg. Mogelijk vrije vestiging. Prils 1115.000,- k.k. JACOB VAN CAMPENLAAN Zeer gezellig, vier-kamer h appartement op de vijlde etage van de middelste witte Hat waar u langs rijdt richting Voorscho ten. Indeling: entree, hal. mo derne keuken, slaapkamer, toi let. badkamer met ligbad en vaste wastafel, tweede grote slaapkamer, grote L-vormige woonkamer met lijn uitzicht. Vanwege het feit dat dit appar tement een hoek appartement Is heeft u aan drie zijden ra- een ruim en zonnig balkon. Al gemeen: het geheel is voorzien van c v.-gas en is zeer goed onderhouden Vraagprijs: f 159.000,- k.k. il mogehjk- ntree. hal i vloer, toilet en de trap naar boven Grote woonkamer met parketvloer en open haard (50m2) met verho ging en half open keuken, ach- Grote achterslaapkamer met hobbyruimte (doka) Bad kamer met vaste wastafel en douche Bedrading is ver nieuwd. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 1 129.000,- k.k. DtEFSTEEG 17 Uniek woon-winkelpand in het hartje van het centrum. Deze woning met op de begane vloer een winkelruimte met achter huis is volledig gerenoveerd op vakkundige wijze. Begane grond: winkelgedeelte van 10 meter diep en achterhuis met binnenplaats. Vanuit de winkel gaat u naar de eerste verdie ping en komt u in de woonka mer met hardhouten open keu ken (eiken). Woonkamer is 10 meter diep en heeft een dakter ras en een voorzet open haard. Met een spiltrap komt u vanuit de woonkamer op de tweede verdieping waar zich 1 grote en 2 kleinere slaapkamers bevin den Badkamer met ligbad en vaste wastafel. Daarboven be vindt zich een vliering (sta- hoogte). Het pand is voorzien van c.v.-gas en thermopane beglazing. Tekeningen ter in zage Vraagprl/s: 1176.000,- k.k. DAMLOPERWERF 16 Tussenwoning in een jonge rustige wi/k. met carport. ir met plavuizen vloer en half open keuken (3Sm2) 2ste eta ge 3 slaapkamers en een bad kamer met ligbad en vaste wastafel, tweede toilet en aan sluiting wasmachine. Slaapka mers hebben kasten. 2e etage: grote zolderkamer met vaste wastatel en veel borging. Op deze etage is ook de c.v. en warmwaterruimte Oplevering in overleg. Het gehele huis is voorzien van dubbele begla zing en cv gas en is keurig on derhouden Vraagprijs: 159.000,- k.k. Leuke vooroorlogse hoekwo ning, voorzien van c.v.-gas. en een grote achtertuin (8x20 m). Indeling: entree, hal. toilet, kel der, woonkamer en suite, ser re. keuken met bijkeuken, tuin, schuur, le etage: twee grote en 1 kleine slaapkamer, badka mer met douche en vaste was- tafel. Groot balkon aan de ach terkant. Veel mogelijkheden ZOETERWOUDSEWEG 154 SfTTERLAAN 79 Grote vooroorlogse woning aan de rand van de stad in de met'toilet, keuken met bijkeuken, woonkamer, twee kleinere slaapkamers, overloop. 2e etage: 2 grote vol waardige zolderkamers met dakkapel Badkamer met dou che en vaste wastafel. Daarbo ven bevindt zich een grote vlie ring. Het gehele huis is voor zien van c. v gas. Oplevering in overleg. Vraagprijs: f 198.000,- k.k. OUDE VARKENMARKT 26 Gezellig stadshuis op nog geen honderd meter van de nieuwe Universiteit en hartje centrum. Gehele pand is gerenoveerd. hal. grote be- HAAGWEG 198 Indeling: Leuke tussenwoning i rand van de stad met een ach tertuin van 23 meter. Indeling: entree, hal. woonkamer, gang. toilet en kelderruimte Keuken met een aangebouwde serre over de gehele breedte. Grote lange achtertuin met stenen schuur en achterom. 1e etage: 3 ruime slaapkamers ieder met een vaste wastafel, een bad- ruimte met zitbad. 2e etage: grote zolderkamer met dakka pel aan de achterkant en veel berging Vraagprijs: 1135.000,- k.k. OVERRUN 13 Uitstekend onderhouden 2-ka- mer-appartement. voorzien van een fijn balkon op het zuiden, dubbele beglazing en centrale verwarming Indeling: achter een ruimte, de zgn. nat- wasmachine. Ie etage: woon kamer van 25 m2 met open keuken aan de voorkant schuif ramen en achterkant 2 ramen met leuk uitzicht op binnen plaats, 2e etage: zolden/erdie- gas, atvoerieidingen en dak zijn vernieuwd. Originele bal- kenplafonds en vernieuwde aansluiting wasmachine. Woonkamer met open keuken, en balkon aan de voorzijde. Servicekosten 100.- per maand inclusief verzekeringen. Het appartement is voorzien van plavuizen. Aanvaarding in overleg Vraagprijs: 1105.000,- k.k. PARAMARIBOSTRAAT 67 Uitstekend onderhouden 4-ka- mer appartement op de tweede etage, voorzien van c.v.-gas en 2 balkons. Indeling: entree, hal. keuken, badkamer met vaste wastafel en douche, aansl. wasmachine. 3 fijne slaapka mers met veel kast- en berg ruimte. Woonkamer met vrij uit zicht over de Zijl en balkon Berging op de begane grond. Eigen c v -ketel en warmwater voorziening. Servicekosten: f 80,- per maand incl. verzeke ring. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 1105.000,- lek. VAN VOLLENHOVENPLEIN 26 3-kamerappartement op de 2de woonlaag, met een zeer fraai uitzicht. Het appartement koelkast, douche wastafel en slaapkamer met parket en balkon, woonkamer met kastenwand welke ook weer uitkomt in de tweede slaapkamer. Beneden in het gebouw bevindt zich t of in samenhang met apparte ment gekocht kan worden. Op levering spoedig. Koopsom - garage: 115.000.- fc.it Vraagprijs flat: f 90.000.- k.k. DORPSSTRAAT 12 Goed onderhouden vooroor logse woning voorzien van een ruime tuin, met voor en achter terras, centrale verwarming en rustige ligging. Indeling: entree, hal, bergkast. toilet, woonka mer met bijzondere open haard, parketvloer, luxe open keuken, schuifpui naar de tuin en gedeeltelijk dubbele begla zing, 1e etage: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, wastafel en toilet. Bal kon aan de achterzijde. 2e eta ge: grote ruime zolder met bergruimte, aansluiting was machine, en twee kamers aan de voorzijde. Oplevering in overleg. Vri/e vestiging. Vraagprijs: 1249.000,- k.k. Kantoor Leiderdorp v.d. VALK BOUMANWEQ 43 Ruim herenhuis voorzien van een achtertuin op ZW. c.v.-gas r, zeer luxe keuken met di verse apparatuur, toilet en bergkast. 1e etage: overloop, badkamer met vaste wastafel, twee grote slaapkamers, en 1 Iets kleinere, 2e etage: lekkere grote zolderkamer met dakka pel. bergruimte en aansl. was machine. D6 woning ziet er keurig netjes uit en zal worden opgeleverd in overleg. Vraagprijs: 1229.000,- k.k. LAAN V. OUDERZORG 153 Magnifiek verbouwde en sfeervol ingerichte 5-kamer maisonette op de 2e- en 3e verdieping. Indeling: entree, hal met toilet, luxe moderne keuken met apparatuur, slaap kamer, ruime woonkamer en aparte eetkamer, zonnig bal kon. 3e verd.: 2 slaapkamers met badkamer In de onder bouw is een berging. KORENBLOEMKAMP 17 In de wijk de Voorhof gele gen moderne woning (bj. 1977) met voor- en zonnige achter tuin, aangebouwde berging en parkeerplaats. Indeling: entree, hal met toilet en trapopgang, gezellige tuinkamer r douche. 2e toilet en v tafel, 2e verd.: overloop met c. v. -ketel en gasboiler. grote 4e slaapkamer met kantelraam. De woning is goed onderhou den en is gelegen in een leuke, jonge wijk nabij scholen, sport- recreatie en groot modem win kelcentrum. Oplevering: begin v. LENNEPDREEF 7 Groot herenhuis met voor- en achtertuin aan een watertje, ga rage. Indeling: entree, hal met toilet en bergkasten. toegang tot garage, grote Z-vormige woonkamer met open haard, open keuken met eetbar. 1e verd.hal, 3 ruime slaapkamers waarvan 1 met groot balkon en vaste wastatel, badkamer met ligbad. 2e toilet en vastewasta- fel, 2e verd.:overloop. 1 kleine re kamer en 1 zeergrote kamer met keuken en douche-gele genheid, grote, ruime berging met c.v.-ketel en boiler Daar boven is de mogelijkheid om een etage erbij te maken met een vaste trap Vraagprijs: 1298.000,- k.k. EIKENLAAN 1 open keuken, kastruimte. Ie verd.: overloop, 3 slaapka mers, badkamer met douche, toilet en vaste wastafel, was machine aansluiting. 2e verd.: grote zolder en mogelijk om al daar een 4e slaapkamer te ma ken. C.V. gas, energie-vriende- De woning is i c.v. gas, Uniek hoekpand, gelegen in het oude karakteristieke dorp, vrij uitzicht goed onderhouden en voorzien van c.v. Indeling entree, hal met toilet, woonka mer van 35 m2 met open haard, aparte keuken betim merd met hout. Ie etage: rui me overloop, grote slaapkamer aan de voorkant, luxe badka mer met ligbad en wastafel Vanuit de badkamer toegang tot het balkon waarop een op kamer is gelegen. 2e etage: twee fijne kamers waarvan 1 met dakkapel Kap is geïso leerd. Achter de keuken is een grote bergruimte annex schuur. DOTTERBLOEMKREEK 46 1978, heeft rustige ligging, plavuizen vloer, n een berging. Vraagprijs: f 179.000,- k.k. HOOFDSTRAAT 192 Nabij de Doesbmg gelegen winkel/woonhuis met plaatsje en berging. Indeling: winkel ruimte 25 m2, achterliggen de opslagruimte met schuurtje. Via de winkel is te bereiken het woonhuis met woonkamer met gaskachel, moderne keuken, toilet, 1e verd. royale overloop, 2/3 slaapkamers, doucheruim te, berging. Oplevering in over- ning, voorzien stenen schuur tuin op het z o. Indeling: entree, halletje, toilet, woonkamer met open haard en luxe open keu ken. Totaal opp. 45 m2. Tuin met stenen schuur en achter om. 1e etage: overloop, 2 grote slaapkamers en 1 iets kleinere, badkamer met ligbad, vaste wastafel en 2e toilet. Balkon netje. 2e étage: zeer grote zol der met een dakkapel a leg Vraagprijs: 1145.000,- k.k. SCHEPENSTRAAT 5 ife.., .jm In de wijk "Voorhof" gelegen hoekwoning met carport, zeer zonnige achtertuin. Indeling: entree, hal met toilet en trapop gang, gezellige tuinkamer met straat, voorz achtertuin, c v -gas en goed onderhouden. Indeling: entree, hal. toilet, woonkamer met half open keuken en diverse app. In de tuin een stenen schuur en een achterom, 1e etage: over loop, 3 slaapkamers, badka mer met ligbad en wastafel, 2e etage: grote zolderkamer met berging en dakterras. C.v.- ruimte op de zolder. Oplevering in overleg Vraagprijs: f 169.000,- k.k. Doezastraat 15. Leiden. Tel. 071-133222* Loevestein 11. Leiderdorp. Tel. 071-413008W Vraagprijs: f 175.000,- k.k. SPIEGHELDREEF 41 In rustige wijk gelegen hoekwo ning met garage, v.v. c.v.-gas, voor- en achtertuin. Indeling: entree, hal met toilet en trapop gang. Z-vormige woonkamer met open haard, half open, lu xe keuken met eetbar en veel kastruimte, 1e verd.: overloop, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, wastafel en wasmachi ne aansl., toilet. 2e verd.: zeer njime overloop c.q. hobbyruim te, zeer grote 5e slaapkamer met dakkapel. Algemeen: de woning uitmuntend onderhou den, ligging nabij scholen en FLUITEKRUIDZOOM 38. Prachtige semi-bungalow (b.j. 1979) met achtertuin gelegen aan het water. Indeling: entree, hal, inpandige garage, schitte rende complete eikehouten keuken, gezellige ruime woon kamer met open haard. Ver diept bevindt zich de ouder slaapkamer met badkamer met ligbad, douche, toilet en vaste wastafel, daarboven 2 slaapka mers met badkamer Onder de woning bevinden zich 2 grote kelderruimten, geschikt voor opslag en wijnkelder. Royale bijkeuken met cv-ketel. gasboi ler en waterontharder. Het ge heel is zeer luxueus, goed on derhouden en wordt volledig gestoffeerd opgeleverd. Vraagprijs: f 520.000,- fcfc. WARMOND WATERTUIN 50 In het bungalowpark "De Wa- tertuinen" gelegen vrijstaande recreatiewoning op 415 m2 ei- gen grond en een ligplaats voor een boot in de nabij gelegen jachthaven. Indeling: entree, toilet, woonkamer met plavui zenvloer, open keuken, badka mer met ligbad en vaste wasta fel, 1e verd.: slaapvide en slaapkamer met losse kasten. Naast de woning is gelegen een dubbele berging met c v - ketel en warmwatervoorzie ning, buiten open haard met terras. Vaste lasten: f 825.- per jaar voor onderhoud park en f50.- huur voor achter de tuin gelegen grond van 75 m2. Vraagprijs: 1250.000,- fc.fr.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 32