onroerendgoed nhifflN MENS pnmONROERE J...ONRC Den Haan g bouw verbouw reparatie 071-890387 onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed U U IvIL L II onroerendgoed PROPER MENS 8 TE HUUR geweldige woning pieterse bv menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv MAKELAARDIJ B.V. TON 03 mti Himu/N ONROERENDGOED orroerendgoed a onroerendgoed a fts innmril i TE KOOP Voorhout, Reigerslaan 34. Hoekhuis met voor-, zi|- en achtertuin, dubbele garage, c v gas. Beg. grond woonkamer met open haard en parketvloer, keu ken. gang. toilet en kelderkast. 1e etage 3 kamers, bad kamer. overloop en balkon achterzijde, 2e etage: grote kamer met dakkapel, zolderberging 245.000,-k.k. Eventueel te huur voor 1.250,- p.m. Voor hout, Kievitspark 5. Halfvrijstaande villa met leuk aangelegde tuin. Goede staat van onderhoud, c v -gas Beg grond: entree, hal met toilet, woonkamer met open haard, volledig ingerichte moderne keuken. 1e etage 3 kamers, badkamer, overloop, wasruimte. 2e etage: zol derberging. Aanvaarding in overleg 325.000,- k.k. Voorhout, Dr. Kuyperlaan 6. In rustige omgeving gele gen vrijstaande bungalow met garage. Het pand is goed onderhouden en wordt centraal verwarmd (gas). Inde ling entree, hal met toilet en douche, woonkamer met parketvloer en open haard. 4 slaapkamers, badkamer met douche en toilet, zolderberging. In overleg leeg te aanvaarden 385.000,- k.k. Warmond, Sweilandstraat 74a. Halfvrijstaand woon huis met voor-, zij- en achtertuin, schuur. Het pand is in redelijk goede staat van onderhoud en op korte termijn leeg op te leveren. Indeling woonkamer, keuken, gang. toilet, kelderkast. 1e etage 3 kamers, douchekamer, toi let, overloop, inpandig balkon, 2e etage: grote zolderka mer. zolderberging f 189.000,- k.k. Warmond, van Beverningkstraat 22. Onder architec tuur gebouwde vrijstaande, rustig met bijzonder veel pry- vacy gelegen villa. Grondopp ca 900m2 Beg. grond hall met garderobe, woonkamer met open haard, eetka mer, werkkamer, woonkeuken met grote berging, toilet, dubbele garage, c.v. ruimte. 1e etage galerij met uitzicht op woonkamer, waaraan grenzend 4 slaapkamers, bad kamer met ligbad, douche en wastafel, apart toilet, dou checel eveneens met apart toilet, ruime berging. Het pand is voorzien van c.v. gas en op de begane grond eveneens door vloerverwarming Aanvaarding in over leg 550.000,- k.k. Leiderdorp, Grotluslaan 42. Landelijk gelegen gescha kelde villa met garage en zonnige tuin (Z). Het pand verkeert in perfecte staat van onderh.. is gedeeltelijk geïsoleerd, c v gas Beg grond L-vormige living (70 m2) met open haard en parketvloer, half open keuken met moderne apparatuur, hall met garderobe en toilet. 1e etage 4 kamers, badkamer met ligbad, aparte douche en toilet. 2e etage ruime kamer met riant dakterras, overloop, veel bergruimte. Aanvaarding in overleg. 498.000,- k.k. Sassenhelm, Kagerdreef 40. Nabij watersportgebied gelegen hoek-drive-in woning, met zeer riante tuin (tot. grondopp. 577 m2) en inpandige garage. Ind.: beg. grond: entree, hall, garage en aparte kamer met bar; 1e etage: hall met toilet, woonkamer, keuken voor- en ach terbalkon, 2e etage: 3 slaapkamers, badkamer met lig bad, wastafel en 2e toilet. Het geheel verkeert in goede staat van onderhoud en wordt c v -gas verwarmd Vraagprijs 195.000,-k.k. Hazerswoude-dorp, Breltnerlaan 14. Modern halfvrij staand herenhuis, met voor- en zonnige achtertuin, achteruitgang, ruime garage, c v Ind L-kamer, keuken, hal. toilet. 3 kamers, bad/douchekamer, zolder geschikt voor meerdere kamers, rustige ligging. Prijs n.o.t.k. Roelofarendsveen, Sotaweg 24. Uniek gebouwd vrij staand landhuis in landelijke omgeving, gunstig gelegen t.o.v. uitvalswegen en watersportcentra, rondom tuin. to tale oppervlakte ca. 2.500 m2 Het pand is voorzien van c.v. en verkeert in goede staat van onderhoud. Indeling; ruime woonkamer met open haard, schuifpui naar zon nig terras, serre met aansluitend plantenkas, eetkamer met open keuken, bijkeuken, hal met garderobe en toilet. 1e etage: vide. thans studeerkamer. 5 kamers, badka mer. toilet 680.000,- k.k. Noordwljk, Quarles van Uffordstraat 82. Hoekhuis met voor- en achtertuin, schuur, gunstig gelegen t.o.v. strand en winkelcentrum. Het pand moet inwendig opge knapt worden en is op korte termijn leeg te aanvaarden. Indeling beg. grond: woonkamer 7 40x4.40x3.90 m keuken 2 90x2.40 m.. gang, toilet, kelderkast. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet, overloop. 2e etage: zolderkamer, zolder Prijs n.o.t.k. Noordwljk, Pleter Bedynstraat 37. In uitstekende staat van onderhoud verkerende hoekwoning (2 onder 1 kap) met garage en tuin op het zuiden. Indeling van dit met spouw- en dakisolatie voorziene pand is: entree, hal met toilet, woonkamer met plavuizen vloer en open haard, moderne keuken. 1e etage: 3 slaapkamers met vaste wastafel, badkamer met douche, vaste wastafel en tweede toilet. 2e etage ruime slaapkamers (beide met dakkapel, met vaste wastafel), zolderberging. Het pand is voorzien van veel granol en schoonmetselwerk. en wordt c.v.-gas verwarmd. Prijs n.o.t.k. Noordwljk, Picképlein 7a. Tussenwoning met voor- en achtertuin, gelegen op duintop met voor en achter uit zicht over Noordwijk. De ind is entree, hal met toilet, zeer ruime woonkamer met openslaande deuren naar terras (zuiden), keuken en kelder. 1e etage: 3 slaapka mers (2 met vaste wastafel), badkamer met ligbad, vaste wastafel en 2e toilet. 2e etage: ruime zolderruimte met mogelijkheid voor meerdere kamers. Het pand is cv verwarmd d.m.v. een moederhaard. 220.000,- k.k. Noordwljk, Picképlein 7. Hoekherenhuis met voor-, zij- en achtertuin. Door de ligging op een duintop fraai uit zicht over een groot gedeelte van Noordwijk. Bouwjaar plm. 1914, voorzien van c.v gas. In de direkte omgeving van strand, boulevard en winkels. Indeling beg grond: woonkamer, hal. keuken, toilet. 1e etage: 3 slaapka mers. badkamer met ligbad, overloop, toilet. 2e etage 1 kamer, zolderruimte, in overleg spoedig leegde aanvaar den 1 240.000,-k.k. B.V. makelaardij o.g. OEGSTGEEST. PASSAGE 12 TEL 071-170741" ISOLATIE PROBLEMEN? WIJ maken kozijnen, ramen. deuren en trappen in eigen timmerfabriek. WIJ hebben de juiste mensen die het bij u plaatsen WIJ leveren en zetten zelf isolerend glas WIJ verzorgen ook uw verbouwing WIJ verzorgen uw subsidie TIMMERFABRIEK-AANNEMER C. J. DE BOER Bon Voor nadere informatie woonplaats adres NOORDWIJK AAN ZEE Aan het Picképlein nr. 1, in het centrum van het dorp met ruime parkeergelegenheid bieden wij te koop aan de alleenstaande goed onderhouden villa "Duinouwe", staan de op 621 m2 grond. Deze gestoffeerde woning met rondom tuin. bevat: vestibule, gang. toilet, studeerka mer, kamer en suite met serre 12 m. lengte, woonkeuken, badkamer met ligbad en 2e toilet, gangetje, provisiekelder en stookkelder met c.v.-olieketel; 1e verd.: bordestrap naar 3e toilet en douche. 4 slaapkamers; 2e verd.: bevloerde zolder met losse trap. Vraagprijs: f 375.000,- k.k. Aan de Koepelweg nr. 28, het hotel "De Sulveren Wolk", v h Klein Stapelen In 1978 geheel gerenoveerd en gemoderniseerd, staande in de Zuidduinen op ong. 900 m2 duinterrein met zonneterras op het zuiden Ind.: hal. trappenhuis, garderobe, lounge met bar, bistrokeuken, eetzaal, kelder, 17 slaapkamers, douches en toiletten. Alle kamers stromend warm- en koud water Inclusief volledige stoffering, meubilering en verdere bedrijfsinventaris te koop voor f 850.000,- k.k. Thl|s van der Llndenstraat. Een goed onderhouden geschakeld woonhuis met schuur en tuin, ged. gestoffeerd, voorzien van dak- en muurisolatie. Indeling: entree, toilet, woonkamer met open haard en schuifpui met therm, beglazing, open eiken keuken voorzien van div. apparatuur, trapkast; 1e verd.: overloop. 3 slaapkamers waarvan één met loggia en wastafel, douche en 2e toilet; 2e verd.: grote zolderruimte met berging en c.v.-gasketel. grote slaapkamer en dakkapel. Vraagprijs voor dit rustig in woonerf gelegen huis: f 225.000,- k.k. (vrije vestiging). Maretima 1. Te koop in het Huls ter Duincomplex, een zeer luxe gestoffeerde flat. gelegen op de zuidkant, met niet alleen zicht over zee en land, doch tevens over de Kon. Astridboulevard. De indeling van deze op de begane grond gelegen woning met ruime tuin is: woonka mer met open keuken, zeer groot zonneterras. 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en douche, toilet en bidet, aparte douche, toilet, berging. Totale oppervlakte 240 Vraagprijs: f 475.000,- k.k. m2. Servicekosten: f 1700.- per 3 maanden. Aan de Beeklaan nr. 154, op de 3e verdieping, een gestoffeerde, centraal verwarmde flatwoning met lift, berging en een dubbele garage. Indeling: ruime hal. toilet, woonkamer, keuken met balkon op zuiden, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. Servicekosten incl. verwarming: f 250.- per maand, garage f 15.- per maand. Vraagprijs: f190.000,- k.k. RIJNSBURG Rljnsburgerweg 97. Een alleenstaand, zeer goed onderhouden ged. gestoffeerd herenhuis met een daarachter staande stenen schuur met verdieping, groot 8x11 meter en een perceel tuinland. Dit centraal verwarmde huis. gelegen aan de rand van het dorp. direkt nabij de Veiling Flora, bevat: grote hal. toilet, kelderkast, kamer en suite en keuken; 1e verd.: ruime overloop, 2 grote en 2 kleine slaapkamers; 2e verd.: vliering. Vraagprijs: t.e.a.b. OEGSTGEEST Aan de Laan van Alkemade, op eerste stand (geen overburen), bieden wij te koop aan een alleenstaande villa met garage en rondom tuin. Deze in goede staat van onderhoud verkerende villa met dubbele beglazing, ged. thermopane, bevat: grote living met open haard (parketvloer) en voor de haard Noor se lei, evenals in de hal. eetkeuken, bijkeuken en verwarmingsafdeling; 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, alsmede boven en beneden een toilet; 2e verd.: vaste trap, 3 slaapkamers, douche. Deze woning, die gedeeltelijk gestof feerd wordt opgeleverd, is direkt te betrekken. Vraagprijs: f 400.000,- k.k. Makelaars - O. G. en assurantiekantoor 01719-19206 Postbus 1502. 2200 BE Noordwijk (ZH) Vraagt u zonder enige verplichting onze fotopost en/of woningkrant! Notaris Mr. J. Schijffelen te Leiden is voornemens op de maandagen 19 en 26 april 1982 telkens op 19.30 uur in het Venduhuis der Notarissen te Leiden. Utrechtse Veer 22a. over te gaan tot de OPENBARE VERKOOP van het pand. bestaande uit een café met afzonderlijke bovenwoning, ondergrond en erf, staande en gelegen te Leiden aan de Lokhorststraat 19/19a (Leiden G 1667, 52 ca.). De veiling geschiedt ingevolge art. 1223 B W. De koper kan de ontruiming eisen op grond van de gros se der veilingakten. De betaling van de koopsom moet plaatsvinden op uiter lijk 26 mei 1982. Nadere inlichtingen verstrekt genoemde notaris Mr. J Schijffelen. Burggravenlaan 1. Leiden (tel. 120041 of 120614). OPENBARE VERKOPING ex artikel 1223 lid 2 B.W. Notaris H. F. G. Moussault te Roelofarendsveen is voor nemens om op de woensdagen 21 en 28 apnl a.s. tel kens om 11.00 uur 's morgens in de bovenzaal van res taurant "De Woelige Baren", Langeweg 16, te Roelofa rendsveen. bij inzet, respectievelijk afslag te verkopen - de kwekerij, bestaande uit het woonhuis met tuin land en kassen, liggende te Roelofarendsveen aan de Sotaweg 49 en kadastraal bekend gemeente Al kemade. sectie B. nr. 2100, groot 1 ha 40 are 85 ca. Vaste lasten f 1.196.- Achterstallige lasten f 1.702.- Bezichtiging: op de dinsdagen 20 en 27 april a.s., tel kens des morgens van 10.00-12.00 uur. Executie- en royementskosten, trekgeld, ev. rangrege- lingskosten en achterstallige lasten komen voor reke ning van de koper. Aanvaarding: het perceel, dat door de eigenaar wordt bewoond, kan zo nodig krachtens de grosse der acte voor rekening van de koper worden ont ruimd. Voor huisvestingsvergunning dient zelf te worden ge zorgd. Betaling kosten en lasten uiterlijk op 6 mei a.s. Betaling koopsom uiterlijk op 3 juni a.s., beide ten kanto re van notaris Moussault, voornoemd. Inlichtingen ten kantore van genoemde notaris: Lange weg 50 te Roelofarendsveen (tel. 01713-9115). bedrijfsmakelaardij b.v. Heereweg 231,2161 BG Lisse, Telefoon 02521-19135* 60 m2 winkelruimte Oegstgeesterweg 32 RIJNSBURG De laatste van een viertal zeer gunstig aan de doorgaan de weg gelegen winkelruimten, voorzien van toilet en pantry. Ruime parkeergelegenheid aanwezig; laden en lossen aan de achterzijde mogelijk. Huurprijs: 16.000.- per jaar excl. b.t.w. Klimroos 10, Leiden Uitgeb. entree met aangeb. berging, waarvoor eigen parkeerplaats. Woonk. 6.10 m breed, met luxe open keuken. Gescheiden verhoogde zithoek met open haard. Opensl. deuren naar vrije terras-tuin z.w. Hard houten trap naar 1e verd.: 3 ruime sl.k. met balkon, luxe badk., 2e verd.. ruime zold. met veel bergruimte. pr.f 198.000,- tel. 071-215453 1 inlichtingen en adviezen: AANNEMERSBEDRIJF Produktieweg 32 2382 PC Zoeterwoude 1 800 M2 WINKELRUIMTE TEGENOVER DE HEMA CENTRUM HILLEGOM Van dit ideaal aan de Hoofdstraat 97 gesitueer de objekt, kan zonder overdrijving worden ge steld, dat dit het mooiste winkelpand van Hille- gom betreft. Zeer courante afmetingen en af werkingen. Huurprijs per jaar f 160.000,-. breeslraat 106 2311 cw leiden telei 39302 nwisb-nl lel 071-125041 makelaars en beedigd taxateurs in onroerende goederen VOORHOUT - KIEVITSPARK 18 In zeer aantrekkelijke en rustige omgeving gelegen luxe verbouwde halfvrijstaande villa met zonnige vrije tuin (ca 24m diep) op het zuiden. Indeling: begane grond, entree, ruime hal met toilet, luxe woonkeuken met moderne apparatuur, grote doorzonkamer met open haard, stenen berging met aansluiting voor wasmachine en droogtrommel. 1e verdieping; 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, vaste dubbele wastafel. 2e toilet. Rondom hardhout, beneden voor zien van thermopane beglazing. Vraagprijs 379.000,- k.k. SASSENHEIM HOOFDSTRAAT 72A Aantrekkelijk gelegen halfvrijstaande semi-bungalow met flinke garage en aparte schuur. Indeling: entree met plavuizen vloer, toilet. L-vormige woonkamer 55 m2) met open haard, schuifpui naar terras, parket vloer, zeer luxe eikenhouten Siematic-keuken met al le apparatuur, provisie en stookkelder met sta-hoog- te. Ouderslaapkamer 4.5 m x 4 m) en badkamer met ligbad, toilet en vaste wastafel. Etage: 4 slaapka mers. donkere kamer, badkamer met douche, toilet, grote vliering. Diverse extra's: thermopane, veel hou ten plafonds, plavuizen etc. Grote garage (7m x 2.70m) aparte schuur. Vraagprijs 465.000,- k.k. NOORDWIJK -GRENT 22d Luxe 3-kamerappartement in klein appartementen complex met uitzicht op zee. aparte berging en zon nig balkon. Indeling: hal. toilet, flinke woonkamer, open keuken met diverse inbouwapparatuur, 2 slaap kamers, badkamer met ligbad, vaste wastafel. Vraagprijs 139.000,- k.k. NOORDWIJKERHOUT LANGEVELDERWEG 32 Zeer ruime uitgebouwde hoekwoning met aparte ga rage en berging, alsmede fijne tuin op het zuid-oos ten. totaal 385 m2. Indeling: hal. gang. keuken (Osta) en woonkamer (7.5m x 4.5m) met serre (3.4m x 4.5m). 1e etage: ouderslaapkamer (7.5m x 4.5m) en kleine slaapkamer alsmede exclusieve badkamer met schock armaturen, ligbad, douche en 2e toilet. 2e etage: 2 fijne slaapkamers en douche. C.V. op olie en open haard Vraagprijs 355.000,- k.k. NOORDWIJKERHOUT VICTORIBERG 146 In perfecte staat van onderhoud verkerend midden woonhuis met ruime garage. Tuin op het westen v ca. 20 m aan het water gelegen. Indeling: entree, toilet, woonkamer ca. 37 m2, gedeeltelijk open luxe keuken met koelkast, kookplaat, oven, afzuigkap, ke ramische mengkraan. 1e verdieping: 3 ruime slaap kamers waarvan 1 met balkon, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verdieping: grote slaapkamer met dakkapel en veel bergruimte. Het gehele huis is cen traal verwarmd, de kozijnen zijn van hardhout len van dubbele beglazing. Vraagprijs 239.000,- k.k. Heereweg 231, 2161 BG Lisse Telefoon 02521-19135* ZONNEBLOEMLAAN 3 Middenhuis (3 onder 1 kap) met voor- (ZW), stenen schuur en achterom. Gelegen o.a.: woonkamer, k douche en wastafel maken van een ext.- huis is eersteklas onderhouden .om Thermopane beglazing. Bevat ken, 3 slaapkamer*", badkamer met zolder met de mogelijkheid tot het kamer met dakkapel. CV-gas. Het makelaar-taxateur UW NBM-MAKELAAR VOOR: KATWIJK-RIJNSBURG-VALKENBURG biedt o.a. te koop aan: NIEUWBOUW. Afgebouwd vrijstaand landhuis op plm. 700 mtr2 eigen grond. Landelijk gelegen te Rijnsburg. Vinkenweg 42 Vraagprijs: f 395.000,- k.k. NIEUWBOUW. Laatste kavel van 4 geschakelde heren huizen aan 't water te Valkenburg ZH. Oplevering eind *82. Plm. 15 meter achtertuin op het ZW uitkomend op de "Watering Prijs: f 265.000,- v.o.n. VRIJE VESTIGING. Valkenburg ZH. vlakbij Leiden en Den Haag. Nog enkele moderne eengezinswoningen met voor-en achtertuin v.a. 1147.500,- k.k. RIJNSBURG. Een in uitstekende staat verkerend woon huis met vele extra's als heteluchtverwarming, plavui zen. open haard, luxe keuken etc. etc. Oude Vlietweg 22 Scherpe prijs: f 147.500,- k.k. VRIJE VESTIGING. NOORDWIJK. Gezellige tussenwoning in de Zoutman straat 39. Geheel gerenoveerd en o.a. voorzien van c.v - gas. Géén vrije vestiging Vraagprijs: f137.500,- k.k. Voor méér informatie kunt u ons vrijblijvend even bellen of vragen om toezending van de fotopresentatie.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 22