STEEDS MEER MENSEN NEMEN 'N RPS HYPOTHEEK. ZOU DAT KOMEN DOOR DE LAGE AESLUITPROVISIE? I verkoper <mfV) PERSONEEL ervaren automonteur J LD-15 I postgiro rijkspostspaarbank sorieel PERSONEEL Technisch Commercieel Medewerker ADMINISTRATIEF ASSISTENTIE) Assistent(e) salarisadministratie (4 uur per dag) De RPS hypotheek heeft begrip voor u en uw portemonnee. De lage afsluitprovisie is daar 'n goed voorbeeld van. Want wij berekenen slechts 1% over het hypotheekbedrag. Vergelijkt u dat eens met andere instellingen. Daar zit u al gauw op 1/ tot 2%. P.n dat scheelt u honderden guldens op zo'n bedrag. Andere meevallers zijn de zeer gunstige regeling voor vervroegde aflossing, de soepele verhuiscondities en de goedkope overlijdensrisicoverzeke- ring die bij de hypotheek hoort.Maar vooral de redelijke rente. Die betaalt u dan ook nog achterafl Per maand of per halfjaar. Bovendien betaalt postgiro/rijks postspaarbank sinds kort de f 105,- aanvraagkosten voor een gemeentegarantie voor u. Wilt u meer weten over onze eerste en tweede hypotheken,dan ligt er een speciale folder klaar. U vraagt 'm aan via de bon of u pakt 'm mee op het postkantoor. In deze folder vindt u bovendien de kantoren vermeld waar een adviseur zit die graag op uw persoonlijke vragen ingaat. Voor informatie over de huidige rentestand kunt u bellen: 020 - 5918011. Natuurlijk kan uw makelaar of verzekeringsadviseur u ook alle inlichtingen geven. adres: Stuurt u mij de folder 'Hypotheken'. naam: I postcode en plaats Deze bon in een envelop zonder postzegel sturen naar: I Administratiekantoor postgiro/rijkspostspaarbank, j afd. hypotheken, postbus4isxx), ïooyCD AMSTERDAM. De Stichting Geestelijke Gezondheid Zuid Holland, een instelling die zich bezighoudt met het verlenen van hulp. daar waar mensen op grond van psychosociale- of psychiatrische moeilijkheden vast dreigen te lopen, vraagt voor haar regionaal bureau te Leiden een part-time (20 uur) telefoniste/typiste De aard van de werkzaamheden van genoemde funktie is m eerste instantie het verzorgen van inkomende en uitgaande telefoongesprekken, waarbij de gastvrouwfunktie eveneens een rol speelt Daarnaast zal zij de huidige sekretaresses assisteren bij diverse werkzaamheden ten behoeve van het optimaal funktioneren van de administratie, hetgeen inhoudt het typen van rapporten, het verwerken van bandopnamen, het registreren van klantengegevens, het beheren van de urgentielijst, archief- en verdere voorkomende werkzaamheden. Onze gedachten gaan uit naar iemand met een MAVO of gelijkwaardige opleiding, die vlot kan typen en enige ervaring heeft opgedaan in een soortgelijke funktie. Belangstelling voor het aspekt van de hulpverlening is gewenst Het salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, bedraagt maximaal f 2.802,81 op full time basis (basis 1 1 1982). inklusief AOW kompensatie. exclusief 7 1/2% vakantietoeslag. De CAO voor de AGGZ is van toepassing en verder behoort opname m het welvaartsvaste PGGM pensioen fonds tot de sekundaire arbeidsvoorwaarden Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Anne Hillebrand (tijdens kantooruren) telefoon: 071 - 769244. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige inlichtingen bmnen 14 dagen te richten aan de direktie. Postbus 54. 2700 AB Zoetermeer Stichting Geestelijke Gezondheid Zuid-Holland Instelling voor Ambulante Geestelijke Gezondheidszorg RFNDFR- een jong en dynamisch bedrijf -rr/-.LJKMr~is u ophe'geb,edvanmetaal tOHNILK D.V. bewerkingsmachineszoekt een gegadigde voor de funldie van: Deze funktionaris ressorteert direkt onder de direktie en zal belast worden met de leiding van de binnendienst Zijn taak: telefonisch en schriftelijk kontakt met buitenlandse leveranciers en binnenlandse afnemers, begeleiding van vertegenwoordigers. Hij zal zich op alle niveaus moeten kunnen bewegen waarvoor een goede algemene ontwikkeling vereist is Praktische kennis van modeme talen Engels en zo mogelijk Spaans en kennis van metaalbewerkingsmachines strekt tot aanbeveling Aangeboden wordt: een veelzijdige, interessante funktie in een exjoansief bedrijf en dus zeer gunstige perspektieven. Eigenhandig geschreven sollicitaties, die strikt vertrouwelijk zullen worden behandeld, gaarne zenden aan: Direktie Bendertechniek b.v. Oranjelaan 35, 2382 PK Zoeterwoude. ,S> Oranjelaan 35 2382 PK Zoeterwoude Rijndijk Telefoon 071-89 92 tt Telex 39284 SENSOR NEDERLAND B.V. Europa's leidinggevende producent van seismisc meetinstrumenten zoekt een: Zijn of haar werkzaamheden zullen bestaan uit het opne men van de telefoon, verrichten van type- en telexwerk. bedienen van intercom en kopieerapparatuur en voorko mend administratief werk. Akkuratesse. redelijke kennis van de Engelse taal alsmede een goed humeur zijn be sliste vereisten. Heb je belangstelling, schrijf dan naar Sensor Neder land b.v., Rouwkooplaan 8, 2251 AP Voorschoten, t.a.v. M.J. van Beek. Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. Voor onze distriktwerkplaats te Leiden vragen met hetVAM-diploma monteur. Voor reparaties en onderhoud aan diesel- autobussen. Deze werkzaamheden worden in dag- en avonddienst verricht. Ervaring in de bedrijfswagensektor en kennis van elektronika strekken tot aanbeveling. Aanvangssalaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring minimaal f 1841.- en maximaal f 2371. bruto per maand. Salarisschalen overeenkomstig BBRA Naast het genoemde salaris geldt voor deze funktie een funktictocslag van 3% en een vakantietoeslag van 7 Buiten goede arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-Autobusdienstondernemingen en goede sociale voorzieningen genieten alle mede werkers bij de NZH - inklusief hun gezins leden - vrij vervoer op het gehele lijnennet. Nadere inlichtingen over deze funktie kunt u inwinnen bij de heer A. L. Janssen, chef van de distriktwerkplaats. Telefoon 071 -134441. toestel 36. Belangstellenden, die bereid zijn mee te werken aan een medisch en een psychologisch onderzoek, kunnen hun sollicitatie binnen 14 dagen richten aan de Dienst Personeel- zaken van de Noord Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N V.. Postbus 514. 2003 RM Haarlem. Sikkens staat voor een grote verscheidenheid aan lakken voor parti culier. ambachtelijk en industrieel gebruik. In onze vestiging in Sassenheim worden vele lakken ontwikkeld, geproduceerd en op de markt gebracht. In totaal werken er zo'n 1250 mensen. De salarisadministratie zorgt o.a. voor de berekening en de betaalbaarstelling van alle salarissen en uitkeringen. Veel ingewikkeld rekenwerk gebeurt in de computer; de invoer en uitvoer wordt, door de medewerkers verzorgd. De 2e assistente (50.%heeft tot taak: ponsconcepten maken van veranderin gen van persoonsgegevens, inhoudingen, betalingen; controleren van de verwerking van pons concepten, inhoudingen, grootboek- posten, salarisstrookjes; archiveren van de door de computer vervaardigde personeelskaarten, ont vangen uitkeringen etc. Omdat de berekening van netto salarissen en uitkeringen soms erg ingewikkeld kan zijn, vragen wij: HAVO exacte vakken; nauwkeurigheid; administratief inzicht; discretie; leeftijd tussen 30 en 50 jaar. Belangstellenden kunnen zich richten tot de afdeling Personeelszaken, Sikkens b.v.. Rijksstraatweg 31, 2171 AJ Sassenheim. Telefoon (017118 22 59, de heer J.P.G. Muller. In h< MM aan MM T.mL In het distrikt Den Haag/Delft/Leiden/Afphen aan den Rijn zoeken wij voor de verdere uitbouw van aktiviteiten, kontakt met kandidaten voor de funktie van Tot het takenpakket behoren o.m. direkte verkoop van schoonmaakkontrakten aan bepaalde doelgroepen d.m.v. acquisitie, opnames en offertes: het leveren van een bijdrage aan diverse promo tionele aktiviteiten. Bij de uitvoering van de werkzaamheden wordt funktionele ondersteuning gegeven vanuit het hoofdkantoor in Utrecht. Vereist: een opleiding op minimaal MAVO-niveau; minimaal 3 jaar commerciële ervaring, bij voorkeur in de dienstverlening aan bedrijven; goede kontaktuele eigenschappen en doorzet tingsvermogen; een leeftijd tussen 25 en 35 jaar. Geboden wordt een zelfstandige funktie in een dynamisch bedrijf, een goede honorering en natuurlijk een auto van het bedrijf. Sollicitaties met vermelding van opleiding, ervaring en leeftijd te richten aan Cemsto B.V., Atoomweg 466, 3542 AB UTRECHT, t.a.v. de manager Personeelszaken. Telefoon (030) 43 78 24.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 14