Ass. directiesecretaresse FINANCIEEL-ECONOMISCH MEDEWERKER ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN praktijkopleider m/v stichting centrum stbavo noordwijkerhout GEDEGEN ADM. KRACHT (m/v) menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp maatschappelijk werkende (m/v) ziekenverzorgende m/v stichting centrum stbavo noordwijkerhout PART-TIME MEDEWERKER/STER Direktie sekretaresse Sekretaresse marketing-groep Mercuri Urval coöperatieve nederlandse bloembollencentrale (b.a.) Il8ae - bovenkarapel De Coöperatieve Nederlandse Bloembollencentrale C.N.B. (b.a.) te Lisse, vraagt ter versterking van haar afd. Financiën een Voor deze verantwoordelijke functie gaan onze gedachten uit naar een ener gieke kracht die voldoet aan de navolgende vereisten: - leeftijd: 20-30 jaar; - opleiding: H.A.V.O./Atheneum aangevuld met opleiding S.P.D., danwel studerend hiervoor, óf H.E.A.O. (BE); - behoorlijke schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; - goede contactuele eigenschappen. Ervaring in het bloembollenvak en/of het bankbedrijf strekt tot aanbeveling. Tot de taken van de te benoemen functionaris behoren o.m.: - contacten met onze cliënten; - kredietbeheer en incasso-debiteuren; - boekhoudkundige en financieel-economische werkzaamheden. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring nader overeen te komen. Schriftelijke sollicitaties en Inlichtingen t.n.v. directie C.N.B. (b.a.). Postbus 31 te 2160 AA Llsse, La.v. Dhr. J. Algera. (Telefoon: 02521- 19000). Commerciële Dienst medewerker inventarisregistratie vac.nr. 909.S.07.14.LD Taak: het uitvoeren van aanwezigheids controle van inventarisgoederen op de afdelingen van het ziekenhuis en daar uit voortvloeiende administratieve en overige werkzaamheden. Gevraagd; - lagere technische beroepsopleiding en administratieve ervaring; - belangstelling voor ziekenhuisappara- tuur; - goede contactuele vaardigheden; - leeftijd 30-40 jaar. Salaris: max. f 2517 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. Bedijn, (071 -14 72 22, toestel 4373). Tevens wordt gevraagd een medewerker huisdrukkerij m/v m.i.v.1 juli 1982 vac.nr. 909.S.97.14.LD Werkzaamheden: het afwerken en ver- zendklaar maken van drukwerken. Vereist: - grafisch vakdiploma; - leeftijd 20-30 jaar Salaris: max. f 2517 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer Corba (071 -14 72 22, toestel 2728). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7.5% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. 'ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN iedereen leest de krant altijd en overal. Binnen onze organisatie funktioneert een opleiding tot B-verpleegkundige. In het opieidingsteam is een full-time funklie vrijgekomen voor een die m.n. verantwoordelijk zal zijn voor de praktijkopleiding van 3e jaars leerlingen, die werk-stage lopen in de sektor Beschut Wonen. Deze sektor omvat 350 bewoners en 190 personeelsleden. De werkstages duren 10 maanden en het betreft 24 leerlingen. De bewoners hebben vanwege hun chronisch psychiatrische problematiek al een lang tot zeer lang inrichtingsverblijf achter de rug. In de loop van dit jaar verhuizen 180 van hen naar de Beschut Wonen-wijk, die 36 huizen telt In deze toekomstige situatie worden de bewoners begeleid door de huidige medewerkers, die merendeels over een sociaal- agogische opleiding beschikken. De wijk zal verder een aantal gemeenschapsvoor zieningen kennen: winkel, café, buurthuis, werkplaatsje/hobbyruimte, crèche voor kinderen van Bavo-personeel en een wijkgezondheidscentrum. In het kader van praktijk-opleiding achten wij het kontakt met het opleidingsteam waar de praktijkopleiders lid van zijn) alsmede het kontakt met de desbetreffende sektor. van groot belang. Onderdeel van het takenpakket is tevens het geven van een aantal lessen psychiatrische verpleegkunde. Vereisten: opleiding B-verpleegkunde. praktijk- of docentenopleiding (of deze binnenkort afronden) ervaring met bovengenoemde patiëntengroepen. St. Bavo kan niet in huisvesting v Salarisgrenzen: 2748,11 - 3306,32 bruto per maand. Nadere informatie bij de heer A.G.M. Reijers, koördinator opleiding, tel. 02523-4417, dagelijks tussen 8.45 - 9.00 uur. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout GEBR. ZANDBERGEN VLEES GROOTHANDEL BV Industrieweg 66, 2382 NW Zoeterwoude vraagt voor onmiddellijke indiensttreding een met commerciële feeling Vereisten voor deze functie zl|n: - zelfstandig kunnen werken hel verzorgen van de totale administratie incl. de computer - goede boekhoudkundige kennis minimaal MBA - contactuele vaardigheid - leeftijd tussen 25-40 jaar Naast een goede sslarlërlng kent de bv nog de volgende arbeidsvoorwaarden - 7%% vakantietoeslag - afhankelijk van het bedrijfsresultaat een 13e maand Gezien de aard der werkzaamheden verdient het aanbeveling in de omgeving van Leiden woonachtig te zijn. Sollicitaties schriftelijk ot ne telefonische afspreek onder nr. 071-6915»). COMMERCIEEL/ ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Wij denken hierbij aan een enthousiaste jongeman van ma ximaal 25 jaar. die zelfstandig onze activiteiten, voorname lijk administratief, doch ook in de buitendienst, zal onder steunen. Vereisten voor deze functie met uitstekende groeikansen zijn minimaal HAVO- of MEAO-niveau en ervaring in het bedrijfsleven. Schriftelijke sollicitaties te richten aan ons kantoor t.a.v. de heer M. A. J. Smitsloo. breestraal 106 2311 cw lelden telex 39302 ma|sb-nl tel.071-12 5041 voor 20 uur per week Bij het directiesecretariaat van het St. Elisabeth-zieken- huis te Leiderdorp is wegens uitbreiding van de werkzaam heden een vacature ontstaan voor een part-time assistente voor 5 ochtenden per week die bereid is zonodig een mid dag te werken in plaats van een ochtend. Zij zal o.a. worden belast met: - het voorbereiden en ver- zendklaarmaken van verga derstukken; - reproductiewerkzaamheden; - het bijhouden van het se cretariaatsarchief; - diverse type-werkzaamhe den. Gevraagd wordt: - een asisstente die vlot en Nederlandse taal goed be heerst. Geboden wordt: - een salaris, afhankelijk van leeftijd en opleiding, van max. f 1353,02 bruto per maand; - toepassing van de CAO-zie- kenhuiswezen. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te richten aan de dienst Personeelszaken onder ver accuraat kan typen en de melding van nr. 12/82. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp psychiatrisch ziekenhuis Endegeest C.A. Endegeest is het gemeentelijk psychiatrisch zie kenhuis van Leiden met ongeveer 410 bedden. Het is gelegen in de gemeente Oegstgeest. In de sector Wonen, waar bewoners verblijven voor wie een langdurige begeleiding noodzakelijk is, is per 1 mei a.s. plaats voor een voor 28 uur per week. Hij/zij zal in de sector Wonen gaan werken in 3 projecten t.w. "zwakzinnigen-". "beschut wonen-" en "verplegingsproject". Belangrijkste taken: het leveren van een bijdrage aan de begeleiding, die gericht is op het zo zelfstandig en optimaal mogelijk functioneren van de bewoners. het leggen en onderhouden van externe contac ten, o.a. ten behoeve van toekomstige uit plaatsingsmogelijkheden van bewoners. Over de taak-invulling zal overleg plaatsvinden met het beleidsorgaan van de sector en met de ge noemde projecten. Arbeidsvoorwaarden salariëring en rechtspositie vlg. regelingen van de Gemeente Leiden. ziektenkostenverzekering IZA pensioenverzekering Alg. Burg. Pensioenfonds Vereisten: HBO maatschappelijk werk of sociaal psychi atrische verpleegkunde. relevante praktijkervaring in de psychiatrie. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot; Mevr. drs. J. v.d. Plas, sectorcoördinator of mevr. R. Timmers maatschappelijk werkster, tel. 071-179911. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Ruud Lijnzaat, personeelswerker, team Personeel, Opleiding en Organisatie, Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest c.a., Endegeesterstraatweg 5, 2342 AJ Oegstgeest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* Ten behoeve van de afdeling Paulus in de sektor geriatrie vragen wij een Het gaat om een dienstverband van tijdelijke aard max. 3 maanden) met eventueel later de mogelijkheid tot een vast dienstverband. Nadere informatie bij de koördinator Walter Koreman, toestel 2060. Salarisgrenzen:*/ 2051,99 - 2503,76 bruto per maand, exkl. onregelmatigheids toeslag. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 82.35.25. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout LUX OR THEATER vraagt voor spoedige indiensttreding een leeftijd tot 20 jaar. Voor Inlichtingen telefoon: 071-121239. Onze kliënt, Lederle Nederland B.V., is gespecialiseerd in de marketing en verkoop van farmaceutische produkten. Zij maakt deel uit van een Amerikaans concern, met vestigingen over de gehele wereld. Het Benelux-hoofdkantoor is in België gevestigd. Wegens recente verhuizing van het Nederlandse bedrijf naar Zoeterwoude-Dorp en uitbreiding van de aktiviteiten, zoeken wij gegadigden voor twee vakante top-funkties. De funktie: - Sekretarieel werk voor de Direkteur, Office Manager en Sales Supervisor. - Verzorgen van de (internationale) rapportering en korrespondentie. - Kontaktpersoon tussen de medewerkers in staf- en lijnfunkties. - Zelfstandig organiseren en coördineren van bedrijfs vergaderingen en aktiviteiten op het gebied van Public Relations. Gevraagd wordt: - De juiste persoon is tussen 28 en 35 jaar oud, kan zelfstandig en diplomatiek optreden. - Beheersing van zowel de Nederlandse als de Engelse taal in woord en geschrift. - Koördinatievermogen en goede kontaktuele eigen schappen. - Minstens enige jaren ervaring in een vergelijkbare funktie. De funktie: - Kontaktpersoon tussen de Marketing Manager, Field- en Product Managers. - Uitwerken van marketing plannen, het verzorgen van de benodigde follow-up en samenstellen van rapporten. - Mede ontwikkelen van verkoopondersteunende aktiviteiten, in het kader van de verkoopplannen. - Organiseren van en deelname aan meetings. Gevraagd wordt: - De juiste persoon is tussen 28 en 35 jaar oud, heeft een kritische instelling en weet prioriteiten te stellen. - Naast belangstelling voor, minstens enige jaren ervaring op marketing-gebied. - Beheersing van zowel de Nederlandse als de Engelse taal in woord en geschrift. Geboden wordt, voor beide funkties: - Een uitdagende funktie met (internationale) karrière-mogelijkheden (Office Manager of Product Managerl. - Een zeer zelfstandige, afwisselende baan gezien de vele verantwoordelijkheden. - Kollegiale, dynamische werksfeer. - Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring lindikatie f 3.500,-p.m.). - Goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatiebrief kunt U, voor (DS) onder vermelding van ref.nr. 32.481 en voor (SMG) ref.nr. 32.482, richten aan HOLLAND B.V Hogeweg 25, 3814 CC AMERSFOORT.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 14