800 Groene vingers schreven een boek. SHOW W.J. ZIRKZEE B.V. „Met mijn tuin in de wolken" is het nieuwe Boek van de Maand. 1/m 9 mei 1982 f24,50 daarna f 15,40 duurder. 's Lands grootste kruidenier blijft op de kleintjes letten. Bezoek de Gardisette gordijnen aandelen oma en puzzles vaden familie Dagelijks over de krant opa personeels advertenties moeder film kinderen strips en toeters iedereen komt aan bod Groene vingers. Een onzichtbare band met je stukje groen. Hoe krijg je die? Het nieuwe Boek van de Maand licht een tipje van de sluier op. De samenstelster van het boek, An Rutgers van der Loeff, bezocht 80 succesvolle amateur tuiniers en deed hen het volgende voorstel: „Schrijf zelf iets over je betrokkenheid bij je tuin, pak een potlood en teken, of pak een penseel en schilder. En als je het niet kunt, laten we het door Marijke Heuff fotograferen". Het kleurrijke boek dat zo ontstond, geeft ons een levend beeld van mensen die uit niets een prachtig tuintje kunnen laten opbloeien. Vol liefde schetsen zij wel en wee met hun achterplaatsje, hof, moesgrond, scheepsdek, groene dakgoot of fleurig straattuintje, waar eerst nog tegels lagen. Wat is hun geheim? De titel: „Met mijn tuin in de wolken", zegt het al. Ze zijn zonder uitzon dering stapelverliefd op hun stukje groen. Wie het leest, wordt er door aan-,, gestoken. De aanbieding geldt t/rn 9 mei. Echter zolang de voorraad strekt. AH extra's Dames japon. 100% Katoen Wijd uit lopend model met op staand boordje en korte mouw met raglan inzet. In wit, tur quoise of rood. Maten: AQ 36t/m 44. Dames blouse. 100% Katoen. Met schulprand langs kraag en mouwen. Wit, geel, blauw of rood. Maten: 38 t/m 46. Damesrok. 100% Katoen. Ruimvallend model in rood, geel, blauw, of wit dessin. Maten: A r" 38 t/m 44. O." Regenjasje. PVC-jasje met rag-! lan mouwen et? kapuchon, druk knoopsluiting en steekzakken. In rood of marine. Maten: la Kom langs, kom kijken. Wij "showen" u die bijzondere naadloze overgordijnen en glasgordijnen van Gardisette. Op grote kamerhoge stalen, aan de hand waarvan u kunt zien hoe de gordijnen straks bij u thuis zullen hangen. U wordt vakkundig voorgelicht over de voordelen van naadloze gordijnen met loodveter. U hebt de keuze uit verschillende hoogten, zodat uw gordijnen tot op de vensterbank, de radiator of de vloer kunnen vallen. En altijd precies op de breedte die u wenst, zonder dat er banen aan elkaar gestikt hoeven te worden. U herkent de echte Gardisette gordijnen aan het merklabel onderaan. INTERIEURVERZORGING Zeemanlaan 22 Leiden tel. 071-142627. As, kunst A -O'

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 18