ALTIJD PRIJST vervolg 1 BADMODE OM HEERLIJK VRIJ TE ZIJN urarneche Drukkerij Stuurman b.v. s J9f mededelingen gemeentebestuur - w Diversen Ontwerp - bestemmingsplan Schuttersveld verkrijgbaar Aan de balies van het stadhuis en stadsbouwhuis is het ontwerp-bestemmingsplan Schuttersveld voor f 10.— verkrijgbaar. Ontwerp-bestemmingsplan Leeuwenhoek Met ingang van 8 april 1982 ligt gedurende één maand voor een ieder ter inzage in kamer 213 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72 te Leiden, het ont werp-bestemmingsplan Leeuwenhoek. Het ontwerp- bestemmingsplan heeft betrekking op het gebied, dat wordt begrensd door de Wassenaarseweg, de Rijns- burgerweg, het Stationsplein, de Plesmanlaan en rijksweg 44 Tegen het ontwerp-bestemmingsplan Leeuwenhoek kunnen gedurende bovengenoemde termijn door een ieder schriftelijk bezwaren worden ingediend bij de Gemeenteraad, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Instituut burgerraadslieden Van 5 t/m 16 april wordt geen spreekuur gehouden. Vanaf 19 april beginnen de spreekuren weer. In de week van 5 t/m 9 april houdt de sociale raads vrouw, Mej. Krijkamp wel spreekuur. In de krant van volgende week wordt meegedeeld hoe de spreekuren van Mej. Krijkamp geregeld zijn van 13 t/m 16 april. Aanmelding gegadigden voor 17 nieuw te bouwen huur woningen in de Haver- en Gortbuurt In het najaar van 1982 zal worden gestart met de bouw van 17 woningwt'twoningen op de hoek van het Levendaal/4e Binnenvestgracht en in de Pakhuis straat. Er komen 7 eengezinswoningen (5 kamers) met een tuintje en 10 3-kamerwoningen met tuin of balkon. Aan het Levendaal wordt in vier verdiepingen ge bouwd, aan de 4e Binnenvestgracht en in de Pak huisstraat in drie verdiepingen. Het schetsontwerp is inmiddels gereed, de architekt heeft de opdracht gekregen een definitief ontwerp te maken. De uiteindelijke huren zijn nog niet bekend, voorlopig is een gemiddelde aangehouden van f 460, per maand. De inspraakmogelijkheden voor toekomstige bewo ners zijn in deze fase niet heel groot meer, toch willen we een aantal kandidaten selekteren om een in- spraakgroep te vormen Wie komen voor deze woningen in aanmerking? 1. Zij, die een woning van een woningbouwver eniging achterlaten met een kale huur van maxi maal f 350,— per maand. 2. Zij, die geregistreerd staan bij Buro Huisvesting of volgens de huidige woonruimteregeling gere gistreerd kunnen worden en voldoen aan de be zettingsnormen. Bij de toewijzing zullen (ex-(bewoners van de Haver - en Gortbuurt en van de Hogewoerdbuurt voorrang krijgen, mits ze geregistreerd zijn of kunnen worden, dan wel een goedkope woning van een woningbouw vereniging achterlaten. Waar kan men zich aanmelden? Gegadigden kunnen zich tot en met 10 april a s. schriftelijk opgeven bij Buro Huisvesting, Lange gracht 74, 2312 NIH Leiden, met vermelding van bo vengenoemd komplex, huishoudensamenstelling en eventueel hun korrespondentienummer bij Buro Huisvesting. Vervolgens zal Buro Huisvesting de kandidaten selek teren en zo spoedig mogelijk bericht sturen. Aanmelding gegadigden voor nieuw te bouwen huur woningen in de Verversbuurt Aan de Ververstraat (hoek Oude Herengracht, voor malig terrein Clos b Leembruggen) en aan de Zijlstraat (terrein Fontein) zullen ongeveer 50 woning wetwoningen gebouwd worden De voorbereiding voor dit meuwbouwplan is begin 1982 gestart, de eerste schetsplannen zijn in een voorbereidingsteam besproken. Er zijn nog geen voorlopige huren bekend De gemeente wil in 1983 starten met de bouw, maar is hierbij afhankelijk van medewerking van huidige gebruikers van het terrein. Zekerheid over de aan vangsdatum kan dan ook nog niet gegeven worden. Hoe komt het plan eruit te zien? gracht/Ververstraat in dr.e en vier woonlagen Op de begane grond komen 2-kamerwoningen, op de ver diepingen 3- en 4-kamerwoningen. Aan de Verver straat en aan de Binnenvestgracht komen twee blok jes met enkele 3-kamereengezinswoningen en in drie woonlagen gestapelde 2-, 3- en 4-kamerwoningen Aan de Zijlstraat komen vier eengezinswoningen (5 kamers). Parkeren zal achter en naast de woningen mogelijk zijn. Bij een aantal woningen wordt een tuin aange legd, voor de overigen zal er ook openbaar groenge bied zijn. Wie komen voor deze woningen in aanmerking? 1. Zij, die een woning t ging achterlaten met f 350, per maand. 2. Zij, die geregistreerd staan bij Buro Huisvesting of volgens de huidige woonruimteregeling geregi streerd kunnen worden en voldoen aan de be- zettingsnormen. Bij de toewijzing zullen (ex-)bewoners van de Ver versbuurt voorrang krijgen, mits ze geregistreerd zijn of kunnen worden, dan wel een goedkope woning van een woningbouwvereniging achterlaten. Waar kan men zich aanmelden? Gegadigden kunnen zich tot en met 10 april a.s. schriftelijk opgeven bij Buro Huisvesting, Lange gracht 74, 2312 NH Leiden, met vermelding van bo vengenoemd komplex, huishoudensamenstelling en eventueel hun korrespondentienummer bij Buro Huisvesting. Vervolgens zullen Buro Huisvesting en de toekomsti ge beheerder, woningbouwvereniging Werkmanswo ningen, de kandidaten selekteren en zo spoedig mo gelijk bericht sturen. Aanmelding gegadigden voor nieuw te bouwen huur woningen op het Sjardin- komplex in Pancras Oost Binnenkort wordt begonnen met de voorbereiding van nieuwbouw van woningwetwoningen op het voormalige terrein van de fa Sjardin, tussen de Uiterste- en Middelstegracht in Pancras Oost. Begin 1983 zal hier de eerste paal geslagen worden voor ruim 30 woningen. Er zullen voornamelijk eenge zinswoningen (4 kamers) gebouwd worden. Aan de Middelstegracht komt een aantal kleinere gestapelde woningen. Om de inspraak van toekomstige bewoners voor dit projekt zoveel mogelijk tot z'n recht te laten komen, worden nu gegadigden opgeroepen. Het planvoorbe- reidingsteam wordt binnenkort samengesteld, toe komstige bewoners kunnen daarin plaatsnemen met een vertegenwoordiging. Wie komen voor deze woningen in aanmerking? 1. Stadsvernieuwingsurgenten. 2. Overige woningzoekenden, die een woning van een woningbouwvereniging achterlaten met een kale huur van maximaal f 350,— per maand. 3. Zij, die geregistreerd staan bij Buro Huisvesting of volgens de huidige woonruimteregeling gere gistreerd kunnen worden en voldoen aan de be zettingsnormen. Bij de toewijzing wordt voorrang verleend aan (ex-(bewoners van Pancras-Oost, mits ze gere gistreerd zijn of kunnen worden, dan wel een goed kope woning van een woningbouwvereniging achter laten. Waar kan men zich aanmelden? Gegadigden kunnen zich tot en met 10 april a.s. schriftelijk opgeven bij Buro Huisvesting, Lange gracht 74, 2312 NH Leiden, met vermelding van bo vengenoemd komplex, huishoudensamenstelling en eventueel hun korrespondentienummer bij Buro Huisvesting. Na de selektie door Buro Huisvesting wordt zo spoe dig mogelijk een inspraakgroep van toekomstige be woners gevormd. De grote landelijke glas- bakkenactie is gestart! Als we ons glas in de we grondstoffen, het milieu en strómen energie. Op 31 maart gingen de landelijke glasbak kenactie van overheid én bedrijfsleven van start. Om u daar nog eens aan te herinne- De advertenties hier- 1 naast zult u dus nog 1 vaak tegenkomen 1 hopen we) Grofvuilop- haaldienst Volgende week zijn aan de beurt: Wijk 9 en 11 maandag 5 april Wijk 14 en 16 dinsdag 6 april Wijk 10 en 12 woensdag 7 april Wijk 13 en 15 donderdag 8 april Evenals voorgaande jaren wordt er geen grofvuil en huisvuil opgehaald op de feestdagen Goede Vrijdag 9 april a s. en (2e) Paasdag. Badpak in C en D cup 169,— Bikini in C en D cup 129,— Rok/jurlg'e 149,— BREESTRAAT126 LEIDEN De woon-trend is mooi massief vuren Dit degelijke ledikant met een matrasmaat van 90 x 200 cm is daar een goed voorbeeld van Voorzien van een rollatten- bodem voor een goede nachtrust En wel zo praktisch met een tweetal laden incl zwenkwielen Ruimtewinners die u in no-time in elkaar zet Mooi functioneel Voor één prijs En die is verrassend laag UW ADVISEUR Haarlemmerstraat 172-174, Leiden. Zeemansstraat 24,1506 CV Zaandam telefoon en telecopieër: 075 -17 25 53 iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 21