onroerendgoea FIDES FIDES (Dnnoeeiot goed Michel verhei! b.v. onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed PROPER menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv Huizen OP<Aei<>ÏTÊ,T COLLECTIEF ONROERENDGOED onroërëndgöëa a onroerendgoed TE KOOP OEGSTGEEST, REMBRANDT VAN RIJNLAAN 4 Ruime middenwoning met voor- en achtetuin op het Z., zeer beschut met vijvertje en schuur, achteruitgang, gro te garage. Het pand verkeert in prima staat van onder houd, is voorzien van c.v.-gas met warmwatervoorzie ning en grotendeels geïsoleerd. Rustige ligging in pretti ge woonbuurt, nabij parken, winkels en scholen, zwem bad, sportvelden, snelwegen, bushalte. Indeling: gang met garderobe, woonkamer met open haard, keuken, toilet, in gang en keuken betegelde vloer, schoonmetselwerk in trappenhuis. 1e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad, apart toilet, 2 balkons, overloop, veel kastruimte. 2e etage: 2 kamers, hobbyruimte, c.v.- ruimte, zolderberging, overloop. 3e etage: vliering. Aan vaarding in overleg. 245.000,- k.k. makelaardij o.g. OEGSTGEEST. PASSAGE 12 TEL. 071-170741' 420 m2 MODERNE KANTOORRUIMTE LEIDEN, ZOETERWOUDSEWEG 5-7 M.b.t. deze op de eerste verdieping van dit bedrijfsgebouw, waarin ook Michelin en 3 M zijn gevestigd, gelegen nieuwe kantoorruimte is sprake van een "TURN KEY" project, aange zien de scheidingswanden naar wens door verhuurder ge plaatst worden en het geheel gestoffeerd en voorzien van verlichting is. Tevens lift, pantry en 2 toiletgroepen. Eventueel In 2 gedeeltes te huur. Huurprijs per jaar 42 000,- excl. BTW breestraat 106 2311 cw leiden telei 39302 majsb-nl tel.071-125041 '|W|N/|V'|< TE KOOP LEIDEN Mortweg 280 Gesplitste benedenwoning met diepe tuin op Z.O. Ind.: gang, toilet, kamer en suite met serre, keuken. Vraagprijs f 68.000,- Haagpleln 47 Goed onderhouden 2-kamerflat. Ind.: hal, woonkamer, open keuken, toilet, badkamer met ligbad, slaapkamer, balkon Vraagprijs f82.000,- Aloêlaan 38 Zeer mooi verbouwde en goed onder houden woonhuis met c.v.-gas. Ind.: hal, grote woonkamer met plavuizen en balkenplafond, schoonmetsel- werkwand, moderne keuken, nieuwe douche en toilet, 1e et.: 3 slaapka mers met o.a. dakkapel, 2e et.: vlie ring op stahoogte. Nieuw gas, licht en water Vraagprijs f89.000,- Hansenstraat 33 Leuk huis met tuin. Ind.: gang met toi let. woonkamer met opensl. deuren naar tuin, keuken. 1e etage: 2 ruime slaapkamers, douche, balkon Vraagprijs f89.000,- Poelgeeststraat 11 Leuk woonhuis in rustige straat. Ind.: gang, grote woonkamer, keuken, douche, toilet, gezellige binnenplaats, 1e et.: zeer grote slaapkamer met studeerruimte. 2e et.: zolder. Het pand is goed onderhouden. Vraagprijs f 95.000,- k.k. Pioenstraat 12 Leuk verbouwd woonhuis bestaande uit woonkamer, keuken, toilet, dou che, spiltrap naar verdieping waarop 2 slaapkamers, vliering, kozijnen van hardhout. Ruim plat en enorme ach tertuin. Vraagprijs f 98.000,- k.k. Overrljn 12 Zeer mooie met vrij uitzicht op Haven gelegen 2-kamerflat. Ind.: gang, toi let, woonkamer met open keuken, slaapkamer, mooie badkamer met douche. Eigen c.v.-inst., dubbel glas. Incl. mooie stoffering Vraagprijs f 109.000,- k.k. Sleboldstraat 17 Zeer goed onderh. woonhuis met mooie trapgevel. Ind.: gang, ruime woonkamer 8.50 mtr., moderne keu ken, douche en toilet, 1e et.: overloop Verkopers Fides Collectief timmert hard aan de weg met uw huis. Onze fotoshowroom ligt op een druk punt in de stad. En dankzij het MCC-systeem komt uw huis ook bij andere makelaars in de omgeving te hangen. Stap eens binnen of bel ons op. Wij stellen koste loos en vrijblijvend een reële vraagprijs voor uw huis vast. Ook als u wilt verhuren is Fides een vertrouwde makelaar. met wastafel en 3 slaapkamers, 2e et.: ruime vliering. Vraagprijs f 109.000,- k.k. Wasstraat 2d Zeer mooi benedenhuis met tuin en achterom. Ind.: grote woonkamer met open haard en plavuizen 9.5x4 m, rui me keuken, 1 slaapkamer met mooie kastenwand, badkamer met ligbad, 1 slaapkamer op 1 e verdieping Vraagprijs f 123.000,- Trompatraat 60 Goed verbouwde woning. Ind.: grote woonkamer met open haard, open trap. plavuizen en openslaande deu ren naar tuin. Uitgebouwde keuken met rvs aanrecht, 1e etage: 2 royale slaapkamers (mog. voor 3), ruime badkamer met douche en wastafel, groot balkon, 2e etage: ruime zolder met mogelijkheid van kamer vr.pr. f 124.000,- Oranjestraat 1c Schitterend verbouwde woning met grote tuin (18 m), grote woonkamer met plavuizen, open haard, vloerver warming en openslaande deuren. Open uitgebouwde moderne keuken met veel inbouwapp., toilet, 1e etage: 3 royale slaapkamers met veel kast ruimte en wastafel. Nieuwe mooie douche. Het pand is voorzien van c.v.-gas, hardhouten ramen en ver keert in prima staat. Vraagprijs f 128.000,- Johan Wagenaarlaan 4 Zeer mooi gelegen eengezinswoning met voor- en besloten achtertuin. Ind.: hal met parket, hardhouten trap, woonkamer met open haard, granol- wanden en parket, ruime witte keu ken, 1e et.: 3 slaapkamers en dou che, wastafel, 2e et.: zolderkmr. Dit pand is in perfekte staat van onder houd, heeft blijvend vrij uitzicht en c.v.-gas. Vraagprijs f 148.000, KapteIJnstraat 29 Zeer goed onderhouden woonhuis met achtertuin op Z. met achterom. Het huis is van binnen gemoderni seerd en toch is de oude stijl behou den gebleven. Ind.: gang, toilet, grote woonkamer met uitgebouwde keu ken, plavuizen, 1e et.: 3 slaapkamers, nieuwe douche met aansl. W.A., bal kon, 2e et.: grote zolderkamer met dakkapel, berging. Goed geïsoleerd, nieuwe bedrading, c.v.-gas. Vraagprijs f 149.000,- Mlddetweg 11 Karakteristiek pand met bedrijfsruim te ca. 100 m2 in de binnenstad. Ind.: 1e et.: grote woonkamer met balken plafond, opensl. deuren naar zeer groot dakterras ca. 40 m2 met schuurberging, keuken en toilet, 2e et.: 3 slaapkamers en badkamer met ligbad. Goed en smaakvol verbouwd en verkeert in perfekte staat van on derhoud, c.v.-gas. Vraagprijs f 158.000,- k.k. Thorbeckestraat 7 Groot herenhuis met achtertuin. Ind.: gang, kamer en suite (10.5x4), keu ken, 1e et.: voor- en achterkamer en badkamer met ligbad, 2e et.: grote zolder met 2 kmrs. met dakkapellen. Vraagprijs f 190.000,- k.k. Rijn- en Schlekade 116 Zeer mooi gelegen groot herenhuis met voor- en diepe achtertuin circa 22 m lang, vrij uitzicht op toekomstig wa ter. Ind.: hal, gang, toilet en kelder kast, grote woonkamer met erker en granolwand. Moderne semi open keuken, 1e et: 2 royale en 1 kleinere slaapkamer, 2e toilet, luxe badkamer met ligbad, wastafel, aansl. WA, 2e et.: grote zolder met 2 ruime slaapka mers. Div. slaapkamers zijn voorzien van warm en koud stromend water. Het pand is voorzien van c.v., gedeel telijk thermopane en hardhouten ko zijnen. Verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Vraagprijs f 198.000,- k.k. het kopen of verkopen van uw woning huur en verhuur van woonruimte alle verzekeringen financieringen (speciale mogelijkheden voor academici!) hypotheken en taxaties. f\Ofcs LÊt LEIDERDORP Statendaalder 35 Bijna nieuwe 3-kamerflat in 2 woonla gen, c.v.-gas. Ind.: hal, toilet, ruime woonkamer met balkon, open trap, grote eetkeuken, 2e et.: 2 slaapka mers, loggia, badkamer met ligbad, berging Vraagprijs f 139.000,- HAZERSWOUDE-R. Genestetstraat 8 Leuke eengezinswoning met voor- en achtertuin met stenen schuur en achterom. Hal/gang met toilet en kel derkast, woonkamer en nieuwe keu ken, 1e etage: 3 slaapkamers, dou che. 2e etage: zolderberging. Vraagprijs f 129.000,- KOUDEKERK A.D. RIJN Van Poelgee&tlaan 58 Ca. 10 min. van Leiden in gezellig dorp met veel voorz., zoals bv. zwem bad en tennisbaan, mooi gelegen eengezinswoning met voor- en ach tertuin op het westen. Ind.: royale woonkamer 8.30x3.75 met voorzet open haard, ged. thermopane, luxe Bruynzeel keuken, 1e et.: 3 slaapka mers, ruime douchekamer (mogelijk heid voor ligbad), 2e et.: grote zolder kamer met zeer veel berging, c.v.- gas. Zeer goed onderhouden. Dit pand is eventueel ook te huur. Vraagprijs f 155.000,- Vrije vestiging. De moeite van het bezichtigen waard. FIDES HUURSERVICE Leiden Hermelijnvlinder, splitte- velwoning, 5 kamers, i badkamers, garage, c.v. f 1.850,- p.m Koudekerk a/d Rijn Hoekhuis m. garage, 5 ka mers, open haard. f 900,- p.m Koudekerk a/d Rijn Poelgeestlaan, 5 kamers c.v., badkamer f 1.000,- p.m Leimuiden Geerweg 5,4 kamers, c.v. vrije ligging f 900,- p.m Tevens te huur gevraagd flats en woning tot f 1750,- MAKELAAR ASSURANTIE OUDE VEST 55 LL1UW TEL. 071-140745 DAMLOPERWERF 16 Tussenwoning in een jonge rustige wijk. met carport, ach tertuin en stenen schuur Inde ling entree, hal. toilet, woonka mer met plavuizen vloer en half open keuken (35 m2), 1e eta ge 3 slaapkamers en een bad kamer met ligbad en vaste wastalol. tweede toilet en aan sluiting wasmachine Slaapka mers hebben kasten 2e Etage: grote zolderkamer met vaste wastafel en veel berging. Op deze etage is ook de c v en warmwaterruimte Oplevering in overleg Het gehele huis is voorzien van dubbele begla zing en c.v.-gas. en is keurig Vraagprijs: 1169.000.- k.k. NIEUWSTEEO 39 Uitstekend onderhouden wo ning met dakterras gelegen in de Pieterswqk Indeling t i vaste wastafel, toilet. Grote voorkamer en veel ber ging. Hierboven twee fijne slaapkamers en een hobby ruimte Vanuit de slaapkamer een trap naar het dak Bedra ding. riolenng. dak, zqn recent vernieuwd. De woning is voor zien van centrale verwarming. Vraagprijs: 159.000.- k.k. PARAMARIBOSTRAAT 67 Uitstekend onderhouden 4-ka- mer appartement op de tweede etage, voorzien van c v -gas en 2 balkons Indeling entree, hal. keuken, badkamer met vaste wastafel en douche, aansl wasmachine. 3 fijne slaapka mers met veel kast- en berg ruimte. Woonkamer met vnj uit zicht over de Zijl en balkon. Berging op de begane grond. Eigen c v -ketel en wanvwater- voorziening Servicekosten: 160,-per maand ind. verzeke ring Oplevering in overleg Vraagprijs: f 115.000,- k.k. honderd meter v Universiteit en hartje centmm. Het gehele pand is gereno veerd. Indeling: entree, hal. grote met daarachter een bad kamermet ligbad, vaste wasta fel. toilet. Daarachter een natte ruimte voor diepvriezer en was machine. Ie etage: woonka mer met keuken aan de voor kant schuiframen en achter kant 2 ramen. 2e etage: zolder verdieping van 25 m2 welke op dit moment in gebruik is als hobby- en studeerruimte (2.60 m hoog) Algemeen: elektra, riool. gas. atvoerieidingen en dak zijn vernieuwd Originele balkenplafonds en vernieuwde vloeren. Alles gedeeltelijk geï soleerd Vraagprijs: f 114.000,- VROUWENSTEEQ 5 Groot verbouwd winkelpand in goede staat van onderhoud en uitstekend geschikt als restau rant of eethuis Totaal vloerop pervlak: 120 m2. Toiletten aan wezig. Bovenwoning is voor zien van 4 kamers, keuken, toi let en douche Centrale verwar ming aanwezig. Electra - gas - riool vernieuwd. Direkt te aanvaarden. ZOETERWOUDSEWEG 154 Leuke tussenwoning aan de rand van de stad met een ach tertuin van 23 mter Indeling: entree, hal. woonkamer, gang, toilet en kelderruimte Keuken met een aangebouwde serre over de gehele breedte Grote lange achtertuin met stenen schuur en achterom. 1e Etage: 3 ruime slaapkamers ieder met een vaste wastafel, een bad- ruimte met zitbad, 2e etage grote zolderkamer met dakka pel aan de achterkant en veel LELIESTRAAT 68 topapp gelegen op de achtste etage van de Churchillflat, met balkon op het zuiden, cv. boi ler en vrij uitzicht. Indeling: en tree. hal. moderne keuken, bal kon, grote L-vormige woonka- n derde slaapkamer. 2 grote slaapkamers met balkon, bad kamer met ligbad en vaste wastafel en veel bergmimte Toilet in de hal. Oplevering in overleg Vraagprijs: 1179.000.- k.k. HAAGWEG 198 hal. bergkast. toilet, woonka mer met bijzondere open haard, parketvloer, luxe open keuken, schuifpui naar de tuin en gedeeltelijk dubbele begla zing. ie etage: overloop. 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, wastafel en toilet. Bal kon aan de achterzijde. 2e eta ge: grote mime zolder mei bergmimte. aansluiting was machine. en twee kamers aan de voorzijde. Oplevering in overleg. Vrije vestiging Vraagprijs: 1249.000,- k.k. LANGE VOORT 7 Goed o legen aan de rand van het cen- tmm voorzien van een knal van een tuin (28 m) achterom en schuur. Indeling: hal. woonka mer met bergmimte. mogelijk heid voor een open haard, luxe grote keuken met diverse app. Badkamer met vaste wastafel en douche ie etage mime overloop met dubbele kast. twee grote slaapkamers en hierboven vliering. Algemeen: alle kozijnen hardhout. Verwar ming d.m.v. gevelkachels. Op levering direct. Koopsom: 115.000,- k.k. achterkamer met openslaande deuren, keuken, schuur In de gang zit het toilet. Ie etage grote voorkamer, overloop, badkamer, toilet, douche en vaste wastafel, grote achterka mer Op de overloop bevindt zich een grote bergmimte. Snelle oplevering mogelijk. Vraagprijs: 110.000,- lek. JACOB VAN CAMPENLAAN 160 Goed onderhouden vietkamer Leuke vooroorlogse hoekwo ning, voorzien van C. V. -gas, en een grote achtemin. (8x20 m). Indeling: entree, hal. toilet, kei- mer met douche en vaste was tafel Groot balkon aan de ach terkant. Veel mogelijkheden voor een moestuin Vraagprijs: 149.000,- fc.fc. OEGSTGEEST DORPSSTRAAT 12 Goed onderhouden vooroor logse woning voorzien van een n leuke tuin. Indeling entree, hal. toilet, bergkast, luxe keuken, lekkere tuin. Woonkamer met open haard en vrij uitzicht. 1e etage: 3 slaapkamers waarvan 1 met een balkonnetje, badkamer met diversen en veel kasten, 2e etage: grote zolderkamer met dakkapel, berging en c.v- mimte. Algemeen: ligging in nabijheid van winkelcentmm en gunstig t.o.v. scholen, snel wegen, recreatie Vraagprijs: f 189.000,- k.k. Kantoor Leiderdorp gen moderne woning (bj. 1977) met voor- en zonnige achter tuin. aangebouwde berging en parkeerplaats. Indeling: entree, hal met toilet en trapopgang. gezellige tuinkamer met open, moderne keuken. 1e verd 3 slaapkamers, badkamer met douche. 2e toilet en vaste was tafel. 2e verd. overloop met c. v. -ketel en gasboiler, grote 4e slaapkamer met kantelraam. De woning is goed onderhou den en is gelegen in een leuke, jonge wijk nabij scholen, sport- recreatie en groot modem win- Oplevering: begin KAROLUSGULDEN 21 Nieuw ruim herenhuis voorzien van c vdubbel glas en tuin op het zuid-westen. Indeling: en tree, hal. toilet, woonkamer met open haard, luxe grote keuken, aluminium schuifpui, parket vloer. Carport naast de voor deur, 1e etage: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met diverse luxe, en bergruimte, 2e etage: grote slaapkamer met terras, aparte douchekamer, aparte wasmachine ruimte en berging. Oplevering in overleg. Vraagprijs: f265.000,- ge woonkamer met open haard, open keuken met eet bar. Ie verd: hal. 3 ruime slaapkamers waarvan 1 met groot balkon en vaste wastafel, badkamer met ligbad. 2e toilet en vastewastafel. 2e verd.: overloop. 1 kleinere kamer en 1 zeer grote kamer met keuken en douche-gelegenheid, grote, ruime berging met c. v. -ketel en boiler Daarboven is de moge lijkheid om een etage erbij te maken met een vaste trap Vraagprijs: f 298.000,- fc.fc. HOOFDSTRAAT 192 Nabij de Doesbrug gelegen winkel/woonhuis met plaatsje en berging. Indeling: winkel ruimte 25 m2. achterliggen de opslagmimte met schuurtje. Via de winkel is te bereiken het woonhuis met woonkamer met gaskachel, moderne keuken, toilet, Ie verd. royale overloop, 2/3 slaapkamers, doucheruim te. berging. Oplevering in over- leg. Vraagprijs: 1145.000,- k.k. KLIMOPZOOM 67 LENNEPDREEF 7 eengezinswoning Groot herenhuis met voor- en achtertuin aan een watertje, garage Indeling: entree, hal met toilet en bergkasten. toe gang tot garage, grote Z-vormi- Modeme achtertuin i berging. Indelingentree, hal met toilet, trapopgang, gezelli ge Z-vormige woonkamer met aansluiting, 2e verd.: overloop met zolderberging, c.v.-ketel en gasboiler, ruime 4e slaapka mer met dakkapel. De woning is rustig aan een plantsoen ge-' legen goed geïsoleerd, thermo pane beglaasd en goed onder houden. Oplevering: in overleg. Vraagprijs: f 189.000,- fc-fc. met v tuin met berging. Indeling: en tree. hal met toilet, woonkamer met open haard, luxe open keuken met eetbar, 1e verd.: overloop, 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, royale douche ruimte met douche, vaste was tafel en wasmachine-aanslui ting. 2e verd.zolderruimte met c.v.-ketel. De woning Is goed onderhouden, v.v c.v.-gas, gasgeiser, achterom. Opleve ring: in overleg. Vraagprijs: f 132.500,- k.k. DOTTERBLOEMKREEK 46 In de wijk "Voorhof" gelegen hoekwoning met carport en zonnige achtertuin. Indeling: entree, hal met toilet en trapop gang, gezellige tuinkamer met plavuizen vloer, open keuken. Ie verd.: overloop, 3 slaapka mers. badkamer met douche, toilet en wastafel, 2e verd.gro te zolderruimte met c.v.-ketel en milieuvriendelijke geiser. Mogelijkheid om een slaapka mer te maken. De woning is goed onderhouden, heeft een rustige ligging nabij scholen en groot winkelcentrum "Winket- hof". Vraagpri/s: f 179.000,- fc.lt. v.d. VALK BOUMANWEQ 33 Doezastraat 15. Leiden. Tel. 071 -133222* Loevestein 11Leiderdorp. Tel. 071 -413008 TE KOOP of TE HUUR Royale tussenwoning met voor- en achtertuin op het zuid westen met berging Indeling: entree, hal met toilet, verbouw de, mime woonkamer met open haard en plavuizen vloer, luxe. halfopen keuken met ap paratuur. 1e verd 3 slaapka mers. badkamer met ligbad en vaste wastafel, apart toilet. 2e Verd.: overloop, c.v-ketel. 1 klein slaapkamertje en 1 grote onderhouden en wordt gestof feerd opgeleverd Vraagprijs: 1240.000,- fc.fr.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 32