IOKIoii NA LTS OF MAVO VAKMAN WORDEN IN DE VLIEGTUIGBOUW. JO PER pensi CITROEN^ soneel Wegenbouwkundig engineer Tekenaar-konsirukteui Staalbouw lekenaar-konstiuktenr Machinebouw REPG0 tod DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: DOCENT(E) AUTOVERKOPER t ervaren ziekenverzorgende als praktijkbegeleid(st)er boerhaave haarlem y JONGEN Of MEISJE Fa.H.uan der en zonen M nannn—Inmrri rn PerswwlPER90hEEL peroneal De Volksuniversiteit K 0 te Katwijk ZH roept sollicitanten op voor de funktie van DOCENT BASISGROEP OPEN SCHOOL Taakomftchrljvlng: het begeleiden van een basisgroep van max. 15 cur sisten persoonlijk begeleiden van die cursisten teamoverleg Funktle-elaen: minimaal m.b.o.-opleiding op sociaal-cultureel of on- derwijs-terrein ervanng in het werken met groepen volwassenen bereidheid om in teamverband te werken bekendheid met de doelstellingen van de Open School Verdienste per les-eenheid van 1 1/4 klokuur: f 40.00 Sollicitaties te richten aan: Volksuniversiteit K O Postbus 234 2220 AE Katwijk ZH Tel. Inlichtingen binnen kantooruren bij Ida Slers, tel. 01718-22250. polec project engineering bv Polec Project Engineering b.v. Opleiding H T S w w of TH civiele technieken. Ca 6 jaar ervaring op w w gebied, w.o. grondme chanica. Betreft het maken en uitwerken van plannen voor het bouwrijp maken van gronden voor stadsuit breiding. Lokatie nabij Haarlem. Opleiding: H.T.S. w.t.b. en ca. 3 jaar ervaring in het detailleren van staalkonstrukties. Lokatie nabij Lei den. Opleiding: H.T.S. w.t.b. en enige jaren ervaring in de machine- en apparatenbouw. Lokatie: omgeving Haarlem. Polec Project Engineenng b.v. voert opdrachten uit van ontwerp- en tekenwerkzaamheden op alle tech nische vakgebieden. Heeft u belangstelling? Zendt dan uw sollicitatie naar: Polec Project Engineering b.v., Zandvoorterpad 10. 2051 BC Overveen, of bel voor een afspraak 023-322841, de heer M. G. Sies. Bij het Instituut voor Experimentele Gerontologie TNO te Rijswijk wordt gevraagd een Biochemisch HBO-B analist (m/v) die deel zal uitmaken van een team dat zich bezighoudt met de bestudering van medisch-biologische aspecten van de veroudering van de lever. De taak zal mede omvatten: - het isoleren, scheiden en kweken van verschillende cel soorten uit de lever alsmede het bepalen van een aantal functies van deze cellen. "DNA-repair" in Nadere inlichtingen over het onderzoek worden verstrekt door Dhr. D. L. Knook (tel. 015-140930 tst. 355) Schriftelijke sollicitaties dienen gericht te worden aan de afdeling Personeelszaken REPGO TNO. Lange Kleiweg 151, 2280 GJ Rijswijk, met vermelding van het kernmerk AB/vO/3 op brief en enveloppe. Afdeling Anaesthesiologie van hi Ziekenhuis secretaresse van de Hoogleraar (m/v) vacaturenummer 2-015/1158 itorisch en administratief ter zijde Voor deze funktie zijn vereist Middelbare schoolopleiding. Goede typevaardigheid Goede kennis van de medische terminologie. Goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift en jn mindere mate van het Duits en Frans. Voor een goede vervulling van deze funktie zijn verantwoordelijkheidsgevoel, organisatievermogen, accuratesse en het vermogen om tactvol op te treden onontbeerlijk. Leeftijd ca 25 iaar. Salaris, maximaal 3022 - bruto per maand. Inlichtingen worden verstrekt door Mw H A L Hubert-Fabery de Jonge, 071 -148333, tst 6831/2368 De Leidse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen in hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. CHRISTELIJKE PEDAGOGISCHE ACADEMIE, Hazenboslaan 101, 2343 SZ Oegstgeest (met Havo-afdeling). Telefoon 071-171321 GEVRAAGD met ingang van 19 april 1982 een 1e graads voor 8 uur ENGELS (klas 4 Havo) 4 uur ENGELS (aan avondopleldlng voor akte lo-Engels) Van sollicitanten verwachten wij dat zij een positieve bij drage willen leveren aan het Christelijk karakter van de school. Ten behoeve van het centraal secretariaat voor verschillende diensten van ons ziekenhuis, zoeken wij een secretaresse m/v De werkzaamheden zullen worden verricht voor verschillende diensten en bijkomende activiteiten, welke nog nader zullen worden vastgesteld. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van een middelbare schoolopleiding en een secretaresse-opleiding. Wij verwachten dat zij zowel zelfstandig als in teamverband zal kunnen werken. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, onder vermelding van vacaturenummer 31-3, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. DIACONESSENHUIS LEIDEN BAKKER S AUTOMOBIELBEDRIJF BV Zijlsingel 36, 2315 KD Lelden vraagt voor haar bedrijf in Leiden een ervaren die in staat is geheel zelfstandig onze afdeling nieuwe en gebruikte auto's te runnen. Gelieve uw schriftelijke sollicitatie te richten aan de dlrektle. Society for Worldwide Interbank financial Te/ec SWIFT is een internationale organisatie, opgezet door belangrijke banken verspreid over de gehele wereld SWIFT is opgericht met het doel een computergestuurd netwerk te ontwikkelen en te beheren voor financiële transakties tussen de aangesloten banken Het hoofdkantoor is gevestigd te Brussel, daarnaast beschikken wij over drie "real-time" computercentra één in Brussel, één in Zoeterwoude (nabij Leiden) en één in de Verenigde Staten Voor ons computercentrum te Zoeterwoude hebben wij een vakature voor één Ervaren Secretaresse voornamelijk in de Engelse taal 3 computergerichte omgeving Deze zelfstandige functie omvat o m Typen en telexen van rapporten en bri Het bijhouden van een filmgsysteem Post en telefoonbehandeling Beheer van kantoorbenodigdheden Het ontvangen van bezoekers Voor deze functie vragen wij Enkele jaren kantoorervaring, bij voorkeur i - Een goede kennis van de Engelse taal De souplesse om. zonodig, onder hoogspanning te kunnen werken SWIFT biedt Een aantrekkelijk salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Een prettig en dynamisch werkklimaat Mocht U in deze functie geïnteresseerd zi|n. dan verzoeken wij U Uw sollicitatiebrief met volledig C V en pasfoto te zenden aan SWIFT Operating Centre Manager Postbus 753 2300 AT Leiden Ons verpleeghuis biedt plaats aan 300 bewoners verdeeld over 10 afdelingen. De opleiding telt ca. 100 leerling ziekenverzorgenden. De begeleiding vindt o.a. plaats door 5 praktijk-begeleid(st)ers In dit team met geregelde diensten is een vacature ontstaan. Wij vragen hiervoor een die in het bezit is van het diploma Ziekenverzorgende, alsmede het diploma Voortgezette Opleiding en/of cursus Praktijk begeleiding. Kandidaten dienen te beschikken over goede contactuele eigenschappen, alsmede leidinggevende capaciteiten. Het maximum te bereiken salaris bedraagt f 2.988,12 bruto per maand. De theoretische opleiding van de leerling-ziekenverzorgenden wordt samen met de andere verpleeghuizen in de regio gegeven bij de Stichting Haarlemse Opleiding tot Ziekenverzorgenden "Buitenrustschool" te Haarlem. Nadere informatie over deze funktie wordt gaarne verstrekt door het Hoofd Opleiding, mevrouw C.H. Kruimer-Koolhaas, tel. 023 33 91 55. tst. 256 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Dienst Personeelszaken. Louis Pasteurstraat 9, 2035 RJ Haarlem. VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM nederlands instituut voor praeventieve gezondheidszorg ox>— Het Nederlands Instituut voor Praeventieve Gezondheids zorg TNO. Wassenaarseweg 56 te Leiden, heeft in zijn on derzoekprogramma een aantal onderzoeken opgenomen naar de leefsituatie van adolescenten. In het kader hiervan wordt gevraagd een HBO-er (m/v) Paedagogie/Soc. Academie Taak: - het onderhouden van contacten met het onderzoekveld - het verrichten van literatuurstudie - het verlenen van assistentie bij dataverzameling, data verwerking en rapportering. Voor deze functie wordt gedacht aan een medewerk(st)er met ervaring in het onderwijs en/of andere leefsituaties van adolescenten, en met gebleken belangstelling voor onder zoekwerk. Vereist: Voltooide opleiding op HBO-niveau in de paedagogisch- agogische of sociaal-culturele sfeer, eventueel gevolgd door een opleiding MO-A of -B in deze richting. Wij zoeken voor onze afdeling boekhouding een van ongeveer 18 jaar als opleidingsniveau denken wij aan Mavo en type-diplo ma terwijl een praktijkdiploma boekhouden een welkome aanvulling zou zijn. Wij dun/en gerust te zeggen dat het bij ons goed werken is, een modern kantoor, een goede sfeer en prima ar beidsvoorwaarden bewijzen dat. De heer P. Sassen, chef boekhouding, kan hierover na dere inlichtingen verstrekken Heb je belangstelling? Bel of schrijf dan even naar makelaars in assurantiën Binnenkort starten de opleidingen. Fokker Ypenburg is een onderdeel van het Fokker-concern. Er worden vliegtuigen gerepareerd, gereviseerd en omgebouwd. Ook worden er kunststofdelen voor de vliegtuigindustrie vervaardigd in de eigen bedrijfsschool starten eind augustus de opleidingen voor drie beroepen. Namelijk vliegtuigbouwer kunststoffen, vlieg tuigbouwer metaal en industrieschilder lucht vaart, resp. via de leerlingstelsels "Bemetel" en "S.V.S.". De opleidingen duren ongeveer 2 jaar en leiden op voor een landelijk erkend diploma. Afhankelijk van de partiële leerplicht worden 3 of 4 dagen per week aan de praktijk besteed. De overige dagen aan theorie op een streekschool. Twee keer per jaar wordt een rapport verstrekt. Voor deze opleidingen komen in aan merking jonge mensen die een serieuze belangstelling voor een karrière in de vliegtuigbouw hebben en straks hun LTS- of Mavo-diploma bezitten Tijdens de opleiding ontvang je het in de CAO voor de metaal industrie voor jouw leeftijd vastgestelde salaris Per halfjaar wordt dat herzien. leder personeelslid krijgt een tegemoet koming in de reiskosten Bovendien is ons bedrijf vanuit Rotterdam bereikbaar met personeelsbussen en vanuit Den Haag met buslijn 21. Heb je interesse, bel dan op voor meer informatie, een sollicitatie-formulier en een rondleiding in ons bedrijf. Vraag naar Dhr. R Paap of Dhr. P. Huiskens. Personeelszaken Fokker Ypenburg, Antwoordnummer 795, 2280 VB Rijswijk, tel. 070-906640, tst. 342 Vliegtuigbouwer kunststoffen. Na je basisopleiding in de bedrijfsschool ga je om de 7 weken rouleren in de werk plaats en krijg je te maken met kunststoffen, die zowel in het interieur als het exterieur van een vliegtuig worden toegepast. Hierbij leer je dan de verschillende facetten van het kunststoffenbedrijf kennen. Vliegtuigbouwer metaal. Je maakt uit lichtmetaal vliegtuig onderdelen. Ook tijdens de opleiding is het werk zeer afwisselend. Het duurt niet lang of aftekenen, richten, vlakken, rekken, krimpen, persen en kanten zijn vertrouwde begrippen voor je. industrieschilder luchtvaart. Als schilder/spuiter ga je na je basis opleiding de werkplaats in Hier krijg je dan te maken met zoveel mogelijk facetten van het vak, zoals: het voorbewerken, plamuren, schuren, spuiten en schilderen van onderdelen en komplete vliegtuigen

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 22