NIEUWE RENTETARIEVEN PER 12 MAART 1982 Een jaar no-risk garantie bij Kamsteeg... Trossen los en varen maar. De Nautic Look bij P&C. :a2ir;15jaar) 9%%* C 5 DEDICHTBIJ HUISBANK. LEI DSE SPAARBANK 5 dan ga je toch niet meer naar'n ander? BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Katwijk maken bekend dat zij voornemens zijn krachtens artikel 19 van de Wet op Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de "Regeling Bebouwde Kom 1946"; en in samenhang met artikel 50, lid 8 van de Woningwet vergunning te verlenen voor: 1dc bouw van een tweetal bergingen en een scheidingsmuur op het perceel Vlierstraat 14; en 2. de bouw van een school aan de Meerburgkade. De tekeningen behorende bij de bouwplannen liggen met ingang van maandag 15 maart 1982 op de gemeentesecretarie (kamer 20) gedurende veertien dagen ter inzage. Gedurende deze termijn wordt een ieder in de gelegenheid gesteld eventuele bezwaren tegen het verlenen van de gevraagde vrijstellingen schriftelijk bij hun college in te dienen, adres: Postbus 589. 2220 AN Katwijk 2H. Tja, 3 maanden Bovag garantie op arbeidsloon en onderdelen krijg je bij alle merkgarages die zichzelf respecteren. Bij uw VAG-dealer dus ook. Alleen doen wij daar nog een schepje bovenop: tegen een zeer bescheiden vergoeding verlengen wij die Bovaggarantie tot een vol jaar No Risk garantie! 12 Maanden oftewel 30.000 km. lang dezelfde grondige VAGgarantie op arbeidsloon én onderdelen. Zóuden we vertrouwen hebben in onze occasions, denkt u? Bovendien hebt u het recht om binnen 15 dagen (of 1500 km.) uw gekochte occasion om te ruilen voor een andere, mocht hij niet voor 100% bevallen. Geen enkele andere garage biedt u meer zekerheid... waarom zou u dan nog r ander gaan? Kom een kijkje nemen in onze showroom. Er staan ruim 75 door en door geteste occasions op uw goedkeurende blikken te wachten. Op koopavond geopend tot 21.00 uur. Kamsteeg occasions-Dan weet je wat je hebt. 9%% 9%% 10%% 10%% 10%% 10%% 10%% 10%% groeispaarbewijzen aan toonder in coupures van f 500,-, f 1.000,- en f 5.000,- vaste looptijd: na 2 jaar 9%/0* na S jaar 10%%* variabele looptijd: (minimaal 2 jaar, 10 10%%* „aSjaar 10%%* op basis van samengestelde interest. Dit vooijaar krijgen we allemaal zee- benea Met de Nautic Look. Stoere kleren, lekker ruim en fris gekleurd Vooral bij de jacks vallen de verras- sende kleurenkombinaties op. De broeken zijn van katoea Met klepachterzakken öf balletjesritsea De kleuren? Kaki, zand, marine of grijs. Je hebt 't deze zomer voor het uitzoekea En misschien worden we dan toch nog een zeevarende natie. Met de Nautic Look van P&C. De overige tarieven blijven ongewijzigd. Peek Cloppenburg. Waarom zou je nog verder zoeken.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 24