9Bi9Grenagoea UlvnUmt «JuUlUonrc ©u/toetend goed looméMwq Michel verhei! b.v. rif onroerendgoed Kantoor Lelden LEIDEN BRIKKENWAL 22 Zeer luxe gelegen hoekheren- huls aan het water met zonnige grote tuin en voorzien van c v - gas en garage. Indeling: en tree. grote hal met garderobe, toilet en entree naar de garage Woonkamer met luxe open keuken, open haard en schuif pui naar de tuin. Woonkamer is 50 m2. Ie etage: overloop. 3 grote slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, aparte douchekamer. Dakterras. 2e etage: aparte wasmimte, 2 mi me kamers waarvan 1 met dak terras en vide. Algemeen: dub bele beglazing, vloerverwar ming en het is vrije vestiging. Huidige hypotheekbank ver strekt hypotheek tegen oude rente. Vraagprijs: 375.000,- toto HIEUWSTEEG 39 de Pleterswijk. Indeling: t hal, woonkamer met keuken. Grote overloop, badkamer met ligbad en vaste wastafel, tollet. Grote voorkamer en veel ber ging. Hierboven twee lijne slaapkamers en een hobby- ruimte. Vanuit de slaapkamer een trap naar het dak. Bedra ding. riolering, dak. zijn recent vernieuwd. De woning is voor zien van centrale verwarming Vraagprl/s: 159.000.- toto DRIE OCTOBERSTRAAT 13a Uitstekend onderhouden bo venwoning in een gezellige buurt voorzien van C V.-gas. en een zonnig terras. Ind.: eigen opgang, overloop met toilet, grote woonkamer van 40 m2, luxe half open keuken met afzuigkap, en een lekker terras. Boven een grote slaapkamer aan de voorkant met inge bouwd bed, berging, douche met vaste wastafel, en een slaapkamer aan de achterkant. Algemeen: goed onderhouden, nieuwe bedrading en CV. Ople vering in overleg. 109.000,- toto FLORESSTRAAT 16 Als je eens wat anders wilt dan een gewone doorsnee woning, dan moetje zeker hier eens ko men kijken. Enorm gezellig huis aan de rand van het cen trum, en volledig ver- bouwdl Indeling: entree, hal, toilet, grote woonkamer met plavuizen vloer, open keuken met allerlei apparatuur wat ook In de koop zit inbegrepen. Alle wanden zijn opnieuw gepleis terd en verschillende delen op nieuw gemetseld met stenen. Alles zeer goed afgewerkt. Open trap naar de eerste ver dieping. Badkamer met ligbad en vaste wastafel, en twee zeer grote slaapkamers, toilet. Alge meen: riool, gas, elektra zijn vernieuwd. De prijs zal je zeker niet tegenvallen! Vraagprijs: 110.000,- toto DRIEMASTERWAL 37 Schitterende woning, gelegen ligplaats, grote tuin op het zuiden en een garage. Inde ling: entree, hal, deur naar de garage, toilet, woonkamer met ppen haard en open keuken, schuifpui naar de tuin. Ie eta ge: vier grote slaapkamers, lu xe uitgevoerde badkamer, aparte douchekamer, dakter ras. 2e etage: twee fijne slaap kamers waarvan 1 met terras. Groot washok, cv-ruimte e.d. De hele woning is dubbel beglaasd, geïsoleerd en zeer goed onderhouden. LELIESTRAAT 68 Goed onderhouden woning ge legen aan de rand van het cen trum voorzien van een knal van een tuin (28 m) achterom en schuur. Indeling: hal. woonka mer met bergmimte, mogelijk heid voor een open haard, luxe grote keuken met diverse app. Badkamer met vaste wastafel en douche. 1e etage: ruime overloop met dubbele kast. twee grote slaapkamers en hierboven vliering. Algemeen: alle kozijnen hardhout Verwar ming d m v. gevelkachels. Op levering direct Koopsom: 115.000,- kX MORSSINGEL 143 Spiksplinternieuw luxe 3 kamer topappartement voorzien van eigen C V-gas, berging en heerlijk balkon op het zuiden, vlakbij station en 15 min. van Schiphol. Indeling: entree, hal, tollet, badkamer met douche en vaste wastafel en aanslui ting wasmachine 2 ruime slaapkamers, woonkamer van ca. 30 m2, keuken met afzuig kap Het geheel is uitstekend onderhouden. Oplevering in overleg. Vraagprijs: n.o.Lto HOGE RUNDtJK 226 tuin van 12 meter diep Inde ling: entree, hal. voorkamer, achterkamer met openslaande deuren, keuken, schuur. In de gang zit het toilet. Ie etage grote voorkamer, overloop. mer Op de overloop bevindt zich een grote bergmimte. Snelle oplevering mogelijk Vraagprijs: 130.000,- k.k. en achtertuin en veel mogelijk heden. Indeling: entree, hal met marmeren vloer, toilet en de trap naar boven. Grote woonkamer met parketvloer en open haard (50 m2) met verho ging en half open keuken, ach tertuin. 1e verd.: voorkamer, daarnaast een grotere slaapka mer. Grote achterslaapkamer met hobbymimte (doka). Bad kamer met vaste wastafel en douche. Bedrading is ver nieuwd. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 129.000,- k.k. HAAGWEG 198 Leuke vooroorlogse hoekwo- hal. Met. kel der, woonkamer en suite, ser re. keuken met bijkeuken, tuin, schuur. 1e etage: twee grote en 1 kleine slaapkamer, badka mer met douche en vaste was tafel. Groot balkon aan de ach terkant. Veel mogelijkheden voor een moestuin. Vraagprijs: 149.000,- k.k. JACOB VAN CAMPENLAAN 160 Goed onderhouden vietkamer topapp. gelegen op de achtse etage van de Churchillflat, met balkon op het zuiden, cv, boi ler, en vrij uitzicht. Indeling: r met uitzicht over Leiden. Mogelijkheid tot het maken van een derde slaapkamer 2 grote slaapkamers met balkon. Bad kamer met ligbad en vaste wastafel en veel bergruimte Toilet in de hal. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 205.000,- k.k. Zeer gezellig, vier kamer, hoek-appartement op de vijfde etage van de middelste witte flat waar U langs rijdt richting Voorschoten. Indeling: entree, hal, moderne keuken, slaapka mer. toilet, badkamer met lig bad en vaste wastafel, tweede grote slaapkamer, grote L-vor- mige woonkamer met fijn uit zicht. Vanwege het feit dat dit appartement een hoekapparte- ment is heeft U aan drie zijden ramen. Aan de voor- en achter kant een mim en zonnig bal kon- Algemeen: het geheel is voorzien van cv-gas en is zeer goed onderhouden. Vraagprijs: 195.000,- k.k. JACOB VAN CAMPENLAAN 42 Zeer fraai en groot 3-kamer ap partement op de vijfde woon laag van het gebouw. (Voorma lig 5-kamer). Indeling: entree, hal, tollet, badkamer met ligbad en vaste wastafel, een ouder slaapkamer, gr. woonkamer slaapkamer, grote woonkamer In L-vorm, met een balkon op het zuiden. Vanuit de woonka mer heeft u een zeer fraai uit zicht. Ook aan de achterkant van het appartement bevindt zich een balkon met berging. Het geheel bevindt zich in zeer goede staat van onderhoud en Is leeg te aanvaarden. Overna- M 9 goederen Is f 195.000,- k.k, DAMLOPERWERP 16 Tussenwoning in een jonge rustige wijk. met carport, ach tertuin en stenen schuur. Inde ling: entree, hal, toilet, woonka mer met plavuizen vloer en half open keuken (35 m2), 1e eta ge: 3 slaapkamers en een bad kamer met ligbad en vaste wastafel, tweede toilet en aan sluiting wasmachine. Slaapka mers hebben kasten. 2e Etage: grote zolderkamer met vaste wastafel en veel berging. Op deze etage is ook de c v en warmwaterruimte. Oplevering In overleg. Het gehele huis is voorzien van dubbele begla zing en c.v -gas, en is keurig onderhouden. Vraagprijs: f 169.000,- kX parlement, in een modem com mode beglazing en een terras van 6x2,50 m Indeling: entree, mime hal. toilet, badkamer met vaste wastafel en ligbad, berg- kast. mime moderne keuken, woonkamer gescheiden van de slaapkamer door een wand Totaal opp. ca. 30 m2 Berging op de derde etage. Sauna - solarium en wasserette in het complex aanwezig. Vraagprijs: 168.000,- kX. ROSMOLEN 212 Uitstekend onderhouden groot tweekamer appartement op de vijlde etage met een terras van 7,20x2,50. Indeling: entree, hal. luxe keuken, diverse appa ratuur, badkamer met ligbad en vaste wastafel, toilet, mime slaapkamer (4x3) en een L-vor- mige woonkamer met dubbele beglazing en schuifpui naar het terras. Bergkast met boiler. Berging in het gebouw aanwe zig. In dit gebouw aanwezig sauna, solarium, wasserette en parkeergelegenheid. Service kosten ind. Vraagprijs: 1145.000,- tok. KLAPROOS 3 Geschakelde uitstekend onder houden villa, zeer luxe uitge voerd met voor- en achtertuin en terras Voorzien van c.v.- gas en een garage met ber ging/zolder Indeling: entree, grote hal met garderobe en toi let, flinke L-vormige woonka mer (55 m2). (pet open haard binding met de luxe keuken, compleet met allerlei appara tuur Bijkeuken met bergkas- ten. 1e Etage: overloop. 3 slaapkamers, ouderslaapka mer met ingebouwd bed en grote garderobekast. Luxe badkamer met ligbad, dubbele wastafel en douche. 2e toilet. 2e Etage: overloop, grote slaapkamer, veel bergin. Opt. 26 3-Kamer appartement op de 2e woonlaag, met een zeer fraai uitzicht. Het appartement heeft dubbele ramen met aan de zonzijde luxaflex. Indeling: en tree. hal, toilet, keuken, met droogmimte en ingebouwde koelkast, douche met vaste wastafel en slaapkamer met parket en balkon, woonkamer met kastenwand welke ook weer uitkomt in de tweede slaapkamer. Beneden in het gebouw bevindt zich een ber ging. Ook is er bij dit apparte ment een garage welke apart of in samenhang met het ap partement gekocht kan wor den. Oplevering spoedig. Vraagprijs flat: f90.000,- k.k. Koopsom garage: f 15.000,- fc.fr. r de gehele breedte. Grote lange achtertuin met stenen schuur en achterom 1e Etage: 3 ruime slaapkamers ieder met een vaste wastafel, een bad- ruimte met zitbad. 2e etage: grote zolderkamer met dakka pel aan de achterkant en veel berging. Vraagprijs: 1145.000,- kX. ZOETERWOUDSESINGEL 10 Zeer mooi gelegen riante wo ning aan een van de mooiste singels van Leiden, het pand is goed onderhouden, voorzien van centrale verwarming en een achtertuin op het zuiden. Indeling: entree, grote hal, ber ging, toilet, keuken, bijkeuken, grote woonkamer met serre (14x4,50), openslaande deu ren naar de tuin, 1e etage: 2 grote en 1 kleine slaapkamer, waarvan 1 met balkon, badka mer met ligbad en tweede toi let, 2e etage: 4 slaapkamers met berging. 3e etage: zeer e beschoten zolder en veel Electra zal ver nieuwd moeten worden Vraagprijs: n.o.Lk. PARAMARIBOSTRAA T 67 Uitstekend onderhouden 4-ka mer appartement op de tweede etage, voorzien van c. v. -gas en 2 balkons. Indeling: entree, hal, keuken, badkamer met vaste wastafel en douche, aansl. wasmachine. 3 fijne slaapka mers met veel kast- en berg ruimte. Woonkamer met vrij uit zicht over de Zijl en balkon. Berging op de begane grond. Eigen c v-ketel en warmwater voorziening. Servicekosten: f 80.-per maand inci. verzeke ring. Oplevering in overleg Vraaoprlls: f 115.000.- toto honderd r Universiteit en hartje centnjm. Het gehele pand is gereno veerd. Indeling: entree, hal. grote benedenkamer met daar achter een luxe badkamer met ligbad en vaste wastafel, toilet Daarachter een mirnte, de zgn. natte ruimte voor diepvriezer en wasmachine, ie etage: woonkamer van 25 m2 met open keuken aan de voorkant schuiframen en achterkant 2 ramen met leuk uitzicht op bin nenplaats. 2e etage: zolderver dieping van 25 m2 welke op dit moment in gebruik is als hob by- en studeerruimle (2,60 m hoog). Algemeen: elektra, riool, gas. atvoerieidingen en dak zijn vernieuwd. Originele bal- kenptatonds en vernieuwde vloeren. Alles gedeeltelijk gei- Vraagprijs: f 125.000,- soieerd VOORSCHOTEN SCHIMMELPENNINCK VAHD£ O YENLAAN 3 Voormalige tandartswoning in een zeer mstige straat, met voor- en zonnige achtertuin (ZO.) met schuur Het geheel is onder architectuur ver bouwd. Indeling: entree, hal, toilet, garderobe, grote woon kamer (30 m2). met open haard en open keuken met di verse apparatuur en eetbar, 1e etage: 3 slaapkamers en een luxe badkamer met ligbad, vas te wastafel en toilet. Voorka mer heeft een balkon, 2e eta ge: grote slaapzolder over de gehele oppervlakte van het huis met aan beide zijden dak kapellen. Luxe badkamer en berging. Het pand is v.-gas en dubbele begla zing. Het huis is zeer kundig en smaakvol verbouwd. Opleve ring in overleg, maar kan zeer snel. Vraagprijs: f240.000,- toto OEGSTGEEST LANGE VOORT 7 Gezellige tussenwoning voor zien van cv-gas. stenen schuur, achterom en een tuin op het zuid-westen. Indeling: entree, hal. toilet, bergkast. lu xe keuken, lekkere tuin. Woon kamer met open haard en vrij uitzicht, ie etage: 3 slaapka- konnetje, badkamer met diver sen en veel kasten. 2e etage: grote zolderkamer met dakka pel. berging en c.v.-ruimte Al gemeen: ligging in nabijheid van winkelcentrum en gunstig to.v. scholen, snelwegen, re creatie. Vraagprijs: f 189.000,- fc.fr. ZOETERWOUDE WEIPOORTSEWEQ 103 Gezellige eengezinswoning midden in het polderlandschap, met voor- en zeer grote achter tuin, tot aan de dijk met een to taal oppervlak van 515 m2. Het huis heeft ook een garage met oprijpad, naast het huis. Inde ling: entree, hal, toilet, kelder kast, keuken en woonkamer. In de tuin staat een schuur, 1e etage: 3 slaapkamers en een badkamer met douche en vas te wastafel. Daarboven bevindt vliering. Algemeen: derhouden. Goed viswater aanwezig. Aanvaarding In overleg Vraagprijs: f 196000,- fc.fr. Kantoor Leiderdorp In prima staat verkerende t sen woning, gelegen aan woon erf, tuin. berging en voorzien van centrale verwarming. Inde ling: entree, hal met toilet, dich te moderne keuken, woonka mer van ca. 32 m2 met een tuin gelegen op het zuid-westen. 1e etage: mime overloop, 3 slaap kamers (7 m2 - 8.5 m2 - 15 m2). badkamer met ligbad, toi let. wastafel en aansl. was- mach.. 2e etage: grote 4e slaapkamer met dakkapel. Wo ning is uitstekend onderhouden en heeft een mstige ligging. Koopsom: f 189.000,- fc.fr. DOTTERBLOEMKREEK 46 In de wijk Voorhof gelegen hoekwoning met carport en zonnige achtertuin. Indeling: entree, hal met toilet en trapop- gang. gezellige tuinkamer met plavuizen vloer, open keuken. 1e verd.: overloop. 3 slaapka mers, badkamer met douche, toilet en wastafel. 2e verd.: gro- Mogelijkheid om een slaapka mer te maken. De woning is goed onderhouden, heeft een mstige ligging nabij scholen en groot winkelcentmm Winkel hor Vreagprlls: f 179.000,- fc.fr. HOOFDSTRAAT 192 Nabij de Doesbmg gelegen winkel/woonhuis met plaatsje en berging. Indeling: winkel- mimte 25 m2, achterliggen de opslagmimte met schuurtje. Via de winkel is te bereiken het woonhuis met woonkamer met gaskachel, moderne keuken, toilet, Ie verd.royale overloop. 2/3 slaapkamers, douchemim- te. berging. Oplevering in over- leg. Vraagprijs: 1145.000,- fc.fr. KORENBLOEMKAMP 17 In de wijk de Voorhof gele gen moderne woning (bj. 1977) met voor- en zonnige achter tuin, aangebouwde berging en parkeerplaats. Indeling: entree, hal met toilet en trapopgang, gezellige tuinkamer met open. moderne keuken. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche, 2e toilet en vaste was tafel, 2e verd.: overloop met c.v.-ketelen gasboiler, grote 4e slaapkamer met kantelraam. De woning is goed onderhou den en is gelegen in een leuke, Jonge wijk nabij scholen, spori- recreatie en groot modem win kelcentmm. Oplevering: begin 1982. Vraagprijs: f 186000,- k-k. LAAN v. OUDERZORG 153 Magnifiek verbouwde en sfeer vol ingerichte 5-kamer maiso nette op de 2e en 3e verdie ping. Indeling: entree, hal met toilet, luxe, moderne keuken met apparatuur, slaapkamer, mime woonkamer en aparte eetkamer, zonnig balkon, 3e verd.: 2 slaapkamers met bad kamer. In de onderbouw is een berging. Vraagprijs: n.o.tX v. LENNEPDREEF 7 Groot herenhuls met voor- en achtertuin aan een watertje, garage. Indeling: entree, hal met tollet en bergkasten, toe gang tot garage, grote Z-vormi- ge woonkamer met open haard, open keuken met eet bar. ie verd.: hal. 3 mime slaapkamers waarvan 1 met groot balkon en vaste wastafel, badkamer met ligbad. 2e toilet en vaste wastafel, 2e verd.: overloop. 1 kleinere kamer en 1 zeer grote kamer met keuken en douche-gelegenheid, grote, mime berging met c. v. -ketel en boiler. Daarboven is de moge lijkheid om een etage erbij te maken met een vaste trap. Vraagprijs: f298.000,- fc.fr. LOEVESTEIN 12 Kapitale, vrijstaande villa op 788 m2 eigen grond, tuin rond om, dubbele garage. Indeling: entree, mime vestibule, hal met toilet, studeer/werkkamer. T- vormige woonkamer 70 m2) met open haard, woon/eetkeu- ken met provisiekelder, bijkeu ken met aan- en afvoer was machine (16 m2). dubbele ga rage met zolderruimte. 1e verd.: overloop, gang met weerszijde slaapkamers. Grote ouderslaapkamer met kleedka mer (34 m2) en 4 slaapkamers, alle met vaste wastafel, badka mer met ligbad en wastafel, aparte douche en toilet. 2e verd.: overloop, gang. 3 slaap kamers met dakkapel, berg kasten (33 m2). Deze woning is uitermate geschikt als prak tijkwoning of kantoor met zelf- bewoning UITGEBREIDE DO CUMENT A TIE OP KANTOOR. STATENDAALDER 29 Boven het nieuwe winkelcen tmm gelegen 3-kamer mai sonnette met berging in de on derbouw. Indeling: entree, hal met toilet, mime woonkamer met grote, open keuken, ruim balkon met berging. 3e verd.: overloop, badkamer met ligbad toilet en vaste wastafel, 3 slaapkamers (van 1 kamer zijn 2 kamers gemaakt). In dit ge bouw Is een lift aanwezig. Vraagprijs: f 129.000,- KUMOPZOOM 67 Moderne eengezinswoning met voor- en achtertuin met berging. Indeling: entree, hal met toilet, trapopgang, gezelli ge Z-vormige woonkamer met open, moderne keuken. Ie verd.: overloop, 3 slaapka mers, badkamer met douche, toilet en vaste wastafel, wasm. aansluiting, 2e verd.: overloop met zolderberging, c.v.-ketel en gasboiler, mime 4e slaapka mer met dakkapel. De woning is mstlg aan een plantsoen ge legen, goed geïsoleerd, ther mopane beglaasd en goed on derhouden. Oplevering: In overleg. Vraagprijs: f 189.000,- fc.fr. v.d. VALK BOUMANWEG 43 Ruim herenhuis voorzien van een achtertuin op ZW. c.v.-gas en goed onderhouden. Inde ling: entree, hal, mime woonka mer, zeer luxe keuken met di verse apparatuur, toilet en bergkast, 1e etage: overloop, Iets kleinere. 2e etage: lekkere grote zolderkamer met dakka pel, bergmimte en aansl. was machine. De woning ziet er keurig netjes uit en zal worden opgeleverd In overleg. Vraagprijs: f229.000,- fr.fr. SCHELLING 1 In het plan Winkelhor gele gen hoekwoning (bouwjaar 1979) die onder binnenhuisar chitectuur ingericht en bijzon der fantasierijk verbouwd is. Zie bied: Eigen Huis en Inte rieur. febmari 1980). Indeling: entree, hal met toilet, zeer speelse woonkamer met open haard, verlaagd plafond, pla vuizen vloer, luxe, half open keuken met apparatuur, 1e verd.: 2 slaapkamers (1 met vaste wastafel), badkamer met ligbad, aparte douche, toilet en wastafel, 2e verd.: overloop met wasm. aansl., 2 slaapka mers met berging. Zonnige achtertuin met geïsoleerde ber ging. UITGEBREIDE DOCU MENTATIE EN FOTOREPOR TAGE OP KANTOOR. Richtprijs: 1199.000,- fc.fr. v.d. VALK BOUMANWEG 33 Te koop ol te huur. Royale tus senwoning met voor- en ach tertuin op het zuid-westen met berging. Indeling: entree, hal plavuizen vloer, luxe, halfopen keuken met apparatuur, 1e verd.: 3 slaapkamers, badka mer met ligbad en vaste wasta fel, apart toilet. 2e Verd.: over loop, c.v.-ketel. 1 klein slaapka mertje en 1 grote kamer met dakkapel en berging. De wo ning is uitstekend onderhouden en wordt gestoffeerd opgele- Vraagprlls: 1240.000,- fc.fr. FLUITEKRUIDZOOM 46 Een enorm huis in een mstige wijk v.v. een garage, een grote voor- en achtertuin met terras aan het water. Indeling: entree, hal met toilet, toegang tot gara ge met wasm. aansl. Woonka mer met plavuizen vloer en vloerverwarming, open haard, zeer luxe, eiken keuken met apparatuur en eetbar (10.60x6 m), 1e etage: overloop, 4 ligbad, torlei en wastafel. 2e verd.: overloop met c v-ketel en boller, donkere kamer, grote 5e slaapkamer met royaal dak terras. 3 Slaapkamers hebben een vaste wastafel, geheel thermopane beglaasd, uitste kend onderhouden, veel ex tras. Vreagprlls: f295.000,- fc.fr. HOOFDSTRAAT 22 Te huur aangebodne kantoor- of bedrijfsmimte gelegen op de 1e etage Deze mimte bestaat uit: eigen opgang, overloop, grote kamer, open keuken, kleine kamer en 2 grote open mimten, toilet Totaal opper vlakte 100 m2 Het pand is uitermate geschikt als kantoor-, administratie-, verenigings- of speciale winkelmimte. Huurprijs: 117.500,- per jaar exclusief HOOFDSTRAAT 143 Voor-ooriogse tussenwoning met voor- en besloten achter tuin met berging. Indeling: en tree. hal met toilet, woonkamer met open haard, luxe open keuken met eetbar, Ie verd.: overloop. 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, royale douche ruimte met douche, vaste was tafel en wasmachine-aanslui ting. 2e verd.: zolderruimte met c.v.-ketel. De woning is goed onderhouden, v.v. c.v-gas. gasgeiser, achterom. Opleve ring: in overleg. Vraagprijs: f 145.000,- fc.fc. WATERBIESKREEK 34 Grote, kapitale woning (750 m3) met voor- en achtertuin ge legen in rustige wijk. Indeling: souterrain, entree, hal, winter- berging en grote berging. 1e Verd.: woonkamer, verdeeld in 2 gedeeltes, eetkamer, zeer lu xe en ruime keuken met appa ratuur en bar. 2e Etage: grote hobby-, studeerruimte (ge schikt voor 2 kamers), toilet ouderslaapkamer met zeer lu xe. open badkamer, met ver zonken bad. douche. 3e Verd.: 3 slaapkamers, douche, toilet, dakterras. Algemeen: zeer apart van vormgeving, luxueus qua keuken, sanitair, vloer en afwerking. Vraagprijs: 1398.000,- tok. v. POELGEESTLAAN 53 Groot, goed onderhouden wo ning met voor- en diepe zonni ge achtertuin. Inpandige ber ging. Indeling: entree, berging, toilet, ruime woonkamer, mo derne keuken, 1e verd.: 4 slaapkamers met kasten en vaste wastafel, badkamer met ligbad en vaste wastafel, 2e verd.: overloop, grote berging, 5e slaapkamer met dakterras op het zuiden. De woning is be neden thermopane beglaasd. boven hardhouten kozijn. Cen trale verwarming, schuurwerk In hal, trapopgang en overloop. Basismaat: 9.50 mx7.00 m. Vraagprijs: 1230.000,- toto SPIEGHELDREEF 41 In mstige wijk gelegen hoekwo ning met garage, v.v. c.v.-gas, voor- en achtertuin. Indeling: entree, hal met toilet en trapop gang, Z-vormige woonkamer met open haard, half open, lu xe keuken met eetbar en veel kastmimte, 1e verd.: overloop, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, wastatei en wasmachi ne aansl., toilet, 2e verd.: zeer mime overloop e.g. hobbymim te, zeer grote 5e slaapkamer met dakkapel. Algemeen: de woning uitmuntend onderhou den. ligging nabij scholen en winkels. Vraagprijs: 1229.000,- toto HAZERSWOUDE DORPSSTRAAT 88 In de dmkke winkelstraat te koop een hoekwinkelpand. In deling: winkelmimte 85 m2, keukentje met toilet, daarboven grote berging. In de achtertuin is een houten garage. Aan bouw of verbouw is mogelijk. De verwarming geschiedt d.m.v. hete lucht, de kozijnen van hard hout. Vraagprijs: 1110.000,- toto ALPHEN A.D. RIJN LEEUWENBURG 61 Uitstekend onderhouden nieu we eengezinswoning gebouwd in een arena. Indeling: entree, hal, grote woonkamer (6,20- x5,40), mooie keuken, tussen- hal. met toilet, kast en trap, 1e etage: overloop, twee mime slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en vaste wastafel, tweede toilet, 2e etage: over loop, 1 grote en 1 kleine slaap kamer met dakvensters, c.v- mimte. Onder de woning is een berging van 1,75x4.50. Er is een parkeerplaats aanwezig. Woning Is voorzien van een tuinAerras. Vrije vestiging! Vraagprijs: 1149.000,- toto WARMOND WATERTUIN 50 In het bungalowpark "De Wa- tertuinen" gelegen vrijstaande recreatiewoning op 415 m2 ei gen grond en een ligplaats voor een boot in de nabij gelegen jachthaven. Indeling: entree. toilet, woonkamer met piavui- zenvtoer, open keuken, badka mer met ligbad en vaste wasta fel 1e Verd.: slaapvide en slaapkamer met losse kasten. Naast de woning is gelegen een dubbele berging met c.v.- ketel en warmwatervoorzie ning, buiten open haard met terras. Vaste lasten: f 825, - per jaar voor onderhoud park en 150,- huur voor achter de tuin n grond van 75 m2. 1250.000,- toto NOORDEN PROLKADE 1 Bij de Nieuwkoopseplassen gelegen vrijstaande dijkwoning met rondom tuin, c.v.-gas, gro te bergzolder. Indeling: entree, hal, L-vormige woonkamer met open haard, mime woon-eet- keuken met apparatuur en eet bar, groot terras. Daar bene den: overloop, 1 grote ouders laapkamer, 2 mime kinderka mers, badkamer, "natte mim te" voor wasmachine, droger etc., toegang tot inpandige ga rage. Vanuit de ouderslaapka mer kunt u in de gezellige tuin komen. De woning is uitste kend onderhouden. Vraagprijs: 1395.000,- toto ZOETERWOUDE NASSAULAAN 68 Riante geschakelde, semi bun galow op 364 m2 eigen grond met garage, voor- en grote achtertuin. Indeling: entree, hal met toilet, toegang tot garage, mime, moderne living met open haard, plavuizen vloer, moderne'luxe open keuken, 1 grote ouderslaapkamer met badkamer met ligbad en vaste wastafel. 2 slaapkamers met aparte douchemimte met toilet en vaste wastafel. De gehele woning is onderkelderd, de ou derslaapkamer geeft toegang tot de tuin. Diverse luxe is aan gebracht zoals ingebouwde spots, studeerhoek. convector- putten etc. Vraagprijs: f 460.000,- toto CHRIST1NASTRAAT 1 Goed onderhouden, moderne hoekwoning met voor-, zij- en achtertuin. Indeling: 7 haard, (tuinkamer), open keuken met eetbar en ap paratuur. 1e Verd.: 3 slaapka mers, badkamer met douche, ligbad, 2e toilet en wasma chineaansluiting. 2e Verd.: overloop, grote dakterraska mer en kamertje met wasma chineaansluiting en keuken blok. Groot dakterras. De wo ning is goed onderhouden, ge legen in een moderne, gezelli ge wijk nabij scholen, recreatie en winkels. Vraagprijs: 1225.000,- toto op het zuiden, inpandige gara ge. Indeling: entree, hal met toilet, toegang tot garage met natte ruimte. 2e hal, woonka mer met open haard, al. schuif pui naar terras en tuin, ruime keuken met eerbar. Een halve etage lager is de ouderslaap kamer met eigen badkamer met ligbad en vaste wastafel. Daarboven zijn 2 slaapkamers, douche met toilet en vaste wastafel. De woning is in goe de staat. Vraagprijs: 1295.000,- toto NASSAULAAN 110 Half geschakelde villameteen knal van een tuin. dubbele ga rage, rustig gelegen en vrij uit zicht. Goed bereikbaar vanaf snelwegen. Indeling: entree, hal, zeer luxe keuken met di verse apparatuur, verlaagde woonkamer met open haard en schuifpui, berging en diepe tuin. 1e Etage: 4 slaapkamers, luxe badkamer met spiegel wand. ligbaden vaste wastafel, tollet De slaapkamers aan de tuinkant hebben een balkon. De woning is uitstekend onder houden en voorzien van cv- gas en diverse extra's. Doezastraat 15. Leiden. Tel. 071-133222*Loevestein 11Leiderdorp. Tel. 071-413008 [f Vrijstaand woonhuis op 2230 m2 eigen grond verdeeld in 2 stukken. Indeling: entree, hal, studeerkamer, toilet, woonka mer met open haard, hand vorm-plavuizen vloer met vloerverwarming, luxe open keuken met apparatuur, grote "keidormimte". zeer mime bij keuken. 1e Verd.: 4 slaapka mers, badkamer met ligbad, douche, toilet en vaste wasta fel. Daarboven is bergmimte. De woning is recentelijk geheel verbouwd, is in perfecte staat van onderhoud en heeft het ge zellige. landelijk behouden De levering van gas geschiedt door een eigen moeras-gas Installatie. Naast de woning Is een berging alsmede een zeer grote boomgaard, gelegen op een apart eilandje. Oplevering: in overleg. Vraagprijs: 1450.000,- toto

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 28