den haag vraagt: rM verkoper! chauffeur Afdelingssecretaresse pfSOKMHI 'PERSONEB PERSCHMEELPERSONEEL TS( medewerker informatiebalie m/v leiden psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" tijdelijke hulpen (full-time) Firma Vletter-SIagter, acquisiteur (m/v) St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp pjojoft^person»#) ("•"«"••'PERSOtR personeel Bij de Directie Voorlichting van de gemeente Leiden komt binnenkort een plaats vrij voor een (24 uur per week) De Directie voorlichting heeft zowel in het Stadhuis als in het Stads- bouwhuis een informatiebalie. Het werk dat met een grote mate van zelfstandigheid wordt uitgevoerd, houdt o.m. in: - ontvangen, wegwijs maken en adviseren van bezoekers; - verstrekken van mondelinge en telefonische inlichtingen; - verschaffen van informatiebladen, brochures, aanvraagformulieren enz.; - bijhouden en aanvullen van al het schriftelijk informatiemateriaal; - verkoop van gemeentelijke publikaties. Voor deze functie gaan de gedachten uit naar kandidaten met: - opleiding op HAVO of MEAO-niveau; een op de functie gerichte beroepsopleiding; - enige jaren ervaring in een dergelijke functie; vermogen om binnen een klein team intensief en in goed overleg samen te werken; - bereidheid om afwisselend ochtend- en middagdienst te doen. Aanstelling zal plaatsvinden op een salaris van maximaal f 2 432,— bruto per maand op basis van een 40-urige werkweek (bedragen per 1-7-1981) Wilt u vóór u solliciteert eerst nadere inlichtingen vragen, dan kunt u bellen naar de heer J.C. Lelieveldt of de heer W. Issendonck, telefoon: 071-254104 of 254106. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer 82.014. In een in de provincies Noord-en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha. mei ruim 1 miljoen inwoners, heelt het Ie Leiden geves tigde hoogheemraadschap van Rijnland laken op het terrein van onder meer waterkering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. Hel personeelsbestand van hel hoogheemraad schap beslaat uil rond 500 medewerkers, waar van ongeveer de helft werkzaam op de kanto ren' Ie Leiden en de overigen op de gemalen, zuiveringsinstallaties e.d., verspreid over hel gehele gebied. Op hel bureau Comptabiliteit van de afdeling Financiële en Personele Zaken kan worden geplaatst een Part-time medewerker die zal worden aangewezen tot waterschaps deurwaarder en zal worden belast met hel betekenen van dwangbevelen Voorkeur genieten (vervroegd) gepensioneerde functionarissen, die beschikken over goede contactuele eigenschappen en die woonachtig zijn in het gebied van Rijnland. Honorering en onkostenvergoeding nader overeen Ie komen. Aan de secretaris-rentmeester gerichte sollicita ties binnen veertien dagen na hel verschijnen van dil blad Ie zenden aan hel hoold Financiële en Personele Zaken van Rijnland, Breestraat 59, 2311 CJ Leiden, met vermelding van vacature nummer 82-CO-1. Hoogheemraadschap van Rijnland EE? verzorging van somatisch chronisch zie ken en bejaarden, leiding geven aan en kele (leerling-) ziekenverzorgenden; erop toezien, dat dezen hun werkzaamheden overeenkomstig de gegeven instructies uitvoeren. Verpleegkundig Hoofd nachtdienst voor 5 of 7 nachten per 14 dagen Vereisten: diploma Verpleegkundige A of A B; ervaring in een leidinggevende Vac.nr. 60-58B2334 functie b.v.k. in een verpleeghuis strekt Voor de Gemeentelijke Dienst Verple- totaanbeveling;leeftijdmaximaal45jaar ging en Verzorging tb.v. Het Verpleeg- salaris: maximaal f 2.920,- bruto per huis "Het Strangeduin". maand (op basis van een 40-urige werk- Het verpleegkundig hoofd nachtdienst week) toeslag onregelmatige dienst, wordt voorshands geplaatst in het ver- informatie: Voor nadere inlichtingen kunt pleeghuis "Het Strangeduin". Gevers y zich telefonisch wenden tot de heer Deynootweg 59 te Scheveningen In dit B R M Ouwerkerk (directeur). 070 - huis worden 103 somatische patiënten 55 81 72 verpleegd en verzorgd. Taak: als hoofd van de nachtdienst ver antwoordelijk zijn voor de verpleging en Sollicitaties inzenden vóór 22 maart 1982. Voor deze functie geldt: Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Vrouwen, die menen aan de gestelde eisen te voldoen, wor den uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties onder vermel ding van het vacaturenummer in de lin kerbovenhoek van brief en enveloppe adres met postcode, en voorzien van uw adres met postcode, I zenden aan het Gemeentelijk Wervings- EemCCfltCI 11K centrum, Postbus 11,2501 CA 's-Graven- O I wervingscentrum Op korte termijn ontstaat op pa viljoen HOUTRUST, een van de paviljoenen van het psycho-geria- trische blok een part-time vakatu- re voor een verpleegkundige (m/v) (80%) Taken: het verzorgen van meervoudige gehandicapte psychogeriatri sche bewoners: het stimuleren en begeleiden van de diverse aktiviteiten van de bewoners. Gevraagd wordt: enige kennis van de psychiatri sche problematiek binnen de verpleging; leeftijd vanaf 25 jaar; het liefst met enige verpleeg huiservaring Vereisten: het diploma B of A-ziekenver- pleging. Voor inlichtingen kunI u konlakl opnemen met Peter Kuhn, unit- hoördinator, tel. 02502-2292 of 2290. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. Rijksstraatweg 113. 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. In het verpleeghuis Mariën- haven te Warmond worden 200 psycho geriatrische bewoners verpleegd, verzorgd en begeleid. Op korte termijn zoeken wij voor enkele verpleeg- afdelingen Ervaring met de verzorging van psycho geriatrische bewoners is vereist. Gegadigden dienen bereid te zijn alle diensten te draaien. De CAO voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de dienst Personeelzaken, Postbus 6, 2360 AA WARMOND. Mariënhavett Gevraagd voor bloemenlijn naar Duitsland. Ervaring vereist. Inlichtingen na 6 uur: 01718-23125. Trappenberglaan 2, Rijnsburg. De Dienst Sociale Werkvoorziening biedt aangepaste werkgele genheid aan ruim 900 werknemers, zij zijn werkzaam binnen 3 werk verbanden. Voor één van deze werkverbanden, het Industriële Werkverband, is plaats voor een Deze funktionaris zal, samen met de reeds aanwezige acquisiteur, de orderportefeuille op peil dienen te houden en de relatiekring van onze opdrachtgevers verder uitbouwen. Hierbij zal in het bijzonder aandacht moeten worden gericht op het verwerven van orders voor de metaalbewerkingsafdelingen (plaatbe werking, draaierij, lasserij e.d.) en de montage- en verpakkingsafde lingen. Het bepalen van de werkterreinen dient systematisch en aan de hand van praktische en doeltreffende marktverkenningen plaats te vinden. Voor deze funktie zoeken we kontakt met gegadigden die, algemeen gesteld, op HBO-niveau kunnen funktioneren. De konkrete funktie-eisen zijn als volgt: - een afgeronde technische opleiding (minimaal M.T.S.); - ervaring met het verwerven van orders; - enige theoretische en praktische kennis van marketing; - met groot doorzettingsvermogen zelfstandig kunnen werken; - goede kontaktuele kwaliteiten; - inzicht hebben in de mogelijkheden van aangepaste arbeid binnen w.s.w.-verband. Het salaris wordt, rekening houdend met de mate waarin aan de ge stelde eisen wordt voldaan, vastgesteld. Het maximum salaris is be paald op f 4.200, bruto per maand. Een psychologisch onderzoek kan tot de selektieprocedure behoren. Nadere inlichtingen bij de direkteur drs. J. Kalisvaart, (tussen 09.00 en 17.00 uur) telefoon 071-141542. Sollicitaties binnen 14 da zaken. Postbus 9100, 230 turenummer 82.013. in te richten aan de Direktie Personeels- PC Leiden met vermelding van het vaca- Op de verpleegafdeling Inter ne Geneeskunde ontstaat, p>er 1 mei a.s., een vacature voor een afdelingssecretaresse. Haar taken bestaan uit de ver zorging van de medisch-ad- ministratieve werkzaamheden ten behoeve van de verple ging en medische staf en de Onze gedachten gaan uit naar een kandidate, die naast een opleiding op MAVO/HAVO- niveau, in het bezit is van een afgeronde doktersassistente opleiding. Onze voorkeur zal uitgaan naar een kandidate die ervaring heeft in een soort gelijke functie. Het salaris bedraagt, afhanke lijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 2706,04 bruto per maand. Telefonisch kunt u over deze functie informatie inwinnen bij mevrouw J.M.T. Haartsen, telefoon 071-899250 1st. 7165. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te richten aan de dienst Personeelszaken onder ver melding van nr. 11 '82. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp In verband met deze ontwikkeling willen wij onze CV-staf uitbreiden. Wij zoeken een cv-teclinikus De taak: zelfstandig ontwerpen van Installaties voor utiliteits- en woningbouwprojekten en die in nauw kontakt met de projektleider begeleiden. Daarvoor zijn nodig: HTS-niveau ACI-diploma's en natuurlijk een goede praktijk ervaring Deze funktie is aantrekkelijk voor een aktieve man die zich bij ons wil ontplooien Die kansen kan hij krijgen Bovendien zoeken wij kontakt met een leerling tekenaar/ aankomend cv-technikus Voor deze MTS-er (wtb) hebben wij óók een goede baan. Ons bedrijf heeft veel belangrijke opdrachten, waaraan eer te behalen valt. Een ambitieuze jongere zal ongetwijfeld een goede toekomst bij ons bedrijf kunnen opbouwen. De sociale opvattingen van ons bedrijf zijn vooruitstrevend. In een open gesprek zal onze heer P. van Schie u alle informaties geven Interesse daarvoor? Schrijft u dan een brief aan Lubro Installatiebouw bv. tav de heer P van Schie. Telefoon (02510) 2 9120 of 's avonds (02523) 59 31.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 18