'We zijn drukwerk en we zijn uniek' ANÏÏËKI -c RADIO TELEVISIE 'Je loog tegen mij' levert strijdbare band goud op Beur?— HILLEGOM j WOENSDAG 3 MAART 1982 Radio - tv AMSTERDAM (GPD) - 'Je loog tegen mij'. Wie in Neder land kent me' deze onvervalste meezinger? Wie in Ne derland heeft ondertussen nog nooit van de Groep 'Drukwerk' gehoord? Sommigen herinneren zich zelfs dat de groep al eerder een plaatje uitbracht. 'Ik verveel mij zo' heette dat en behandelde de cultureel-sociale ar moede in Amsterdam-Noord. De elpee van Drukwerk verkoopt nu uitstekend, maar wie wist dat deze zelfde elpee al in april vorig jaar in de winkels lag? Tekstschrij ver en zanger Harry Slinger, in het dagelijks leven so ciaal-cultureel werker in Amsterdam-Noord, haalt zijn schouders eens op en zegt dan dat hij soms wel eens aan een boycot heeft gedacht. Terwijl hü nog wat briketten in de kachel wurmt om de woonboot op de Amsterdamse Singel op temperatuur te krijgen verklaart hij: „Je moet niet vergeten dat we gespeeld hebben voor de kraakbeweging in de Vondel straat. Dat drukt een stempel op een groep. Op een zaterdagavond stonden wij daar. Te spelen op een vrachtwagen. En met Konin ginnedag speelden we op het Rembrandtplein. De straatklin kers vlogen ons om de oren. Het was net de ondergang van de Ti tanic, maar wij gingen gewoon door. De politiewagens gierden om ons heen en iedereen stond te rammen. Wij zijn een strijdbare band. Daarom heb ik wel eens aan een boycot gedacht". ADVERTENTIE TRESLONGHAL Int.: (076) 611680 loeyanxspnjs 1 CJP cu 65+ paspoort fJ.ï()l 1 knul eren onder geleide gratis I zaterdag A 7 0 maart maart 114-22 uur 11-18 uur „Als je mij persoonlijk vraagt of ik die acties van de krakers in de Vondelstraat een oplossing vind, dan zegt ik 'Ik denk het niet. Zelf heb ik voor een prikkie deze boot kunnen kopen, maar als het wa ter je naar de lippen stijgt ga je misschien gekke dingen doen. En de overheid weet daar ook niet op de juiste manier mee om te springen. Die roept weerstand op. Weet je, volgens mij zou het al een heel stuk schelen als je by elke actie waar geknokt wordt muziek hebt. Nee, serieus. Dat hoort erbij". Harry schiet in de lach en be schrijft het toneeltje dat hij in ge dachten heeft. Aan de ene kant de krakers met Drukwerk aan hun zijde. Daartegenover de ME, muzikaal ondersteund door de Politiekapel. Dan weer serieus: „Muziekverbroederd. Er zullen een hoop ME'ers zijn die tijdens die rellen lopen te rammen en nu onze elpee kopen". „Kijk, Amsterdam heeft een hele slechte naam en daarom ben ik blij dat er ook nog een paar zan gers zijn die laten horen dat Am sterdam nog meer te bieden heeft. Die krakers, die vechten voor een dak boven hun hoofd. Maar wat is die smeris nu hele maal meer dan een broodstom- per. Wat verdienen die gasten? Misschien 1800 gulden per maand. En die moeten ook inle veren. Nee joh, het is gewoon de ene broodstomper tegen de an dere. Die mensen verschillen in wezen niet zoveel. Daarom lijkt mij dat muziek zo ontspannend zou werken. Echt te gek". „Als je weet dat er in Amsterdam 50.000 woningzoekenden zijn die niet allemaal zoals ik een boot kunnen kopen... Daarom steun De popgroep 'Drukwerk' heeft gistermiddag in Amsterdam een gouden plaat ontvangen voor de verkoop van haar single 'Je loog tegen mij'. Op de foto rechts achter André Hazes, die de plaat uitreikte. „Als je vandaag een dak boven je hoofd wilt word je in elkaar ge- ik die mensen in hun strijd. Al leen de manier waarop ze strij den kan ik niet zo waarderen. Maar misschien denken de ande re bandleden daar wel heel an ders over". Die andere bandleden, dan nog niet aanwezig, zijn organist Joop May (huisman), bassist Jan Of- fenberg (werkloos chemicus), gi tarist Ton Coster (PTTer) en drummer Lukas Huizinga, die niet langer de gasten in het Hil ton voert, maar een soortgelijke baan heeft aangenomen in Artis. Harry: „Bij die rellen wordt gigan tisch veel vernield. Dat kost weer een kluit geld. Een paar miljoen ben je zo kwijt. Daar gaat ons nummer 'Kraak Maar (B)raak' ook over. Wij proberen aan te ge ven dat er in de crisistijd vroeger ook wel eens een brandkast werd gekraakt. Niet vanwege de poen op zich, maar gewoon om vreten te kunnen kopen. Nu worden er huizpn gekraakt met eenzelfde idee daarachter. Als je in de oor log een brood steelt om in leven te blijven vindt iedereen dat pri ma". timmerd. Die link proberen wij te leggen. Als groep lossen wij zo'n maatschappelijk probleem natuurlijk niet op, maar het is in elk geval wel een gezellige Am sterdamse inhaker. We zijn hier in Amsterdam ook wel wat her rie gewend. Denk maar eens aan het aardappeloproer, het palin goproer en noem maar op. Alleen geloof ik wel dat de geweldspi- raal langzaam maar zeker toe neemt". „Een nummer als 'Ik verveel mij zo' gaat daar ten dele ook over. Overigens vind ik dat geen ty pisch Amsterdams nummer Het gaat wel over Noord, maar in heel Nederland heb je van die wijken. In Groningen en Utrecht is het precies hetzelfde. Het is trouwens wel een stadspro- bleem. Maar als we in Utrecht spelen zingen we gewoon 'Utrecht-Zuid'. We passen dat nummer overal aan. Het is uni verseel". Harry is het er beslist niet mee eens dat 'Je Loog Tegen Mij' af zou wijken van de overige num mers op de elpee. Beslist niet waar. Wat nu André Hazes. Men sen willen je gewoon altijd maar in een hokje duwen. Harry: „Je loog tegen mij... Mensen zeggen dat veel te weinig tegen elkaar. Dat is een maatschappe lijk probleem. Wat wy willen zeg gen is 'Hé, je moet mij niet beso demieteren'. Zeg het liever in mijn porum. Maar dat doen we niet. We draaien elkaar liever een rad voor de ogen. En niet alleen op individuele schaal. Ook de overheid doet dat. Iedereen en alles leeft langs elkaar heen. Mensen zijn vaak niet eerlijk. Waarom denk je dat een vrouw nooit dat nummer op de radio zal aanvragen voor haar man? Gelijk stront toch zeker". „Kun je vergif op innemen. Daar om vind ik het lullig dat mensen het altijd in het hoekje van Hazes willen stoppen. Met andere num mers moeten ze ons dan weer el ders onderbrengen. Bots of zo. Nee, wij zijn Drukwerk en wij zijn uniek". „Het nummer 'Working Class He ro' (Werkloze) van John Lennon hebben we op de plaat gezet om hem te eren. We zijn ongelooflijk onder de indruk hoe hij een pro bleem weet te verwoorden. Zo is de muziek van Ik verveel mij zo van Bob Dylan. Die gast is altijd mijn ideaal geweest. Op de vol gende elpee komt waarschijnlijk een cover van 'It's Ail Over Now. En dat is zeker niet uit een ge brek aan creativiteit' „Werken is zeker geen plicht, maar een recht. Dat menen wij". Harry wordt onderbroken door bassist Jan Offenberg die betoogt: „Werkloos zijn is verschrikke lijk. Ik werd zelf werkloos en dacht toen, Ha, lekker op mijn bed liggen met een sigaretje. Waar maken al die mensen zich nu zo druk om. Maar als je een jaar werkloos bent begin je te veranderen. Je hoeft nergens meer op tijd te zijn. Je bent niet langer belangrijk. Je telt niet meer mee. Als ik op mijn bed lig heeft geen hond er last van. Waarom zou ik verder nog iets doen. Misschien dat er een men taliteitsverandering moet ko men. Mensen moeten leren met hun vrije tijd om te gaan. Dat moet ook worden geaccepteerd. Maar je kunt de dingen niet te snel veranderen Dat kost onge looflijk veel tijd". „Opgegroeid in een beschermd mi- beu weten de mensen zich geen raad als ze plotseling niets meer om handen hebben. Voor die mensen is het ook met prettig om te zien dat de hoge heren hun zakken vullen. Zij worden op straat getrapt en de directeur krijgt een gouden handdruk van vier ton. Wat denk je van zo'n Boersma die zijn eigen nest be vuilt. Voor de televisie vertelt hij doodrustig twee ton te vangen en ondertussen maakt hij zich druk over iemand die dne ton pro beert te pakken. Jan de arbeider, die naar de televisie zit te kyken snapt daar toch zeker geen ene moer van. Van rruj mag die Boersma vier ton pakken, maar laat hij dan wel zijn kop houden. Als een arbeider zich druk maakt over iets dergelyks besteedt nie mand enige aandacht aan hem. Of hij krijgt de BvD op zijn dak. Nee. er klopt geen barst van. Zijn leven is een recht En daar is werken een onderdeel van". 1(1) The land of make belie- ve - Bucks Fizz 2 (13) Maid of Orleans Orch. Manoeuvres in the dark 3(5) Upside down - Vanessa 4 (7) Head over Heels - AB BA 5(8) Don't walk away - Four Tops 6(6) Stars on Stevie - Stars on 45 7 3) Oh Julie - Shakin' Ste vens 8(2) Cambodia Kim Wilde 9 (18) Golden Brown - The Stranglers 10 (24) Roof Garden - Al Jar il 4) I won't let you down - PHD 12 (11) See you tonight - Tower 13 (29) How many times - Lori Spee 14 (23) If you don't want my love - Elaine Paige 15 (12) Again-TheNightpeop- Black Pearl - Margriet Eshuis Band Les lacs du Connemara Michel Sardou I can't go for that Da- ryl Hall and John Oa- tes Polonaise Hollandaise - Arie Ribben» Centerfold - The J. Geils Band I'll find my way home - Jon and V angel is A town called malice The Jam I 69 - Brooklyn Express i Red Tape - The Nits I Zeg maar niets meer - André Hazes Je loog tegen mij Drukwerk I Mirror Mirror - Diana Ross Easier said than done S ha ka tak I Don't you want me - Human League I Many rivers to cross - Marc ia Hines I The girls are back in town - Risque I Mama woar is mien pils - Normaal I Pretty Woman - Van Halen I Have you ever been in love - Leo Sayer l Der Kommxssar - Falco I Varkens geiten boeren kool - Rtni van der Lee You are my special an- gel - Timi Yuro I Senses working overti me - XTC l Street music Bang Gang I You could have been with me - Sheena Eos- ton Stichting Ned. Top 40 HILVERSUM I 19.02 Muz. in vrije tijd. NOS: Langs de lijn, sport en muz. 23.02- 24.00 Met het oog op morgen. NCRVLate date. 1.02 Metropole Or kest. 1.30 Blues in the night. 2.02 Nachtdienst (3.10 Verhalen in de nacht). 6.02 Schoffelen in de wijn gaard. 6.09 Vandaag, donderda gs HILVERSUM II NOS: 18.00 Nws. VARA: 18.10 Ra dioweekblad. 18.15 Kulturele agen da P.P.: 18.20 Uitzending van D'66. VARA: 18.30 De rode draad. 19.30 Luchtruim. 20.00 Nws. 20.03 Het zout in de pap. 20.45 Vrije tijd, blije 22.10 FoUow-me (20). VARA: 22.30 Nws. 22.40 Zonder titel. 23.00 And all that jazz. 23.55 Nws. HILVERSUM III (NOS: Ieder heel uür nws.). NOS: 18.04 De avondspits met de nationa le hitparade. KRO: 19.02 Kracht voer. 21.02 Stampij. 22.02 Rocktem- pel. 23.02-24.00 Walhalla. HILVERSUM IV MCRV: (S) Muz. in NCRV Studio 2: klassieke muz. voor pianotrio. 21.30 (S) Literama woensdag. 22.25-23.00 (S) Cesar Franck en tijdgenoten, or- gelmuz. (V). DONDERDAG 4 MAART HILVERSUM I NOS. Ieder heel uur nws. NCRV: 7.02 Het Levende Woord. 8.06 Hier en nu. 8.25 In 't voorbijgaan. 8.45 Over kopen gesproken. 9.03 Wie weet waar Willem Wever woont. 10.03 Muziek b(j de koffie. 11.30 Twaalfuurtje. 12.30 Wereldgebeds dag 1982. 13.06 Hier en Nu 3.20 NCRV-Globaal. 16.02 Gouden regen Ensemble olv. Ferry Wieneke. 16.30 Rozegeur en prikkeldraad. 17.55 Meded. HILVERSUM II AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtend gymnastiek. 7.20 AVRO actueel en inform. NOS: 9.05 Gymnastiek voor de vrouw. 9.15 Werkbank. 9.25 Wa terstanden. 9.30 Nws. O.S.: 9.32 Le ren, hoe doe je dat (17). AVRO: 10.03 Mensen, mensen. 10.30 Nws. 10.33 Opinieveiling. 11.00 Radio Lawaai- papegaai 11.10 De Nederlandse schoolradio. 11.30 Nws. 11.33 AVRO-Thema. 11.45 Regio-naai, provinciale informatie. 11.55 Buiten land spectrum. OVERHEIDS VOORLICHTING: 12. 6 Uitz. voor de landbouw. NOS: 12.26 Meded. voor land- en tuin bouw. 12.30 Nws. AVRO: 12.36 AVRO's Radiojourn. 13.00 Nws. 13.10 AVRO's Sportpanorama. 13.30 Nws. 13.33 Per Saldo. 14.00 AVRO- Dite (14.30 en 15.30 Nws 15.45 Bui ten. 16.10 De slag bü Nieuwspoort (16.30 Nws.). 17.30 Nws. 17.36 AVRO's Radiojourn. 17.50 Per Sal do. HILVERSUM III NOS: Ieder heel uur nws. TROS: 7.02 De Havermoutshow. 9.03 De Hugo van Gelderenshow. 11.03 De Polderpopparade 12.03 De Neder- rood. (8.00 Nws.). 9.00 (S) VARA Klassiek: Muz. van Sibelius. 10.00 (S) Voor mensen met twee linkero ren. 12.00 Het zout in de oao. 12.25 (S) Operette. 13.00 Nws. 13.05 (S) Lunchconcert: Het Alban Berg- kwartet: Klass muz. 14.10 (S) De on bekende Tsjaikofski: klass. muz. 14.45 (S) Feest der herkenning: Klass. kamermuz. NEDERLAND 1 NOS 18.20 Nieuws voor slechthorenden TELEAC 18.28 Follow me. NOS 18.58 Journaal 19.00 Van gewest tot gewest. Vanavond wordt o.a. aandacht besteed aan: De biologisch-dynamische boeren van Wommels; Beensnijder Van Westen beoefent oude volkskunst. 19.50 Zendtijd politiee partijen. Het GPV. 20.00 Maya. Film van Emanuel Boeck met Cristel Braak, Willeke Van Am- melrooy en Johan Ley sen: Jessica, be gin twintig, aantrekkelijk, intelligent, onderwijzeres, wordt lid van een sek te. Ze had geen grotere problemen dan die waar ook andere mensen mee moe ten leven. Toch was zij blijkbaar niet in staat ze op te lossen „zoals het hoort". Ze raakt geïnteresseerd in me ditatie-oefeningen en komt steeds meer in de ban van de Oosterse goeroe Babadji: Waarom ontvlucht ze de werkelijkheid? Waarheen? 21.20 Camerata Lysy speelt: Puccini. Alberto Lysy, geboren in Argentinië en wonend in Zwitserland, besteedt naast zijn drukke concertpraktijk een aantal maanden per jaar aan zijn ka merorkest „Camerata Lysy" om op die manier jonge, veel belovende violisten de kans te geven ervaring op te doen op de internationale concertpodia. Vanavond speelt dit ensemble: het strijkkwartet „Crisantemi" van Pucci- 21.37 Journaal 21.55 Den Haag vandaag 22.10 Studio Sport 23.00 Journaal 23.05 Nieuws voor slechthorenden DONDERDAG NOS-NOT 10.00 Schooltelevisie: Een pop is ook maar een mens 11.00 Een beetje veel 13.00 totl3.05 Nieuws voor slechthoren den 18.30 Halb 7. „Keukenlatijn". Van en met Alfred Biolek. 18.40 Die unsterblichen Methoden des Franz Josef Wanning er. „De wit-blau- we piraten". 19.15 Hier und Heute. Actualiteiten. 19.45 4Tel vor 8 „De theorie van het ronde bed" 19.59 Programma-overzicht 20.00 Journaal 20.15 Euch darf ich's wohl gestehen. Programma over W. Von Goethe: Van 1808 tot 1832 maakte Friedrich von Muller in zijn dagboek aantekeningen over zijn bezoek aan huize Goethe. Zo wel als staatsman als kunstenaar ge noot hij het volle vertrouwen van de grote Duitse dichter, zodat er tussen de twee mannen een relatie groeide, die op ware vriendschap berustte. Von Muller is dan ook dè persoon die ons meer kan vertellen over het leven en werk van Goethe. 21.15 Titel, Thesen, Temperamente. Cultuurmagazine. 22.00 Thema's van de dag 22.30 ARD-Sport-Extra. Reportages van vandaag gespeelde voetbalwedstrij den om de Europa- en de UEFA-Cup. 00.00 Journaal Al geruime tijd staan de religieuze sekten in ons land in de belangstelling. Van- DONDERDAG avond zendt de NOS een film uit over een niet-bestaande sekte. De film Maya onder regie van Emanuel Boeck, verhaalt van de jonge onderwijzeres Jessica die zich aansluit bij een religieuze sekte. Wanneer hun leider, Babadji, om politieke redenen niet naar Nederland kan komen, besluiten zijn volgelingen op dramatische manier aandacht te vestigen op het onrecht dat de goeroe is aangedaan De rol van Jessica wordt vertolkt door Cristel Braak. NEDERLAND 2 18.35 Sesamstraat 18.50 Jeugdjournaal IKON 18.59 Weekend. Achtdelige gedramati seerde televisieserie over de beleve nissen gedurende een weekend van een aantal jonge mensen, waarbij ze al lemaal - direct of zijdelings - te maken krijgen met hetzelfde auto-ongeluk op een vroege maandagochtend. (Afl.7): „Trudi en Helma". Trudi, leerling-ver pleegster, draait een van haar eerste nachtdiensten met haar meer ervaren collega Helma. Het wordt een nacht vol problemen, waarin ze voor het eerst geconfronteerd wordt met het overlijden van één van haar patiënten. 19.25 Kenmerk. In Kenmerk wordt vanavond een portret uitgezonden van de Zuidafrikaanse vrouw Regima Tzungana: één van de vele vrouwen, die zich verzetten tegen de deportaties van zwarten naar de Thuislanden. rubriek over kerk en samenleving. NOS 20.00 Journaal 20.27 Socutera. Een 5-minuten film van het Leger des Heils. VOO 20.32 Nederland muziekland. Non-stop muziekshow met uitsluitend Neder landse produkties. Vanavond komt Nederland Muziekland uit discotheek Broadway te Erp. 21.40 Infospecial „Coast to Coast". In dit programma worden de twee steden Los Angeles en New York naast elkaar gezet. Het gaat over mensen die slagen of falen in hun ambities, emoties en dromen in het land dat bekend is om de onbegrensde mogelijkheden. On der meer een interview met de burge meester van New York Edward Koch en gesprekken met Judd Hirsch en Danny DeVito van Taxi en David Soul. 22.10 Magnum. Amerikaanse tv-serie- .„Let we forget". Magnum wordt ingehuurd door Robert Cainc om Diane Westmore te vinden. Diane is de officiële vrouw van Ro bert. Ze zijn getrouwd in Honolulu op de vooravond van de Japanse aanval op Pearl Harbour. Hij was toen een jonge luitenant en zij een prostituée die in een beruchte club werkte. Tij dens de aanval raakten ze elkaar kwyt en Robert waande Diane dood totdat hij een telegram ontvangt dat is onder tekend door Diane. Ondanks de tien tallen jaren die inmiddels zyn verstre ken duikt Magnum in het verleden en ontdekt verraad en bedrog. TELEAC 23.02 Sportvissen. NOS 23.35 Journaal 23.40 Nieuws voor slechthorenden 19.00 Openbaar Kunstbezit. Ongeveer 25 jaar voert de provincie West-Vlaan deren een aankoopbeleid, specifiek gericht op het aanleggen van een col lectie kunstwerken, representatief voor de periode vanaf het expressio nisme tot heden. Hiervoor komt alleen werk van kunstenaars van eigen bo dem in aanmerking. Sedert 1973 heeft deze collectie voorlopig onderdak ge vonden in de daartoe ingerichte mu seumzalen van de Ieperse Lakenhalle. 19.37 Morgen 19.45 Journaal 20.10 Weerman 20.15 De verloofde. Duits psychodrama van Gunther Rucker en Gunther Reisch. Met Jutta Wachowiak, Regi- mentas Adomaitis, Slavka Budinova, Christine Gloger. Inge Keiler: Het ge vangenisleven valt Hella Lindau zwaar. Maar haar liefde voor Hermann houdt haar op de been. Hella weet nog goed hoe zij Hermann voor haar op sluiting zei ,.Jy bent myn man, ik ben je vrouw, wat er ook moge gebeuren". DUITSLAND 1 10.00 Journaal 10.03 Voetbal: Reportages van de UE FA- en Europa Cup-wedstrijden. Kwartfinales: Universitatea Craiova- Bayern Munchen; Tottenham Hot- spur-Eintracht Frankfurt; Real Ma- drid-FC Kaiserslauteren; Xamax Neu- chatel-Hamburger SV. 11.40 Einfach ja dazu gesagt. „Leven met gehandicapten". Documentaire. 12.10 Bilanz. Economisch magazine. 12.55 Persoverzicht 13.00 tot 13.15 Journaal 16.10 Journaal 16.15 Das Streitgesprach 17.00 Pan Tau... Jeugdserie: „De circus- wereld". Grootvader en Claudia zyn met een lege maag in het circus te recht gekomen. Het zwerversleven blykt hen voorlopig nog niet al te best te bevallen. In het circus ontmoeten ze een soort tovenaar, die dankzij een toverhoed groter en kleiner kan wor den... 17.40 Wildschweingesichten. Kinder programma. 17.50 Journaal DUITSLAND 2 18.20 Das kann ja heiter werden. Komi sche tv-serie met in de hoofdrol Peer Augustinsky: Een beroemde generaal bezoekt het artiestencafé van Peer m de hoop er iemand aan te treffen die voor hem een mars kan schrijven. 18.57 Programma-overzicht 19.00 Journaal 19.30 Dinky Hoeker. Amerikaanse jeugdfilm uit 1978 van Tom Blank met Wendie Jo Sperber en June Lockhart Dinky, 16 jaar, is ontzettend dik. On der invloed van haar nieuwe vriend P. John verandert dat. Maar Dinky's ou ders vinden P. John niet goed genoeg voor hun dochter en wijzen hem de deur. Dinky laat het er niet by zitten en komt m conflict met haar moeder 20.15 Bilanz. Economisch magazine 21.00 Journaal 21.20 Die Profis. „Liefde is geen alibi". Serie met Gordon Jackson en Martin Shaw: De mensen van het CI5 moeten een man schaduwen, maar daarbij komt het in een flatgebouw tot een schietpartij. Een jonge vrouw, Ann Holly, loopt gevaar en Ray Doyle gaat haar redden. Doyle wordt verliefd op haar... 22.10 Das geht Sle an. Consumentenru briek: Energietips. 22.15 Einfach ja dazu gesagt. Film over het leven met gehandicapten. 22.45 Rocker. TV-film van Klaus Lemke. Deze film over het verschijnsel „roc ker" kent twee „helden": Gerd, die door een gevangenisstraf zijn leidende positie in de groep kwijtraakte en de 14-jarige Mark, die door de dood van zijn broer in de wereld van de rockers is terechtgekomen. Tussen Mark en Gerd ontstaat een hechte vriend schap... 00.10 Journaal DONDERDAG 10.00 tot 13.15 Programma-overname Duitsland 1 16.30 Studienprogramm Chemie. „Che mie zonder grenzen". 17.00 Journaal 17.10 Captain Future en het gevaarlijke geheim. Science-fiction-sene voor de jeugd: Met hulp van de „diermensen" bevrydt captain Future Joan en Ken. 17.40 De Draaischijf. Gast Mireille Ma thieu. DUITSLAND 3 18.00 Sesamstraat 18.30 Telecollege: Engels voor gevor derden. 19.00 Lander. Menschen, Abentener: Sven Hein, de laatste ontdekkingsrei ziger Filmportret over deze ontdek kingsreiziger. die vooral werkzaam was in Ccntraal-Aziè 19.45 Regionaal nieuws 20.00 Journaal 20.15 Mittwochs in... Gevarieerd pro gramma. 21.45 Auslandreporter. Bezeten van eten: „Hamburgers en Amerikanen". 22.15 Filmtips 20.26 La régie du jeu. Franse speelfilm uit 1939 van Jean Renoir met Marcel Dallo en Paulette Du bost. Portret van de aristocratie rond 1939: Een jacht- party krijgt uiteindelijk een dramati sche ontknoping, omdat tijdens het bijbehorende feest byna alle aanwezi gen proberen hun partner te bedrie gen. 06.00 Journaal DONDERDAG 08.00 Tele-gymnastik 68.10 Schooltelevisie 69.25 Het programma met de muis. Kin derprogramma. 10.05 tot 12.20 Schooltelevisie 17.00 Schooltelevisie

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 5