Amro Bank. iètL Een beetje financiële slimheid kan iedereen gebruiken in deze krappe tijden. Daarom hebben wij van de Amro Bank een praktisch budgetboekje voor u samengesteld. Bezuinigen met het Amro Budgetboekje. Op zich is 't niks wereldschok kends. Simpel gezegd adviseren wij u om een jaarbegroting te maken. Om uw inkomsten en uitgaven voor heel '82 zo nauwkeurig als maar kan in kaart te brengen. Dat lijkt misschien een heel karwei, maar 't valt echt mee. Want in het Amro Budgetboekje leest u precies hoe u te werk moet gaan en waar u aan moet denken. Het voordeel van zo'n begroting is dat u tijdig weet wat u te wachten staat En dat u veel verstandiger kunt beslissen over de vragen: hoeveel moet ik precies besnoeien? En waar kan 't? Ook op dat punt zult u in het Amro Budgetboekje een aantal behulp zame suggesties aantreffen. 't Is verkrijgbaar bij elk Amro- kantoorvoor f2,50. Gemakkelijker rondkomen met de Amro Salarisrekening. Zo'n begroting is mooi. Maar 't gaat er natuurlijk om hoe u 'm in prak tijk brengt Als u 'n Amro Salarisrekening hebt wordt dat een stuk gemak kelijker. Die houdt uw inkomsten en uitgaven nauwkeurig bij. Van alles wat er opkomt of afgaat krijgt u rekeningafschriften. Uw vaste lasten kunt u automatisch aflaten schrijven. En de dagelijkse uitgaven kunt u dan doen met betaal- of Eurocheques. Op die manier weet u altijd waar uw goeie geld heengaat Maar die Amro Salarisrekening is niet alleen een handige boekhouding. Want als u ondanks alles toch met 'n onverwachte tegenvaller wordt gecon fronteerd, kunt u - in veel gevallen - tijdelijk rood staan. Alle reden om even langs de Amro Bank te gaan voor zo'n Amro Salaris rekening. En dan krijgt u dat praktische budgetboekje meteen mee. jf^T^ De bank waar je wat aan hebt.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 12