BAIRD MM4 Rabobank Q BOEKHOUDER M/V Rl personeel 3 hoofd kas en kantoren (m/v) 1spps!.Sr,sSPFRWFI L™ begeleider in opleiding m/v stichting centrum st.bavo noondwijkerhout psycholoog c.q. pedagoog (m/v) Medewerker (m/v) Data-typiste Koffie-serveerster BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER (M/V) BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER m/v ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN teamleider m/v verpleegkundige staf verpleegkundige ■RiRSONEB^lffi?1! PERSONEEL .PERSOI\EELPERSONEa «-« J personeel PERSONEEL personeel Opname 2 is een open afdeling voor 30 kliënten, zowel mannen als vrouwen. Deze afdeling zorgt voor opname, probleeminventarisatie en eventuele doorverw ijzing naar andere hulpverleningsinstanties. Daarnaast verzorgt opname 2 kortdurende klinische behandeling. Het kontakt met familie en andere relaties vormt een belangrijk onderdeel van de behandeling. De werkzaamheden worden verricht door een multi-disciplinair team. Wij vragen een De begeleider besteedt aandacht aan individuen, groepen en het totAle afdelingsklimaat Samen met enkele anderen draagt hij zorg voor een groep van 15 kJiënten. Werkbegeleiding is aanwezig. Wij denken hierbij aan iemand met ervaring in de psychiatrie, die een opleiding volgt zoals MBO of HBO-IW. Salaris: tot max. 1979,90 bruto per maand, minimumloon 23 jaar en ouder. Nadere informatie bij de koördinator opname 2, de heer P. Geerars, toestel 2052. n de afdeling Personeelszaken, met vermelding Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Bij het Gemeentelijk Pedologisch Instituut te Leiden en de daaraan verbonden school "De Brug", die kinderen met ó.a. ernstige leer- en/of gedragsmoeilijkheden onderzoeken, observeren en behandelen, is met onmiddellijke ingang een vacature voor een (psychodiagnostisch geschoold) Kennis en ervaring op het gebied van orthodidactiek en orthodidac- tische begeleiding is vereist. Taakomvang: circa 4 Vi dag per week. Hoofdtaken: - als psychodiagnosticus deel uitmaken van de toelatingscommissie van de P.l.-school; - bijdragen aan de planning en de begeleiding van de multidiscipli naire behandeling van individuele leer- en gedragsmoeilijkheden; - meewerken aan de ontwikkeling van behandelingsmethoden en van het schoolwerkplan; - mede superviseren van studenten die hun stage diagnostiek van leermoeilijkheden op het Pedalogisch Instituut doen. Inlichtingen te verkrijgen bij de directeur van het P.I., drs. J.W. Mojet tel. 071-126427 of 148333 toestel 5682 of (privé) 071-891069 en het hoofd van de P.l.-school, de heer C. Alberts tel. 071-122310 of 126427 of (privé) 010-213308. Sollicitaties, uiterlijk 7 dagen na verschijnen van deze advertentie, te richten aan de Directie Onderwijs yan de Gemeente Leiden onder vacaturenummer OND 737, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. BAIRD EUROPE B V. is de Europese vestiging van BAIRD Corpora tion, USA, en als zodanig verantwoordelijk voor de verkoop en servi ce van de door BAIRD geproduceerde wetenschappelijke instrumen- Het produktassortiment bevindt zich op het gebied van Optische Emissie Spectrometrie, Nucleaire Medische Diagnostiek en Labora torium Instrumentatie. BAIRD zoekt op korte termijn De juiste kandidaat heeft - bij voorkeur een M.E.A.O.-BE met M.B.A. opleiding of gelijkwaar dig - ruim ervaring bij een middelgroot bedrijf - redelijke kennis van de Engelse, Duitse en Franse taal Tegenover deze eisen bieden wij een afwisselende funktie die een grote mate van zelfstandigheid binnen de Financiële Afdeling met zich zal meebrengen. Indien u belangstelling heeft voor bovenstaande funktie, richt dan uw sollicitatiebrief aan de Direktie van BAIRD EUROPE 6.V., Produktie- weg 30, 2382 PC Zoeterwoude. Voor informatie kunt u kontakt opnemen met de heer M. F. Keislair, telefoon 071-413151. In een in de provincies Noord- en Zuid- Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha mei ruim 1 milioen inwoners, heeft het te Leiden gevestigde hoogheemraadschap van Riinland laken op het terrein van onder meer waterkering, waterbeheersing en afvalwater zuivering. Het personeelsbestand van het hoogheem raadschap bestaat uit rond 500 medewerkers, waarvan ongeveer de helft werkzaam op de kantoren te Leiden en de overigen op de gemalen, zuiveringsinstallaties e.d., verspreid over het Bi] het bureau Gaarderboek van de afdeling Financiële en Personele Zaken kunnen worden geplaatst een (82-GB-1) die zal worden belast met werkzaamheden op het terrein van de kadastrale boekhouding (eigendommen-administratie). Vereisten: MAVO/HAVO diploma Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring oplopend tot maximaal f 2.291,- bruto per maand. En een (halve dagtaak) (82-GB-2). Genoemde werkzaamheden bestaan uit het verwerken van gegevens van onder meer de kadastrale boekhouding op diskette- apparatuur. Vereisten: MAVO-diploma en bij voorkeur ervaring in het bedienen van diskette-apparatuur. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring oplopend tot maximaal f 2.291,- bruto per maand bij een volledige dagtaak Bij de Huishoudelijke Dienst van de afdeling Algemene Zaken is, op basis van 35 uur per week plaats voor een (werktijden dagelijks van 9.00 -17.00 uur, inclusief 1 uur lunch-pauze) (82-BHD-2) Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring oplopend tot maximaal f 2.291,- bruto per maand bij een volledige dagtaak De bij de overheid gebruikelijke arbeidsvoor waarden zijn van toepassing. Sollictaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de secretaris-rentmeester van Rijnland en in te zenden aan het hoofd Financiële en Personele Zaken van Rijnland, Breestraat 59, 2311 CJ Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer Hoogheemraadschap van Rijnland EE? Ten kantore van Mrs. De Vroom en Van Duren, advoca ten, Rapenburg 35 te Leiden, is binnenkort vakant de functie van De voorkeur gaat uit naar een ervaren functionaris, die zelfstandig kan behandelen de boekhouding (door schrijfsysteem), de loonadministratie, de aangiften van omzetbelasting en loonbelasting, en bijkomende werk zaamheden. Gedacht wordt aan een part-time werkkring van 3 tot 5 halve dagen per week. Brieven onder opgave van referenties en gewenst salaris aan Mr. J. C. de Vroom, Postbus 11286, 2301 EG Leiden. NOB LEIDEN i ouhlleerd bedrijf i werkers. Naast produkties van boe ken. posiers en reclame-drukwerk is de vervaardiging van periodieken haar sterkste specialiteit. Op 4 rotatiemachines en een groot aantal vellenpersen vervaardigt zij ca. 70 tijdschriften waaronder weekbladen, 14-daagse bladen, maand- en kwartaaluitgaven De moderne zetterij kan iedere uitgave aan, terwijl NDB haar eigen 4-kleu renlitho's maakt en dus niet van anderen afhankelijk is. Een afwerkmgsafdehng met bro cheer- en verzendapparatuur maakt ons pakket compleet Dit alles is gesitueerd in het grote splinternieuwe bedrijfspand waar alle aandacht is besteed aan routing en werkomstandigheden. NEDERLANDS DRUKKERIJ BEDRIJF B.V. Produktieweg 5 2382 AP Zoeterwoude Tel. 071-410114 Wij vragen voor spoedige indiensttreding een in het bezit van het diploma MBA of een vergevorderde studie daarvoor. Onze financiële en bedrijfsadministratie voeren wij met behulp van het moderne IBM systeem 34. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie, met omschrijving van opleiding en ervaring, te richten aan onze afd. Personeelszaken. Infectieziekten Op deze afdeling hebben wij nodig een vac.nr. 393.F.51.07 LD De afdeling omvat 20 bedden en is ver deeld in een aantal zaaltjes en boxen, waarin patiënten o.a. geïsoleerd en om gekeerd geïsoleerd verpleegd worden. Er wordt gewerkt volgens de zgn. team- verpleging. Twee teams werken t.b.v. 7 resp. 13 patiënten. Binnen het team is de teamleider verantwoordelijk voor de verpleegkundige patiëntenzorg, en de begeleiding van de teamleden. Wie zoeken wij? Een verpleegkundige met klinische er varing, bij voorkeur in het bezit van een kaderopleiding ol een daaraan gelijk waardige opleiding. Wat bieden wij? Bevorderingsmogelijkheden tot de rang van 1e verpleegkundige. Salaris: max. f 2920 bruto per maand Liever eerst meer informatie? Neem dan contact op met de heer S.P. Edwards, coördinerend hoofdver pleegkundige (071-14 7222, toestel 2249), of mevr. J A. Wiersma-Traag, personeelsconsulente (toestel 2720). Klinische Oncologie Op de Polikliniek van deze afdeling is plaatsingsmogelijkheid ontstaan voor een (dagdiensten) vac.nr. 781.F.53.07.LD Op deze polikliniek komen patiënten voor radiotherapie, chemotherapie en hormonale behandeling. Wij zoeken een verpleegkundige met er varing in het verplegen en begeleiden van oncologische patiënten. Bekend heid met de toepassing van boven staande therapieën is gewenst, doch niet noodzakelijk. Salaris: max. f 2783 bruto per maand Informatie: nadere inlichtingen over de taakinhoud worden u gaarne verstrekt door mevr. M. Schutte-Bakema. (071-14 7222, toestel 3514) Neurologie I Op deze afdeling is mogelijkheid tot plaatsing van een vac.nr. 503.V.53.07.LD Onze afdeling bestaat uit twee units: - een herenverblijfsunit waar voorname lijk analyse en revalidatie plaats vindt: - een intensive care unit waar patiënten worden opgenomen in de acute fase van ziek zijn. Op onze afdeling wordt gewerkt met teamverpleging. De verpleegkundige zorg en de ontwikkeling hiervan hebben onze voortdurende aandacht. Om de verpleegkundige in staat te stel len hierin zo goed mogelijk te functione ren werd de SPECIALISTISCHE OP LEIDING NEUROLOGIE VOOR VER PLEEGKUNDIGEN opgezet. De moge lijkheid bestaat om deze te volgen. Van de candidaat venvachten wij: - interesse in hel specialisme neurologie en de bereidheid mee te werken in het verder ontwikkelen van de verpleeg kundige deskundigheid: -diploma A of A+B event, aangevuld met i.e. opleiding voltooide manage ment- of kaderopleiding, of bereidheid deze te gaan volgen Aanstelling vindt plaats in de rang van verpleegkundige A. (max f 2783 bruto per maand). Promotiekansen aanwezig. Bi|indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,5% U kunt solliciteren door een bnel te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden Academisch ziekenhuis leiden Rabobank Noordwijk verleent op persoonlijke wijze uiteen lopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank, deel uit van de landelijke Rabobank organisatie met ruim 3.000 vestigingen Wij zoeken een De afdeling Kas en Kantoren verzorgt de dienstverlening aan de balie, bij uitstek de plaats waar het contact tussen cliënt en bank zich afspeelt Het hoofd van deze afdeling maakt dan ook deel uit van het leidinggevend kader van de bank. De gevraagde functionaris geeft leiding aan 10 medewerk(st)ers en stimuleert hen tot een correcte en actieve dienstverlening aan cliënten. Hij of zij draagt de verantwoording voor het handhaven en vergroten van het marktaandeel van de bank door middel van een optimale verkoop van bankdiensten via de balie. Bovendien stelt hij of zij mede het marketingplan op. bewaakt de realisering van de geplande activiteiten en rapporteert hierover aan de directie. Wij denken voor deze functie aan kandidaten in de leeftijd van 25 35 jaar, die een opleiding op HBO-niveau hebben gevolgd, met aanvullende studies. Een servicebewuste instelling is van belang, evenals het vermogen om vlot maar zakelijk met cliënten om te gaan. Leidinggevende kwaliteiten zijn onmisbaar, terwijl ook een aantal jaren ervaring in soortgelijk werk tot de eisen behoort De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenregeling. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer H.T. Bosboom, directeur, telefoon 01719- 19312. CJw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directie van de Rabobank, Postbus 18, 2200 AA Noordwijk.

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 20