c Zoeterwoude wordt niet 'opgeslokt' "Oegstgeest is voor ons proef op de som" Geen woningbouw Zoetermeer in noordelijke richting Weidse agenda Bouwfonds-man H. Bas over 'Haaswijk' Burgerlijke stand Concentratie groot bij duo Stad en rand ZATERDAG 13 FEBRUARI ZOETERWOUDE - De angst dat Zoeterwoude opgeslokt zou worden door het uitdijende Zoetermeer is voorlopig verdwenen. Minder woningbouw dan oorspronkelijk ge pland (maximaal 1500 woningen) en een gordel van re creatiegebieden moeten een verdere uitbreiding van Zoetermeer richting Zoeterwoude beletten. Een provinciale commissie heeft gisteren in een vergadering in het Provinciehuis over woning bouw in de Haagse regio tot 1990 beslissingen van deze aard geno men. Een voor Zoeterwoude ver heugend gevolg van deze be leidsverandering is dat de Geer- polder (nabij de Noord Aa) 'droog' kan blijven. Aanvanke lijk was de bedoeling dat de Geerpolder watergebied moest worden. Zoeterwoude is daar nooit een voorstander van ge weest. De gemeente wilde vooral de nadruk leggen op agrarisch gebruik. Of zoals wethouder A. van der Heijden het formuleer de: "De Geerpolder heeft een agrarische hoofdfunctie met re creatief medegebruik". Bij de vaststelling van de woning- boowplannen veegde de staten commissie gisteren het plan Noordhove van tafel, met grote instemming van Zoeterwoude en Benthuizen. Gevreesd werd dat juist door dit plan de twee ge meenten door Zoetermeer onder de voet zouden worden gelopen. Het plan Noordhove voorzag in de bouw van vijf tot zesduizend woningen. Nu wordt op dat zelf de gebied - boven de wijk Segh- vaart tegen Benthuizen aan - een deel voor woningbouw benut en een deel voor recreatie. Er komt een plassenngebie van veertig hectare met daarom heen allerlei voorzieningen. Zo moet dit re- creatie-gebied de definitieve af grendeling van Zoetermeerse uitbreiding naar het noorden worden. Behalve het vervallen van Noord hove is Zoeterwoude ook bijzon der ingenomen met de daaruit voortvloeiende beslissing: een weg die Noordhove bereikbaar moest maken er niet komt. Die weg zou vanuit Noordhove dwars door de weilanden naar de Stompwijkse weg lopen om daar op de rijksweg 17 aan te sluiten. In plaats van Noordhove zal er nu aan de andere kant van de snel weg Den Haag-Utrecht woning bouw verrijzen. Bovendien moet er meer in Den Haag zelf ge bouwd worden. Volgens Borg man, lid van gedeputeerde staten van de provincie, ook de beste oplossing: "De impasse waarin de groeitaak van Zoetermeer ver keerde, is nu eindelijk doorbro ken. Daarbij moet de bufferfunc tie van Zoeterwoude - tussen de stedelijke gebieden van Leiden en Zoetermeer - als bewaker van het groene hart in stand worden gehouden". De Geerpolder kan wat dat betreft een goede functie vervullen, aldus Borgman. Dat klonk de Zoeterwoudse wet houder Van der Heijden als mu ziek in de oren: "De strijd voor het behoud van een groene Geer polder is nu gewonnen". i De Geerpolder blijft 'droog' en wordt geen watergebied. De gemeente Zoeterwoude is daar zeer mee ingenomen. (archieffoto) DELFT/OEGSTGEEST - De Morsebelpolder in Oegst- geest zal aan het eind van de jaren tachtig volgebouwd zijn met bijna dertienhonderd woningen. Als de ver wachtingen van de bouwers uitkomen dan is voor het einde van dit decennium 'Haaswijk' toch nog klaar, on danks de ingestorte bouwmarkt. De hoeveelheid wonin gen zal dan uiteindelijk wel gehaald worden, alleen zul len er nogal wat verschuivingen tussen de goedkope en de dure sector plaatsvinden. Zo zijn de geplande vrije sectorhui zen in het eerste en tweede deel- plan van 'Haaswijk' al helemaal weggevallen. Het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten (BNG), dat de wijk ontwikkelt, heeft nu plannen in voorbereiding om op de oorspronkelijk voor deze dure woningen in deelplan I gereser veerde strook grond langs het Oegstgeester kanaal, dubbele woningen neer te zetten onder één kap. Die worden goedkoper dan de vrije sectorbouw. Deze woningen worden dan stuk voor stuk gebouwd afhankelijk Van de vraag er naar. De in het tweede deelplan opgeno men vrije sectorwoningen zijn ook vervangen. Hier komen pre mie-A woningen voor in de plaats, waar nog erg veel vraag naar is. Districtsdirecteur H. Bas van het Bouwfonds vertelt dat verdere verschuivingen afhanke lijk zullen zijn van de vraag naar woningen. "Wij moeten een ant woord geven dat in de markt past. Op het ogenblik loopt de hele vrije sector niet. Dan zou het verkeerd zijn om toch zulke dure woningen te bouwen. Ik geloof dat we nu hoofdzakelijk moeten denken aan premiehuurwonin gen, een categorie die er oor spronkelijk niet zo veel inzat. De ze woningen komen al in deel plan III (tegen het Groene Kerk je aan). Ik veronderstel dat in de delen V en VI ook de nodige huurwoningen moeten komen". De gestaag vorderende bouw in 'Haaswijk'. Volgens H. Bas (Bouwfonds) is het een voordeel dat het in fasen wordt gebouwd. "Zo kunnen we ons nog aan de markt aanpassen". Voordeel In Haaswijk is het een groot voor deel dat we de wijk in fasen vol bouwen. Wy houden jaarlijks marktonderzoeken. Wij zetten dan op een rijtje wat gevraagd wordt. Daar wordt onze volgen de vlek in het plan op aangepast. Zo ontwikkelen we langzaam heel 'Haaswijk'. Het is niet zo dat we al de hele structuur hebben vastliggen zodat we nauwelijks nog wat anders zouden kunnen maken". Zijn verwachtingen over de vol tooiing van Haaswijk, zoals die oorspronkelijk is gepland zijn nog hooggespannen. "Wij ver wachten in de loop van 1984 een kentering ten goede komt op de woningbouwmarkt. De dure wo ningen die leeg staan zijn nu een prop in de markt. Wij denken dat eind 1983 de bestaande voorraad lege huizen is opgelost. De nieuwbouw in de dure sector kan dan weer langzaam begin nen. Oegsteest is voor ons een 'proef, of de ideeën die wij over het herstel van de markt hebben zich hier uitwerken. Met name Oegstgeest omdat daar toch al niet zoveel leegstand is in nieu we huizen. Er blijven altijd men sen die een ander huis wensen. Er zijn er die dit in de bestaande markt vinden maar ook mensen die nieuwbouw willen hebben en daar kunnen we dan weer voor gaan bouwen. Oegstgeest is een gemeente waar tot het laatste toe duurdere premie-(B)- woningen kunnen worden gebouwd en waar we weer als eerste met de vrije sector kunnen beginnen", zo voorspelt een optimistische Bas. Minder optimistisch was men nu een jaar geleden in Oegstgeest toen ideeën van het Bouwfonds naar buiten sijpelden dat 300 ge plande goedkope woningen in het plan 'Haaswijk' eventueel zouden moeten vervallen. Er was namelijk een tekort doordat de grondprijs 2500 gulden per wo ning hoger was dan die door het ministerie voor deze woningwet- bouw werd bepaald. En dit te kort wilde het ministerie niet (Foto Holvast) verder aanvullen. De raadsleden protesteerden fel tegen de ge dachten van het Bouwfonds. Bas: "We zijn nu nog steeds in onderhandeling met het ministe rie. Uiteindelijk zal men als er niks gebeurt de hogere kosten te rugvinden in de totale exploita tie-opzet van 'Haaswijk'. Het geld moet ergens uit komen. Als het niet door de woningwetbouw kan worden opgebracht dan zal de rest van de woningbouw het moeten opbrengen", zo laat Bas zijn gedachten gaan. Hoe het te kort uiteindelijk moet worden weggewerkt is echter nog niet bekend. Dat het door gaat werken in de huurprijs houdt hij ook niet helemaal voor onmoge lijk. De districtsdirecteur geeft ook aan dat evenals in het verleden de verschillende categorieën wo ningen nu weer hun eigen lasten moeten gaan opbrengen. "Het was een paar jaar geleden erg makkelijk. De dure woningbouw moest de grondprijzen goedma ken voor de goedkope bouw in wijken. Vroeger was het ook zo dat elke categorie zichzelf moest betalen. We hebben de wilde ja ren dat we van de vrije sector konden profiteren achter de rug en ik denk ook niet dat die jaren nog eens terugkomen". Een verdere nieuwe ontwikkeling die noodzakelijk wordt door het instorten van de bouwmarkten is het teruggaan naar een eenvou digere opzet van de plannen. Gouden jaren "We hebben gouden jaren gehad. Uitbreidingsplannen zaten vol luxe en voorzieningen. We moe ten terug naar simpele en doel matige woningen, waarbij veel meer gelet wordt op aspecten van isolatie en weinig onder houd. Ook moet je het groen meer concentreren en de water partijen beperken". Op het ogenblik is het eerste deel plan praktisch voltooid, met uit zondering van de al genoemde dubbele woningen onder één kap langs het Oegstgeester ka naal. De prijs van de duurste landhuisachtige woningen (plus minus 250.000 gulden) ligt zo'n 35.000 gulden lager dan die van de oorspronkelijk 22 geplande goedkoopste vrije sectorwonin gen. Deelplan II zal in de loop van dit jaar gereed zijn. De vrije sector wordt hier vervangen door 28 premie-A-woningen (goedkope re premiehuizen) Zo gauw de goedkeuring van Gedeputeerde Staten (het dagefijks bestuur van de provincie) er is kan begonnen worden met de bouw hiervan. Bas: "De premie-A- woningen zijn geen probleem. We hebben nu nog 1400 adressen van be langstellenden voor deze catego rie". Ook de eerder iets stagne rende verkoop van de duurdere premiewoningen (B) vordert. Van de 58 in plan II zijn ze op 6 na allemaal verkocht. Over een maand hoopt Bas ze allemaal verkocht te hebben. Deelplan III is nog in ontwikkelin gen. Dit gebied tegen het Groene Kerkje aan krijgt zo'n 128 pre- mieverhuurwoingen, 44 premie- A-woningen en 42 woningwet woningen. Verwacht wordt dat met de uitvoering van dit deel in het vooijaar kan worden begon nen. Woningen voor studenten zijn ge pland in deelplan IV. Met het schetsplan daarvoor is men mo menteel druk doende. Bas ver wacht dat ook hier nog dit jaar met de bouw kan worden begon nen. Het daaropvolgende deel V krijgt in hoofdzaak premie-A- en woningwetwoningen. Daar zal volgend jaar een begin mee wor den gemaakt. De delen VI, VII en VIII moeten in de daarop vol gende jaren van de grond ko men. Over deel VI vertelt Bas dat men bezig is met alternatieve plannen. Oorspronkelijk was hierin veel vrije sectorbouw voorzien. Wat er nu voor in de plaats komt wil Bas nog niet kwijt, omdat deze plannen nog "in een heel pril stadium zijn". In vlek VIII komt mogelijk gesta pelde bouw met terrasachtige woningen. "Hierdoor krijg je nogal wat verscheidenheid in de wijk, dat toch ook aantrekkelijk maakt." Dat het plan 'Haaswijk' halverwe ge zou moeten worden afgebro ken, omdat de bouwmarkt er in het algemeen niet best voor staat is volgens Bas "helemaal niet aan de orde". Hij ondersteunt zijn optimisme met te praten over het totale bouwprogramma van het Bouwfonds: "In 1981 he- ben wij in het hele land nog 4400 woningen in aanbouw gebracht, zelfs iets meer dan het jaar daar voor. Voor dit jaar hebben we na genoeg hetzelfde programma. We moeten alleen afzien van gro tere projecten. Kleinere zijn veel beter. En daar moeten we ant woorden geven die op het ogen blik in de markt passen. We moe ten ook over de komende jaren heen gaan kijken". CHARLES LENNARTZ Bejaarde valt van bromfiets LEIDEN - Een 64-jarige Leidenaar heeft gistermiddag zijn sleutel been gebroken nadat hij van zijn bromfiets was gevallen. De man reed op het fietspad langs de Wil lem de Zwijgerlaan door een plas. Zijn voorwiel verloor het contact met de weg, waarna hij slipte. Behalve de breuk in het o_sr_ijjuo vw ÜJV vaii sleutelbeen liep h« ook diverse hoorn;T Duindam? geb" 19-10-1898 LEIDEN - Overleden G.L. van Buuren, geb. 14-7-1911 man; N. van Leeuwen, geb. 28-3-1901 man; J.H.G. van de Loo, geb. 9-3-1916 man; P. Singeling, geb. 30-4-1914 man; C.J. Wijdeveld, geb. 6-11-1889 man, P. Vis, geb. 12-4-1898 man. D. Slingerland, geb. 22-8-1906 man; W.J.C. Versteege, geb. 4-10-1908 man; A. Bogaards, geb. 4-11-1899 man; T.W. van Nassou, geb. 3-9-1908 vrl. echtg. van L P. Ouds- vlees- en schaafwonden op. Oplichting LEIDEN - Een winkelierster aan de Oude Vest is gisteren het slachtoffer geworden van een tot nu toe nog onbekende oplichter. De man kwam aan het begin van de middag met een zielig verhaal over zijn dochter van wie de bei de benen verbrijzeld waren. De tweeduizend gulden die nodig waren voor allerlei beugels bezat hij niet. De man overreedde de vrouw om hem 575 gulden te le nen. Hij zou een uur later terug komen om het bedrag terug te betalen, maar is nimmer meer gesignaleerd. M. Verschoor, geb 2-2-1914 vrl. echtg. van J.P.A. van Schaik; A.D. Kop penaal. geb, 17-6-1914 vrl. echtg. van Th. van Eeuwijk; J.C. Gulij, geb. 16-11-1908 man, P.F. van Dorp, geb. 4-9-1964 man. M. van der Plas, geb. 29-5-1915 man; M J Caminada, geb. 24-1-1915 man; J.C. Aarboom. geb. 16-3-1912 vrl. echtg. van M. Erades; C.J van Weken, geb. 17-11-1897 vrl. geh. gew. met WC.A van Kerkhof; J. Ciere. geb. 22-12-1915 man; S. Wielo- groch. geb. 31-8-1914 man; N. van Eg- mond. geb. 4-5-1919 man; H. Vos. geb. 24-1-1904 man; J. Boot. geb. 5-»7—1916 vrl. echtg. van J.M. Grimbergen; H. Rol, geb. 30-8-1905 man; J Ober. geb. 8-3—1903 man; J den Hollander, geb. 11-6-1903 man; W. van Gelder, geb. 13-9-1907 vrl. echtg. van H.J. de Haan; P Blonk, geb 15-3-1906 man. A.G. van Wyk, geb. 6-11-1918 man. P C. van der Most van Spijk, geb. 18-8-1912 man; H.E. Landwehr, geb. 21-12-1895 vrl. geh. met A G. Gaykema; H.W. Sa- rink, geb. 18—6—1942 man; P. van Rooy- en. geb. 23-11-1889 man; H. de Geus, geb. 21-7-1894 man; J. Cozijn, geb. 26-3-1910 vrl. echtg. van P.W. Koo- men; J. Ouwehand, geb. 30-1-1932 vrl. echtg. van H. van Beelen; L. Barnhoorn, geb. 2-11-1926 man; P.j. van der Peet. geb. 21-11-1900 man; J.S. van Leeu wen. geb. 6-7-1894 vrl. geh. gew. met J.P Stuart; M.E. van der Post. geb. 26-2-1892 vrl. geh. gew. met B. Smits; Ongeval bij nieuwbouw AZL LEIDEN - Bij een bedrijfsongeval bij de nieuwbouw van het AZL aan de Plesmanlaan heeft een 68- jarige Hagenaar een diepe vlees wond opgelopen. Hij was be hulpzaam bij het verplaatsen van ijzer en bleef daarbij met een werkhandschoen hangen aan de constructie van een hijskraan. De man ging vier meter de lucht in, waarna zijn handschoen scheurde. Zijn valpartij eindigde op een rasterwerk en hij moest vervolgens naar het ziekenhuis worden vervoerd. LEIDEN - Intense concentratie was gisteravond in de kapelzaal te lezen op het gezicht van violis te Mifune Tsuji. Gedreven, maar enigszins gespannen klonk de Sonate in F gr.t. van Mendels- sohn-Barthody, waardoor de in houd van dit werk iets te zwaar werd. Dit werd ten dele ook ver oorzaakt door het toucher van pianiste Almudena Cano, dat, hoewel wel virtuoos genoeg, ner gens lichtvoetig was. Echter wel donkertonig en soms wat log. De toon van de violiste daarente gen is sterk, stralend, zeker. Zij blijft zelfs in de zachtste tonen duidelijk en glanzend. Haar ge voel voor brede, lyrische zinnen liet zij misschien wel het beste horen in de toegift: "Thais' van Massenet. De sonate, opus 78 van J. Brahms lag het duo bijzonder goed. De wat zware pianoklanken vielen hier niet uit de toon; de violiste kon haar felheid en passie goed gebruiken. Het Adagio was prachtig van spanning en ex pressie. De geladenheid waarmee het eer ste deel van sonate, opus 13 van G. Fauré werd gespeeld was iets te veel van het goede; maar het Andante klonk weer ontspannen en lyrisch. Moeiteloos virtuoos rolden de laatste twee delen uit viool en piano, zonder dat de mu zikale gedachten werden aange tast. ELLEN LOOYESTIJN ZATERDAG Leiden - LVC, optreden Belgengroej Luna Twist, 21 uur. Nieuwe Mare/hoek Oude Singel - antiel en curiosamarkt, 9.30-17 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit j j Caeciliastraat 18, jongerencafé voor job gens en meiden tot ongeveer 20 jaar, U ii 17 uur; disco vanaf 22 uur. Vrouwenhuis - Hooigracht 79, café avond, 21-1 uur. Jongeren Adviescentrum - Caecili» straat 67, 14-17 uur. Wassenaar - Clubgebouw SV Was» naar, jeugdavond, 21 uur. Voorschoten - Lindehoeve, optreden, 2 ZONDAG Leiden - Vijfhovenhuis, Hoflaan, dam avond, boven de 21 jaar, 19.30 uur. i Stadhuis - commissie beroep- en bt zwaarschriften. ma 9.30 uur. Middelweg 19c - kindervoorstellinj Leids Poppentheater, 14.30 uur,tel- 125802. Werklozen Advies Centrum - Breestra* 19, ma t/m vr van 10-12 uur, tel. 12200C strandloop Swifttoer en de Batave& start vuurtoren Boulevard Noordwjjk 10.30 uur. LVC - dansinstuif, 19 uur. Holiday Inn - koffieconcert, 13 uur. Café De Uyl - Nieuwstraat, oj treden Leidse zanger Rob Baars, vanaf 15.38 uur. Buurthuis Op Eigen Wieken - voorlicb tingsmiddag voor ouderen, ma 14 uur. Oegstgeest - 'Drieluik', koffieconcert, 1] MAANDAG Leiden - Stadhuis, gemeenschappelijk vergadering raadscommissies, 20 uur. Rapehburg 100 - Leidse Studenten Ekïdesia, film 'Moeder van Tondo', 20.30 uur. Kapelzaal K&O-gebouw - Oude Vest 45, lezing over aardbevingen en vulkanen, 20.15 uur. Breehuys - swingfeest voor meisjes oiv der de 19 jaar, 20 uur, met optreden de meidenband 'Femme Fatale'. Kijkhuis - Vrouwenkerkoorstraat 17, film The Holy Mountain van Alexander Jodorowsky, 20 en 22.15 uur. Praethuys - Vrouwenkerkkoorstraat 9, video-café, film De Profetieen van No- stradamus, ma, di, woe, 20.15 uur. Bevrijdingskerk - Contactmiddag voor ouderen en belangstellenden, di 14.30 Jongerencentrum Stats - Haarlemmer straat 73, klachtenspreekuur voor bui- tenlandse jongeren, 19-21 uur. Ontmoetingscentrum - hoek Boshuizen lan, bejaardensoos Zuid-West, 14.30 uur. Ver. Ouders van Drugsverslaafden Lange Mare 45, 20 uur, tel. 130547. Leiderdorp - gemeentehuis, commissie financiën en beleidsplanning, 20 uur. ARTSEN Leiden wijk 1 - Boerhaavedistrict, Binnenstad- Noord, Groenoord, Kooi, Merenwijk: za 8 uur tot zo 8 uur: J. Rus, Middelste- gracht 131, tel. 132500; spreekuur vlgs afspraak. zo 8 uur tot 24 uur: F.B. Kruis, Klaproos 34, tel. 126371; spreekuur vlgs afspraak. Wijk 2 - Binnenstad-Zuid, Tuinstadwijk, Professorenwijk, de Waard: za 8 uur tot zo 24 uur: J. de Bruijne, Kernstraat 11, tel. 1412*55; spreekuur: 12 en 17 uur. Wijk 3 - Mors, Haagwegkwartier, Zuid west: za 8 uur tot zo 8 uur: W. Schelle- kens, Paganinistraat 24, tel. .764035; spreekuur: vlgs afspraak, zo 8 uur tot 24 uur: B. Roos, Zocher- straat 1, tel. 766123; spreekuur: 12 en 17 Voor de praktijk van Groeneveld, R. v. Leeuwen, Meijer, Reinders, Tan, v. Tol, Verhage en Zwijnenburg: za, R. Zwjj- nenburg, Gallaslaan 24, Leiderdon». teL 412166; spreekuur 11-11.30 uur in ge zondheidscentrum Merenwijk, Rosmo len 2; zo, H. Meijer, Stokroos 1, teL 215510; spreekuur 11-11.30 uur aan huis. Leiderdorp - za, H.B. van Wijk, v.d. Valk Boumanweg 198, tel. 890529; zo, Kemme, Grotiuslaan 12, tel. 893139; za en zo spreekuur van 12.30 tot 13 uur ij Gezondheidscentrum Florijn 10, teL 891000. Oegstgeest - J.W. de Haan, Oranjelaan 26, tel. 170605. Voorschoten - za, W. van Dam, Palestri- nalaan 29. tel. 3960; zo, S.M. Platteel-de Jongh, Diepenbrocklaan 6, tel. 5417. Wassenaar - noord: Paulides, tel. 14561; zuid: K. de Wit, tel. 12460. APOTHEKEN Leiden - de avond, nacht en zondags dienst van de apotheken in de regio lei den, wordt waargenomen van vr 12 tol 19 febr door: Centraal Apotheek, Bree* straat 74, tel. 120552; Apotheek v. Breest Smallenburg, Loevestein 6, Leiderdorp, tel. 890000. DIERENARTSEN Leiden - voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest: F. Muurling, Plantsoen 23, tel. 125057. H. Vestjens/M. Vestjens-Raadsveld, Rijn en Schiekade 23, tel. 144323. Voorschoten - J. Frencken, J. Röntgen* laan 14, Leidschendam, tel. 070-271110. TANDARTSEN De weekenddienst Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest wordt waargenomen door: L. Albrecht, BoerhaaveLaan 40, Leiden, teL 170748. WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38, teL ten noorden van de Rijn: 134604, tel. ten zuiden van de Rijn: 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. - gezond heidscentrum Florijn 10, tel. 896193; spreekuur ma, woe, vr van 13-13.30 uur. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, teL 154500. Voorschoten - gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad B.V. Hoofdkantoor: Witte Singel 1. 2311 BG LEIDEN Postbus 54. 2300 AB LEIDEN Telefoon: 071-149441 Geen krant ontvangen: tel. 071-123143 tussen 18.00-19.30 uur (nabezorging na 19.30 uur); zaterdag van 16.30-18.00 uur. Abonnementsgelden bij vooruitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrijving geen administratie- en incassokosten. Voor betaling van abonnementsgelden uitsluitend giro 3203571 t.n.v. Damiate Holding BV te Haarlem. Kwartaalabonnement 57,35 Per post 79.70 Jaarabonnement 217,90 Per post 307,30 Lósse nummers 0,80 Directie: G. Koopman Aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen oorrespondenten o.a. in: Bonn, Brussel, Londen, Parijs. Washington, Cairo, Rome. Madrid. Stockholm en Djakarta. Commentatoren: A. A. v. Brussel W. F. J. Wirtz Redactie stad en randgemeenten tel. 071-144941 1st. 222

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 2