J i mmm&as&SEmamBSBEëimsm termokomfort Personeels advertenties ASS. ACCOUNTANT LESTELLA ISOLATIE ZWEMINSTRUCTEURS (-TRICES) Zmjdtwyck assistente voor het sekretariaat NORHTGO DEBITEUREN- boekhouder M/V ASSISTENTE BESTUURSLEDEN VERKOOPLEIDER hoofd (m/v) Zilveren Kruis Ziektekostenverzekering behoort met haar 16 vestigingen en ruim 225.000 verzekerden tot de grootste ziektekostenverzekeraars in Nederland en werkt samen met Intermed Schadeverzekeringen N V. en Intermed Levensverzekeringen N V. Het hoofdkantoor van de Zilveren Kruis Groep is gevestigd op het landgoed 'De Goohorst" te Noordwijk. Wi| zoeken op zeer korte termijn vpor de afdeling Interkuur een De afdeling Interkuur houdt zich bezig met de organisatie van badkuren in Hongarije De aan te stellen medewerkster dient ondermeer in staat te zijn: zelfstandig te werken en sociaal vaardig op te treden. •zowel telefonisch als schriftelijk vragen rond de badkuur te beantwoorden en signalen van diverse kanten te coördineren; - secretariaatswerkzaamheden uit te voeren; diverse contacten te onderhouden. Verwacht wordt dat de candidate belangstelling heeft voor de gezondheidszorg, beroepsmatige ervaring daarin is een pré. Om voor deze functie in aanmerking te komen dient u minimaal 20 jaar te zijn, te beschikken over een HAVO/VWO-diploma en het Schoevers secretaresse diploma terwijl een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in het Engels en Duits onontbeerlijk is. Geïnteresseerden in deze functie die prijs stellen op een goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een prettige werksfeer in een unieke omgeving, worden uitgenodigd hun sollicitatiebrief te richten aan de afdeling personeelszaken. Zilveren Kruis Ziektekosten verzekering Gooweg 51 Postbus 71 2200 AB NOORDWIJK Samenwerkend met Intermed verzekeringen in het LEIDSCH DAGBLAD Blijken niet alleen in een goed blaadje te staan bij personeelchefs in Leiden maar nu ook bij hun collega's in Nieuw-Vennep, Hoofddorp, op Schiphol en in Amsterdam. Sinds de Schiphollijn er is! Op korte termijn gevraagd die in staat is gezien zijn/haar theoretisch en praktische opleiding zelfstandig jaarstukken samen te stellen. Uw sollicitatie aan Administratie- en Adviesbureau BUNNIG Boerhaavelaan 29,2334 EC Leiden Tel. 170986. Na kantoortijd 142487. stichting klubhuizen 'de jeugdhaven leiden' Breeslraat 19 2311 CG Leiden lel. 071-122000 Wij zijn een instelling voor sociaal kultureel werk. Het Breehuys, het Mierennest en de Mirt zijn onze drie werkeenheden. De stichting heeft een centraal bureau voor boek houding, administratie en beleidsondersteuning. Het stichtingsbestuur draagt de eindverantwoordelijkheid voor het beleid en voor de bijna 30 werknemers. Het is samengesteld uit vertegenwoordigers van de werkeenhe den en geïnteresseerde mensen "uit de samenleving". Op dit moment wordt er hard gewerkt aan de voorbereiding van een reorganisatie van de stichting. Deze zou moeten leiden tot grotere zelfstandigheid van de werkeenhe den en een meer ondersteunende taak voor de Jeugdhaven. Uitbreiding van het werkterrein behoort tot de mogelijkheden. Voor de uitvoering van deze reorganisatie vormen de bezuinigingen van de gemeente Leiden een hoge hindernis. Wij streven er naar om deze "Ie nemen". Om de reorganisatie in goede banen te leiden is een voltallig en slagvaardig bestuur nodig. Ter vervulling van enkele vakatures zoeken wij (onlrazeldltf) Wij verwachten van onze bestuursleden: - belangstelling voor het sociaal kultureel werk - enige bestuurlijke ervaring - beschikbaarheid op 1 avond per maand voor vergaderingen en bereidheid om enkele bestuurstaken te verrichten. Belangstellenden kunnen schriftelijk of telefonisch kontakl opnemen met het centraal bureau (Tom Flultsma). Daar la ook een Informatiepakket verkrijgbaar. iedereen leest de krant altijd en overal. ■llllin woningisolatie met Shell termopa/els Deel uitmakend van één der grootste organisaties op lwt gebied vsn wonlnglsolatle, "Shell Termokomfort", zoekt ter versterking vsn hssr ver koopapparaat een Wij bieden u: een salaris wat goed te noemen is goede secundaire arbeidsvoor waarden zeer goede werksfeer auto wordt ter beschikking gesteld onkostenvergoeding interne opleidingen Gezien de zwaarte van deze funk- tie, stellen wij de volgende eisen: goede kontaktuele eigenschappen grote mate van zelfstandigheid bekendheid met w.b.v., architek- tenbureau's, overheid e.d. technisch inzicht en middelbare opleiding leeftijd ca. 35 jaar ervaring in woningisolatie is een pré, doch geen vereiste woonachtig in de omgeving van Leiden. Wanneer u van mening bent, aan bovenstaande te kunnen voldoen en de schouders te willen zetten onder een jong bedhjf in deze interessante markt kunt u uw sollicitatie hchten aan Lestella Isolatie B.V., Willem Barentszstraat 19, 2315 TC Lelden. T.a.v. dhr. A. de Bruin. Aan de Gunr.ingschool, openbare school voor gewoon lager onderwijs aan de Drift straat, wordt gevraagd een: Gegadigden dienen tenminste 25 jaar oud te zijn, drie of meer-jaren praktijkervaring als onderwijzer en/of hoofd te hebben en in het bezit te zijn van de akte van be kwaamheid als volledig bevoegd onder wijzer. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij: - over goede contactuele en organisato rische eigenschappen beschikken; - binnen een democratische besluitvor ming en werkwijze leiding kunnen ge ven aan het schoolteam; de coördinerende taak zal hierin van groot belang zijn. - aan de ontwikkeling van het School werkplan en de integratie van de kleu terschool en lagere school mede nader gestalte willen en kunnen geven; - kennis van en/of ervaring met het werken in een kleine stimulerings- school hebben; en een buurtgerichte functie van de school willen bevorde ren; - een actieve ouderinbreng in het school gebeuren willen stimuleren. Inspraakgroepen zullen bij de selectiepro cedure worden betrokken; De gemeentelijke verplaatsingskostenre geling is van toepassing. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heren N. Ober of P. Peters (bureau Onderwijskundige Zaken), tel. 071-254318 of resp. 071-215808 (privé) en 079-315944 (privé). Sollicitaties onder vermelding van vaca turenummer OND 735 binnen 14 dagen in te zenden bij de Directie Onderwijs, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. NATUURBAD AARWEIDE Voor het verwarmde openluchtbad aan de Schilkerweg te Ter Aar worden met ingang van 29 april 1982 (sei- zoenbetrekkirig t/m 12 september 1982) gevraagd: Bezit van het diploma K.N.Z.B. onderwijzer of gelijk waardige opleiding strekt tot aanbeveling. Salariëring afhankelijk van leeftijd en ervaring, nader overeen te komen met toepassing van de normen van de N.B.B.Z. Sollicitaties, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, worden ingewacht bij de burgemeester van Ter Aar. voorzitter van Natuurbad Aarweide, p/a gemeente huis Ter Aar. iedereen leest de krant altijd en overal. Het verpleeghuis en reaktiveringscentrum "ZUYDTWIJCK", Aaltje Noordewier- laan 50, Leiden vraagt voor een spoe dige indiensttreding bezigheidstherapeut(e) voor 4 dagen 32 uur per week. (maandag t/m donderdag). Naast een haast vanzelfsprekend en thousiasme voor het werk wordt er varing op prijsgesteld, in het bijzon der met betrekking tot weeftecnnie- ken. Voor de funktie is een diploma be zigheidstherapie of een gelijkwaardig diploma vereist. Salariëring nader over een te komen en geschiedt overeenkomstig de richtlijnen C.A.O v.h. Ziekenhuis wezen. Voor nadere informatie kan men zich wenden lot het Hoofd van de af deling Bezigheidstherapie, de Heer G. v. Elteren. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de administrateur van het ver pleeghuis, postbus 1212, 2302 BE Leiden. verpleeghuis en reaktiveringscentrum Aaltje Noordewiertaan 50 te Leiden Voor ons kantoor te Leiden vragen wij voor spoedige indiensttreding een full-time assistente voor het sekretariaat. Zij verzorgt o.a. korrespondentie, ontvangt onze kliënten en verricht overige voorkomende sekreta- riaatswerkzaamheden. Deze funktie vervult zij in een klein team onder direkte leiding van de direktiè-sekretaresse. Vereist is een opleiding op HAVO/ VWO-nivo, 't bezit van een type- en eventueel steno-diploma. Enige jaren ervaring in een vergelijkbare funktie en een zeer goede type- vaardigheid zijn bovendien vereisten. Goede kontaktuele eigenschappen zijn onmisbaar. Leeftijd ca. 22 tot 25 jaar. Wij bieden een uitstekend salaris en goede sekundaire arbeidsvoor waarden. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij gaarne tegemoet aan ons adres: Zoeterwoudsesingel 50, 2313 EK Leiden. Voor nadere informatie en/of een oriënterend gesprek kunt u bellen met de heer A. de Jong of mevrouw B. B. C. de Feber-Mulder, telefoon 071-144451. deTombe I Melse co accountants 20 v estigingen in Nederland in intemationaaJ verband werkzaam onder de naam Grant Thornton Wij zijn al meer dan 55 jaar dé toonaangevende fabrikant van voor deuren, balkon-tuin- en binnendeuren van massief merbau en teak hout. Wij vragen op korte termijn een: Leeftijd ca. 23 jaar. Voor deze zelfstandige funktie is naast MAVO HAVO opleiding aangevuld met praktijkdiploma boekhouden, goede contactuele eigenschappen en accuratesse, enige jaren ervaring in deze richting vereist. Het beoordelen van de kredietwaardigheid van onze cliënten is een belangrijk facet van zijn/haar taak. Inlichtingen over deze (unktie kunt U krlfgen van de heer C. de Monyé van de afd. Personeelszaken. Uw schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan HOUTINDUSTRIE NORHTGO BV Postbus 4 Industrieterrein 't Heen. 2220 AA KATWIJK Tel. 01718-29322

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 20