D'66 wil direct wethouderspost c "Recreatie Zoetermeer niet in Zoeterwoude" Gemeente komt buurt tegemoet [Le/cfee agenda jtl&iffK Bankoverval in Wassenaar Provincieplan voor Geerpolder en Noord Aa Tennisschool in Leiderdorp mag banen aanleggen Mogelijk toch minder huizen aan Gaarmeesterstraat Kieslijst WD Leiderdorp vastgesteld Burgerlijke stand Partij keert terug in raad Stad en rand VRIJDAG 12 FEBRUARI !9t WASSENAAR - Een filiaal van de Rabobank in de Ter- weerlaan in Wassenaar is vanmorgen overvallen. Rond kwart over negen kwam een man de bank bin nen en bedreigde de lokettis- te, die alleen in het filiaal aanwezig was, met een vuur wapen. Hij eiste geld en kreeg dat ook. De totale buit bedroeg echter slechts zo'n vijfduizend gulden. De man was vermomd met een bromfietshelm, maar nie mand heeft hem ook op een bromfiets zien weg rijden. Een uitgebreid onderzoek heeft tot nu toe geen enkel resultaat opgeleverd. DEN HAAG/ZOETERWOU- DE Er is een kans dat de Geerpolder en het Noord Aa-gebied in Zoeterwoude niet gebruikt gaan wor den voor recreatie. Zoeter meer wil al jarenlang een recreatiegebied maken dat doorloopt op Zoeter- wouds grondgebied. Dat recreatiegebied zou nodig zijn, omdat het aantal in woners van Zoetermeer nog steeds blijft stijgen. Borgman, lid van het college Gede puteerde Staten, maakte gisteren bekend dat de provincie een compromisvoorstel op tafel heeft gelegd, dat de twee kemphanen (Zoeterwoude en Zoetermeer) tot elkaar moet brengen. Het voorstel komt in het kort neer op het maken van een langwer pig recreatiegebied tussen Zoe- termeer aan de ene kant en Zoe terwoude en Benthuizen aan de andere kant. Het recreatiegebied zou dan een soort buffer worden tussen het stedelijke gebied van Zoetermeer en het landelijk ge bied van Zoeterwoude en Bent huizen. Door de verschuiving van het op Zoeterwoude geplande recreatie gebied naar Zoetermeers grond gebied wordt wel de ruimte om nieuwe woningen te bouwen flink verminderd. Het Zoeter- meerse plan Noordhove, dat zo'n 5 6.000 woningen omvat, kan dan niet worden uitgevoerd. Zoetermeer zou alleen de wijk Seghwaert uit kunnen breiden met zo'n 1300 woningen. Van daar dat Zoetermeer niet zo bfij is met het plan. In tegenstelling tot de Zoeter- woudse burgemeester Houcfijk, die na een jarenlange strijd, nu wel enige lichtpuntjes ziet. "Met grote belangstelling" is het door het Zoeterwoudse gemeentebe stuur gekeken naar het provin cieplan. Een groot deel van de problemen worden met dit plan ondervangen. Zoeterwoude kan overigens een grote bondgenoot krijgen in mi nister Van Dam. De minister zei gisteren tegen gedeputeerde Borgman dat hij het provincie- plan "serieus" wil overdenken. En dat zijn heel andere geluiden dan eerst, toen de minister de nieuwbouwplannen in Noordho ve ondersteunde. Volgens burgemeester Houdijk heeft de minister waarschijnlijk zijn mening veranderd, omdat hij snel wil laten bouwen. Komt er geen compromis dan zal Zoe terwoude haar bezwaren tot bij de hoogste instanties aankaar ten. Dat betekent toch gauw een vertraging van een paar jaar. Nu kan Zoetermeer, zo zei burge meester Houdijk, het gat veel sneller opvullen. LEIDERDORP Tennisschool Van Leeuwen mag aan de Hoog- madeseweg in Leiderdorp vier extra tennisbanen aanleggen. De raadscommissie cultuur gaf gis teren haar goedkeuring aan het plan. Van Leeuwen wil zijn tennisschool uitbreiden tot acht banen, omdat daaraan volgens hem behoefte bestaat. Hij heeft een wachtlijst van honderd mensen, die willen leren tennissen. Hij drong aan op een snelle afwikkeling, want de banen moeten als het enigzins kan het komend seizoen klaar zijn. Op de banen zal geen com petitie worden gespeeld, maar al leen het zogenaamde recreatieve tennis. De Leiderdorpse Tennisclub en de stichting Tennishal De Munnik, die op hetzelfde complex hun ba nen hebben, bekijken de plan nen van Van Leeuwen "met ge mengde gevoelens". Namens de club en de stichting voerde voor zitter Klaasen aan dat de belang stelling voor de tennissport te rugloopt. Zo is bijvoorbeeld de wachtlijst op 1 april bij beide clubs weggewerkt. De oorzaak daarvan is de verslechterde eco- Volgens Klaassen is er in Leider dorp tot 1985 voldoende tennis- capaciteit. Aan een uitbreiding met vier banen (zodat er totaal zo'n twintig banen komen) is dus geen behoefte. Een ander bezwaar van De Munnik is dat de nieuwe banen naast de deur op hetzelfde terrein komen te liggen. Voorzitter Klaasen is bang dat zijn vereniging leden zal verliezen aan Van Leeuwen. De Munnik kan op dit moment, volgens Klaassen, met veel steun van de gemeente het hoofd bo ven water houden. De kans is groot dat er na uitbreiding meer subsidie zal moeten worden ge vraagd. De Munnik heeft op lan gere termijn geen bezwaren te gen de aanleg van extra tennis banen, maar dan wel ergens an ders in de gemeente, bijvoor beeld in De Bloemerd. Pols gebroken OEGSTGEEST Een 16-jarige Leidse bromfietser heeft gister ochtend op het kruispunt Laan van Oud-Poelgeest/Kwaaklaan zijn pols gebroken. De bromfiet ser reed richting het fietspad, zag een auto, remde te hard en ging onderuit. Hy raakte de auto niet, maar brak wel zijn pols. Poppen Het poppentheater "Wellus-Nie- tus" geeft morgenmiddag in de keet aan de Churchillweg in Voorschoten wederom een voor stelling. Gespeeld wordt het stuk "Spelletjesdag". Aanvang half drie. Pop In de 'Lindehoeve* in Voorschoten treedt morgenavond de groep "Miami Beach Girls" op. De zaal gaat om negen uur open. Koffieconcert (1) Het Kager Ensemble geeft zon dagochtend een koffieconcert in 'Het Drieluik' in Oegstgeest. Er worden werken van Schumann en Mozart gespeeld. Het con cert, georganiseerd door K O, begint om twaalf uur. Koffieconcert (2) Het Ensemble Multi-Gen speelt zondagmorgen in de Leider- dorpse 'Muzenhof. Gespeeld worden werken van onder ande re Rob du Bois, Leo Sammena en de Braziliaanse componist Hector Villa Lobos. Aanvang half een. Pony/Paard In de manege 'Liethorp' (De Bloe merd, leiderdorp) wordt zon dagmiddag om twee uur de theorie van het pony- en paard rijden gegeven. "Wat moeten wij weten bij het pony- en paardrijden" is de titel van de theoriemiddag die wordt ver zorgd door Wim van der Vlist. Lijsttrekker Ruud Stam: "Veel raadsleden hebben mij in vertrouwen verteld dat ze geen pest van de begroting snappen". (Foto Holvast) De toekomstige fractieleider Ruud Stam (34) laat er geen twijfels over bestaan: D'66 wil die vierde wethouder graag leveren. De vraag of je het met drie wethou ders kan doen (wat een bespa ring oplevert van zo'n 60.000 gul den) is voor hem niet relevant. "Ik ben ervan overtuigd als ik zie hoe hard er gewerkt wordt door de wethouders dat je niet ont komt aan vier wethouders. Het is een illusie om te denken dat je het met drie wethouders af kunt". D'66 staat te springen om die vier de wethouder dan te leveren. Dat de meeste leden niet kunnen bo gen op veel politieke en bestuur lijke ervaring vindt hij niet zo'n punt. Belangrijker is dat een wet houder tijd kan vrijmaken voor het werk wat gedaan moet wor den. "Als je een job aangaat, ga je hem voor de volle honderd pro cent aan. Anders moetje het niet doen", aldus Ruud Stam, die juist om die reden geen wethou der kan worden. De tijd ont breekt hem daarvoor. Rob Vis ser, voorzitter van de afdeling Leiderdorp en tweede op de lijst, DEN HAAG/LEIDERDORP - De Algemene Woningbouwvereni ging Leiderdorp (AWL) zal waar schijnlijk slechts 55 woningen bouwen (in plaats van 63) aan de Gaarmeesterstraat. Wethouder Meerburg zei dit gisteren tijdens een commissievergadering van Gedeputeerde Staten (het dage lijks bestuur van de provincie). Voorwaarde is echter wel dat de omwonenden niet doorgaan met het bezwaarmaken tegen de plannen. Woordvoerder Hemerik hekelde namens 32 omwonenden het be leid van de gemeente Leiderdorp voor de commissie in Den Haag. "De buurt heeft veel te weinig in spraak gehad toen de plannen voor de bouw van de één- en tweepersoonshuishoudens aan de Gaarmeesterstraat werden vastgesteld. Omdat er niet naar de omwonenden is geluisterd, is er nu een plan, waar een gedeelte van de buurt grote bezwaren te gen heeft". Hij zei onder meer dat toezeggin gen door de gemeente gedaan nooit zijn nagekomen. Bewijzen dat die toezeggingen zijn gedaan kon hij niet, omdat de gemeente constant weigerde die op papier te zetten. Verder vertelde Hemerik dat het gebouw waar 63 woningen in Het terrein aan de Gaarmeesterstraat waar de woningen moeten komen. Als de bewoners hun protest intrekken komen er iets minder huizen. vendien meestal twee auto's heb- moeten komen en dat bestaat uit twee vleugels veel te groot is. Het zou niet passen in een wijk waar voornamelijk eensgezinswonin gen staan. Er zou ook veel over last ontstaan, omdat volgens de buurtbewoners "het een door gangshuis voor jeugdigen zou worden, waarbij jonge paren bo- ben. dus ook nog parkeerover last". Kortom, het plan moest in de huidige vorm niet worden goedgekeurd. Wethouder Meerburg voerde on der andere als verweer aan dat dergelijke woningen voor kleine huishoudens over geheel Leider dorp verspreid zouden moeten worden. Dat het gebouw overlast zou veroorzaken wees Meerburg van de hand. Er zijn voldoende parkeerplaatsen, zo betoogde hij. Het ligt in de verwachting dat er uiteindelijk een soort tussenweg zal komen. Als de bewoners hun bezwaren niet verder doorvoeren naar de Raad van State (wat nog veel meer vertraging zou opleve ren) dan lijkt de gemeente bereid het aantal woningen te vermin deren met acht tot 55. Het ge bouw zou dan minder hoog en dus minder massaal worden. Gedeputeerde Borgman, die de commissie voorzat, suggereerde dat ook. Hij concludeerde dat er twee plannen ter goedkeuring la gen bij Gedeputeerde Staten, het bestemmingsplan en het bouw plan. Als GS de goedkeuring ont houdt aan het bouwplan met de mededeling dat er minder wo ningen moeten komen dan zou alles opgelost zijn. De AWL heeft namelijk al toegezegd dat men bereid is - overigens niet met plezier - slechts 55 woningen te bouwen. Ook Borgman vond dat dan wel de bewoners niet op nieuw in beroep moeten gaan ais het nieuwe bouwplan moet wor den goedgekeurd. Over enige tijd zal GS over deze zaak beslissen. heeft daar wel de mogelijkheid voor. D'66 is een partij die veel nadruk legt op de eigen verantwoorde lijkheid en de vrijheid van het in dividu. Dat uitgangspunt is vol gens Ruud Stam ook in grote de len van het verkiezingsprogram ma terug te vinden. Toch ver schilt het programma van D'66 niet zoveel met dat van de PvdA, zo concludeert Stam. Dat is ook een partij waar D'66 na de verkie zingen best mee wil samenwer ken, maar op dit moment wil Stam zich daar nog niet op vast leggen. Ook voor de buitenlandse werkne mers moet er nog veel gebeuren. Op het gebied van de woning bouw bijvoorbeeld. Stam: "We moeten gaan bouwen voor cultu rele minderheden. Niet getto achtige gebouwen, zoals bij de Touwbaan. Dat vind ik heel erg. Woningen voor hen achteraf op een industrieterrein". De oplos sing van dit probleem en ook voor dat van de woningnood voor jongeren is volgens Stam duidelijk. De gemeente Leider dorp zou veel meer gaten in het dorp vol moeten bouwen voor juist die groepen die een achter stand hebben. Goedkope wonin gen vindt Stam en plakt daar ge lijk een verwijt naar de WD aan. "Constant zit de WD te trekken naar duurdere woningen. Dat is niet het eerste punt waar ik van uit ga", zo zegt Stam, die de laat ste jaren burgerlid is geweest van de commissie ruimtelijke or dening. Geen pest LEIDERDORP - De Leiderdorp- se WD heeft gisteravond de eer ste tien kandidaten voor de ge- meeriteraadsverkeizingen con form het bestuursadvies vastge steld. Dat betekent dat Irma Gehner, op dit moment wethou der, lijsttrekker wordt voor de verkiezingen. In totaal zullen er zeventien kandi daten worden gesteld. De rang orde van de laatste zeven, die op onverkiesbare plaatsen staan, moet nog nader worden bepaald. Het verkiezingsprogramma werd door de leden in grote fijnen geaccepteerd. Alleen ontstond er een geanimeerde discussie over de vraag of er in het programma een apart hoofdstuk over eman cipatie moe^ komen. Sommige leden wilden een hoofdstuk "emancipatie van de vrouw", maar dat ging een deel van de aanwezigen weer te ver ("En ik dan", riep een aanwezig manne lijk lid). Uiteindelijk werd er een compro mis bereikt. Er komt een apart hoofdstuk over emancipatie, waarin de gelijkberechtiging van LEIDEN Geboren: Geboren: De Blok: Leanne Maria (Zoe terwoude), Gouverneur: Rutgerus Jose- phus Petrus (Zoeterwoude), Woelkens: Fenny Christa Lynette (Zoeterwoude), Van der Hulst: Tom (Zoeterwoude). Gehuwd: Van Veen: Johannes Gijsber- tus Maria met Volwater: Ingrid Hendri ks Cornelia (Zoeterwoude), Noppen: Teunis met Straathof: Catharina Helena Maria (Zoeterwoude). van Putten en F F. Gerritsen, Machiel Daan zv. W. Smid en A.M. de Vries, Gio vanni Pietro Giuseppe zv. P.G.R. Lo Galbo en H.M.M. Vanaken. Suzanne Eli- se dv. IJ. van der Plas en M. Blom, Cor nells Johannes zv. J. Oosterlee en W.M. Stadt, Brechtje Maria dv. P.J.A. van Mensch en J. van Seters, Charles Eduard Constantijn zv. A.J. Beddow en T.L. Haisma, Hasan zv. A. Han en Z Sü- cü, Michel zv. Ph.C. van den Berg en P.J. van der Mee, Nelke dv. J. van der Eijk en A.G. den Hartog, Cengizhan zv. M. Soyyigit en A. Kefeli, Gerarda Wil- helmina dv. W.G. Geleijnse en J.G.M. Baak, Iris Jill dv. H.J.P.M. Kokshoorn en J.C.M.A. Matla, Mirella Adriana dv. A. van Schaijk en A.M. Remmerswaal, Johanna Adriana dv. C. Guijt en W.N. van Duijvenbode, Petra Adriana Nellie dv. H. Verkade en J.M.J. Geervliet, Mit chell John zv. J.A. van Iterson en J.C. Ook op andere gebieden heeft D'66 nog een aantal wensen. Zo zou er een kinderdagverblijf moeten komen, RCL moet geholpen worden om de kleedaccommo datie uit te breiden en zo kunnen we nog wel even door gaan. "Dat zijn wel wensen die geld kosten", zo benadrukt ook Stam. Hij is er dan ook van overtuigd dat er flink bezuinigd zal moeten; zelfs meer dan de 2 V2 miljoen gulden per jaar, die wethouder Bezemer heeft becijferd. "We hebben dui delijk de wegen aangelegd om tot die bezuinigingen te komen", constateert Ruud Stam. Die wegen zijn onder andere het af schaffen van de beleidsplanning (bezuiniging van 10.000 gulden), waardoor ambtenaren vrij wor den gemaakt, die zich bezig kun nen gaan houden met nieuwe za ken. Ook zou gemeentewerken per jaar een programma op moe ten stellen waaruit blijkt welke onderhoudsmaatregelen aan bij voorbeeld wegen in ieder geval uitgevoerd moeten worden. En verder zou de begroting door zichtiger gemaakt moeten wor den, zo meent Stam. Als alle pos ten er duidelijk op staan kan er ook veel makkelijker bezuinigd worden. En er is nog een reden waarom de begroting doorzichti ger moet worden. Ruud Stam: "Tijdens de begrotingsbehande ling heb ik met veel raadsleden van diverse partijen gepraat. En veel hebben my in vertrouwen verteld dat ze er geen pest van snapten". HENNY VAN EGMOND VRIJDAG LEIDERDORP - Vol goede moed gaat de Leiderdorpse afdeling van D'66 de gemeente raadsverkiezingen in. De teleurstelling van vier jaar geleden, toen de kieslijst twee minuten te laat werd ingeleverd, is allang overwonnen. Er heerst zelfs al een klein beetje een overwinningsroes. Zo'n vier raadszetels zullen het toch wel worden. En daarom ook een D'66-wethouder de komende vier jaar. 201 Tabema - Juli an al aan 1 Oegstgeest, in formatieavond Vfije School Leide Noord, 20.15 uur. Aula school aan het Valkenpad - kindet musical toneelvereniging Ploef en song festival, za, 14 uur. Clubhuis Matilo - Zaanstraat, postzegel ruilbeurs, za van 10.30-16 uur. LVC - Breestraat 66, optreden de groej Powerplay, 21 uur. 't Gerecht - Lokhorststraat, dichter Ju les Deelder leest voor uit eigen werk, n 10.30 uur start atletiekbaan A.V. Hol Kykhuis - Vrouwenkerkkoorstraat 17 Slavische film Het Vlot Madusa vai Karpo Godina, vr en za om 20 en 22.1! Microtheater Imperium - Oude Vest 33e Waarom slaap je, liefje? - Jos Vandeloo vr en za. 20.30 uur. 't Parlement - Nieuwe Rijn 52, club v alleenstaanden, 20 uur. Rapenburg 48 - NVSH trefcentrum open soos, 22 uur, tel. 149987. Dierenbescherming Leiden, meldini zwerf- en gevonden dieren, tel. 212026. Caeciliastraat 18 - open-huisavon( L.V.L., 21 uur, tel. 764236. Voorschoten - Gereformeerde Kerk Derde Wereldmarkt, tot 21 uur. Poppentheater Wellus Nietus - Chur chülweg, za 14.30 uur. Leiderdorp - Muzenhof, Boekenmarkl tb.v. welkomstgeschenk 'Huize Buiten zorg', 19 uur; za vanaf 10 uur. Wassenaar - Clematislaan/Violierenweg opening gymzaal door Jan Jansen, zi perette Mascotte, za vanaf 14.30 u ZATERDAG Leiden - LVC, optreden Belgengroep Luna Twist, 21 uur. Nieuwe Mare/hoek Oude Singel - antiek en curiosamarkt, 9.30-17 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit Caeciliastraat 18, jongerencafé voor jon gens en meiden tot ongeveer 20 jaar, 14- 17 uur; disco vanaf 22 uur. Vrouwenhuis - Hooigracht 79, café avond, 21-1 uur. Jongeren Adviescentrum - Caecilia straat 67, 14-17 uur. Wassenaar - Clubgebouw SV Wasse naar, jeugdavond, 21 uur. Voorschoten - Lindehoeve, optreden, 21 ZONDAG Leiden - Vijfhovenhuis, Hoflaan, dans avond, boven de 21 jaar, 19.30 uur. Stadhuis - commissie beroep- en be zwaarschriften, ma 9.30 uur. Middelweg 19c - kindervoorstelling T DAn" jj. ARTSEN Lelden Wyk 1 - Boerhaavedistrict, Binnenstad- Noord, Groenoord, Kooi, Merenwijk: za 8 uur tot zo 8 uur: J. Rus, Middelste- gracht 131, tel. 132500; spreekuur vlgs afspraak. zo 8 uur tot 24 uur: F.B. Kruis, Klaproos 34, tel. 126371; spreekuur vlgs afspraak. Wijk 2 - Binnenstad-Zuid, Tuinstadwijk, Professoren wijk, de Waard: za 8 uur tot zo 24 uur: J. de Bruyne, Kernstraat 11, tel 141*55; spreekuur: 12 en 17 uur. Wijk 3 - Mors, Haagwegkwartier, Zuid west: za 8 uur tot zo 8 uur: W. Schelle- kens, Paganinistraat 24, tel. 764035; spreekuur: vlgs afspraak, zo 8 uur tot 24 uur: B. Roos, Zocher- straat 1, tel. 766123; spreekuur: 12 en 17 Voor de praktijk van Groeneveld, R. v. Leeuwen, Meyer, Reinders, Tan, v. Tol, Verhage en Zwijnenburg: za, R. Zwa nenburg, Gallaslaan 24, Leiderdorp, teL 412166; spreekuur 11-11.30 uur in ge zondheidscentrum Merenwijk, Rosmo len 2; zo, H. Meijer, Stokroos 1, teL 215510; spreekuur 11-11.30 uur aan huis. Leiderdorp - za, H.B. van Wijk, v.d. Valk Boumanweg 198, tel. 890529; zo, F. Kemme, Grotiuslaan 12, tel. 893139; za en zo spreekuur van 12.30 tot 13 uur in Gezondheidscentrum Florijn 10, teL 891000. Oegstgeest - J.W. de Haan, Orapjelaan 26. tel. 170605. Voorschoten - za, W. van Dam, Palestri- nalaan 29, tel. 3960; zo, S.M. Platteel-de Jongh, Diepenbrocklaan 6, tel. 5417. Wassenaar - noord: Paulides, tel. 14561; zuid: K. de Wit, tel. 12460. APOTHEKEN' Leiden - de avond, nacht en zondags dienst van de apotheken in de regio lei den, wordt waargenomen van vr 12 tot 19 febr door: Centraal Apotheek, Bree straat 74, tel. 120552; Apotheek v. Breest Smallenburg, Loevestein 6, Leiderdorp, tel. 890000. DIERENARTSEN Leiden - voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest: F. Muurling, Plantsoen 23, tel. 125057. H. Vestjens/M. Vestjens-Raadsveld, Rijn en Schiekade 23, tel. 144323. Voorschoten - J. Frencken, J. Röntgen- laan 14, Leidschendam, tel. 070-271110. TANDARTSEN De weekenddienst Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest wordt waargenomen door: L. Albrecht, Boerhaavelaan 40, Leiden, WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. ten noorden van de Rijn: 134604, tel. ten zuiden van de Rijn: 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. - gezond heidscentrum Florijn 10, tel. 896193; spreekuur ma, woe, vr van 13-13.30 uur. Oegstgeest - Interkruis, Lytweg 7, tel. 154500. Voorschoten - gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641. Wethouder Gehner lijsttrekker. man en vrouw wordt benadrukt. Ook wil de WD dat er een ge meentelijk werkgroep komt, die gaat bekijken waar de gemeente wat kan doen om die gelijkbe rechtiging te bevorderen. Man nen en vrouwen moeten zich in die werkgroep kunnen herken nen, zo besloot de WD-afdeling. LEIDSCH &s DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad B V Hoofdkantoor: Geen krant ontvangen: tel 071-123143 tussen 18 00-19 30 uur (nabezorging na 19 30 zaterdag var, 16 30-18 00 uur Abonnementsgelden pij vooruitbetaling te voldoen. Witte Singel 1. 2311 BG Bij automatische LEIDEN overschrijving geen Postbus 54. 2300 AB administratie- en LEIDEN incassokosten Telefoon: 071-144941 Voor betaling van abonnementsgelden uitaluttendjgiro 3203571 tv n. Damiate Holding BV Kwartaalabonnement I 57.35 Per post f 79.70 Jaarabonnement 1217.90 per post "f 307.30 Losse nummers 1 0,80 Directie: G. Koopman Aangestoten pij de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten 0 a. in: Bonn. Brussel. Londen. Parijs. Washington. Cairo, Rome. Madrid, Stockholm en Djakarta. Commentatoren. A. A. v Brussel W. F. J. Wirtz Redactie stad en randgemeenten tel 071-144941 1st. 222

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 2