c Visser (PvdA) valt sportcommissie aan 'De Overloop'rammelt aan alle kanten eidse agenda 'Mitschuldigerf: Kiekeboe spelen voor scholieren Getraind samenspel Parnassoskwintet Protest Leiderdorpse bestuurders Moordenaars van taxichauffeur vrijdag voor rechter 'Rolstoelbus' houdt loterij Dalhuisen lijsttrekker PW Warmond Stad en rand ZATERDAG 23 JANUARI 1982 Commissie zit op stoel van gemeenteraad Voorschoten VOORSCHOTEN Johan Visser, fractievoorzitter van de PvdA in Voorscho ten, is niet te spreken over het functioneren van de commissie voor sport en recreatie. De commissie neemt volgens Visser te vaak beslissin gen die zij eigenlijk niet kan nemen. Daarmee wekt de commissie ver wachtingen bij instellin gen, die later niet be krachtigd worden door het orgaan die de beslis singen moet nemen: de gemeenteraad. Onlangs ontstonden problemen toen de commissie de voetbal- vereniging Randstad Sport 100.000 gulden 'toezegde' voor een nieuwe accommodatie. Maar de politieke partijen lieten al snel informeel weten dat ze daarvoor niets voelden. De verwachting was gewekt maar de realisatie niet in zicht. Op dit moment dreigen opnieuw problemen. De commissie wil dat er een golfbaan in Voorscho ten komt. In een advies aan het college van burgemeester en wethouders schrijft de commis sie dat een stuk grond voor 1000 gulden per jaar verhuurd moet worden aan de Stichting Open baar Golf Den Haag. De commissie voor sport en recrea tie is een 'functionele' commis sie. Dit houdt in dat behalve raadsleden ook burgers in de nmissie zitten. De voorzitter i de commissie is wethouder LEIDEN - De Leidse schouw burg werd gisteravond vrij wel uitsluitend bevolkt door scholieren om te kijken naar 'Die Mitschuldigen' van J.W. Goethe in een enscenering van het 'Schlosstheater Moers'. De Stichting WIKOR organiseert al jarenlang tour nees door Nederland van Duitse, Franse en Engelse theatergezelschappen. Op de ze wijze wil men scholieren in het kader van het litera tuuronderwijs met buiten landse toneelproducties laten kennismaken. Ditmaal heeft WIKOR gekozen voor een ongecompliceerd 'Lustspiel' van J.W. Goethe (1749-1832). De naam Goethe alleen al mar keert in bijna alle historische overzichten één van de be langrijkste hoogtepunten in de Duitse literatuur. Enigzins merkwaardig is het dan ook, dat juist voor dit relatief on bekende stuk van de jonge Goethe is gekozen. Daarbij hebben ongetwijfeld didakti- sche redenen een rol ge speeld: het stuk is kort en eenvoudig van dramatische opbouw. Een beetje lastig is het taalgebruik, omdat het stuk in Alexandrijnen is ge schreven. Als men Goethe op het reper toire neemt, kan men toch wel een iets pretentieusere keuze doen. In "Die Mit schuldigen" gebeurt vrij wei nig. In de kamer van de adel lijke Alcest, die te gast is in een herberg, dringen drie personen binnen, zonder dat zij dat van elkaar weten. De herbergier zelf uit nieuws gierigheid, zijn schoonzoon om te stelen en de dochter van de herbergier om met haar vroegere geliefde Alcest haar huidige echtgenoot bij na ontrouw te zijn. Uiteinde lijk hebben zij elkaar niets te verwijten: allemaal zijn ze "mitschuldig". Men speelt in een abstract de cor, dat nogal wat deurtjes heeft. Dat geeft te vaak aan leiding tot kiekeboespelen. De voorstelling maakt over het algemeen een wat slordi ge indruk: er lijkt (gewild of ongewild) het nodige mis te gaan. Een extra handicap vormde gisteravond de ziekte van één van de acteurs. De re gisseur heeft al lezend de rol van de herbergier gespeeld. Hoe zo'n voorstelling nu over komt, bleek uit de reacties achteraf. Een meisje vond het stuk "best wel gaaf', en een ander noemde het "onwijs geinig", dat er het een en an der mis dreigde te gaan. Nog een ander oordeelde dat "die invaller met dat tekstboekje een behoorlijke afknapper WIJNAND ZEILSTRA. Marselis (CDA). De commissie heeft onder meer tot taak de ge meentelijke sportaccommoda ties te beheren. Verder kan de commissie over bepaalde sport zaken advies uitbrengen aan de gemeenteraad. Constructie PvdA-fractieleider Visser vindt dat de commissie voor sport en re creatie opnieuw buiten haar boekje gaat bij haar voorstellen over de aanleg van een golfbaan. De commissie deed twee voor stellen. De eerste was om de twee voetbalvelden die nu niet gebruikt worden in het sport park Adegeest, te gebruiken voor bepaalde slagtechnieken. Visser vindt dat dit voorstel hoort onder de beheersverant woordelijkheid van de commis sie. "Maar", zegt Visser, "de stichting moet ook weten dat als één van de bestaande sportver enigingen dat veld wil hebben, zij daar eerder recht op hebben. Die noodzaak moet eerst onder zocht worden". Het tweede voorstel betreft een stuk grond van twee hectare in het betemmingsgebied "Wie kan keeren de hand des Heeren". Op dit gebied, vlakbij zwembad 'Het Wedde', zou een speelgebied ko men met vijf holes. De commis sie, onder voorzitterschap van Marselis, adviseert het college van B en W (waarin Marselis ook zitting heeft) om dit terrein voor 1000 gulden per jaar t^ verhuren. "De wethouder zit zichzelf dus te adviseren. Dat is een foute con structie", zegt Visser. "Het ad vies over de verhuur van deze grond had gericht moeten zijn aan de gemeenteraad. Het advies aan B en W is in strijd met wat de wet bedoelt met functionele commissies". Vingers af Als de golfclub niet genoeg heeft aan de twee voetbalvelden, en als er andere grond beschikbaar moet worden gesteld, moet de gemeenteraad daarover eerst praten, vindt Visser dus. "We moeten bijzonder voorzichtig met grond omspringen. B en W doen er goed aan om eerst de ge meenteraad te raadplegen en de zaak in de geeigende commissies (openbare werken en welzijn) te brengen". Maar eigenlijk vindt Visser dat er helemaal niet gepraat moet wor den over dit terrein. "Daar moet je met je vingers van afblijven. Ondanks mijn ontstemming, is er gekozen om op dit terrein van Rijksweg 11 een woonwagen kampje in te richten, in plaats van aan de Veurseweg. Nu drei gen we opnieuw te sollen met de woonwagenbewoners. Dat vind ik een slechte zaak." Volgens Visser heeft de gemeenteraad in principe al uitgesproken dat als Rijksweg 11 niet doorgaat, het gebied bestemd is voor wonin gen of woonwagens. Een golf baan zou deze plannen doorkrui sen. In het advies van de sportcommis sie aan het college staat dat de verhuur aan de golfclub in moet gaan op 1 februari. Als de ver huur dan ook inderdaad ingaat, weet Visser nog niet precies wat en of hij daartegen nog iets gaat doen. "Ik zou in de commissies vragen kunnen stellen". Visser is behalve over de sport commissie ook zeer ontevreden over de afloop van de flatproble men aan de Van Beethovenlaan- Chopinlaan. Een groot aantal huurflats werd plotseling door de eigenaar te koop aangeboden. Flats die onder het toewijzings- recht vielen van de gemeente. Door verkoop zouden geen Voor- schotense woningzoekenden meer in de huurflats gehuisvest kunnen worden. Begin oktober stelde de PvdA een aantal vragen aan B en W over deze verkoop, onder meer of ver koop zomaar kon. Een maand la ter kwam het antwoord waaruit bleek dat de flats eigenlijk niet verkocht mochten worden. Op 16 december besloten B en W om aan de gemeenteraad te vragen of zij de eigenaar, "De Nederlan den c.v." voor de rechter moch ten dagen. De raad ging twee da gen later akkoord, maar precies vijf dagen later lieten B en W al weer weten toch maar liever af te zien van het rechtsgeding. De ge meente zou het geding verliezen, vreesden B en W. De Nederlan den had de huizen inmiddels ver kocht aan een andere onderne ming, Beleggingsmaatschappij Huizen. Het contract met de ge meente over het toewijzings- recht en over het verbod om de huurflats te koop aan te bieden, verviel hiermee. "Het college heeft naar buiten toe politieke moed getoond door aan te geven dat ze de verkoop niet wil. Maar we weten nu dat de huiseigenaar zodanige maatrege len heeft getroffen, dat de ge meente juridisch gezien geen been meer heeft om op te staan", aldus Visser. Ontevreden is Vis ser over het feit dat verkoop van PvdA-fractievoorzitter Johan Visser: Gemeente moet er eerder bij zijn als huurflats dreigen te worden verkocht. (Foto Holvast) flats (het is niet de eerste keer dat dit in Voorschoten gebeurt) zo maar kan gebeuren zonder dat er een signaal komt. Een signaal dat, vindt Visser, zowel gegeven kan worden door bewoners als door gemeenteambtenaren. "Ik vraag mij af of de gemeente uit de boeken niet kan opmaken dat er huizen worden verkocht. Dat moet sneller te voorschijn ko- Beleggers In de toekomst kijkend vreest Vis ser dat waarschijnlijk alleen maar grote bouwers nog in staat zijn om goedkope woningen te realiseren. "Ik heb net gelezen dat particuliere bouwers, zoals de ABP en de PGGM, die beiden met eigen aannemersbedrijven werken, bezig zijn met een studie om de woonsom (dit is: huur en bijkomende kosten zoals ener gie) te verlagen. Kleine bedrijven kunnen niet meer goedkoop bouwen. Dus moeten we de be leggers gaan interesseren". Wel vindt Visser dat dan goede en sluitende afspraken met de insti tutionele beleggers gemaakt moeten worden. Het toewijzings- recht moet bij de gemeente blij ven zolang als de woningen inte ressant blijven voor de woning zoekenden in de gemeente. Op de vraag of de gemeente zelf niet de flats aan de Van Beetho- venlaan/Chopinlaan had kunnen kopen, om op deze manier huur flats voor de ingeschreven wo ningzoekenden bij de gemeente te behouden, antwoordt Visser ontkennend. De flats zyn te ge ring in aantal en te hoog in prijs, meent Visser die zo'n voorstel daarom niet naar voren heeft ge bracht. "Het geld dat met de aan koop gemoeid zou zijn, kan beter besteed worden aan nieuwbouw of aan dekking van bestem mingsplannen". Wel vindt Visser dat er een beter beheer van de bestaande wo ningvoorraad moet komen. "De gemeente moet woningen die nu nog niet onder het toewijzings beleid vallen, daaronder zien te krijgen. Daar moet creatief over nagedacht worden, om uit te vin den wat voor mogelijkheden er zijn". PAUL VAN DER BURG LEIDEN - Een goed in het oor liggend ensemble is de com binatie: fluit, hobo, fagot, kla rinet en hoorn. En hoewel voor deze combinatie in rui me mate gecomponeerd is, nam het Blaaskwintet "Par- nassos" toch in vier van de zes programma-onderdelen zijn toevlucht tot bewerkin gen. Misschien omdat veel van de origineel voor blaas kwintet geschreven stukken tamelijk saai zijn. Van saai heid was gisteravond in de Kapelzaal van K&O geen sprake. Vooral de werken met geestige inhoud, zoals het 'rondo' van J. Chr. Bach, de 'serenade' van J. Takécs, en de 'serena de' van F. Farkas, speelde Parnassos vol enthousiasme en grote ritmische continuï teit en eenheid. Getraind sa menspel was overigens steeds een belangrijk ele ment in het musiceren van het Parnassoskwintet, dat be staat uit Meike Verkruisen, fluit, Han Kapaan, hobo, Kurt Delnoye, klarinet, Jan Gooyenga, fagot, en Joop Donders, hoorn. Minder geïn spireerd en minder hecht wa ren de langzame delen, zoals het 'larghetto' van J. Chr. Bach; de melodische lijn werd hier tussen de instru menten al te zeer verbrok keld. De bewerking van fluitist Frans Vester van 'Andante für eine Orgelwalze' van W. A. Mozart, geeft, uiteraard, aan de fluit een leidende rol, die door Meike Verkruisen vloeiend en helder gespeeld werd. Energiek werd de avond afgesloten met 'Salta- rello' uit een serenade van F. Farkas, dat bij wijze van toe gift nog eens herhaald werd. ELLEN LOOYESTEIN LEIDERDORP - Burgemeester Van der Have (links op de foto) en wethouder Meerburg hebben gisteravond deelgenomen aan een actie van Amnesty International. Met protestborden uitten beide Leiderdorpse bestuur ders samen met vertegenwoordigers van Amnesty kritiek op een groot aantal "verdwijningen". Het winkelend publiek werd de mogelijkheid geboden kaarten te kopen die kunnen worden verstuurd naar autoriteiten van landen waarvan bekend is dat er regelmatig mensen "verdwijnen". LEIDEN Met "De Overloop" heeft de toneelgroep 'De Hoogte' gekozen voor een te simpele af- DEN HAAG, ROELOFARENDS- VEEN - De drie van moord op de Amsterdamse taxichauffeur Jan Scholts verdachte jongens moe ten zich vrijdagmorgen voor de Haagse rechtbank verantwoor den. Het drietal, resp. 16. 18 en 24 jaar, wordt er van verdacht in de nacht van 17 op 18 oktober op de ryksweg bij Roelofarendsveen de Amsterdamse taxichauffeur op gruwelijke wijze om het leven te hebben gebracht. De moord riep een golf van" emo ties op in met name de taxiwe reld. Ruim duizend chauffeurs uit het hele land begeleidden hun vermoorde collega naar zijn laatste rustplaats. De Amster damse recherche vermoedde dat de drie jongens uit België en Lu xemburg meer op hun kerfstok zouden hebben, maar daarvan is in de dagvaarding niets geble ken. De oudste van de drie daders, een 24-jarige Luxemburger, heeft in zijn geboorteland drie jaar vast gezeten voor een roofoverval. De andere twee waren gevlucht uit een jeugdinrichting in België. Ze waren naar Amsterdam gegaan. Daar ontmoetten ze de Luxem burger. De 18-jarige Belg heeft een aantal vermogensdelicten op zijn naam staan. Bij de Amsterdamse politie kwam na de aanhouding van het trio een reeks getuigenverklaringen binnen van vermoedelijke slachtoffers van berovingen van het drietal. wikkeling van een volstrekt wil lekeurige interpretatie van R. Maugham's roman 'The Servant'. De groep De Hoogte is voortgeko men uit een initiatief van acteurs en actrices van het Onafhanke lijk Toneel en het Projekttheater. Door de wisseling van rolpatro nen meende deze groep te kun nen bewijzen dat 'rolbezetting' louter fictie is. De machtsstrijd tussen heer en bediende, die aan 'De Overloop' ten grondslag zou liggen, kwam eigenlijk nergens echt aan de oppervlakte. Voor een handjevol toeschouwers in het LAK-theater werd vooral door Marianne Bover een te sim pel lesje voorgedragen. De rela ties, die in het begeleidend pro grammaboekje worden gelegd met de verfilming van The Ser vant door Joseph Losey, doen onecht aan. Alsof men ernaar heeft gestreefd de eigen theater- produktie in een verantwoord kader te plaatsen. 'De Overloop' is helaas niet meer dan een ex cuus om een toneelseizoen te overbruggen. Boeien kon de voorstelling niet. Ook de acteurs Leo Spekreijse, Dirk Groeneveld en Paul Ruven slaagden er niet in de aandacht gevangen te hou den. De dialogen zijn zo a-realistisch, dat elke geloofwaardigheid on middellijk aan 'De Overloop' wordt ontnomen. Vreemde zins wendingen en geheel uit de kon tekst getrokken uitdrukkingen, die onderling geen enkele relatie onderhouden, laten de toeschou wer achter in een waas van onbe grip. Het einde van het stuk komt dan toch nog onverwacht. Maar dit abrupte einde (al na drie kwar tier!) hoefde op weinig protesten van het publiek te rekenen. BERT KOEKEBAKKER ZATERDAG Leiden - Nieuwe Mare/hoek Oude Sin gel, antiek en curiosamarkt, 9.30-17 uur. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeciliastraat 18, disco vanaf 22 uur. Vrouwenhuis - Hooigracht 79, café avond, 21-1 uur. Jongeren Advies Centrum - Caecilia straat 67, 14-17 uur. Antoniuskerk(Zuid-West) - Oecumeni sche gebedsdienst, 19 uur. Lange mare 41 - boerenbal Carnavals vereniging De Hutspotten, 21 uur. Don Boscoschool - nieuwjaarsbal De groep Zes, 21 i Augustinus - Rapenburg 24, optreden de Leidse band Sorry, daarna disco. LVC - Breestraat 66, optreden de new- wave groep Neon, 21 uur. Voorschoten - Lindehoeve, optreden 'Qranq', 21 uur. Zoeterwoude - Don Bosco, optreden 'Urban Heroes', 20.15 uur. ZONDAG Leiden - Bowlingrestaurant Hans Men ken, Boshuizerlaan, optreden kwintet van saxofonist Bob Rigter, 15 uur. Middelweg 19c - kindervoorstelling Leids Poppentheater, 14.30 uur, tel. 125802. Werklozen Advies Centrum - Breestraat 19. ma t/m vr van 10-12 uur, tel. 122000. Bevrydingskerk(Zuid-West) - Oecume nische gebedsdienst, 17 uur. MAANDAG Leiden - Middelweg 28, Spiritisch Ge nootschap Leiden, inleiding over het onderwerp 'Waar komt de materie van daan', spreker Dhr. Dunnewolt uit Was- Dienstencentrum - Van Hoogendorp- straat 36, bespreking met a.s. bewoners plan straatinrichting Bronkhorststraat en Molenstraat met Mw. Sacha Koenes van de afdeling Stedebouw, 20 uur. Ontmoetingscentrum - hoek Boshuizer laan, bejaardensoos Zuid-West, 14.30 Werklozen Advies Centrum - Breestraat 19. ma t/m vr van 10-12 uur, tel. 122000. 't Bruggehoofd - Steenschuur 11, ama teurfotografie, r~ VOORSCHOTEN - De stichting 'Rolstoelbus Prinsenhof uit Leidschendam verkoopt op het moment lootjes om haar werk fi nancieel te ondersteunen. De stichting verzorgt met haar rol stoelbus het vervoer van patiën ten in hun rolstoel naar winkel centra, bij uitgaansmiddagen en -avonden en bij korte vakanties. Wat het geld betreft is de stich ting helemaal afhankelijk van giften. Voor een extra financiële ruggesteun aan de stichting kan men lootjes kopen bij de Rabo- banken in Voorschoten, Voor burg en Leidschendam. De trek king van de loterij is op 24 fe bruari in het verpleegtehuis in Leidschendam. WARMOND - Progressief War mond heeft als eerste partij in Warmond haar verkiezingslijst voor de komende gemeente raadsverkiezingen gereed. Lijst trekker is de huidige wethouder voor PW, Liesbeth Dalhuisen. Zij vertegenwoordigt D'66, een van de drie partijen die deelne men aan dit progressief samen werkingsverband. Nummer twee staat PPR-vertegenwoordiger Gerard Slingerland, fractievoor zitter van de progressieven in de Warmondse raad. Dick Duynhoven (PvdA) is de nummer drie op de lijst. Opval lend is dat het bekende War mondse oud-Tweede Kamerlid en oud-Provinciale Statenlid Kees van Kuyen (PPR) met een vierde plaats op de verkiezings lijst terugkeert op het plaatselij ke politieke vlak. Zoals te verwachten was komt oud-wethouder Van der Zalm, die tijdelijk als raadslid voor PW teruggekomen is, niet op de Lijst Leiderdorp - Sjelter, open VOS-avond, 20 uur. Gemeentehuis - raad, 20 uur. Gemeentehuis - VVD-fractievergade- ring, 20 uur. Wassenaar - gemeentehuis, commissie onderwijs, 19.30 uur. ARTSEN LEIDEN WIJK 1: Boerhaavedistrict, Binnenstad- Noord, Groenoord, Kooi, Merenwijk: za, 8 uur tot zo 8 uur: H. de Jong, Hooi gracht 61, tel. 123752, spreekuur 12 en 17 uur; zo 8 uur tot 24 uur: S. Kooijman, Noordeindsplein 2a, tel. 122268, spreek uur vlgs. afspraak. WIJK 2: Binnenstad-Zuid, Tuinstad- wijk, Professorenwijk, de Waard: za 8 uur tot zo 24 uur: E K. Fogelberg, de Sitterlaan 18, tel. 132877, spreekuur 12 en 17 uur. WIJK 3: Mors, Haagwegkwartier, Zuid west: za 8 uur tot zo 8 uur: A. Boer, Ken- nedylaan 46, tel. 310420, spreekuur vlgs. afspraak; zo 8 uur tot 24 uur: F. Lahr, Zoeterwoudsesingel 11, tel. 120347, spreekuur vlgs. afspraak. Voor de praktijk van Groeneveld, R. v. Leeuwen, Meijer, Reinders, Tan, v. Tol, Verhage, Zwanenburg: za, H.A.M.M. Meyer, Stokroos 1, tel. 215510, spreek uur van 11-11.30 uur; zo, J A. Verhage, Pluimzeggekreek 3, Leiderdorp, tel. 133834, spreekuur van 11-11.30 uur in gezondheidscentrum Merenwijk, Ros- Woud, Hoofdstraat 40, tel. 410070, za en zo spreekuur van 12.30 tot 13 uur aan hetzelfde adres. Oegstgeest - H.A. Reterink, Terweeweg 152, tel. 150394. Voorschoten - za, S.M. Platteel-de Jongh, Diepenbrocklaan 6, tel. 5417; zo, J.H. Vrijenhoek, Bachlaan 1, tel. 2356. APOTHEKEN Leiden - de avond", nacht en zondags dienst van de apotheken in de regio lei den, wordt waargenomen van vr 22 tot 29 jan door Apotheek Leiden Zuid- West, Brahmslaan 20, tel. 763134; Apo theek Beker, Lytweg 4, tel. 155482. Helder, Roest: F. Muurling, Plantsoen 0, tel. 153266. Voorschoten - J. Frencken, J. Röntgen- laan 14, Leidschendam, tel. 070-271110. WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. ten noorden van de Rijn: 134604, tel. ten zuiden van de Rijn: 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. - Gezond heidscentrum Florijn 10, tel. 896193, spreekuur ma, woe, vr van 13-13.30 uur. Oegstgeest - Interkruis, Lytweg 7, tel. 154500. Voorschoten - gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641. Geboren: Winfred, zv. G. M. Mugge en H. J. M. van Veen, Suzanne Marieke, dv. F. P. Hagenaar en A. M. Baan; Erkan, zv. E. Kirac en S. J. Th. de Jager; Léon, zv. L. P. M. Zonneveld en A. W. M. Bakker; Zwana Adriana, dv. A. van Ees en J. van Delft; Martin Christiaan, zv. G. L. van Goozen en W. G. M. van Slingerland; Sa bine, dv. H. P. J. Meesters en C. M. Mul; Manna, dv. J. Bekooy en G. Visser; Wil lem Bobby, zv. W. van Dam en E. C. Cra mer; Victor, zv. A. N. Sarachu en L. C. Semorile; Maria Emerentiana Martina, dv. N. C. A. Koomen en A. C. J. M. Groe- newegen; Marike Valentine, dv. C. H. A. M. van Appel en B. C. Vos; Pascal, zv. E. Boekee en A. S. G. Sipkes; Arie Willem, zv. T. van der Plas en C. Varkevisser; Jessica Johanna, dv. A. G. van Vliet en M. Ouwehand; Linda, dv. A. van der Spek en L. Hartevelt; Arthur Frank, zv. P. H. de Vries en A. van Pelt; Abdelka- der, zv. E. M. Azzaoui en Z. Zolikha; Ca- therina Marloes, dv. P. C. Franke en A. W. Oosterlee, Johnny, zv J. Zee en m! Beer; Paul Johan, zv. J. Korbee en M. C. C. G. Driessen; Shirley, dv. B. M. Ouds hoorn en E. A. van Mastrigt; Willem Leendert, zv. C. Vlieland en J Remmel- zwaal; Joyce Diane, dv. Th. M. Mens en W. G. Salier; Antje, dv. W. Zwaan en A. Vooys; Daniella, dv. A. P. Spaanderman en J. Aleksié, Ricardo, zv. R. Springer en M. Plug; Walter, zv. A. van Polanen en C. M. van der Lans; Ronnie, zv. J. A. van Ryn en M. A. van Dijk; Claire Ale xandra, dv. J. E. Benson en J. O. D. E. Boender; LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad B V Hoofdkantoor Witte Singel 1. 2311 BG LEIDEN Postbus 54. 2300 AB LEIDEN Telefoon 071-144941 il ontvangen Geen k lel 071-123143 lussen 10 00-19 30 uur (nabezorging na 19 30 uur); zaterdag van 163 10 00 u Abonnementsgelden oij vooruitbetaling te voldoen Bq automatische overscholing geen administratie- en abonnementsgelden ultslultendgiro 3203571 t.v.n. Damiate Holding BV te Haarlem Kwartaalabonnement f 57.35 Per post 79.70 Jaarabonnement t 217.90 per post f 307.30 Losse nummers t 0.80 Directie G Koopman Ptv AJg redactiechef: Voor betaling v Aangesloten pij de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten 01. In: Bonn, Brussel. Londen. Parijs. Washington. Cairo, Rome. Madrid, Stockholm en Djakarta Commentatoren A. A v. Brussel W. F. J. Wirtz Redactie stad en randgemeenten tel 071-144941 tst 222

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 2