[f® MEDEWERKER (M/V) OPLEIDING TOT Z-VERPLEEGKUNDIGE creatief therapeut(e) DE LINDEN financieel medewerker /ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Academisch ziekenhuis leiden de rijksoverheid vraagt bijstandsmaatschap- pelijk werker (m/v) hoofd van de typekamer (m/v) Belastingassistent m/v. SH/ETTERH/1GE Woon- en leefgemeenschap voor verstandelijk gehandicap ten te Zoeterwoude. De STICHTING GEMIVA houdt zich be zig met de zorg voor verstandelijke ge handicapten in Zuid-Holland. Daartoe beheert zij vanuit een centraal bureau te Gouda een aantal voorzieningen zoals dagverblijven, gezinsvervangende tehui zen, internaten en enkele andere projek- ten. Zij bouwt in Zoeterwoude-dorp een nieuw internaat (Swetterhage) voor 315 bewoners. Het personeelsbestand zal uit ongeveer 300 medewerk(st)ers bestaan. Voor de in september 1982 te starten zijn nog een aantal plaatsen beschikbaar. Kandidaten dienen in verband met de geplande personeelsbezeting in staat te zijn reeds tussen 1 april en 1 juni a.s. als adspirant-leerling verpleegkundige in dienst te treden. De opleiding tot Z-verpleegkundige duurt 3 jaar en vormt een combinatie van theorie en praktijk. OPLEIDINGSEISEN: - minimum leeftijd 17 jaar en 7 maanden - diploma MAVO IV - diploma KV/JV - diploma INAS - bewijs van overgang van HAVO/VWO 4 naar HAVO/VWO 5. INFORMATIE: Wilt u eerst wat meer weten over de opleiding, dan kunt u telefonisch kontakt opnemen met het hoofd van de opleiding, de heer Piet van Loenen. SOLLICITATIES: Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de personeelsfunktionaris. de heer P. F. Groenendijk, p/a Huize "de Weipoort". Vrouwenweg 1. 2322 U Leiden. "Sancta Maria" te Noordwijk is een psychiatrisch ziekenhuis met 635 patiëntenplaatsen, verdeeld over drie aandacht gebieden: psychiatrie, psycho-geriatrie en zwakzinnigenzorg. De behandeling en verpleging van patiënten vindt plaats in een aantal paviljoenen, ruim gesitueerd op het ziekenhuisterrein dat grenst aan het duingebied van Noordwijk. met opleiding Mikojel. "De Boekhorst" is een onlangs in gebruik genomen nieuwbouw- complex voor de huisvesting van 84 psychiatrische patiënten. Het bevat 4 afdelingen, t.w. één voor opname, één voor vervolg- behandeling en twee voor langdurig verblijf. Te zamen vormen de afdelingen een organisatorische eenheid. De creatief therapeut(e) heeft mede tot taak: training van sociale vaardigheden het werken in teamverband observatie en verslaglegging deelname aan patiëntenbesprekingen Arbeidsvoorwaarden Salariëring geschiedt op het niveau 1 e verpleegkundige met een maximum van f 3.306,32. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O. Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer P. Adriaensen, toestel 553. Schriftelijke sollicitaties zien wij gaarne tegemoet tot 3 weken na verschijningsdatum bij de heer J.A. Swaalf, hoofd personeelszaken. psychiatrisch a sancta maria 2204 B^NoofdwIiMzV) Tel. 02523-8244 De Linden is een huis voor 10 jongens in de leeftijd van 14-18 jaar. die zijn vastgelo pen in hun vorige woonsituatie en niet (meer) gemotiveerd zijn voor school en/of werk. Binnen De Linden worden een aantal dagaktiviteiten verzorgd. Voor het samen met een full-time collega opzetten en uitvoeren van deze aktiviteiten zoeken wij een voor 20 uur (eventueel 28 uur) per week Wij denken aan iemand, die: - ervaring heeft in het werken met deze jongens en in staat is (vormings-)program- ma's te ontwikkelen en te realiseren en die de daarbij te hanteren methodiek kan afstemmen op hun hulpvraag; - kan en wil funktioneren in teamverband, omdat zijn/haar taak in nauw overleg en samenwerking met de groepsleiding gebeurt; - bij voorkeur een voltooide beroepsopleiding heeft (bijv. Mikojel, HBO-CW), ruime ervaring in een soortgelijke funktie kan voldoende zijn; - minimaal 25 jaar is. De rechtspositie zal zijn conform de CAO-welzijnswerk. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de coördinator van De Linden, G. A. Wiggers, tel. 02521-16350 (overdag) en 023-325403 ('s avonds). Uitvoerige schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan De Linden, Postbus 211,2160 AE Lisse. Delfland Het Elektrieiteits-jGas- bedrijf Delfland, geves tigd te Delft, verzorgt de distributie van elek triciteit en gas in de gemeente Delft en in de via de Gemeenschappe lijke Regeling aangesloten gemeenten en daaren boven de levering 'en grosaan enkele andere gemeenten. Onze bedrij ven zijn tevens belast met de exploitatie van de Waterbedrijven van de gemeenten Delft en Maasland. Bij de hoofdadministratie van het Elektriciteitsbedrijf en Gas bedrijf Delfland kan in verband met het vertrek van de huidige functionaris worden geplaatst een op MBA/SPD niveau (m/v) De aan te stellen functionaris zal worden belast met het mee werken aan voornamelijk de volgende taken: - het samenstellen van begrotingen, meerjaren-begrotingen, alsmede het samenstellen van langere termijn prognoses omtrent omzetten. - het vervaardigen van financiële nota's t.b.v. Staf en Directie. - het samenstellen van statistische overzichten. - informatieverstrekking aan het Centraal Bureau voor de Statistiek en overkoepelende organisaties zoals VDEN, VEGIN, e.d. Voor een goede vervulling van bovenomschreven functie gaan de gedachten uit naar kandidaten met een middelbare oplei ding die in het bezit zijn van het diploma MBA en studerende zijn voor het diploma SPD. Belangstelling voor statistiek strekt tot aanbeveling. Aanstelling kan geschieden in de rang van commies, waaraan een salaris verbonden is van minimaal f 2.432,- en maximaal f 2 920,- afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Reële promotiemogelijkheden tot de rang van commies A, waarvan het maximaal salaris bedraagt f 3.733.-. zijn aanwe zig (Peildatum 1 juli 1981) De secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals die gelden voor Overheidspersoneel, zijn voor onze bedrijven van toepassing. Voor ziektekosten zijn wij aangesloten bij het I.Z.A. Zuid- Holland Het hoofdkantoor is zowel per bus als per trein (sta tion Delft-Zuid) gemakkelijk bereikbaar. Sollicitaties kunnen tot uiterlijk 14 dagen na verschijning van dit blad gericht worden aan: De Directeur van het Elektriciteitsbedrijf Delfland Postbus 516 2600 AM DELFT. Desgewenst kunnen telefonische inlichtingen worden inge wonnen bij de afdeling Personeelszaken, telefoon: 015- 56 93 33. toestel: 327 Vrouwenkliniek Op de Poliklinieken van deze kliniek is plaatsingsmogelijkheid voor een doktersassistente vac.nr. 641 .D.72.03.LD Taak: - ontvangen van de patiënten op Polikli niek Verloskunde; - verrichten van lichte laboratorium werkzaamheden; - administratieve werkzaamheden; - assisteren op de spreekkamers poli kliniek Gynaecologie. Verlangd: diploma doktersassistente en enige jaren ervaring. Salaris: max. f 2291 bruto per maand. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,5% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. assistent-fotograaf (mnl./vrl.) vac. nr. 1-385711158 Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk Rijksmuseum voor de Geschiedenis van de Natuurwetenschappen en van de Geneeskunde Museum Boerhaave Gevraagd: ervaring in studio en donkere kamer. Standplaats: Leiden. Salaris: max. f2291,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 13 februari 1982. Bovengenoemd salaris Is in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en Is exclusief 7Va% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het ministerie toegezonden. Bij de Sociale Dienst, afdeling Extern Verzorgden en Bejaarden kan in verband met een vacature worden geplaatst in de unit „bejaarden" De afdeling is belast met de behandeling van aanvragen om bijstand in het kader van de ABW met betrekking tot bejaarden thuiswonend, bejaarden in bejaardenoorden en alle andere extern verzorgden (cri sisopvang, plaatsing in tehuizen e.d.l alsmede met bijstandverlening betreffende verstrekkingen van medische en/of sociale aard. Onder steunende en begeleidende taken behoren ook tot de werkzaamhe den. Voorts participeert de afdeling in de intake t.b.v. de hele dienst. De afdeling kent drie werkzaamheden: de zogenaamde ,,unit bejaar den", ,,unit externe verzorgden" en „administratieve unit". Het takenpakket van de unit bejaarden behelst: - behandeling van aanvragen om bijstand bij plaatsing in bejaarden centra; - aanvragen om eenmalige/periodieke bijzondere bijstand; - behandeling van aanvragen om bijstand aan thuiswonende bejaar den; - het verzorgen van intake-werkzaamheden t.b.v. de hele dienst; - deelname aan unit- en afdelingsoverleg. De f unctievereisten zijn: - MAVO/HAVO diploma aangevuld met een afgeronde relevante beroepsopleiding (MBO/HBO); - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken: - goede contactuele eigenschappen; De mogelijkheid om in deeltijd te werken is aanwezig. Een aantal medewerkers van de afdeling is bij de selectie betrokken. Een psychologisch onderzoek maakt in principe deel uit van de selec tieprocedure. Aanstelling kan, afhankelijk van de mate waarin aan de vereiste wordt voldaan, maximaal plaatsvinden in de rang van Commies A. Het salaris bedraagt maximaal f 3733, bruto per maand. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer J. v.d. Meijde, tel.:071-766600. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad gericht worden aan Directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 z raad voor de zending I der L Jk nederlandse hervormde kerk Op het bureau van de Raad voor de Zending der Nederlandse Hervormde Kerk komt op korte termijn de vacature van Betrokkene geeft leiding aan een kleine groep van medewerksters, die de brieven, rapporten en verslagen van de Raad gereedmaken. Vereisten zijn: a. een middelbare schoolopleiding met goede beheersing van de Nederlandse taal en passieve kennis van de moderne talen; b. leidinggevende capaciteiten met goede contactuele eigenschappen; c. kennis van en ook kunnen omgaan met moderne schriftverwerkende apparatuur alsmede goede typevaardigheid. Wij zoeken voor deze interessante functie contact met iemand, die in een volledige dagtaak zich voor dit kerkelijk werk wil inzetten. Schriftelijke sollicitaties t.a.v. Ds. M. Vink, worden gaarne vóór 10 februari 1982 ontvangen. Zendingsbureau N.H.K., Leidsestraatweg 112341 GR OEGSTGEEST. Vekemans Berk zoekt voor haar vestiging te Leiden een Ons kantoor te Leiden heeft een omvangrijke belasting adviespraktijk. Als rechterhand voor onze belasting consulent zoeken wij een man of vrouw, die zelfstandig belastingaangiften kan verzorgen en voorbereidende werk zaamheden kan verrichten voor het fiscale advieswerk. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten, die naast het bezit van een VWO-diploma, studeren voor het federatie diploma. Voor deze afwisselende en zelfstandige baan kunnen wij een goede honorering in het vooruitzicht stellen. Gegadigden verzoeken wij hun schriftelijke sollicitatie te zenden aan: Vekemans Berk, accountants. Plantage 20-22,2311JD Leiden. VEKEMANS BERK ACCOUNTANTS

Leidsch Dagblad | 1982 | | pagina 20