3T per: persi pqrst f DELA =j Telefonist (m/v) St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp ARTSENBEZOEKER soneel personee!^^ ll .PERSOI\EELPE,iSONEEL secretaris/notulist (m/v) opleiding tot vertegenwoordiger in onze buitendienst personeels advertenties iedereen komt aan bod kwaliteitscontroleur UPJOHN-NEDERLAND SECRETARIAATS MEDEWERK(ST)ER i-M l E. J. BRILL THUISWERK RU5TËN BDRCM ZIEKENVERZORGENDE (m/v) b-verpleegkundige m/v stichting centrum stbavo noondwijkerhout EEN PART-TIME ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER J P«»oo«»lpBÖ0f€a peiscreel Wegens pensionering van de huidige functionaris ontstaat medio 1982 bij de Telefoon centrale een vacature voor een telefonist (m/v). De nieuwe medewerker zal worden belast met de dage lijkse leiding van de telefoon centrale; daarnaast bestaan de werk zaamheden uit het bedienen van de telefooncentrale en de daaraan verbonden admini stratieve werkzaamheden. en Er wordt gewerkt in wisselen de diensten, van 08.00-17.00 uur en van 11.00-20.00 éénmaal per drie weken een weekenddienst. Een goede beheersing van de nederlandse taal en enige kennis van de moderne talen is vereist; kandidaten met een type diploma én ervaring in een soortgelijke functie genieten de voorkeur. Het salaris bedraagt, exclusief onregelmatigheidstoeslag, maximaal f 2419.05 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door de heer HP. Levy, hoofd civiele dienst, tel.: 071-899250 tst.7139. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de dienst Personeelszaken onder ver melding van nr. 36/81 Qimrtr» Cm it IA/O O Dnrtki IT A OOD oocn Pr I Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Bij de Directie Onderwijs kan worden geplaatst een: voor 20 uur per week. De werkzaamheden omvatten: - de secretariële ondersteuning van de Directie Onderwijs (type werkzaamheden, postverzorging, archivering) de verslaggeving van besprekingen met het onderwijsveld. De werktijden zullen in nader overleg afgesproken worden en wor den mede bepaald door het rooster van geplande of te plannen ver gaderingen (vnl. 's middags). Van kandidaten wordt verwacht dat zij over een behoorlijke algeme ne ontwikkeling en typevaardigheid beschikken. Inlichtingen over de functie kunnen worden verstrekt door het hoofd van de Directie Onderwijs, de heer D. van As (tel.: 071-254301). Aanstelling zal, mede afhankelijk van opleiding en ervaring, plaats vinden maximaal in de rang van adjunct-commies (max. f 2642,— bruto per maand bij 40 uur per week). Belangstellenden wordt verzocht vóór 21 december a.s. hun sollicita tie te richten aan de Directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden onder vermelding van het vacature nummer 81.093. DELA is de grootste vereniging in Nederland voor het verzorgen en verzekeren van begrafenissen en krematies. Bij de vereniging zijn nu reeds meer dan 1.400.000 Nederlanders aangesloten, verspreid door het hele land. Wegens uitbreiding van de organisatie is er plaatsings- mogelijkheid voor een aantal medewerkers (M/V) ter De funktie van vertegenwoordiger omvat hel propageren van het doel en streven van onze vereniging en het bezoeken van gegadigden voor het lidmaatschap. De werkzaamheden van onze vertegenwoordigers worden ondersteund door advertentiecampagnes. Gedurende de opleiding welke 2 tot 4 maanden kan duren ontvangt men een gegarandeerd inkomen. Vereisten: Mulo/Mavo diploma goede kontaktucle eigenschappen leeftijd 25 tot 45 jaar Aangezien de gehele opleiding in ons bedrijf plaats vindt is ervaring als vertegenwoordiger niet vereist. Wel moet men bereid zijn in de vroege avonduren te werken. De ochtenden is men in principe vrij. Het basissalaris vakantietoeslag e.d. bedraagt 32.000.- per jaar; het inkomen kan met provisie belangrijk worden verhoogd. Een autokostcnrcgclingen onkostenregeling behoren bij de funktie. Voor nadere inlichtingen omtrent deze werkkring kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer J.Ch. Vosshard. telefoon 040-444255toestel 42 Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, te richten aan: Koópcratieve Vereniging voor het Verzekeren en Verzorgen van Begrafenissen en Krematies U.A. Oude Stadsgracht 1. 5611 DD Eindhoven. Tel. 040-444255 Chr. Mavo "BESTEVAER", Rijnsoever 293, Katwl|k ZH. Het bestuur van de Krot. Chr. Vereniging voor Basis* en Voortgezet Onderwijs tè Katwijk ZH roept voor haar "Be- stevaer"-school voor Chr. Mavo sollicitanten op voor: DUITS - 9 lesuren, m.i.v. 1 januari t982 TEXTIELE WERKVORMEN - 12 lesuren, m.i.v. 22 februari 1982 i.v.m. zwanger schapsverlof. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij het Prot. Chr. Onderwijs uit overtuiging dienen en kerkelijk meelevend zijn. Inlichtingen bij de adj. directeur, de heer B. de Bruijn 01718-27093 (huis) of 21224 (school) en bij de directeur, de heer J. v.d. Klis 01718-16979 (huis) of 21224 (school). Sollicitaties gaarne binnen twee weken na het verschij nen van dit blad aan het Bestuur, p/a Julianalaan 122, 2224 GA Katwijk ZH. Sensor Nederland b.v. een leidinggevend bedrijf in de vervaardiging van seis- mografische meetinstrumenten zoekt een ervaring niet vereist. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van seismografische meetinstrumenten Een voltooide opleiding is niet noodzakelijk. Schriftelijke, telefonische of persoonlijke sollicitaties worden ingewacht door de heer Van Es. Sensor Nederland b.v. Wij zijn de Nederlandse vestiging van THE UPJOHN COMPANY of Kalamazoo (U.S.A.), één der belangrijkste ondernemingen op het gebied van de research en produktie van geneesmiddelen, zoals antibiotica, prostaglandines, corti- costeroïden, antidiabetica, contraceptiva, oncologica en hypnotica/sedativa. Nieuwe geneesmiddelen, voortgekomen uit een modern en groots opgezet research-programma, moeten - óók in Nederland - bij artsen en apothekers bekend gemaakt worden. Wegens interne promotie zoeken wij thans een (en/aren) r Leiden/Den Haag (m/v) Gezien de samenstelling van het rayon (universiteit) vragen wij een opleiding op tenminste VWO-niveau, bij voorkeur met een aanvullende studie in de medicij nen, biologie of biochemie. Voor dit interessante rayon zijn daarnaast van zelfsprekend goede contactuele eigenschappen en een grote mate van zelfstan digheid vereist. Belangstellenden, die niet ouder zijn dan ongeveer 35 jaar kunnen schriftelijk of telefonisch reageren. Reeds tijdens de interne opleiding wordt een auto ter beschikking gesteld (óók voor privé gebruik); salaris en overige voorwaarden zijn in overeenstemming met de belangrijkheid van deze functie. PROTESTANTS CHRISTELIJKE WONINGBOUWVERENIGING (P.C.W.) TE LEIOEN Kantoor: Corellistraat 48 te Leidon Onze woningbouwvereniging heeft momenteel een bezit van ongeveer 1000 woningen, garages etc. De verwachting is. dat dit aantal in de nabije toe komst nog zal stijgen. Het technische- en administratieve beheer van onze woningen is door ons ondergebracht bij een tweetal uitvoeringsorganen. Op ons kantoor is op korte termijn plaats voor een: De lunktie omvat: - voorbereiden, uitvoeren, regelen en coördineren van bestuursbesluiten en bestuursinformatie, alsmede het notuleren van bestuursvergaderin gen. - verzorgen van de correspondentie van de vereniging, al dan niet na overleg met het bestuur. - verstrekken van telefonische en mondelinge informaties aan bewoners. - onderhouden van contacten met de technische- en administratieve dienst, gemeentelijke instellingen en de huismeester Voor de funktie wordt gevraagd: - middelbare schoolopleiding - typediploma - goede contactuele eigenschappen - geschiktheid/bereidheid om als enige funktionaris op het kantoor van de vereniging, geheel zeltstandig werkzaam te zijn - bereidheid om gemiddeld 3 avonden per maand bestuurs- of bewoners vergaderingen bij te wonen. De aanstelling geschiedt overeenkomstig de C.A.O. voor woningcor poraties. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Stichting C.B.W., Postbus 70, 2300 AB te Lelden. N.V. Boekhandel en Drukkerij v/h y (7 - ■£J6"C® 0ude Ri^n 33a' Leiden zoekt iemand die op basis van tekst wil vervaardigen op een door het bedrijf beschikbaar te stel len electronische IBM composer. Ervaring is gewenst. Condities nader overeen te komen. Een telefonische afspraak kunt u maken met Dr. W. Back- huys, tel. 071-146646. bejaardencentrum In ons R.K. Bejaardencentrum Rustenborch met 153 bewoners is op korte termijn plaats in full time dienstverband. Voor deze funktie is vereist: ervaring in het werken in een verzorgings- of ziekenhuis als ziekenverzorgende; ervaring in het omgaan met bejaarden; goed kunnen funktioneren in teamverband; begeleiding kunnen geven aan leerlingen en stagiaires Een eenvoudige kamer in onze personeelsflat is eventueel beschik baar. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de C.A.O.- Bejaardentehujzen. Schriftelijke of mondelinge sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan: mevr. W. Geenen, Adjunkt Direktrice, Postbus 34, 2340 AA Oegstgeest, tel. 071 - 171234. Opname 1 is een gesloten opname-afdeling in de sector Acute Psychiatrie. Er zijn gedwongen en vrijwillige opnames. De aard van de problematiek van de cliënten is soms van medisch psychiatrische aard en merendeels van sociaal psychiatrische aard. Er zijn 29 plaatsen voor mannen en vrouwen tussen 18 en 65 jaar. Wij vragen een voor 32 uur per week Het directe werkterrein is de afdeling waar onze cliënten het grootste deel van de dag doorbrengen en waar de alledaagse omgang centraal staat Wij hechten veel belang aan het werken in een multi-disciplinair team. Dit team bestaat uit arbeids-, bewegings-, creatief- en muziektherapeut, sociaal raadsman, leerling verpleegkundigen, 2 arts assistenten, een psychiater en een team-coördinator. Er wordt volgens een onregelmatig dienstrooster gewerkt St Bavo kan niet in huisvesting voorzien. Salarisgrenzen: f 1762,35 - 2309,69 bruto per maand, bij een werkweek van 32 uur, excl. onregelmatigheidstoeslag. Nadere informatie wordt verstrekt door de wnd. coördinator AlbertCohen, toestel 2050. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout CARROSSERIEFABRIEK DECKERS B.V. Wij zijn een bedrijf waar carrosserieën van aluminium en polyester worden gemaakt, bestemd voor vrachtwagens. In verband met de verdere automatisering van de admi nistratie zoeken wij op korte termijn De hoofdpunten van haar taak zullen zijn: - het invoeren via beeldscherm van de administratieve gegevens - vervanging van de telefoniste/receptioniste - licht administratief werk - een opleiding op HAVO-niveau heeft - de Nederlandse taal beheerst, alsmede kennis van de Engelse taal heeft - tussen de 20 en 25 jaar jong is Enige ervaring in de genoemde werkzaamheden is een pluspunt. Wij bieden een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 22