PERSONEEL persi perso Magazijnbeheerder St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdorp directrice soneel PI PERSONEEL™30^ ?EEL medewerk(st)er CONSULENT(E) ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Technisch vakman (m/v) ADMINISTRATEUR (m/v) groepsleid(st)ers Gemeente Haarlemmermeer registratuur medewerker (m/v) RUBRIEK PERSONEEL personeel PERSOhEEL pereoneel Wegens vervroegde pensio nering van de huidige func tionaris ontstaat bij het Maga zijn een vacature voor een magazijnbeheerder die zal worden belast met het be heer, de ontvangst, de uitgif te en distributie van goede ren. Hierbij heeft de beheer der assistentie van een mede- i werkster. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met een diplo ma magazijnbeheer, admini stratieve ervaring en ervaring in het magazijnbeheer. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 2654,72 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door de heer H.P. Levy, hoofd civiele dienst, tel.:071-899250 tst. 7139. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de dienst Personeelszaken onder ver melding van nr. 37/81. Simon Smitweg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Het bestuur van het kindercentrum Merenwijk zoekt v haar in mei 1982 te openen kindercentrum een In het kindercentrum zijn opgenomen kinderdagverblijf en buitenschoolse opvang. Deze funktle omvat: - het opzetten en beleid bepalen van kinderdagverblijf en buitenschoolse opvang; - de dagelijkse leiding van het kindercentrum; - de begeleiding van de medewerk(st)ers; - het mede vorm geven aan het aannamebeleid; - het onderhouden van kontakten met de ouders, de oudercommissie, het bestuur en andere instellingen; - verantwoordelijkheid voor de uitvoering van het finan- ciële beleid. We denken voor deze funktle aan Iemand die: - zich betrokken voelt bij kinderopvang; - ervaring heeft in het kinderwerk; - beschikt over goede kontaktuele eigenschappen en leidinggevende capaciteiten; - het participeren van ouders wil bevorderen; - ouder is dan 25 jaar; - een H.B.O.-opleiding heeft gevolgd in deze sector Wij bieden een kindercentrum in oprichting waaraan voor een deel nog vorm gegeven moet worden en sala riëring volgens C.A.O.-Welzijnswerk. Voor informatie en schriftelijke sollicitaties (binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie) kunt u zich richten tot; het bestuur van het kindercentrum Merenwijk, pMachteld Putman, Korte Tlendeweg 16, 2801 JT Gouda. Telefoon 01820-27422. Leden Ned. Fed. van Belastingconsulenten In onze sterk gevarieerde administratie- en belastingadviespraktijk hebben wij dringend behoefte aan een medewerker Onze voorkeur gaat uit naar iemand die. een opleiding op MBA-niveau heeft geno ten reeds eniqe tijd werkzaam is geweest in een accountants- en/of belastingadvies praktijk studerend is voor het diploma SPD of be lastingconsulent Voor nadere informatie over de afwisselende functie kunt u contact opnemen met ons kan toor. Hazeveld 12405 AD Alphen a/d Rijn, 01720- 74744. Ministerie van Landbouw en Visserij Staatsbosbeheer Landinrichtingsdienst Directie Beheer Landbouwgronden Op het kantoor van de Hoofdingenieur- Directeur voor Landinrichting. Grond- en Bosbeheer in de provincie Zuid-Holland te s-Gravenhage is bij de afdeling In terne en Materiele Zaken plaats voor sectie Post- en Archiefzaken Taken: het bi|houden van het fiche-systeem en het Natuurwetenschappelijk Ar chief; de verzending van de poststukken; - het assisteren met het behouden en biiwerken van de bibliotheek, dia- en fototheek: het verrichten van diverse andere voorkomende werkzaamheden. Opleiding: mulo/mavo-4-diploma. Studerende voor S.O.D.-I strekt tot aan beveling. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing maximaal 2.432. - bruto per maand. Voorts zi|n de gebruikelijke rechtspositieregelingen van toepassing. Kandidaten worden uitgenodigd hun schriftelijke sollici tatie binnen 10 dagen na verschijning van dit blad te richten aan de Hoofdingenieur-Directeur voor Land inrichting. Grond- en Bosbeheer. Postbus 29819. 2502 L V s-GRAVENHAGE (met vermelding van soli nr S89/81) De Stichting Regionaal Orgaan voor het Leerlingwezen In Zuid-Holland Noord die zich o.a. ten doel stelt het bevorderen van de oplei ding in het kader van het leerlingwezen en het beharti gen van de belangen van de leerlingen in haar werkge bied roept sollicitanten op voor de functie van De te benoemen medewerker(ster) zal naast het verzor gen van voorlichtings- en begeleidingsactiviteiten wor den belast met werkzaamheden t.b.v. cursussen jeugdi ge werklozen. De cursussen jeugdige werklozen, die gerealiseerd wor den vanuit een samenwerking tussen Gewestelijke Ar beidsbureaus. streekscholen voor beroepsbegeleidend onderwijs en ons Regionaal Orgaan, zijn bedoeld voor die werkloze jongeren, die de meest kwetsbare posities op de arbeidsmarkt ii De inschakeling van het Regionaal Orgaan, nu ook bij de voorlichtings- en begeleidingsactiviteiten t.b.v. de cur sussen jeugdige werklozen geschiedt op experimentele basis. De aanstelling is dan ook een tijdelijke (1 2 jaar). Voor een goede functievervulling wordt nodig geacht; - bekendheid met de problematiek van werkende- en werkloze jongeren. - kennis van opleidings- en vormingsmogelijkheden van deze jongeren. - goede contactuele en organisatorische eigenschap pen - redactionele en verbale vaardigheden. - leeftijd 28-40 jaar Gezien de aard van de functie achten wij een opleiding op HBO-niveau gewenst. De salariëring geschiedt overeenkomstig het rechtsposi tiebesluit leerlingwezen. Afhankelijk van leeftijd en oplei ding min. f 3.233.-. max. f 4.552.- per maand. De A.O.W.-premie is voor rekening van de werkgever Standplaats: nader overeen te komen, doch in principe binnen de agglomeraties Den Haag. Delft en Leiden. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en referentiea dressen binnen 2 weken te richten aan het bestuur van bovengenoemde stichting, Prins Mauritslaan 94. 2582 LW "s-Gravenhage. Inlichtingen: A. A, M. van Zijl, directeur der stichting, telefoon 070-556484 (tijdens kantooruren). Stichting Eurotransplant Deze stichting is een organisatie waarin meer dan 200 ziekenhuizen in 5 West- Europese landen samenwerken op het gebied van de orgaantransplantatie. Op grond van verschillende criteria wordt door Eurotransplant de best pas sende patiënt geselecteerd, indien in een van deze ziekenhuizen een donor orgaan beschikbaar komt. De medewerk(st)ers van Eurotransplant zoeken op zo kort mogelijke termijn een administratief medewerker m/v vac.nr 074.A.07.50.LD die ook een gedeelte van de steeds toe nemende werkzaamheden op zich kan nemen. Taak: hij/zij zal o.a. de volgende werk zaamheden gaan uitvoeren: - het coördineren van binnenkomende donormeldingen: - verwerking van medisch-administra- tieve gegevens, veelal met behulp van de computer; - typewerkzaamheden. Verlangd: een MAVO-diploma met Engels en Duits in het pakket en een typediploma. Zij die een opleiding dokters-assistente hebben, genieten de voorkeur Minimum leeftijd 20 jaar. Salaris: max. f 2291 bruto per maand Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden Aan de Mytylschool (openbare school voor buitengewoon onderwijs aan lichamelijk gebrekkige kinderen). Blauwe Vogelweg 1, wordt ge vraagd een voor 40 uur per week. Aanstelling in een deeltijdbetrekking is mogelijk. Tot zijn/haar taak wordt gerekend: - het maken van aanpassingen aan meubilair, rolstoelen e.d, (in overleg met de aan de school aangestelde fysiotherapeuten en er gotherapeute). - het repareren van fietsen, rolstoelen, typemachines en elektrische apparatuur. - het verrichten van kleine reparaties in en aan het schoolgebouw. - het verrichten van concierge-werkzaamheden. Verlangd wordt goed met kinderen kunnen omgaan en in teamver band kunnen samenwerken. Een technische vooropleiding is van belang. Het salaris kan afhankelijk van leeftijd en ervaring uitlopen tot f 2.432,— bruto per maand. De gemeentelijke rechtspositieregeling is van toepassing. Inlichtingen worden verstrekt door de heer J, Willems (hoofd der school), tel. 071-152311 (school) en 071-890423 (huis). Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 731 binnen 10 dagen in te zenden bij de Directie Onderwijs, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. N.I.A.S. Netherlands Institute for Advanced Study In the Humanities and Social Sciences Nederlands Instituut voor Voortgezet Wetenschappelijk Onderzoek op het gebied van de Mens- en Maatschappijwetenschappen Het interuniversitaire Instituut N.I.A.S., waar een jaarlijks te selecteren groep van veertig wetenschapsbeoefenaren uit binnen- en buitenland werkzaam is en waaraan een technische en administratieve staf van twintig personen verbonden is, zoekt een De taken van de administrateur zijn: - organisatie van de dagelijkse werkzaamheden in het instituut - het zelfstandig verzorgen van de administratie - het opstellen van begroting en jaarstukken - het verstrekken van inlichtingen aan wetenschapsbeoefenaren ov6r financiële aangelegenheden - overleg met verschillende instanties De voorkeur gaat uit naar een persoon met: - middelbare opleiding - praktijkdiploma boekhouden en MBA - kwaliteiten leiding te geven in een kleine organisatie - mime ervaring op administratief gebied en bij voorkeur ook met automatisering van administratieve processen - goede contactuele eigenschappen - beheersing van de Engelse taal Salariëring volgens rijksregeling met een maximum van f 4684,- bruto per maand. Indiensttreding op korte termijn is gewenst. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de procedure. Schriftelijke sollicitaties met op de envelop vermelding van de functie, waarnaar men solliciteert, binnen twee weken te richten aan de directeur, Prof. Dr. H. A. J. F. Misset, Meijboomlaan 12242 PR WASSENAAR, bij wie ook telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen (01751-19302). In ons psychiatrisch ziekenhuis is Norseduln een woon/werkgemeenschap voor zwakzin nigen en werkers. Norseduin is onderverdeeld in 9 leefgroepen. De bewoonsters van Norse duin hebben een leefiijd van gemiddeld 56 jaar. Wij proberen de familie en kennissen zo nauw mogelijk te betrekken in deze woon/werk gemeenschap. Voor direkte indiensttreding zijn binnen de leefgroepen "Heksenketel" en "Thorin" plaatsen open voor (met verpleegkundige opleiding) De bewoonsters en werkers pro beren op een zo optimaal moge lijke manier met elkaar samen te werken en daardoor een prettige woon- en werksfeer te creëren. Wij vinden dat de zwakzinnigen zorg zowel binnen dit psychia trisch ziekenhuis als binnen de samenleving zijn specifieke problemen heeft. Daarom zijn wij ook met z'n allen bezig om aan een toekomst te werken die voor de bewoonsters en werkers aan vaardbaar is. Opleidingsmogelijkheden zijn be perkt. Wij zijn overigens wel bezig met een eigen opleiding, waarvan de onderwerpen afhangen van de behoeften van bewoonsters en werkers. Voor deze vakatures wordt éénder diploma's Z, ZV. A of B als eis gesteld. De huisvesting in Noordwijk en omgeving is bijzonder moeilijk. Interne huisvesting in de perso- neelsflat is mogelijk. Verder moet rekening gehouden worden met onregelmatige diensten en flinke inzet.. Wil je meer weten, bel dan naar het paviljoenshoofd, Roon Beemsterboer, toestel 317. Schriftelijke sollicitaties gaarne te rich ten aan het hoofd personeelszaken, dhr J. A. Swaalf sancta maria Langeveideridjr» i 2.-'U4 BA Nooröwtik (2 M Tei 02523-8244 BEDRIJFSGEZONDHEIDSDIENST voor LEIDEN en OMSTREKEN Coöp. Vereniging U.A. De Bedrijfsgezondheidsdienst voor Leiden en Omstre ken is een erkende gezamenlijke dienst, die zich speci fiek bezighoudt met de bedrijfsgezondheidszorg voor cir ca 15.000 werknemers in de regio Leiden, verspreid over diverse bedrijven en instellingen, met inbegrip van de bouwnijverheid. Bij onze Dienst bestaan op het ogenblik de volgende plaatsingsmogelijkheden: SECRETARESSE Deze zal belast worden met - administratief/organisatorische werkzaamheden, - secretaresse werkzaamheden ten behoeve van de directeur en medische staf, - het verzorgen van vergaderingen en van correspon dentie van het Bestuur van de Vereniging. Voor deze functie wordt gedacht aan een ervaren secre taresse met belangstelling op medisch terrein of een doktersassistente met goede administratieve kwalitei ten. Leeftijd bij voorkeur vanaf 25 jaar. Het diploma ty pen is vereist. BEDRIJFS VERPLEEGKUNDIGE Zijn of haar taak zal bestaan uit: - assistentie van de bedrijfsartsen bij bijv. periodiek on derzoek, - assistentie bij de uitvoering van bijzondere onderzoe ken bijv. van de werkplek en arbeidsomstandigheden in de bouwnijverheid Voor deze functie gaat oe voorkeur uit naar een ver pleegkundige die de opleiding tot bedrijfsverpleegkundi- ge heeft voltooid. Het diploma verpleegkundige A is vereist; terwijl de be reidheid tot verdere opleiding aanwezig moet zijn. Salariëring gaat volgens N.Z.R.-normen, terwijl P.G.G.M.-pensioenregeling van toepassing is. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het Bestuur van de Bedrijfsgezondheidsdienst Leiden, Hoge Rijndijk 29, 2313 KG Leiden. De directeur-bedrijfsarts, de heer S. P. M. Hiep, kan met betrekking tot de functie- inhoud desgewenst nadere inlichtingen verstrekken (tel. 071-126891). vac.nr. 81-95/LD Bij de sectie registratuur van het bureau interne dienstverlening van de secretarie-afdeling Interne Zaken is plaats voor een die in hoofdzaak zal worden belast met: registratie van de ingekomen post; coördinatie en uitvoering van werk zaamheden m.b.t. de expeditie van de uitgaande post; voorbereiding raadscommissie- vergaderingen; verlenen van assistentie aan c.q. vervanging van de sectie-chef. Voor een goede uitoefening van deze functie is het bezit van. het S.O.D.I. diploma vereist, studie voor het S O D. II. diploma strekt tot aan beveling. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring zal aanstelling maximaal kunnen plaatsvinden in de rang van gemeente-ambtenaar 5 of gemeente ambtenaar 6 (salarisgrenzen van f 1.937,tot f 2.920,-- bruto per maand). Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer H. Bruin,afdelingshoofd (tel.; 02503-69429). Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het college van burgemeester en wethouders van Haarlemmermeer, Postbus 250,2130 AG Hoofddorp. IEDERE ZATERDAG Sluit; donderdag 15.30 uur Ans de Bruin Toestel 128 Cock Juffermans Toestel 129

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 20