rWarmond wil wèl supermarkt^ Jtlsarih. Strengere regels reclame, venters en standplaatsen Huizen Buitenhof in trek Wethouder Van Schagen antwoordt tegenstanders (WD en PW) VRIJDAG 11 DECEMBER 198 VRIJDAG WARMOND - Warmond heeft wel degelijk behoefte aan een supermarkt. Behalve het grotere assortiment dat een dergelijke grootgrutter biedt is het vooral voor mensen die moeilijk ter been zijn en voor de ouderen een welkome aanvulling op het alsmaar slinkende War- mondse winkelbestand. Zo luidt in grote lijnen de visie van wethouder Van Scha gen, uitgesproken tijdens de gisteravond door de raad gehouden algemene beschouwingen op de Warmondse begroting over het jaar 1982. Van Schagen reageerde hiermee op de door de VVD- en PW-frac- tie gespuide kritiek op de even tuele vestiging van een super markt in Warmond. Hij beriep zich op de uitslag van een door een supermarkt gehouden en quête waaruit zou blijken dat 80 percent van de Warmondse be volking haar boodschappen el ders doet. Ook zijn eigen partij, het CDA, stond gisteravond niet afwijzend tegenover een groot winkelbedrijf.- De christen-de mocraten vroegen zich af of de komst van een grootgrutter voor de kleine zelfstandigen in War mond wel zo nadelig is. "Wij als gemeentebestuur dienen niet slechts de belangen van de mid denstand te behartigen, maar ook en misschien nog in belang rijkere mate, die van de consu ment", zo voegden zij er boven dien aan toe. Van Schagen verdedigde tevens het voorstel van B en W om voor 17.000 gulden op het onderwijs te snoeien. De vooral door de WD geuite vrees dat hierdoor de kwa liteit van het onderwijs wordt aangetast trachtte hij weg te ne men met de bewering dat de hoogte van het uitkeringsbedrag per leerling niet bepalend is vpor de kwaliteit. In dit verband wees Van Schagen op cijfers uit de pe riode '78-'81 die aangeven dat de Warmondse onderwijsuitgaven in dat tijdsbestek met 43 percent zijn gestegen. "Landelijk gezien is er sprake van een stijging van 25 percent. Warmond doet zijn onderwijs dus geen tekort", al dus Van Schagen. De WD is van mening dat er meer bezuinigd moet worden over de Begroting '82 Warmond heielinie van gemeentelijke uit gaven. De partij vindt het raadza mer alle uitgaven op hetzelfde peil van vorig jaar te houden in plaats van eerst alle uitgaven uit de begroting voor 1981 met vier procent te verhogen en vervol gens enkele bezuinigingen aan te brengen. Bij handhaving van de uitgaven kan dan volgens de li beralen later beeken worden waar afwijkingen naar boven en naar beneden mogelijk zijn. De besparingsvoorstellen van B en W vinden zij onvoldoende en een willekeurig karakter hebben. Over dit WD-standpunt om alle uitgaven op hetzelfde peil te handhaven en pas in tweede in stantie bezuinigingen aan te brengen zei Van Schagen "dat el ke uitgave-post stu voor stuk is behandeld" en "dat er meer is ge daan dan het trendmatig verho gen alleen". Wel beschouwde hij de door de liberalen bepleite meerjarenbegroting "als een nut tige zaak waartoe B en W het ko mende jaar een eerste aanzet wil len geven". Progressief Warmond verwierp de opmerking van B en W dat er geen ruimte is voor nieuw beleid. De partij vindt dat juist nu een nieuw beleid nodig is. Veel be zuinigen betekent zwaardere las ten voor de burgers. "Dit zyn geen bezuinigingen, maar verleg gingen van de lasten van de ge meenschap naar de individuele burger." Dat moet beperkt wor den volgens PW. Deze partij denkt daarbij zelf onder andere aan efficiënte verbeteringen in het gemeentelijk apparaat en het nalaten van "minder nuttig ge worden activiteiten". Op de post representatie moet volgens PW nog eens 20 procent extra wor den bezuinigd. De opbrengst van de verhuur van een deel van de speelweide aan de stichting Bootjeshaven vindt de partij aan de lage kant. Verder PW liever geen verhoging van het bedrag dat de gemeente per leerling uit keert. Wethouder Dalhuijsen: weinig, heil in regionaal huisvestingsbe leid.... Burgemeester Hendrickx: "....der de stembureau noodzakelijk".... Polders De wijze waarop de voorlichting aan de burgers beperkt wordt zien PW en de WD niet zitten. Zij verzetten zich tegen het in krimpen van de raadsagenda tot een "populaire puntenlijst". Over de CDA-bezwaren tegen het samenvoegen van de bestem mingsplannen voor het eiland Koudenhoorn en voor de Zwan- burgerpolder zei burgemeester Hndrickx-Vlaar dat het Kouden- hoornplan geen vertragende in vloed zal hebben op de uitwer king van het polderplan. "Één bestemmingsplan voor beide is beter dan twee afzonderlijke in verband met de overzichtelijk heid en de doelmatigheid", aldus mevrouw Hendrickx. Het CDA wees er gisteravond ook nog op dat de toestanden op de Zijldijk door de toenemende re creatie chaotisch worden. Langs de dijk is volgens het CDA de aanleg van parkeerplekken mo gelijk. Volgens de WD moet de Kerstconcert In de Oegstgeester Mauritskerk wordt aanstaande zondag een kerstconcert gegeven, waaraan het jeugdkoor de Mascotte, het Gereformeerd kerkkoor en en kele leden van het Leidse Colle gium Musicum meewerken. Uit gevoerd worden werken van Buxtehude, Bach, Kuypers en Haydn. De kerk is open om half drie. Een half uur later begint het concert. Expositie In het Zoeterwoudse Don Bosco aan de Zuidbuurtseweg wordt in het weekeinde de expositie "Z'81" in Don Bosco" gehouden. Plaatselijke amateurkunste naars krijgen dan de gelegen heid hun werkstukken te tonen. Deze expositie wordt eenmaal in de vijf jaar gehouden. Ge toond worden onder andere schilderijen, pentekeningen, houtsnijwerken en brooddeegfï- guren. De openingstijden zijn op zaterdag van elf tot acht uur en op zondag van twaalf tot zes Solidaridad De parochie 'De Menswording' in Leiderdorp heeft de weekein den voor de kerst een thema meegegeven. De kerkdiensten staan morgen en overmorgen en volgende week zaterdag en zon dag in het teken van de acties die 'Solidaridad' heeft gecon centreerd op Zuid-Amerika en de mensonterende toestanden die daar heersen. Er zullen ook foto's te zien zijn van de Latijns- Amerika-kenners Peter Pen- narts en Jan Glissenaar. Beiden leggen al zo'n zeven jaar de si tuaties in de Derde Wereld op foto en film vast. De 'Menswording' haakt ook in op de kaartenactie van 'Solidari dad'. Door deze als drukmiddel naar parlementsleden, boeren, bedrijven en ondernemingsra den toe te sturen hoopt men iets te kunnen doen aan een eerlij ker verdeling van land, voedsel en arbeid. LEIDERDORP - Na Van Haaste ren (Honda en Lada) en Auto-Ho me (Mazda) is het derde Leidse automobielbedrijf Oudshoorn BV (Saab en Mitsubishi) van Lei den naar de Leiderdorpse Baan- dcrij verhuisd. Gisteren opende het bedrijf officieel de poorten van zijn nieuwbouw aan de Touwbaan 5. Namens het bedrijf - dat voorheen was gevestigd aan het Levendaal in Leiden - bood Ad Oudshoorn burgemeester Van der Have een cheque aan voor eer. goed doel. In de komende dagen wordt aan de Touwbaan open huis gehou den. In Leiderdorp LEIDERDORP - Een verzoek om een vent- of standplaatsvergun ning of een verzoek om reclame borden te mogen aanbrengen zal in Leiderdorp in de toekomst worden geweigerd als de open bare orde. de verkeersveiligheid, het uiterlijk aanzien van de ge meente en (als het gaat om vent vergunningen) een evenwichtige brancheverdeling in gevaar kan komen. De commissie bestuurszaken be sloot gisteravond de Algemene Politie Verordening (APV) op dit punt aan te passen. Dat was nodig, omdat bij beslissin gen over verzoeken om ventver gunningen in het verleden vooral werd gekeken naar het aantal vergunningen dat er voor die be paalde branche al was verleend. Bekend zijn de discussies in de diverse raadscommissies over het aantal verkooppunten voor bloemen. Op grond van uitspra ken van de rechter (jurispruden tie) bleek dat een toetsing op uit sluitend deze zogenaamde eco nomische motieven niet juist is. Daarom zal er nu ook worden ge let op de gevolgen die het verle- nen van een vergunning kan hebben voor de openbare orde of de verkeersveiligheid. Een zelfde probleem deed zich voor bij het beoordelen van ver zoeken tot het (tijdelijk) aanbren- Burgerlijke stand WARMOND - Getrouwd: C. A. J. van Stijn en A. Thoungyoung. Ondertrouwd: J. A. Siksma en W. A. J. Mustert; J. F. X. Montanus en A. P. M. van Westerop. Geboren: Rogier G. A., zv H. J. J. Hoeij- mans en C. M. P. Belt; Inge, dv W. F. M. van Ulden en J. H. W. Smiet. Stephanus G. M.. zv N. M. M de Vetten en H. L. M. van der Hulst; Amoud. zv F. T M. van Tongeren en A. Cuvelier; Loek J.. zv P. M. C. Wassenaar en J. M. de Vroomerf; Petrus J R.. zv J. J. Heemskerk en P. M. van der Slot; Arend P., zv J H. Hulshof en B. J R. Rypstra; Antoinette J. M., dv P. J. A. Ammerlaan en A. van Tongeren; Patricia, dv W. A. NeU en W. C. M. de Rooi). Overleden: Maria Veenswyk (1887); Wil helmus T. van der Jagt, Jan Kiewiet de Jonge (1921); Adriana A. M. Schouten, wv W. S van Noort. Hem meerpolder trouwens alleen voor fietsers en voetgangers ont sloten worden. Het onder water zetten van de polder moet wor den afgewezen. Warmond moet volgens deze partij waakzaam zijn voor een al te grote recreatie druk vanuit Amsterdam. Pro gressief Warmond vindt dat het recreatieschap haar plannen voor deze polder moet herzien. Gebeurt dit niet dan moet War mond het schap verlaten, aldus de progressieven. De liberalen bleven ook gister avond verder ijveren voor een spoorweghalte bij de Warmon- derdam. Deze wens gaat echter niet in vervulling. De burge meester vertelde gisteravond dat de mogelijkheid Warmonderdam als lokatie voor een NS-station niet meer wordt onderzocht. Wel kan volgens Hendrickx in de zo mer van '82 gebruik worden ge maakt van het fietspad naar de Leidse Merenwijk. De WD-voorstellen het medisch onderzoek van het gemeenteper- gen van reclameborden. Vooral bij het neerzetten van borden voor evenementen hebben zich problemen voorgedaan. Burge meester en wethouders bekeken dergelijke aanvragen op punten als algemeen nut, plaatselijk be lang en verkeersveiligheid. Deze punten zijn in de APV echter on dergebracht onder het hoofdstuk "Bescherming van natuur schoon en het uiterlijk van de ge meente". Een vreemde zaak, vond onder an dere gymnastiekvereniging Ha- rambee uit Rijpwetering, die voor haar Hanepoelloop een aan tal borden wilde neerzetten. Die vereniging wist van de com missie beroep- en bezwaarschrif ten gedaan te krijgen, dat burge meester en wethouders alsnog toestemming moesten geven om borden neer te mogen zetten. De gemeente Leiderdorp verwacht met het aanvullende APV-artikel deze problemen in de_ toekomst te vermijden. Vrachtauto ramt auto: vrouw (40) raakt gewond LEIDEN - Een 40-jarige vrouw uit Den Haag is gistermiddag na een aanrijding met een grote hoofd wond en nekletsel overgebracht naar het AZL. De vrouw, die op de Plesmanlaan richting Rijks weg reed, stopte voor een oranje licht. Een achter haar rijdende bestuurder van een vrachtauto meende dat ze wel zou doorrij den en reed met volle vaart tegen de achterkant van haar auto. Aan de schade te zien vermoedt de politie dat deze bestuurder har der reed dan de toegestane snel heid van vijftig kilometer. De au to van de dame is zwaar bescha digd. Wethouder Van Schagen: "....kwaliteit onderwijs niet aange tast".... soneel goedkoper te laten uitvoe ren verdienen volgens War- monds eerste burger "een nadere studie". Hetzelfde geldt voor de door de liberalen aangedragen alternatieven voor de aanschaf van een nieuwe brandweerauto ("Gespecialiseerd materieel moet toch bij brand uit Leiden komen"). De WD is ook niet ge lukkig met het snoeien op de uit gaven voor oefeningen en lessen van de brandweer. Hendrickx hoopte evenals de WD op uit breiding van het personeel van de rijkspolitie te water. "De on derbezetting daar is een onaan vaardbare situatie en leidt tot roofbouw op de mensen", aldus Hendrickx. De bezwaren van de liberalen te gen aanschaf van dranghekken en een derde stemlokaal worden niet gedeeld door wethouder Van Schagen noch door burge meester Hendrickx. De drang hekken moeten er volgens Van Schagen komen, omdat door gaan met lenen (van de gemeente Leiden) en het daarmee gepaard gaande transport duurder is dan aanschaf van de hekken. Over uitbreiding van het aantal stem- bureau's zei Hendricks: "Voor 1200 kiesgerechtigden is één stembureau nodig. Warmond heeft 3600 kiezers dus het derde stembureau is noodzakelijk". Het CDA zei gisteravond weinig te verwachten van het animo bij de Warmondse woningzoekenden voor de dure huurwoningen die in het Warmondse deel van de Merenwijk worden gebouwd. Wethouder Dalhuisen-Polanen zag weinig heil in de plannen van CDA-raadslid Van Leeuwen voor een regionaal huisvestings beleid: "U moet zich daar niet te veel van voorstellen. Elke ge meente heeft nu eenmaal haar ei gen wensen". Wel wilde zij onderzoeken of de door PW bepleitte combinatie van verhuur en verkoop van de Jan Steenhuisjes een haalbare zaak is. Het CDA en de WD von den het ook jammer dat dit mo nument niet verhuurd kan wor den. De WD vindt vindt het geen verstandig beleid om finan ciële gaten te stoppen met de op brengst van panden die de ge meente verkoopt, zoals de ver koop van het pand Groot Leerust en misschien in de toekomst van de Jan Steenpanden, "net zo lang tot onze gemeente geen on roerend goed meer bezit", aldus de WD. De partij wil dat het ge meentelijk eigendom in stand wordt gehouden en wordt verbe terd, "waardoor het een blijven de bron van inkomsten kan zijn". PW haalde tijdens de algemene be schouwingen uit naar de WD die in de ogen van deze fractie inconsequent bezig is. Als voor beeld gaven de progressieven de houding van de WD aan in de zaak rond de verlangde hogere eigen bijdrage van Kommunika- tie Warmond. Eerst had de WD gesteld ermee akkoord te gaan en later ("toen Kommunikatie de raadsleden benaderd had") zei deze partij "beter te kunnen wachten op de herziening van het subsidiebeleid". De sterk toegenomen werkloos heid in Warmond bracht het CDA en PW ertoe B en W te vra gen om mogelijkheden voor vrij- wiligerswerk ("maatschappelijk zinvol werk") te bekijken. Zij denken daarbij aan hulp op het gemeentehuis, voor verenigin gen, aan monumenten enzo voorts. Ook kopers voor dure vrije sectorwoningen LEIDERDORP - Naar schatting 750 mensen heb ben gisteravond informatie gevraagd over een w oning in Buitenhof-Oost. "Het was erg druk en er bestond belangstelling voor alle huizen", zo deelde een gemeentelijke woordvoerder desge vraagd mee. De afdeling voorlichting heeft gisteren zo'n 650 fol ders uitgedeeld aan mensen, die belangstelling hadden. Opvallend was de belangstelling voor de (dure) vrije sectorwoningen. Die woningen blij ken in veel gemeenten onverkoopbaar, maar gis teravond bleken er toch nog gegadigden te zijn. Ook voor de duurderde gesubsidieerde wonin gen (premie B) was erg veel belangstelling. De gemeente Leiderdorp heeft tijdens de voorlich tingsbijeenkomst een enquete gehouden. De eer ste uitslagen wijzen uit dat veel mensen nog niet zeker weten of ze wel een huis willen kopen. Een vrij grote groep gaf op die vraag toch al een posi tief antwoord. Een enkeling zei af te zien van een huis in Buitenhof-Oost. De uitslagen zijn echter nog zeer onzeker. Een klein deel van de enquête formulieren was vanochtend pas uitgewerkt. Overigens wordt ook voor de nieuwe premiewo ningen in Buitenhof-Oost een zogenaamd anti- speculatiebeding in het koopcontract opgeno men. Dat betekent dat de verkoopprijs van pre mie A-woningen als ze binnen tien jaar worden verkocht vastgesteld wordt door B en W van Lei derdorp. Voor de premie B-woningen is de ter mijn op vijf jaar bepaald. Voor woningen in de vrije sector geldt een dergelijke voorwaarde niet. De commissie bestuurszaken besloot dit in de gisteravond gehouden vergadering. Voor vanavond wordt er nog een voorlichtingsbij eenkomst gehouden. Die begint om zeven uur in het gemeentehuis. 't Parlement - Nieuwe Rijn 52. algemeru ledenvergadering D'66, 20 uur. Academiegebouw - Rapenburg: studie dag Islam-Christendom, za 9.30-16.4! Filmhuis LVC - Breestraat 66, vr de film 'De verwording van Herman Dü rer'-De Winter, Seeghers, v.d. Velde, 21 Clubhuis Mirt-Honken - Driftstraat 49 open dag, za van 11-16 uur. Theehuis LVC - Breestraat 66, opt de Ierse folkformatie Shebeen, 21 LVC - De Engelse theatergroep 'Incu- bus Theatre' speelt "The Revengers Co medy', 21 uur. Clubgebouw De Blauwkras - Voorscho- terweg. tentoonstelling, za van 16-22 en zo van 10-17 uur; ook een tentoostel ling in het clubhuis van de Vrienden club aan de Anna Paulownastraat, van 17 tot 23 uur en zo van 10 tot 18 u Kijkhuis - Vrouwenkerkkoorstraat 17, film The Big Sleep van Howard Hawks, vr en za om 20 en 22.15 uur. Holiday Inn - kennismakingsavond Squashclub, 20 uur. 't Parlement - Nieuwe Rijn 52, club alleenstaanden, 20 uur. Rapenburg 48 - NVSH trefcentrum, opert soos, 2 uur, tel. 149987. Dierenbescherming Leiden, melding zwerf en gevonden dieren, tel. 212026. Caeciliastraat 18 - open-huisavond L.V.L.. 21 uur. tel. 764236. Oegstgeest - Taberna, jongerendisco van SJJO, 19 uur. Leiderdorp - gemeentehuis, voorlich ting over bouwplannen Buitenhof, 19 Winkelhof - stand Amnesty Internatio nal, ook za. Voorschoten - Cultureel Centrum, expo sitie 'De Vogelvrienden', za van 10-20 uur en zo van 12-17 uur. Oegstgeest - Ca rtesiu slaan 16, huiska merverkoop kunstzinnige zaken voor Polen, za van 11-16 uur. ZATERDAG Leiden - Nieuwe Mare/hoek Oude Sin gel, antiek en curiosamarkt. Leidse Werkgroep Homoseksualiteit - Caeciliastraat 18, disco vanaf 22 uur. Vrouwenhuis - Hooigracht 79, café avond. 21-1 uur. Augustinus - Rapenburg 24, optreden 1 de band 'Sleepless Nights', 22 uur. LVC - Breestraat 66, disco, 21 uur. Jazzzolder Hot House - Breestraat 66, jazzgroep 'In 'n Out', 22 uur. LAK-cinma - filmnacht gewijd aan de Poolse regisseur Andrzej Wajda: 'Ka naal', 20 uur, 'Landschap na de slag', 22 uur, 'Zonder verdoving', 24 uur. Leiderdorp - Muzenhof, bingo-dansant voor Polen. 20.30 uur. Parochie De Menswording - fototen toonstelling, za en zo. Zoeterwoude - Don BOSCO, EXPOSI- I TIE PLAATSELIJKE AMATEUR KUNSTENAARS Don Bosco, za van 11- 20 uur en zo van 12-18 uur Voorschoten - Lindehoeve, optreden de J popgroep 'Black Sheep', 21 uur. ZONDAG Leiden - Bowlingrestaurant Hans Men- j ken, Boshuizerlaan, optreden het trio van de Leidse pianist Karei Boehlee, 15 j ARTSEN Leiden - De weekenddienst begint za- terdag om 0 uur en eindigt zondag om 24 uur. Wijk 1 - Boerhaavedistrict, Binnenstad- Noord, Groenoord, Kooi, Merenwijk - j za, H. de Jong, Hooigracht 61, tel. 123752; zo, S. Kooijman, Noordeinds- plein 2a, tel. 122268. Wijk 2 - Binnenstad-Zuid, Tuinstadwijk, Professorenwijk, de Waard - za, J. de Bruijne, Kernstraat 11. tel. 141225; zo, J. van Gent, Zoeterwoudsesingel 28, tel. i 122538. Wijk 3 - Mors, Haagwegkwartier, Zuid west - za, E.H. Nieuwenhuis-Smalbraak, Bevrijdingsplein 60, tel. 768918; zo, A.A. van Rijn, Melissetuin 5, tel. 210797. Voor de praktijk van Groeneveld, R. v. Leeuwen, Meijer, Reinders, Tan, v. Tol, Zwijnenburg, Verhage: za, M. v. Tol, de Sitterlaan 80, tel. 142427; spreekuur van 11-11.30 uur in Gezondheidscentrum Merenwijk, Rosmolen 2; zo, R. Zwijnen burg, Gallaslaan 24, Leiderdorp, tel. 412166; spreekuur van 11-11.30 uur in Gezondheidscentrum Merenwijk, Ros molen 2. Leiderdorp - za, L. Middendorp, P. van 't Woud, Hoofdstraat 40, tel. 410070; spreekuur van 12.30 tot 13 uur aan het zelfde adres; zo, J. van der Leden, Hoofdstraat 8, tel. 894539; spreekuur van 12.30 tot 13 uur aan hetzelfde adres. Oegstgeest - E.J. Roelants, Frans Hals- laan 10. tel. 153747. Voorschoten - zar F. Koopman, Chur- schillweg 19, tel. 6352; zo, B.R. v. Beuse- kom, J.W. Frisolaan, tel. 2520. Wassenaar - noord: M. v.d. Feen, V. Po- lanenpark 128, tel. 18309; zuid: Mevr. I. Spelt, V. Groeneveltlaan 17, tel. 11844. APOTHEKEN Leiden de avond, nacht en zondags dienst van de apotheken in de regio Lei- j den, wordt waargenomen van vr 11 tot 18 dec door: Haven apotheek. Haven 18, tel. 120085; apotheek Linnaeus, Kempe- naerstraat, Oegstgeest, tel. 153274. DIERENARTSEN Leiden - voor de praktijk van Muurling, Helder, Roest: F. Muurling, Plantsoen 23, tel. 125057. B.H. Broer, Boshuizerlaan 26, tel. 764058. Oegstgeest - Y. Krol, Pres. Kennedylaan 260, tel. 153266. Voorschoten - J. Frencken, J. Röntgen- laan 14. Leidschendam, tel. 070-271110. I WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. ten noorden van de Rijn: 134604; tel. ten zuiden van de Rijn: 121753. Leiderdorp, Zoeterwoude Rd. - gezond- heidscentrum, Berkenkade, Leider- dorp, tel. 410131, spreekuur ma t/m vr van 14-15 uur. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel. 154500 Voorschoten - gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel. 4641. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave Uitgeversmaatschappij Lektoch Dagblad B V LEIDEN Postbus 54. 2300 AB LEIDEN Telefoon: 071-144941 Geen krant ontvangen: M. 071-123143 tussen 18 00-19.30 uur (nabezorging na 19.30 uur); zaterdag van 16.30-18.00 uuf. Abonnementsgelden bij vooruitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrijving geen administratie- en Incassokosten Voor betaling van abonnementsgelden uitsluitend giro 3203571 Lv.n. Dam late Holding B te Haarlem. Kwartaalabonnement 57,35 Per poet f 7930 Jaarabonnement f217,90 per poet f 307.30 Losse nummers 0,80 Directie: G. Koopman Hoofdredacteur: AAM. Schuurmana Adjunct-hoofdredacteur: R D Paauw AJg. redactiechef: A van Leeuwen Plv AJg. redactiechef: J. M. J. Poet Rubriekchefs: J. Kroon (stad) J P. M. van der Meer (regio) W Wirtz (binnenland) J Ruygrok-Hoogeveen (buitenland) A A. van Brussel (sodale economie) P J de Tombe (•port) P. C. Roeier (radio en televisie, kunst) W. C. H. Schrama (nieuwsdienst en fèature) S. J. de Groot (feestelijk leven) Aangesloten bij de Gemeenschappelijke j. in: Bonn, Brussel. Londen, Parijs. Washington. Cairo, Rome. Madrid. Stockholm en Djakarta. Redactie kust- Prtve: J P M. van der Meer 071-140151 H. Sonders 071-156054 M v d Poet 071-766251 O Hoenson 071-170464' J. C. van Kuilenburg 071-707549 Bijkantoor: Katwijk aan Zee 2225 BL - Bedstraat 9 2220 AD - Poetbus 184 Telefoon 01716-16151 Redact* Katwijk: A Brandenburg

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 2