-zeestraat" studierichtingen: HEHHBi docent Reus uit 5 HOGERE ECONOMISCHE SCHOOL „J.van ZWIJNDREGT" TELEFONIST(E) nachthoofd ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Administratief medewerk(ster) Belangstelling voor Hoger Economisch Onderwijs? JSSSSsff Donderdag 10 december kennismakings-middag bij de Hogere Economische School „J. van Zwijndregt". H.E.A.O., wat is dat precies voor een opleiding? Dus tot donderdag 10 december op de kennismak middag van de school waar je zeker goed zit! ADMINISTRATEUR (M/V) OPENBARE VERKOOP FIDES FIDES MENS i AGNESSCHOLENGEMEENSCHAP R k. school voor V W O. - H.A.V.O. - M.A.V.O. Eijmerspoelstraat 3. 2334 CV Leiden, tel. 071-155740 voor hel vak Natuurkunde 8 uur 2e'3e gr Sollicitaties te richten aan de rector, de heer A. J. L. Tromm. Gulden Huis Verpleeghuis uoor 280 somatische patiënten, gelegen aan de Steen- houwcrsgaarde 1 te 's-Gravenhage, heeft een uakature voor een part time (diploma ziekenverpleging-A uoor 10 nachten per 4 weken. Aanstelling in de rang van le ver pleegkundige of le verpleegkun- dige-A, afhankelijk van ervaring. Gegadigden moeten bereid zijn t.z.t. 7 nachten per 2 weken te werken. De CAO-bejaardentehuizen is van toepassing. Voor nadere inlichtingen kunt u q bellen Dr. W.L.M. Claessens telefoon 070 -669595. Schriftelijke sollicitaties kunt u, met vermelding van het nummer GH-20-NZ, richten aan mevr. C.J. Perizonius, afdeling Personeelszaken van de Polikliniek Gastro-Enterologie Op deze Polikliniek is plaatsingsmoge lijkheid ontstaan voor een verpleegkundige vac.nr. 781.F.53.49.LD De werkzaamheden worden in dag dienst verricht Wij zoeken een verpleegkundige die bij voorkeur ervaring heeft op gastro- enterologisch gebied Salaris: max. I 2783 bruto per maand, met een uitloopmogelijkheid tot f 2920 bruto per maand Informatie: nadere inlichtingen over de taakinhoud worden u gaarne verstrekt door mevr N. de Jong, wnd. directeur verpleging (071 -14 72 22, toestel 2702). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden Wij vragen een zelfstandig werkende assistent-accountant Voor het maken van jaarstukken van onze cliënten. Opleiding: MBA met ruime fiscale kennis. Kantoor Binnendijk B.V. Vliet N.Z. 62 2231 GP Rijnsburg Tel. 01716-24031. 'M Steekterweg 92, 2407 BH Alphen a/d Riin Postbus 257, 2400 AG Alphen a/d Rijn Vapotherm B.V., producent van isolatiematerialen met vestigingen in binnen- en bui tenland zoekt ter versterking van de administratieve dienst een die onder leiding van het hoofd administratie een aantal taken en werkzaamheden kan uitvoeren en coördineren. Tot Uw werkterrein behoren o.a. Het meewerken aan een juiste en vlotte gegevensverwerking Controle op goederenbeweging en analyse hiervan Om de functie goed te kunnen vervullen achten wij het volgende gewenst, Bezit diploma M.B.A. of gelijkwaardig Ruime ervaring op boekhoudkundig/administratief terrein Kennis automatisering Grote mate van verantwoordelijkheidsbesef en het vermogen zelfstandig op te treden De arbeidsvoorwaarden zijn conform het belang van de tunctie. Belangstellenden voor deze functie verzoeken wl| hun schrifte lijke sollicitatie te zenden aan bovenstaand adres, ta.v. dhr. A. J. L. v.d. Kroft. Centrum Verslavingszorg "Zeestraat" Ons Centrum houdt zich bezig met hulpverlening op het gebied van alcohol- en drugsverslaving middels voorzieningen van extra-, semi- en intramurale aard. f alcohol en drugs in Alphen Maatschappelijk werker (m/v) Geoooen worat: salaris volgens Rijksregeling, afhankelijk v leeftijd en ervaring. werken in multidisciplinair samengesteld behandelmgstcam. individuele en groepsgewijze begeleiding. Uw schriftelijke sollicitatie (onder vermelding van het vakaturenummer) dient u le richten aan de aldeling Personeelszaken van het Centrum. Alexander Gogelweg 30. 2517 JJ 's-Gravenhage. Telefonische inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij de heer J. Koren, coördinator buitengewesten, tel 071 130547 Elke zaterdag de personeelsrubriek Dan krijg je nu gelegenheid om daar in één keer alle bijzonderheden van aan de weet te komen. Kijk maar Drs RJ °S?ngSbiieenkomst per 1450.15» uur tevoort beroepsmo9e^eenWmst. In een ongedwongen sfeer hoor je die middag alles over de studiemogelijkheden bij deze gemeentelijke H.E.A.0.-school aan de Houtrustweg 2 in Den Haag Directie, docenten en studenten van de school maken je volledig .studiewijs* en beantwoorden graag je vragen. Wil je met je ouders, vriend(in) of leraar komen? Oké. neem maar mee. Dè kennismakings-middag begint om 2 uur en eindigt om 5 uur. Noteer? voor alle zekerheid even in je agenda. H.E.A.O. wil zeggen Hoger Economisch en Administratief Onderwijs. De opleiding duurt 3 of 4 jaar en is bedoeld voor jonge mensen die in een hogere functie een solide carrière willen opbouwen in het bedrijfsleven of bij de I (semi-loverheid Aanleg en capaciteiten spelen daarbij i natuurlijk een belangrijke rol De opleiding richt zich niet alleen op studenten met een ,A"-vooropleiding, voor bezitters van een ,B"-diploma bestaan eveneens zeer interessante mogelijkheden. Welke vooropleiding heb je nodig? w.Diploma Gymnasium, i.BEKiramTicA^TO'SSiïK l pakketeiseni. ra70^sf Eerst nog wat vragen? Bel dan tijdens de schooluren 070-65 48 98 en vraag naar Drs. R. de Graaff of de schoolleiding Houtrustweg 2,2566 HA Den Haag. Tel. 070-65.48.98 Ben je tenminste 18 jaar en in het bezit van een Havo diploma, dan kun je misschien bij ons de onzichtbare schakel worden tussen cliënt en bank. Jij zult tesamen met een collega de in- en uitgaan de telefoongesprekken verwerken en enige admi nistratieve werkzaamheden verrichten. Bij de Amrobank verdien je direkt een goed sala- Daar komen nog bij vakantietoeslag, een zoge naamde 13e maand, een aandeel in de winst en 25 dagen vakantie. Voor Informatie kun je bellen met Mejuffrouw P. Hollander, telefoon 071-145611. Je sollicitatie kun je richten aan de Amrobank, afdeling Personeelszaken, Postbus 66, 2300 AB Lelden. moriDRifl uitgevers REMBRANDTLAAN 11 2391 CM HAZERSWOUDE-DORP is een uitgeverij van cartoons, strips en spellenboeken. In ons kleine enthousiaste team is plaats voor een die na een inwerkperiode belast zal worden met o.a. - boekhouding en salarisadministratie - verwerken en controleren van In- en uitgaande documenten en fakturen - kontakten met afnemers - besturen van het betalingsverkeer - voorraadbeheer en distributie-organisatie Onze gedachten gaan uit naar iemand met minimaal Havo-niveau en boekhoudervaring. die beschikt over organisatorische en logistieke kwali teiten. die accuraat is. snel werkt en vlug van begrip is. Ervaring in het boekenvak, niet roken en beheersing van de Franse taal strekken tot aanbeveling: beheersing van de Engelse taal is noodzakelijk Wi| bieden een gevarieerde werkkring in een collegiale sfeer. Salariëring afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Handgeschreven sollicitaties zien wij gaarne binnen een week op bovenstaand adres tegemoet. ONROERENDGOED onroerendgoed OKPOEREMDGOED onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed CARNEOOLSTRAAT 40 188.000.» Hoekhuis met voor- en achtertuin (Z.O.) 13,5 m. Zijpad, stenen schuur en achterom. Ind:, entree, toilet. Huiselijke woonkamer, Sie Matic eetkeuken. 1e et:, 3 slaapkamers, badkamer met douche. 2e toilet en aansl. wasapp. 2e et:, vaste trap, zolderkamer met dakkapel en wastafel. CV- gas. Thermogas in woonkamer, keuken en badkamer. Spouwmuurisolatie. NOTARIS MR. J. SCHIJFFELEN te Leiden, is voornemens op de maandagen 7 en 14 december 1981 telkens om 19.30 uur in het Venduhuis der Notarissen te Leiden, ingang Utrechtse Veer. over te gaan tot de van de navolgende panden: A. in opdracht van de eigenaar, geheel vrijwillig: hef woonhuis met de onder- en bijgelegen grond, aan de De Wetstraat 25 (Leiden P 489. 1.33 are), het pand is ontruimd en vrij van huur. B. krachtens art. 1223 B.W.: het winkelhuis met werkplaats, afzonderlijke boven woning en achterhuis, met de onder- en bijgelegen grond, aan de Nieuwe Rijn 33.33a en 33b (Leiden I 1941. 1.72 are). het bedrijfsgedeelte is ontruimd; voor het overige is het objekt verhuurd, voor f 2.630,-per maand. C. In opdracht van de eigenaar, geheel vrijwillig: het woonhuis met ondergrond en erf, aan de Kijf- gracht 7 (Leiden c. 2049. 49 ca het pand wordt ontruimd en vrij van huur opgeleverd. Bezichtiging op 8 en 10 december telken* van Nadere inlichtingen verstrekt genoemde notaris Mr. J Schijffelen. Burggravenlaan 1. Leiden (Tel. 120041 en 120614) BedrlJfsmakelaardiJ Hg LEIDEN TE HUUR Overrljn 4. gunstig gelegen 1 e klas kantoorruimte met parkeer gelegenheid. bestaande uit diverse ruimtes waaronder 2 kan toorruimtes, 2 spreekkamers, grote vergaderzaal, gezamenlijk gebruik van receptie, kantine en toiletten. Totaal 195 m2. De ruimte is geheel gestoffeerd, dubbel beglaasd. 29.500,* p.J. BEDRIJFSMAKELAARDIJ B.V. Heereweg 231,2161 BG Lisse, Telefoon 02521-19135* 3 NIEUWBOUWWINKELS DORPSRINGWEG NOORDWIJKERHOUT Gunstig gelegen in het centrum van Noordwijkerhout te genover het "Witte Kerkje". Afmetingen van de winkels, inclusief magazijn, vanaf 170 m2. Ruime parkeergelegenheid in de directe omge ving. De vestiging van horecabedrijven is toegestaan. Huurprijzen: vanaf 45.000,- per jaar TE HUUR Binnenkort kunnen wij te huur aanbieden eengezinswoning (5 kamers) in de Meren- wijk te Leiden. Huur 845,- p. mnd. Inl. BV GEMAKO/BEHEER Nassauplein 33, 2585 ED Den Haag Tel. 070-601907.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 20