^■JtK/JOTNEEI 3T CONTROLLER PERSONEEL A medewerk(st)er bibliotheek en dokumentatie mw PERSOi\EELPERSONEBL oersoi l«s^ psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" groepsleid(st)er hoofd technische dienst m/v stichting centrum st.bavo noordwijkerhout een administratief medewerker(ster) 2-een boekhoudkun dig medewerker(ster) muziekleerkracht centrale sterilisatie assistent(e) leraar/lerares personeels advertenties iedereen komt aan bod ptwDfeip«*«n*l P<r,°n»*,PERSOER peraonee* Psychiatrisch ziekenhuis "Vogelenzang" vraagt voor pavil joen MOUTKUST een unit- koördinator (m/v) Hout rust is één van de drie pavil joenen van het Psychogeriatrisch blok. Het biedt plaats aan 18 ver pleging en verzorgingsbehoef tige bejaarden, die zowel psy chisch als lichamelijk zijn gehan dicapt. De unit omvat 24 plaatsen. De unit-koördinator is verant woordelijk voor de dagelijkse gang van zaken m.b.t. de behan deling van de op zijn/haar unit verblijvende patiënten. Voor deze funktie is vereist: een A en/of B-diploma of HBO-V met minimaal 2 jaar er varing als verpleegkundige: leidinggevende en organisatori sche kwaliteiten; het vermogen om in multidisci plinair teamverband samen te werken. Geboden wordt werkbegeleiding; de mogelijkheid tot bijscholing i.v.m. de funktie; aanstelling is mogelijk in de rang van le verpleegkundige A afhankelijk van opleiding en er varing; dit betekent een max. bruto salaris van f 3.518,09 per maand eksklusief 1V:% vakan tietoeslag. Verdere arbeidsvoorwaarden konform de CAO voor het Zie kenhuiswezen. Informaties kunnen worden inge wonnen bij Niels Schaap, parit- joenskoördinalor, tel. 02502-2290. Sollicitaties dienen te worden ge zonden aan de afdeling perso neelszaken, Rijksstraatweg I l i 2121 AD Rennebroek te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. PHILADELPHIA GEZINSVERVANGEND TEHUIS "ONS HUIS" vraagt een "Ons Huis" is een Protestants Christelijk gezinsvervangend tehuis, waar 24 dames en heren wonen die overdag werkzaam zijn op een sociale werkplaats of dagverblijf. Van de kandidaten wordt naast een positieve motivatie een positief Christelijke levensovertuiging verwacht. Kandidaten met ervaring en/of opleiding in een soortgelijke werkkring genieten de voorkeur. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. blijven en Gezinsvervangende Tehuizen. Voor inlichtingen kunt u bellen 071 - 14 20 88. Schriftelijke sollicitaties richten aan: GVT "Ons Huis", Hooigracht 58, 2312 KV LEIDEN. r Dagver- De Stichting Centrum Sl Bavo te Noordwijkerhout vraagt in verband met de pensionering van de huidige functionaris een De functionaris ressorteert rechtstreeks onder de directie en geeft leiding aan een groep van 23 medewerkers, verdeeld over 9 afdelingen, te weten: energievoorziening, onderhoudswerkplaats, centrale verwarming, loodgieters, elektriciens, timmerlieden, schilders, een metselaar en een veiligheidsfunctionaris. In de organisatie van de Technische Dienst zijn voorts aanwezig een bouwkundig staffunctionaris en coördinator. Het hoofd Tcchnische Dienst maakt deel uit van de beleidsadviesgroep, een college ter advisering van de directie. De taken bestaan onder meer uit: het leidinggeven aan de onderhouds-, herstel- en aanpassingswerkzaamheden van gebouwen en installaties de voorbereiding van beleidsmatige zaken en toekomstige grote bouwprojecten het begeleiden van veranderingsprocessen in de Technische Dienst het adviseren aan de directie over uit te besteden werkzaamheden adviseringop het gebied van energie, milieu, brandpreventie en veiligheid. Functic-eisen: opleiding HTS, richting werktuigbouwkunde leidinggevende, organisatorische en sociale vaardigheden ervaring in vergelijkbare functie, liefst in de gezondheidszorg leeftijd 40 jaar. Kandidaten dienen er rekening mee te houden dat diverse geledingen van de organisatie in de sollicitatieprocedure zullen participeren. Salarisgrenzen: 3916,65 - 5052,88 bruto per maand. Informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de huidige functionaris, de heer A. Verwater. ir de afdeling Personeelszaken, met vermelding Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Op de financiële administratie van de Directie Sociale Werkvoorzie ning kan worden geplaatst: voor 20 uur per week, vacaturenummer 81.096 A De werkzaamheden bestaan uit het typen van diverse nota's, de ver koopfacturen, jaarrekening en begroting, het behandelen van afde lingscorrespondentie en het notuleren van afdelingsvergaderingen. Gewenst: - MULO MAVO-opleiding - typediploma en ervaring - goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en heeft een uit loop tot maximaal f 2432. bruto per maand bij 40 uur per week (bureel ambtenaar Ie klasse). voor 20 uur per week, vacaturenummer 81.096 B De werkzaamheden bestaan uit het boeken van de financiële stukken op de boekhoudmachine, het samenstellen van de maandelijke saldi- balans, het controleren van diverse grootboekrekeningen, kantine- voorraden en -opbrengsten en het verlenen van medewerking bij het samenstellen van jaarrekening, begroting en andere financiële over zichten. Gewenst: - MULO'MAVO opleiding - boekhoudkundige kennis op PD-niveau Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en heeft een uit loop tot maximaal f 2642, - bruto per maand bij 40 uur per week (adjunct commies». Belangstellenden wordt verzocht binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitatie te richten aan Directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het desbetref fende vacaturenummer. C.N.S. de Wegwijzer Watergang 1, Oude Wetering vraagt per 1-1-1982 voor 2 Va klokuur in de week een Inlichtingen en sollicitaties: J. Dingemanse. Leeuwe rikhof 16, Roelofarendsveen, telefoon: 01713-2387, privé: 01713-3548. Op de centrale sterilisatie van het Diaconessenhuis te Leiden ontstaat op korte termijn een vacature voor een Deze afdeling verzorgt hef steriliseren van instrumentarium voor de afdelingen en de operatiekamers. Kandidaten dienen minimaal in het bezit te zijn van het diploma doktersassistente; onze voorkeur gaat echter uit naar iemand die de opleiding tot centrale sterilisatie-assistente heeft voltooid. De salariëring geschiedt volgens de N.Z.R.-richtlijnen. Voor de overige arbeidsvoorwaarden is de C.A.O.-Ziekenhuiswezen van toepassing. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, onder vermelding van vacaturenummer 9;3 Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. DIACONESSENHUIS LEIDEN Aan de Louise de Coligny-Scholengemeen- schap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Kagerstraat 7, wordt zo spoedig mogelijk ge vraagd voorde vakken: Economie g uren in de 1e graadssector Economie I 2 uren in de 1e graadssector Handels kennis 4 uren in de 3e graadssector Inlichtingen worden verstrekt door de rector, Dr. G A. Steffens, telefoon 071-153647 (school) en 071-149651 (huis). Sollicitaties onder vermelding van vacature nummer ON D 730 zo spoedig mogelijk te zenden aan de Directie Onderwijs der ge meente. Postbus 9100, .!7.; 2300 PC Leiden. Leden Ned. Fed. van Belastingconsulenten In onze sterk gevarieerde administratie- en belastingadviespraktijk hebben wij dringend behoefte aan een medewerker Onze voorkeur gaat uit naar iemand die: een opleiding op MBA-niveau heeft geno ten reeds enige tijd werkzaam is geweest in een accountants- en/of belastingadvies praktijk studerend is voor het diploma SPD of be lastingconsulent Voor nadere informatie over de afwisselende functie kunt u contact opnemen met ons kan toor. Hazeveld 12405 AD Alphen a/d Rijn, 01720- 74744. Sikkens ontwikkelt, vervaardigt en verkoopt lakken en verven voor de professionele en de doe- het-zelf markt. De fabricage van deze gespecialiseerde produkten vindt plaats in een zestal vestigingen. In onze vestiging Sassenheim worden o.a. bouwverven, repara- tielakken en industriële lakken gemaakt. Tevens zijn daar gevestigd het Centraal Research- laboratorium, commerciële en administratieve afdelingen en de stafafdelingen. In totaal werken er zo'n 1250 mensen. De afdeling "Bibliotheek en Dokumentatie" vergaart voor namelijk literatuur op het gebied van verf en verfgrondstoffen en verschaft intern informatie hieromtrent, hoofdzakelijk ten dienste van de research, daarbij gebruikmakend van moderne technieken zoals microfilm systemen en on-line literatuur onderzoek. Ter versterking van het kleine team zoeken wij een part-time (50% medewerk(st)er. die als voornaamste taken toebedeeld krijgt: t titelbeschrijven en klasseren van boeken en ander bibliotheekmateriaal; invoeren van gegevens in computerbestanden via terminal; mede verzorgen van door de afdeling gepubliceerde informatiebulletins. Funktie-eisen: Vooropleiding bij voorkeur HAVO met scheikunde aange vuld met GO - A1/A2-opleiding of bibliotheek- en dokumentatie- academie. Typevaardigheid is tevens gewenst. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, t.a.v. drs. C.A. Lansbergen, Rijksstraatweg 31. 2171 AJ Sassenheim, telefoon (01711) 8 20 88. Een van onze cliënten, Van Loenen Beheer B.V., is een internationaal werkzame productie- en verkooponder neming in voornamelijk isolatiematerialen, met een zestal dochterorganisaties waaronder Vapotherm B.V., Vapotherm Bouwproducten B.V. en Gips Industrie Scheepvaart B.V. Door de snelle groei van haar acti viteiten is er voor de leiding over de administratieve afdeling behoefte ontstaan aan een Als Controller rapporteert u aan de Directeur Financiële en Algemene Zaken en geeft u direct leiding aan een zevental medewerkers. Uw belangrijkste taken zijn: samenstellen van management-informatie, waaronder budgetvergelijkingen, omzet- en kostenoverzichten beoordelen, analyseren en rapporteren van financiële informatie opstellen van financiële meerjarenplannen, en het bewaken van de liquiditeitspositie het versterken van de administratieve organisatie, zodat deze beantwoordt aan de eisen van een internationale onderneming Functie-eisen: opleiding: bij voorkeur SPD of HEAO-BE of gevor derde NTVRA-studie enige jaren ervaring in een leidinggevende financieel- administratieve functie, bij voorkeur in een productie onderneming ervaring met en belangstelling voor geautomatiseerde gegevensverwerking beheersing van de Engelse en Duitse taal leeftijd 28 - 40 jaar Behalve het salaris, dat afhankelijk is van opleiding en ervaring, kunt u rekenen op uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een premievrije ziekte kosten- en pensioenregeling, onkosten- en reiskosten regeling en een verhuiskostcnregeling. Indien u geïnteresseerd bent in deze zelfstandige, binnen de onderneming nieuwe functie, kunt u uw sollicitatie richten aan P.\l.\l Business Services, Laan van Nieuw Oost-Indië 127,2593 BM Den Haag. Sollicitaties zullen strikt vertrouwelijk worden behandeld. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met Drs. R. de Lusenet, tel. 070 - 814761. BUSINESS SERVICES

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 18