Kerkdriel komt met de Nieuwe Jaargetijden 295,- JiIS=59.- Over verkeersveiligheid en wat de politie daaraan doet zonder dat u daar misschien iets van merkt. Demmenie <§L Ongewone prijzenparty in't Kerkdriel Plavuishuis Lente, Zomer, Herfst overal in uw huis schoonmakers Leiden Haarlemmerstraat 167-171 - Telefoon 071-146041 Plavuizen, wandtegels en steenstrips van klasse en kwaliteit komen van Kerkdriel Dat ziet u maar weer aan die nieuwe kollektie Jaargetijden plavuizen Per heden liggen die ten toon in het Kerkdriel Plavuishuis Kerkdriel maakt van deze introduktie meteen een ongewone prijzenparty Waardoor iedereen die een kwaliteits- plavuis weet te waarderen JAN GROEN WAND- EN VLOERTEGELS Hoefweg 95, Bleiswijk, Tel.: 01892-50.55 Geopend dagelijks van 08.00 tot 17.00 uur en zaterdags van 09.00 tot 14.00 uur. Doorleggen in Antiek Kwaliteit Laat de vloer van uw kamer visueel door lopen, naar de hal. de keuken, zelfs het tuinterras. Het kan met dezelfde plavuis uit de nieuwe kollektie, maar nu de antiek-kwaliteit Geen f 59,- p/m2, maar Zolang de voorraad strekt. Gratis leg- en zetadvies spreekt vanzelf bij Kerkdriel Koopt u in 't Kerkdriel Plavuishuis, dan krijgt u kompleet advies Om uw plavuizen zelf te leggen Om plavuizen "los" te leggen, waardoor die verhuisbaarzijn En laten leggen voor een aantrekkelijke prijs kan natuurlijk óók. Informeer! A Op een van onze scholen voor openbaar voortgezet onderwijs bestaat met ingang van 1 januari 1982 de mogelijkheid tot aanstelling van enkele I 1/ V in part-time of full-time dienst. De rechtspositieregeling van het Voortgezet Onderwijs is van toepassing; - pensioenrechten, - A.O.W. voor rekening werkgever, - bruto aanvangssalaris f 1727, dit kan uit lopen afhankelijk van leeftijd en ervaring tot max. f 1937,— bruto per maand. Inlichtingen worden verstrekt door de heer J.H. Carree van de Directie Onderwijs der ge meente, tel.: 071-254324. Sollicitaties binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de Directie Onder- Automobilist parkeert even dubbel. En krijgt een bon. "Ik stond er nog geen minuut, hebben ze nou niks beters te doen?" Nu was het toevallig wel spitsuur. En die auto stond in een belangrijke drukke straat. Fietsers moesten uitwijken. De doorstroming werd belemmerd. En er was sprake van een zeer onveilige situatie. Maar, inderdaad, de politie heeft wel wat beters te doen dan het uit schrijven van een bon. Want er wórdt veel gedaan op het gebied van verkeersveiligheid. Meer dan alleen het verkeer regelen. I Iet optreden bij ernstige ongelukken. Of het houden van alcoholcontroles. Maar er zijn ook minder in het oog lopende zaken. De politie houdt bijvoorbeeld speciale routes vrij voor G.G. G.D. en brandweer. En controleert de rijtijden van vrachtwagenchauffeurs. Begeleidt gevaarlijke transporten. En bericht over de situatie op de wegen bij slecht weer. Maar ook in het groot wordt het verkeer geregeld. De politie ontwerpt verkeersplannen voor speciale voetbalwedstrijden of grote demonstraties. Is betrokken bij het opzetten van stoplichtsystemen. Overlegt met de plantsoenendienst over beplanting op verkeerspleinen. Praat met de gemeente over het aanleggen van verkeers drempels en woonerven. En haakt in op nieuwe ontwikkelingen als elektronische verkeersbegeleiding op snelwegen. Waarmee maar gezegd wil zijn: het uitschrijven van een parkeerbon is niet iets dat op zichzelf staat. Daarachter zit een heel systeem van maatregelen die allemaal samen de verkeersveiligheid ten goede komen. En dat zijn allemaal zaken waarde politie zich mee bezig houdt. Ook al merkt u daar misschien nooit iets van.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 16