f® PRAKTIJKBEGELEID(ST)ER ^GNES SCHOLENGEMEENSCHAP DOCENTEN 7 N psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN activiteitenbegeleider m/v stichting centrum stbavo noondwijkerhout vestigingsleider Roemo Total Care MAATSCHAPPELIJK WERK(ST)ER medewerk(st)er restaurant boerhaaue haarletu de rijksoverheid vraagt Het Ziekenhuis Rijnoord te Alphen a/d Rijn is een basisziekenhuis met 154 bedden. Er werken ongeveer 220 medewer kers. De dagelijkse leiding berust bij een direktieteam, bestaande uit een algemeen direkteur en een medisch- en een verpleegkundig direkteur. Op onze opleiding voor A-verpleegkundigen is een vakature voor een voor de interne afdeling. Het betreft hier een part-time funktie voor 20 uur per week. Taakaspecten zijn o.a. het begeleiden van leerlingen in het praktijkveld, in samenwerking met de verpleegkundi gen van de afdeling; het geven van praktijklessen aan (pré)-klinische groepen; meewerken aan integratie, theorie en praktijk; participeren binnen het opleidingsteam, ten aanzien van de ontwikkeling en de organisatie van de opleiding. DE KANDIDAAT: Voor deze funktie zoeken wij: een A-verpleegkundige met enige jaren ervaring; iemand in het bezit van het diploma stage- begeleiding, c.q. docentenopleiding, of die bereid is deze cursus te volgen. INLICHTINGEN: Inlichtingen over deze funktie worden gaarne verstrekt door Mevr. D. de Loos, hoofd oplei ding, tel. 01720-92244, tst. 334. DE SOLLICITATIE: Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan: Ziekenhuis Rijnoord Delftzichtweg 2, 2402 NB Alphen a/d Rijn t.a.v. Mevr. K. M. H. Polderman, verpl. adj. dir. R.k. school voor V.W.O. - H.A.V.O. - M.A.V.O. Eijmerspoelstraat 3 - 2334 CV Leiden Telefoon: 071-155740 voor de vakken GODSDIENST 6 uur 2e/3e gr. HANDELSKENNIS 8 uur 2e/3e gr. NATUURKUNDE 9 uur 2e/3e gr. Op korte termijn ontstaat binnen het multi-disciplinair samen gestelde team van Zonneheuvel een vakature voor groepsbegeleider (m/v) Zonneheuvel vormt met de 6 woonhuizen één organisatorisch onderdeel van het intramurale resocialisatieblok. Dit blok wil een woon- en leefsituatie bieden aan chronisch psychiatrische pa tiënten. Werktijden: gezien de vereiste kontinuïteit van de begeleiding gaat het om een 100% dienstver band. nachtdiensten zijn op bo vengenoemde afdeling niet aan wezig. Gelet op de huidige samenstelling van het team gaat onze voorkeur uit naar een vrouwelijke sollici tante die in het bezit is van één der volgende diploma's: B-verpleegkundige; of HBO-IW of HBO-V met ruime ervaring in de psychiatrie. Voor inlichtingen kan kontakt worden opgenomen met Willy Verwijs, paviljoenskoördinalor, tel. 02502-2420. Sollicitaties dienen te worden ge richt aan de afdeling personeels zaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. Administratieve Dienst Op de Financiële Administratie kan worden geplaatst een stafmedewerker m/v vac.nr. 102.S.07.46.LD. Zijn/haar voornaamste taken zullen zijn: - voorbereiden van de jaarrekening: - opstellen van het maandelijks exploi tatie-overzicht; - bewaken van administratieve proce dures; - meewerken aan de verdere ontwikke ling van de financieel-admlnistratieve automatisering. Gevraagd: - opleiding HEAO. SPD of studerend hiervoor: - enige jaren ervaring op een accountantskantoor en/of ziekenhuis administratie. Salaris: max. f 4201 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer G. v.d. Does (071-147222, toestel 2706). Bi] indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Beschut Wonen is een sector van het Centrum St. Bavo en omvat 350 bewoners en 190personeelsleden. De bewoners hebben, vanwege hun chronisch psychiatrische problematiek, al een lang tot zeer lang inrichtingsverblijfachter de rug. Eind 1982 wordt aan 180 bewoners permanente huisvesting geboden in 36 huizen van de Beschut Wonen wijk. In deze toekomstige situatie worden de bewoners begeleid door de huidige medewerkers, die merendeels over een sociaal-agogische opleiding beschikken. De wijk zal verder een aantal gemeenschapsvoorzieningen kennen: winkel, café, buurthuis, werkplaatsje hobbyruimte, crèche voor kinderen van Bavo-personeel en een wijkgezondheidscentrum. i plm. voor de binnenkort op te zetten pottenbakkerij, alsmede voor de al bestaande timmerwerkplaats. Beide afdelingen zijn straks naast elkaar in één gebouw ondergebracht, en zullen tesamen bemand worden door 3 activiteitenbegeleiders, die onderling samenwerken en taken verdelen. Van de hier gevraagde activiteitenbegeleider wordt dan ook verwacht dat hij/zij: meewerkt aan het opzetten van de pottenbakkerij, en aan nieuwe initiatieven in de timmer werkplaats bewoners begeleidt bij hun activiteiten op beide afdelingen. Functie-eisen: ervaring in het pottenbakken en in bijbehorende technieken minstens belangstelling voor (machinale) houtbewerking» een agogische opleiding (bijv. M.A.T., inrichtingswerk of B-verpleegkunde) bereidheid om in de toekomst op onregelmatige tijden te werken ervaring in het werken met mensen die langdurig in instituten verblijven, strekt tot aanbeveling. St. Bavo kan niet in huisvesting voorzien. Salarisgrenzen: 2202,94 - 2887,12 bruto per maand. Inlichtingen bij Jaap van Weeghel, beleidsmedewerker dagactiviteiten Beschut Wonen, toestel 2325. Schriftelijke sollicitaties kunt u vóór 1 december a.s. richten aan de afdeling Personeels zaken, met vermelding van vacaturenummer 81.51.92. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Schoon toekomstperspectief voor een technisch- commercieel medewerker (m/v) Roemo Total Care is een jonge onderneming op het gebied van schoonmaken en multi-onderhoud. Ons werkterrein ligt voornamelijk in de Randstad. Roemo Total Care groeit. En daarom is het nodig een nieuwe vestiging te openen, want direct contact met onze opdrachtgevers achten wij van groot belang. Voor dit nieuwe filiaal zoeken wij een technisch- commercieel medewerker voor de functie van Met een aantal bestaande relaties als basis, gaat deze medewerker de nieuwe vestiging beheren en verder uitbou wen. Behalve het werven van nieuwe klanten houdt dat in het controleren, stimuleren en begeleiden van het uitvoerend personeel. Daarom menen wij ervaring in deze branche als eis te moeten stellen, terwijl het diploma Hoger Kader Schoonhouden Bedrijven tot aanbeveling strekt. Een oplei ding op minimaal middelbaar niveau is noodzakelijk om als gesprekspartner van staf- en directiefunctionarissen te kunnen optreden Dat onze toekomstige vestigingsleider over leidinggevende capaciteiten en commerciële feeling beschikt lijkt ons van zelfsprekend. Salaris en sociale voorzieningen zijn overeenkomstig het belang van de functie en zoals van een modern bedrijf als Roemo Total Care verwacht mag worden. Een auto wordt ter beschikking gesteld. Bent u ongeveer 35 jaar, woont u in het gebied tussen Amsterdam, Utrecht en Den Haag en denkt u deze uitdaging aan te kunnen? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan Schoonhouden - Multi-onderhoud Visseringweg 11, 1112 AS te Diemen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie-procedure. Stichting voor Maatschappelijk Dienstverlening 'Duinstreek' vraagt voor de unit Noordwijkerhout kandidaten voor de part-time functie (50%) van Een dienstverband kan worden aangegaan voor de tijd van 1 jaar. Wl) verwachten van kandidaten dat zl): In het bezit zl|n van het diploma H.B.O. Bereid zijn mee te denken In het be leid van de Stichting. Mee willen werken met de verdere ontplooiing van het maatschappe lijk werk In Noordwijkerhout. In staat zijn In te spelen op de be staande goede samenwerking met andere'dlsclpllne8. BI) voorkeur ervaring hebben In de hulpverlening aan individuen en •chtparen. Belangstelling hebben voor het werken met groepen. Wij bieden: Rechtspositie en salaris ingevolge de C.A.O. Welzijnswerk. Opname in de P.G.G.M. Autokostenvergoeding volgens de C.A.O. Welzijnswerk. Eventuele telefonische informatie is in te winnen bij Mevrouw P. v.d, Krogt, Maatschappelijk Werkster te Noordwij kerhout, telefoon 02523-3523. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te zen den aan de Heer P. van Teeseling, p/a Stichting MaDt "Duinstreek", Callao- weg 12223 AS, Katwijk. In ons verpleeghuis en reaktiveringscentrum worden 300 bewoners verzorgd, verdeeld over 10 afdelingen. Onze gedachten gaan uit naar iemand, die de verantwoording kan dragen voor de dagelijkse gang van zaken in ons zelfbedieningsrestaurant. kascontrole het opstellen van het rooster het verstrekken van maaltijden en dranken het verzorgen van vergaderingen en bijzondere bijeenkomsten. Van de kandidaat wordt verwacht, dat hij of zij volledig meewerkt met de overige leden van het team, waarbij men rekening dient te houden met éénmaal per twee weken weekenddienst Zij. die 25 jaar of ouder zijn vragen wij te solli citeren. waarbij zij. die aantoonbare ervaring hebben, de voorkeur genieten Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn overeen komstig de CAO voor het ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan de Dienst Personeelszaken, Louis Pasteurstraat 9, 2035 RJ Haarlem. VERPLEEGHUIS EN REAKTIVERINGSCENTRUM adjunct-accountants (mnl./vrl.) vac. nr. 1-3193/1158 assistent-accountants (mnl./vrl.) De Accountantsdienst is belast met de controle van het ministerie van Economische Zaken en de daar onder ressorterende diensten. Tot haar taak behoort ook het geven van adviezen van bedrijfs economische en administratief-organisatorische aard. vac. nr 1-3193/1158 Vereist: NIvRA studie gevorderd tot Administratieve Organisatie. B.v.k. controle-ervaring. Salaris: max. f 4684,- per maand. vac. nr. 1-3194/1158 Vereist: studerend voor het propedeutisch c.q. het algemene deel van de NIvRA. B.v.k. controle ervaring. Salaris: max. f 3658,- per maand.- Voor beide functies geldt: Standplaats: 's-Gravenhage. Sollicitaties inzenden vóór 5 december 1981. medewerker stafbureau (mni./vri.) vac. nr. 1-3321/1158 Centraal Bureau voor de Statistiek afdeling Financiële en Economische Zaken De taak van het Stafbureau is in principe de bestu dering van de budgettering en budgetcontrole, de prestatiebegroting, de tarievenproblematiek, de be waking der begroting, de begrotingsmethodieken, de automatisering. De bovengenoemde taak van het Stafbureau is niet uitvoerend routinematig van aard, maar m.n. komen systematische studie en beleids ontwikkeling m.b.t. genoemde aspecten aan de orde. Functie-informatie: bestuderen en initiëren van systemen; het betreft i.h.b. projecten in het kader van de aufomatiseringsmogelijkheden ter verbetering van de financiële aspecten in het algemeen beheer van het CBS; mee begeleiden van automatiserings processen; in procedurele en incidentele gevallen het belang afwegen van automatisering; samenstel len van tafelcomputerprogrammatuur en documen teren hiervan; instrueren van gebruikers hierom trent. Vereist: diploma HEAO bedrijfseconomische rich ting of een hiermee vergelijkbare opleiding, aange vuld met kennis van programma-ontwerp en programma-ontwikkeling. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 4201,- per maand, Sollicitaties inzenden vóór 22 december 1981. secretaresse/secretaris voor de directie Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne Rijksinstituut voor Geneesmiddelenonderzoek Functie-informatie: naast het verrichten van secre tariële werkzaamheden, voeren van administratie en bijhouden van een deel van de postregistratie. Vereist: diploma MAVO of een hiermee vergelijk bare opleiding; diploma typen. Standplaats: Leiden. Sollicitaties inzenden vóór 9 december 1981 Bovengenoemde salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 20