nezifb d&fe manager schadeverzekeringsbedrijf bemiddelen tussen verzekeringsadministratie en automatisering, ligt u dat? objektleid(st)er PERSONEEL ^S^RSStlm personee/r\ s] per so administratief medewerk(st)er bankwerker/ onderhoudsmonteur soneel PERSONEEL1fB stichting centrum stbavo noorbwijkerhout WERK Twijnstra Gudde nv management consultants medewerker m/v [PEBSONEEV PERsc*ea p«p^l PEKJOfEElP"50"®*' personeel PERSONEEL personeel I Onze gedachten gaan uit naar een persoon in de leeftijd van ca. 25 jaar met goede contactuele eigenschappen. Vereisten: diploma M.B.A. administratieve ervaring. De werkzaamheden zullen onder meer bestaan uit het verlenen van assistentie bij: het opstellen van diverse begrotingen het opstellen van kostenoverzichten de budget bewaking, alsmede het zelfstandig uitvoeren van onder meer de salariscontrole de controle op de afdracht van de pensioenpremies. Salarisgrcnzen: 2654,72 - 3518,09 bruto per maand, afhankelijk van ervaring. n de afdeling Personeelszaken, met vermelding Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Het St. Elisabeth Ziekenhuis is een mo-N dern algemeen ziekenhuis met 440 bedden en ongeveer 800 medewerken den. Het team van de dienst Personeelsza ken bestaande uit 6 personen kan wor den uitgebreid met een PERSONEELS- MEDEWERKER (M/V) Naast werkzaamheden op het terrein van de werving en selectie, individuele personeelszorg en advisering van lei dinggevenden wordt van de nieuwe collega een actieve inbreng verwacht bij de voorbereiding, invoering en be geleiding van nieuwe activiteiten zoals werkoverleg, personeelsbeoordeling, functiewaardering en vorming en opleiding. Wij denken aan een collega met een bijna voltooide HBO-opleiding perso neelswerk en enige jaren ervaring op een van bovengenoemde terreinen voor personeelswerk. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 4.234,85 bruto per maand. De CAO- ziekenhuiswezen is van toepassing. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door de heer G.A. M. van Eeden, hoofd personeelszaken, tel.: 071-899250 tst. 400. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan de dienst personeelszaken on der vermelding van nr. 34/81. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp. de krant helpt u op weg Twijnstra Gudde nv zoekt voor INTERMED SCHADEVERZEKERINGEN N.V. te NOORDWIJK een Algemene informatie Intermed Schadeverzekeringen is een snel groeiende schade- verzekeringsmaatschappij, die samen met Intermed Levens verzekeringen en Zilveren Kruis Ziektekostenverzekering deel uitmaakt van de Zilveren Kruis Groep. De snelle groei van de maatschappij vereist dat de algemeen directeur van de Zilveren Kruis Groep een belangrijk deel van zijn taak inzake het schadebedrijf zal overdragen aan een full time jonge manager. Functie-informatie Van de aan te stellen manager wordt verwacht dat hij/zij de nodige initiatieven ontplooit ten einde de maatschappij verder uit te bouwen. In overleg met de overige leden van het manage mentteam worden beleidsplannen ontwikkeld en uitgevoerd. Daarbij zal de enthousiaste inzet van de reeds aanwezige medewerkers een daadwerkelijke steun zijn, evenals de door hen verworven ervaring. Functie-perspectief In de onderhavige functie zijn doorgroeimogelijkheden duide lijk aanwezig; de aan te stellen manager zal bij gebleken ge schiktheid binnen enkele jaren tot adjunct-directeur worden benoemd. Functie-eisen Aangezien Intermed Schadeverzekeringen een jonge, dyna mische organisatie is, worden aan de inpasbaarheid van de gezochte functionaris hoge eisen gesteld. Verdere eisen: leeftijd: ongeveer 35 jaar ervaring: opgedaan in een leidinggevende functie in de verzekeringswéreld, waarin naast verzeke ringstechnische ook commerciële kwaliteiten noodzakelijk zijn opleiding: assurantie A is noodzakelijk, academisch niveau is een aanbeveling geaardheid: een praktische, actieve persoonlijkheid die zich goed aan omstandigheden kan aanpassen en ge wend is te overleggen. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectie-procedure. Belangstellenden wordt verzocht zich schriftelijk te wenden tot Twijnstra Gudde nv, management consultants, Postbus 271, 7400 AG Deventer, t.a.v. drs. A.W.M. van de Wiel, die desgewenst nadere informatie kan verstrekken, tel. (05700) 1 08 33. Bij diens afwezigheid zal mevrouw W.F. Fikse van het secretariaat Management Voorziening voor contact zorg dragen. F Sancta Maria is een psychiatrisch ziekenhuis met een bewoners bestand van rond de 600, waar 680 medewerkers een full-time of part-time functie hebben. De administratie van de instelling wordt gevoerd door de administratieve dienst met een totale bezetting van 28 medewerkers. Deze afdeling heeft o.a. tot taak: -het opstellen van de exploitatiebegroting -bewaking van de exploitatiekosten -liquiditeitsplanning -begroten, kostenbewaking en verzorgen informatie van investeringsobjecten -planning, voortgang en administratie van de aanschaf van inventaris, verbouwingen e.d. Wij denken aan iemand die een MEAO (BA-richting) of gelijkwaardige opleiding heeft voltooid, tussen de 21 en 25 jaaroud is, redelijk zelfstandig kan werken en type-ervaring heeft. De salariëring is volgens de C.A.O. voor het Zieken huiswezen, aanvangende met f 2.084,57 eri een uitloopmogelijkheid tot f 2.654,72. Informatie wordt verstrekt door de heer J. van der Linden, hoofd administratieve dienst, toestel 533. Uw schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan het hoofd personeelszaken, de heer J.A. Swaalf. sancta maria Tel. 02523-6244 NEZIFO is gespecialiseerd in het verzekeren van ziekte kosten en maakt deel uit van het AGO concern. Het verwer ken van de administratieve gegevens is gedeeltelijk geau tomatiseerd. Er wordt gebruik gemaakt van een ICL ME 29 computer. Voor ons Admini stratief Centrum zoeken wij op korte termijn een sectoranalist (m/v). De functie. U gaat bemidde len tussen de verzekerings administratie en de afdeling automatisering. Dat betekent dat u verzekeringstechnische wensen van de diverse admini stratieve afdelingen naar de hoek van de automatisering vertaalt. U onderzoekt knel punten, geeft oplossingen aan en overlegt met beide partijen. De functie veronderstelt dus öf kennis op verzekeringsgebied (ziektekostenverzekeringen) óf administratief gebied (automa- tische.verwerking) en bij voor keur allebei. Voorwaarden. U bent in het bezit van een VWO opleiding met wiskunde en u hebt erva ring op administratief terrein. Aanvullende opleiding is mogelijk. Problemen kunt u scherp analyseren en u ziet ook snel oplossingen. Zowel mondeling als schriftelijk weet u uw voorstellen goed onder woorden te brengen. Uw plan nen kunt u met tact verdedi gen. Leeftijd 30 a 35 jaar. Vooruitzichten. Wij bieden u een aantrekkelijk salaris en goede overige voorzieningen zoals een 13e maand, spaar regeling met winstdeling en vergoeding van eventuele reis- en studiekosten. Daarnaast bestaat bij ons volop gelegen heid om een verdere carrière op te bouwen. Voor meer inlichtingen kunt u bellen met de heer R. Ligtvoet, tel. (070)514521. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van NEZIFO, Jan Willem Frisolaan 13, 2517 JS 's Gravenhage, t.a.v. Drs. D. Taat. ziektekostenverzekeringen Voor c m Êf voor di Cemsto is een landelijke dienstverlenende organisatie. Sterk gespreid over heel Nederland en verdeeld in een groot aantal distrikten. Voor de regio Alphen a/d Rijn zoeken wij kandidaten voor de funktie van Aan hem/haar, bij voorkeur woonachtig in Leiden of omgeving, wordt de dagelijkse leiding toevertrouwd over onze dienstverlening in een van de objekten, die bij onze onderneming in onderhoud zijn. Een full time baan met een erg boeiend karakter. U maakt werkindelingen, stelt taken vast, beheert middelen en machines en regelt ook extra werkzaam heden. U geeft leiding aan het personeel in het objekt en dat betekent dat u verantwoordelijk bent voor de bezetting en voor instruktie en motivatie. Van groot belang is ook het onderhouden van een goed kontakt met onze kliënt. Als u in staat bent zelfstandig te werken, op basis van een ruime algemene ontwikkeling, leidinggevende capa citeiten en een goede kontaktvaardigheid, zou dit best een baan voor u kunnen zijn. Hebt u interesse? Schrijft u dan een brief met uw personalia, opleiding en ervaring aan Cemsto B.V., Papengracht 7a, 2311 TV Leiden, t.a.v. de heer H.A. Ferwerda, distriktskoördinator. U kunt ook bellen (071) 12 54 44 en een sollicitatie formulier aanvragen. Sikkens ontwikkelt, vervaardigt en ver koopt lakken voor de professionele en de doe-het-zelf markt. De fabricage van deze gespecialiseerde produkten vindt plaats in een zestal vestigingen. In onze vestiging Sassenheim worden o.a. bouwverven, autoreparatielakken en industriële lakken gemaakt. Tevens zijn daar gevestigd het centraal research- laboratorium, commerciële en admini stratieve afdelingen en de stafafdelingen. In totaal werken er zo'n 1250 mensen. Voor de sector bedrijf en lokale diensten zoeken wij een bankwerker/onderhouds monteur bij de Technische Dienst. Hij wordt belast met het uitvoeren van onderhouds-, reparatie- en revisiewerk zaamheden van produktie-apparatuur. Zijn opleiding moet bestaan uit een LTS- opleiding met Bemetel en enkele jaren ervaring. Sikkens biedt een goed salaris en een groot aantal bijkomende voorwaarden, waaronder een 13e maand, een vakantie toeslag van 8%, 22 basis-vakantiedagen plus aanvullende regelingen, en een gunstige pensioenvoorziening. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de heer D. van Dijk/Personeelszaken, Sikkens B.V., Rijksstraatweg 31, 2171 AJ Sassenheim. Telefoon (01711) 8 20 84.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 18