van eybergen rM" personeel M. VERHAAR B.V. ADMINISTRATEUR m/v personeel ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN soneel PERSONEEL ""s®- PERSONEEL""**®1 enso persone "eel rozen-inkoper bijbloemen/tulpen-inkoper verkoper opleiding tot zieken verzorgende Mariënhaven ki IMB tliripi pnfiiiBfïï ■mr«ir academisch ziekenhuis leiden part-time sterilisatie assistenten m/v KWALITEITSCONTROLEUR KWALITEITSCONTROLEUR MEDEWERK(ST)ER accountantskantoor J. van wezel b.v M&G HOOFD BINNENDIENST /CMESGROEPNOOR OPGANSATIEMERNIEUWNS teamleider m/v verpleegkundigen M persooetlpERSONEa personeel Export van snijbloemen en potplanten VB A Box 119, Aalsmeer. Wegens uitbreiding van de aktiviteiten zoeken wij voor spoe dige indiensttreding: A. Een ervaren B. Een ervaren C. Een ervaren met spreekvaardigheid in de Duitse, Franse en Engelse taal; eventuele kennis van de Zweedse taal strekt tot aanbeveling. Wij bieden goede secundaire voorwaarden. Sollicitaties aan de heer J. W. Schouten P/A M. VERHAAR B.V. Discretie verzekerd. INTERIEUR SYSTEMEN B.V fabrikant van o.a. de systemen unif lamp en unlfhlc s voor winkel, standbouw en bedrijfsinrichting fabrikant van werktafels en werkunits. visuele scheidings wanden etc. Een snelgroeiende dynamische onderneming waar werken in teamverband en teamgeest een belangrijke plaats inneemt zoekt op korte termijn een uw taak: de verzorging van de volledige administratie met de Philips P330 officecomputer. leeftijd: 25-35 jaar opleiding: havo-mba Heeft u interesse en voldoet u aan de gestelde eisen, vraag dan even telefonisch een sollicitatieformulier aan Voor nadere informatie kunt u zich telefonisch wenden tot mevrouw P. J. M van Eybergen Industrieterrein Zoeterhage. Edisonstraat 111, Zoetermeer, telefoon: 079-316100. In maart 1982 start de Het theoretische gedeelte wordt verzorgd door de opleidingsschool "De Zevensprong" aan de Hooglandse Kerkgracht 20A te Leiden. De praktische opleiding vindt plaats in ons psycho geriatrisch verpleeghuis Mariënhaven, waar 200 bewoners worden verzorgd en verpleegd. Deze cursus duurt 26'/2 maand en bestaat uit een préklinische- of introduktieperiode van 10 weken en een daarop aansluitende periode van 24 maanden, waarin praktijk en .theorie worden gecombineerd. TOELATINGSEISEN: leeftijd minimaal 17 jaar, diploma MAVO óf diploma Lager Beroepsonderwijs (tenminste 2 vakken op C- en 4 vakken op B-niveau). Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Telefonische inlichtingen worden graag verstrekt door het waarnemend hoofd verpleging, telefoon (01711) 19300. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de Dienst Personeelzaken, Postbus 6, 2360 AA Warmond. Elke zaterdag de personeelsrubriek sluit 2 dagen voor verschijnen op donderdag 15.30 uur. Telefoon 071-144941 toestel 128 Ans de Bruin toestel 129 Cock Juflermans Centrale Sterilisatie Dienst (halve dagtaak) vac.nr. 170.S.23.45.LD Taak: - sorteren, reinigen, controleren, ver pakken en steriliseren van instrumen ten t.b.v. operatiekamers en afdelin gen; - verzorgen van bevoorrading steriel lin nengoed. Gevraagd: - L.O. met enige voortgezette algemeen vormende opleiding: - grote accuratesse en netheid in wer ken; - bereidheid om in teamverband te wer ken. Werktijden: van 14.00-18.00 uur c.q. van 16.00-20.00 uur.' Salaris: max. 50% van 2291 bruto per maand. Informatie: de heer H. v. Dort (071- 147222, toestel 5250). Bi) indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7.5%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. academisch ziekenhuis leiden Christelijke V08sluslaan 50 -2353 BC Leiderdorp MaVO-SChOOl Tel. 071-891300. Het bestuur vraagt van 4 januari tot half maart 1982 een LERAAR/LERARES DUITS voor 20 uur wegens zwangerschapsverlof. De mogelijkheid bestaat dat de aanstelling na half maarl voor een aantal uren gecontinueerd kan worden tot het einde van de cursus. De lessen worden gegeven in het tweede en derde leerjaar. Van sollicitanten wordt ver wacht dat ze voorstander zijn van het Christelijk onder wijs. Informaties bl) de adjunct-directeur de heer J. A. Schippers, tel. 071-890641Sollicitaties aan de direc teur, aan het adres van de school. SENSOR NEDERLAND B.V. Voor onze afdeling kwaliteitscontrole vragen wij: ervaring niet vereist. Telefonische, schriftelijke of persoonlijke sollicitaties worden ingewacht door de heer van Es. Op ons kantoor worden voor ondernemingen in het midden- en kleinbedrijf alle voor komende administratieve- en belastingadvieswerkzaamheden verricht Wij hebben thans plaats voor een Voor deze functie is H.A.V.O.-opleiding en de bereidheid tot verdere studie vereist. Voor degene die wel wat ziet in een interessante job op een accountantskantoor, waar de werkzaamheden zich steeds uitbreiden, bieden wij een prettige werkkring, een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder vergoeding voor studiekosten. Voor Inlichtingen zijn wij telefonisch bereikbaar onder nummer 01718-22100 (toestel 40 of 42) Rijnsburgerweg 100 2231 AG Rijnsburg Molenaar Van Ginhoven B.V. te Voorhout is een snel groeiend bedrijf, dat zich specialiseert in de handel van verpakte bloembollen en andere siergewassen. Het bedrijf levert o.a. aan supermarkten in West-Europa en de V.S. Ter versterking van de organisatie zoeken wij een Defunktie: Rechtstreeks onder de direktie krijgt de funktionaris een uitgebreide taak. Van hem wordt een bijdrage verwacht bij het maken van beleidsplannen en in de verdere opbouw van de organisatie. Hij geeft leiding aan een kleine staf die de boekhouding en het sekretariaat verzorgt. Daarnaast behoort tot zijn taak o.a.: het vanuit de binnendienst onderhouden van kontakt met de relaties; de opbouw van een goede organisatie; het maken van begrotingen, kalkulaties, etc. de periodiek financieel-ekonomische rapportering. De persoon: Wij denken aan iemand met voldoende commerciële aanleg, die tevens zorg heeft voor een deugdelijke organisatie. De voorkeur gaat uit naar iemand met HEAO-opleiding (B.E.) met ervaring in een bloembollenhandelsbedrijf Wij bieden een goed gehonoreerde funktie in een bedrijf met volop groeikansen. Reakties gaarne richten aan Drs. PA Hogervorst van onderstaand buro. Na ontvangst van uw reaktie ontvangt u van ons een informatie-formulier. Sollicitaties worden vertrouwelijk behandeld. Tenzij u anders vermeldt, worden uw gegevens met onze opdrachtgever doorgesproken. I Postbus 59 1000 AB Amsterdam Tel. (020) 99 94 65 Endocrinologie Op deze afdeling hebben wij nodig een vac.nr. 333.F.53.45.LO De afdeling omvat 29 bedden Er wordt gewerkt in teamverband met 2 teams volgens het themoplan. Onze Endocrt- nologische en Algemeen Interne patiën ten eisen een intensieve verpleging en begeleiding. Binnen het team is de teamleid(st)er verantwoordelijk voor de verpleegkundi ge patiëntenzorg en de begeleiding van teamleden. Wie zoeken wij? Een verpleegkundige met klinische er varing die leidinggevende capaciteiten bezit en kan funktioneren in teamver band. Wat bieden wij? Ruime bevorderingsmogelt|kheden tot de rang van 1 e verpleegkundige Salaris: max. f 2920 bruto per maand Hierover eerst informatie? Neem dan kontakt op met de heer S P Edwards, Coördinerend Hoofdver pleegkundige (071-147222. toestel 2249) ot mevr. F. Quarles van Ufford, Hoofdverpleegkundige van de afdeling Endocrinologie (toestel 5461 Haemodialyse Op deze dynamische afdeling waar chronische patiënten worden gedialy- seerd kunnen wij plaatsen vac.nr 403.F.53.45.LD Wie zoeken wij? Verpleegkundigen in het bezit van het diploma A-verpleegkundige en het haemodialyse certificaat. Wat bieden wij? U komt te werken op een afdeling waar naast een gedegen vakkennis ook een grote mate van inzicht en begrip voor de patiënten en hun problemen van u verwacht wordt Er wordt gewerkt van maandagmorgen t/m zaterdag 18.00 uur en na de inwerk - periode zult u beschikbaarheids diensten gaan verrichten. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring max 2783 bruto per maand Liever eerst informatie? Neem dan contact op met de heer S P Edwards, coördinerend hoofdverpleeg kundige (071-14 7222, toestel 2249) Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 7,5% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. academisch ziekenhuis leiden

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 18