^ILLLESBEBfiERS sS professionele ruimtescheppers in huis 8 ARNOLDUS Midweek keukenverkoop GEMEENTE RIJNSBURG 4 Rotterdam showroommodellen, nieuwe keukens mei hoge korting en verdere koopjes. Niet te geloven Weer nieuwe showroommodellen. Boven- en onderkasten o.a. 290 cm. lang. Met oven kookplaat (A.E.G.) afzuigkap, koelkast. De bruto-prijs 7070,- voor ƒ3700,- O.a. keuken 286 cm. lang Geheel compleet, kookplaat, diepvries- koelkast-com binatie. zeer luxe. brutoprijs 7380.- voor ƒ3900,- We zijn weer geopend woensdag van 14.00 tot 19.00 uur. Admiraal Banckertweg 4, Waard industrieter rein. Leiden. Voor Inlichtingen tel. 071-890163. Let op de pijlen. Bestemmingsplan "Sportveldencomplex MIDDELMORS" De burgemeester van Rijnsburg maakt ingevolge het bepaalde in artikel 28. lid 6. van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend. dat gedeputeerde staten van Zuid-Holland bij besluit van 26 mei 1981. afd. 1 - nr B21838/1. gedeeltelijk goedkeurden het bestemmingsplan "Sportveldencomplex Middelmors". vastge steld bij raadsbesluit van 1 mei 1980. nr. 15 De onthouding van goedkeuring heeft voornamelijk betrekking op het perceel sectie B nummer 47. gelegen in het zuidoostelijke gedeelte van het plangebied. Het besluit van gedeputeerde staten en het plan liggen met in gang van woensdag 28 opktober 1981 gedurende één maand ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter inzage. Degene, die zich tijdig met bezwaren zowel tot de gemeenteraad als tot gedeputeerde staten heeft gewend, en een ieder, die bezwaren heeft tegen onthouding van goedkeuring door gede puteerde staten, kunnen gedurende bovengenoemde termijn be roep instellen bij de Kroon. Rijnsburg. 27 oktober 1981. 170 platen goed verzorgd Wie zuinig wil zijn op z'n platen, bewaart ze het best rechtop en ongeveer om de tien platen zijde lings gesteund. Een algemeen aanvaarde stelregel. De Wedeka platenkast is daarom zowel in als buiten het stellingsysteem een overzichtelijke en verantwoorde oplossing. Met maar liefst 17 schap pen op een breedte van een meter. Breedtes van 50 en 80 centimeter zijn ook leverbaar. De verdeelschotten zijn uitneembaar. Zitten op z'n canadees Uit de canadese wouden komen deze solide meubels. Onbewerkt blank hout, dus u kunt e nog helemaal uw eigen stempel op drukken. Voor binnen en buiten. elfa méér dan een mandje Werkelijk geen centimeter ruimte laat u m uw kasten onbenut met de Elfa lade manden. Alles kan erin en blijft zichtbaar en goed ge ventileerd. Ideaal voor de slaapkamerkast, maar past altijd PAS Een v trouwd begrip in kantoren, werkplaatsen en maga zijnen. Nergens te groot, nergens te klem en met een paar opmerkelijke eigen schappen. Ook hier is bewust gekozen voor een systeem: de lade manden zijn er in 24 ver- schillende afmetingen en ook de freems kennen 24 standaardafmetingen, die bovendien nog met losse onderdelen variabel uit breidbaar zijn. Een gewilde lis bijvoorbeeld uitgevoerd, waarbij de mandjes zijn afgewerkt met een gemakkelijk te onderhouden, antistatische epoxycoating Gemaakt van slagvaste kunststof in een reeks han dige uitvoeringen binnen de basisvorm. Met gewone schuifladen van verschil lende hoogte en verschil lende uitvoering, maar ook met plateaus, voorzien van ordnermechanieken. Is verticaal stapelbaar. horizontaal koppelbaarer zonodig zelfs verrijdbaar, d.m.v. de speciale rol wagens. waarop ze ge- Typisch zo'n systeem dat u kunt tegenkomen in kleine hoekjes, maar ook als meterslange wanden. Kort om, of u er drie of driehon derd gebruikt, u profiteert op dezelfde manier van een beproefd systeem, dat wei- rigs" heeft niets geel. oranje, rood. grc lank vurehout of in vrolijke 'kleuren gelakt staal. Te zien en te koop in de winkels van Haaghuishof, specialisten in berg systemen. Ons assortiment weerspiegelt onze uitgesproken ideeën over opbergen en ruimte scheppen. Ideeën, waarbij zowel vorm als funktionaliteit een rol spelen. Het gaat om elementen die zich soepel laten inpassen in elke ruimte en zich daarbij moeiteloos aanpassen aan de meest uiteenlopende eisen, qua funktie én qua uiterlijk Schapen met vijf poten? Welnee, ze zijn er wel degelijk al zou je het dwalend door de meubeltoonzalen, niet zeggen. Ze worden dagelijks toegepast in kantoren en magazijnen, bij uitstek de plaatsen, waar funktionaliteit het voor het zeggen heeft Die materialen brengen wij naar de huiskamer. Soms is er wat durf voor nodig om ze in huis toe te passen. Soms wat visie. Het zijn niet alleen klein- behuisden, die bij ons extra ruimte vinden. Het zijn meestal wel mensen die bewust met hun woonomgeving bezig zijn en die de vrijheid willen hebben die woonomgeving zelf gestalte te geven. Hebt u zelf nog slechts vage ideeën in die richting kom dan langs. U zult de eerste niet zijn, die door de in onze winkels opgestelde toepassingen op lumineuze ideeën komt Nieuw: High Tech, konstruktiestaal in de huiskamer U hebt het vast wel eens in gebruik geziei het stalen hoekprofiel met gaten en sleu ven. dat zich met zaag. moeren en bouten laat verwerken tot solide stellingkasten. tafels, werkbanken en in het algemeen alles wat tegen een stootje moet kunnen. Wij leveren het grijs gemoffeld Oersterk Sommigen gebruiken het overigens ook in de huiskamer. Wel even durven natuui lijk, maar het resultaat is de moeite waard. Voor diegenen die tegen het wal saaie grijs aanhikken hebben we nu aantrekkelijk nieuwtje: HIGH TECH kleur. Hetzelfde materiaal, maar nu gemoffeld in vrolijke primaire kleuren, wit, rood, blauwen zelfs verkrijgbaar in chroom. Aan de meter of op maat gezaagd en bijna alle kleuren in voorraad Geen spijker,geen schroef, maar een slim pennetje Iets voor de technici onder u: het verankeringssysteem van de legborden bij Wedeka. Het langste stuk van een gebogen stalen pennetje glijdt schuinweg in de houten staander. En dat is het "Geheim van "Wedeka": de verticale kracht op het schuine gat in de staander drukt deze steeds vaster tegen het legbord aan. Dus hoe zwaarder de stelling belast wordt, hoe stabieler hij wordt. Het legbord is aan de korte kanten met een ijzeren hoekstrip versterkt, waardoor heen het korte stukje van de pen steekt. Natuurlijk zijn er kruis ig schoren, achterwanden of muurbeugels nodig om absolute stabiliteit te garanderen, maar dan kun je er ook praktisch in wonen. Meer vrijheid in een systeem Er zijn prachtige kasten in de han del. Dat ontkennen we heus niet. Maar u bent met de aanschaf uw vrijheid wel kwijt. 20 centimeter smaller omdat de nieuwe piano er dan net naast kan? Vergeet het maar Een paar planken extra voor de nieuwe boeken? Uitgesloten. Dat kan alleen maar m een echt systeem. Een systeem met een streng doorgevoerd basisprincipe en een grote en steeds groter wordende diversiteit van onder delen in een groot aantal standaardmaten U vindt onze woon/bergwinkels in: 4 Leiden Herenstraat 39,071 -121141 open: maandag t/m zaterdag koopavond donderdag Den Haag Ged Burgwal 10.070-639914 open: dinsdag t/m zaterdag koopavond donderdag Schilderstraat 26a OIO -14 82 40 (Verl W de W.thstr) open: dinsdag t/m zaterdag koopavond vnjdag Amsterdam Overtoom 250.020 -12 42 53 open maandag t/m vrijdag koopavond donderdag Als je meteen aan de slag wilt iedereen leest de krant altijd en ove- t7 rn ijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 11