Noordam-tme van Bakker velt Torenstad KDC verliest punt aan hekkeshdter Santosa heerst in badmintonstrijd Royale winst van heren Saturnus: 19-11 Volley halzege Gemini op valreep Goede competitiestart Leidse teakwondoka's Cross-zege Van Klink MAANDAG 26 OKTOBER 1981 SPORT SPORT LEIDEN In de landelijke tweede klasse van de dam competitie is koploper KDC uit Katwijk zeer goed wegge komen bij rode lantaarndra ger Het Oosten uit Rotter dam. De thuisspelende Rot terdammers bestreden de KDC-ers met een tactische opstelling De kopborden hadden de opdracht meege kregen alle schijven eraf te hakken en zo snel mogelijk te remiseren, zodat de laatste vijf borden de overwinning moesten kunnen pakken. Theo van Prooyen voerde dit wel erg rigoureus uit, met als gevolg dat Hans Vermin hal verwege maar liefst 16 tempi voor stond, dat werd nog wel tot 9 gereduceerd maar een werkelijke remisekans zat er voor Van Prooyen niet in. Iets minder bont maakte Aarts het tegen Ronald van Egmond. maar laatstgenoem de speelde slimmer klassiek, zodat zijn tegenstander niet (te) veel kon ruilen. Boven dien zat het KDC niet mee. dat Jan Vrolijk al snel ver loor. Jan Passchier scoorde tegen met zijn bekende wachtstijl. Een pluspunt was de zege van Frans de Jonge, die in een zes-om-zes veel beter re kende dan Boedhram en ver diend de segq pakte. Omdat Jan Fase en Arend van Bee- len ook nog verloren en Hans Klinkenberg een punt pakte moesten de laatste drie partij en van Van Egmond. Zwet sloot en Van de Wiel de be slissing brengen Van de Wiel liet een goede stel ling een beetje verwateren, waardoor Woordam, die al leen nog een oppositieval letje moest vermijden, opge lucht remise kon halen. Theo Zwetsloot probeerde nog met een offer zijn tegenstander in de war te brengen in het eind spel. maar ook dat lukte niet. Ronald van Egmond had in tussen een iets beter eindspel bereikt tegen een zich secuur verdedigende Aarts, die te recht een punt veilig stelde en ook de 10—10 eindstand op het scorebord bracht. In dezelfde klasse stelde LDG uit Leiden de wedstrijd tegen Almelo 2 uit, maar in de Leid se hoofdklasse speelde het tweede team van LDG wel. Zonder veel succes overigens want RDC 2 won met grote cijfers: 12-4. De LDG-ers be gonnen met een 2-0 achter stand omdat een speler niet op kwam dagen. Bovendien scoorden de RDC-ers er lus tig op los. Leeuwenburg won van Zaalberg en Vletter van Janssens. Wim Heemskerk liet de enige winstpartij voor de gasten aantekenen en al leen Masurel en Willemse. te gen resp. Van Starkenburg en Kromhout, konden nog een punt pakken. Rijnsburg maakte het karwei bekwaam af en met zeges van Schoft en Schoneveld. Eveneens in de hoofdklasse kon het in degradatiezorgen verkerende KDC 2 niet op te gen OGB. Weliswaar hielden de KDC-ers goed stand maar uiteindelijk, na aanvankelijk drie afgebroken partijen, won OGB met 9-7. Schone veld jr. en sr. en André Van der Zwan haalden goede re mises en Koelewijn maakte een misser van Freke goed. De drie afgebroken partijen stonden niet onaardig, maar Cor de Jong verloor toch van Van der Eist. Uit de overige twee wisten Plavier en Van Beelen echter niet meer dan remise te halen, hoewel zeker voor Van Beelen er meer in gezeten heeft. Het zo geplaagde Lisse kreeg een zeer geïnspireerd dam mend Samen Sterk te bestrij den. Het aan de leiding gaan de achttal uit Hazerswoude ging uiteindelijk met een 10-6 overwinning strijken. Lisse kwam slecht uit de startblokken door al snel te gen een 6-0 achterstand aan te kijken. Pas na een remise van Balkenende krabbelde Lisse via Johan den Boer overeind. Een nederlaag van Wil van Noort besliste de wedstrijd echter vroegtijdig zodat ook de remise van Ger- rit Slottje en de fraaie zege. op tempo, van Joost van Hal niet echt meer van belang waren. Het hopeloos onder aan staande WDG 2 had de kans om via overwinning op mede-rode lantaarndrager HDC 2 van de laatste plaats af te komen. Dat lukte niet om dat topscorer Knol verloor. Een punt haalden: De Kievit, Weggen en Van Bemmelen. maar slechts twee zeges van Vermeulen en Zandvliet wa ren te weinig om de nipte ne derlaag, 9-7 te voorkomen. Standen: zie scorebord. RONALD VAN EGMOND LEIDSCHENDAM Het badmin tonkampioenschap van het dis trict Zuid-Holland, dat het afge lopen weekend in de Leidschen- damse sporthal De Fluit werd af gewerkt, stond nagenoeg geheel in het teken van het fenomeen Uun Santosa. Desalniettemin werden er ook wat regionale suc- cesjes geboekt. Santosa. die in de competitie voor het Wateringse Velo speelt, geldt momenteel als sterkste speler in Nederland. Enkele weken terug nog versloeg de met uitwijzing uit Nederland bedreigde Indone siër (zijn verblijfsvergunning is verstreken) in de competitie de negenvoudige nationaal kam pioen Rob Ridder op zeer gedeci deerde wijze. Geen wonder dat bijna duizend badmintonliefheb- bers naar Leidschendam waren getogen om dit wonder van tech niek en souplesse aan het werk te zien. Drie maal reikte Santosa tot in de finale om daar opper machtig even zovele malen zege vierend uit te voorschijn te tre den. Degene die de overmacht van San tosa als een van de eerste aan den lijve moest ondervinden was Vlietwijkspcler Dick Oostergo. Al in de tweede ronde stuitte Oostergo. toch niet zomaar een naam in badmintonland, met 15- 5 en 15-4 op de zeer sympathieke maar meedogenloos optredende Indonesiër. Henk Westerbeck lootte ook niet al te gunstig. Vlietwijks tweede troef werd in de eerste ronde met 15-2, 13-18 en 15-12 door de als tweede geplaatste finalist Hans Reith (eveneens van Velo) uitge speeld. In de finale had Reith op zijn beurt nauwelijks iets in te brengen tegen het geweld van Santosa: 15-9,7-15 (laconiek door Santosa prijsgegeven) en 15-8. Gelukkiger waren de Vlietwijkda- mes Nollie Bennink en Liz Wea- re. Als dubbel net gepromoveerd naar de hoogste regionen, de A- klasse, bereikte het onverwacht maar verdiend de kwartfinales. Daarin bleek het Haagse koppel Carol Liem/Sylvia Idzardi (DKC) met 11-15,15-10 en 15-5 net iels te sterk. De kwartfinale werd óok bereikt door Irene de Vrind. De Vrind trof de uiteindelijke districts kampioene Monique Hoogland (SIO-Leidschendam) bij de B-da mes: 11-2 en 11-4. Femmy Ver- maes (eveneens van BC Vliet- wijk) lootte iets gunstiger maar moest uiteindelijk toch ook het hoofd buigen voor Hoogland, zij het pas in de finale: 9-12, 11-7 en 11-4. Eenzelfde succesje was weggelegd voor de Voorschotense dames Carien Korpershoek en Marion Bendien. In de finale van het B- dames dubbelspel kwam het Vlietwijkduo veel tekort op de smashkracht van Olga Wens/Ma- rian v.d. Ruit (Excelsior-Rijs- wiik): 15-3 en 15-12. LEIDEN - In de volleybalcompetitie was er in het af gelopen weekeinde slechts een zeer beperkt pro gramma. Bij de divisionisten kwamen alleen de Ge- mini-heren in aktie. Voor een vrij groot publiek pak te Gemini tegen no 2 Spirit fors aan. Tot 10-4 liep het prima, toen kon Spirit pas wat terug doen, te laat echter om de Gemini-setzege nog in gevaar te bren gen (15-12). Veel punten scoorde penetrant Bernard v/d Pols, die vaak op het laatste moment een takti- sche bal gaf i.p.v. de verwachte set-up. Tot 7-6 bleef Spirit in de volgende set bij, toen serveer de Gemini in een ruk naar 15-6. Aanvallend was het Peter Franke, die het werk steeds afmaakte. Gemini dacht daarna dat het er al was. Het bleef tot 12-12 gelijk, maar Spirit drukte door naar de eerste set winst (12-15) Gemini was daarna nergens meer. Om dat de scheidsrechter enige 'dubieuze' ballen goed keurde, die hij daarvoor steeds had afgefloten ging het nu erg snel bergafwaarts. Pas op 0-10 scoorde Gemini het eerste tegenpunt. Verder dan 3-15 kwam het niet; 2-2 dus. In de beslissende vijfde set herstel de Gemini zich goed Heel regelmatig liep de ploeg via 8-6 en 11-6 naar de beslissende winst (15-7) en eindoverwinning (3-2). In die laatste set waren het invaller Hans Hullegie (ver dedigend) en Wilbert Kokshoorn (taktisch erg sterk) die voor de punten zorgden. Gemini 3 deed het tegen NOVO 2 Noordwijk heel wat minder. Het verloor de eerste set (15-9) en kwam toen even heel sterk terug (4-15) maar moest toen na 2 spannende sets toch de zege aan NOVO laten, dat duidelijk wat meer aanvalskracht en een beter blok had. Bij Gemini daarentegen bleek het blok te vaak lek en ondanks de goede achterveld verdediging scoorde NOVO daardoor erg veel. Vooral in de vierde set (15-12 voor NOVO) bleek dit steeds weer. Bij Gemini bracht de voor het eerst na een jaar weer spelende Emiel Lancée toch duidelijk wat meer rust in de gelederen. De wedstrijd WVV 2-Donar 2 vond geen doorgang, omdat de scheids rechter verstek liet gaan. Bij de dames boekten de DAC reserves een 3-0 winst op LUSV 2, dat hierdoor puntloos onderaan bleef staan. GER RENES VOORSCHOTEN - In de regio ging gisteren slechts één hoc keywedstrijd door, maar dat was dan ook een belangrijke: de semi-derby Forescate-LMHC om de koppositie van de eerste klasse B. Na heftige strijd toon de Leiden net wat meer in hun mars te hebben dan de dit sei zoen zo goed van zich afslaande Voorschotenaren. Met 0-2 won Leiden en is onbetwist de koplo per. LMHC startte zeer goed door na amper vijf minuten de strafcor- ncr die het kreeg in een doelpunt om te zetten. LMIIC-voorstopper Hans-Willem Croll sloeg de op maat aangegeven bal zo hard in dat er v<x>r de Voorschotense verdedigers geen houden aan was. Het uitstekend bespeelbare kunst gras van Voorschoten gaf de twee ploegen volop de gelegen heid hun technische en tactische kunnen te demonstreren. De hockeyers van Leiden lieten in ploegverband het beste hockey zien; het slaan en stoppen was prima verzorgd en in hoog tempo uitgevoerd De combinaties die goed mogelijk waren door de zo ne-dekking die beide teams han teerden. waren op de egale mat bovendien gemakkelijk te ma ken. Forescatc liet de mogelijkheden om op gelijke hoogte te komen door de strafcorner onbenut. Het matige inslaan van Forescate en het uitstekend uitlopen van Hans-Willem Croll waren de oor zaken van het falen van dit wa pen. Vijf minuten voor rust kreeg Forescatc alsnog een pri ma kans om gelijk te komen. Een stcafpush werd door de attent lei dende scheidsrechters aan de Voorschotenaren toegekend na dat Edwin Dekker de bal met de voet uit het doel hield. Leiden- kecper Rinus Henstra voorkwam het doelpunt door het schot van specialist Mark van 't Noordende uit de hoek te schoppen. Enkele minuten na rust bouwde Leiden zijn voorsprong uit door een doelpunt gescoord door Her man Hartcvelt na voorbereidend werk van Dirk Drijver. Na nog een paar kinscn voor Forescate bleef het toch 0—2. Leiden heeft de kop en de wetenschap op kunstgras goed uit de voeten te komen. Hockeybond dreigt India met sancties HONG KONG (ANP) - René Frank, voorzitter van de In ternationale Hockey Federa tie heeft de hockeybond van India met ernstige sancties gedreigd, wanneer het toer nooi om de wereldbeker in Bombay niet op normale wij ze voortgang zal vinden. Er gaan geruchten dat de rege ring van India de ploegen van West-Duitsland, Nederland en Nieuw-Zeeland niet zal toelaten wegens vroegere sportieve contacten in die De voorzitter van de FIH, die op dit moment in Hong Kong de Aziatische voorronde voor het toernooi om de wereldbe ker voor junioren bijwoont, heeft een 'brief op poten' ge schreven aan de secretaris generaal van de hockeyfede- ratie van India. In die brief aan K.L. Passi schrijft René Frank onder andere: "De FIH zal niet aanvaarden dat het een aantal landen dat het recht heeft uit te komen in het toernooi om de wereldbe ker het spelen in dat toernooi onmogelijk wordt gemaakt. De gevolgen van een dergelij ke beslissing zullen volledig voor rekening van de hockey bond van India zijn." Een Forescate-speler probeert in liggende positie Leiden-spits Wouter Eyckenhout de bal afhandig te maken. LEIDEN Taekwondoka's van de Leidse sportschool Van den Berg kunnen op een geslaagde start van de nieuwe competitie terugblikken. In Delft behaalden bij de aspiranten Jan Geert Vliet en Johan Cierre beiden een eerste plaats. Henriëtte Straathof lukte dat bij de dames. Eerste plaatsen Ook bij de waren er eerste plaatsen gereserveerd voor de Leidenaars. Henk de Zee en Rico Robijn mochten in hun klasse (ingedeeld naar kleur band en gewicht) de hoogste trede beklimmen. Aad Boom, Henk Kok, John Zwart en Aad van der Linden moesten het met een tweede plaats stellen. Rene van Schaik sleepte een derde plaats weg. LEIDEN - In de landelijke com petitie kwamen ook gisteren de eredivisie en de eerste divisie bij de dames nog niet aan od in verband met de voorbereiding in het Holland-toernooi van de nationale ploeg voor de B-we reldkampioenschappen in De nemarken. In de tweede divisie wonnen de heren van Olga/Sa- turnus rovaal van het zwakke AHC'28, 19-11. en speelden de dames van Oase in de tweede helft Athene van de vloer, 14-6. De dames van MMO hielden in de derde divisie Velo, versterkt met ex-internationaal Marga Duyvesteyn (ex-Quintus), knap in bedwang: 6-6. Saturnus won weliswaar royaal, maar vergeleken bij het eerste optreden van de Leidse debu tanten in deze klasse thuis te gen kampioensgegadigde Actief dat met 14-17 het onderspit moest delven, was het gisteren bepaald niet groots wat de roodwitten lieten zien. Na een snelle 4-0 voorsprong sukkelde de Leidse ploeg gezapig voort in de tweede versnelling. Dat kon ook nog, want de rust ging in met een overigens alleszins ver diende voorsprong, 9-4. Na de hervatting weer een goede ope ning van Saturnus, 12-4, ge volgd door eenzelfde vertoning als in de eerste helft. Einduit slag 19 11. Oase had eigenlijk alleen in de eerste helft moeite met het rom melig spelende Athene: 5-3. De fensief vielen er echter weinig gaten in de defensie voor een goed keepende Monique van der Meer. Dat tastte het zelfvertrou wen van de Haagse formatie zienderogen aan. Na de hervat ting, toen Oase er aanvallend een schepje opgooide door een lichte tempoverhoging zakte Athene snei weg. De defensie stapte niet of onvoldoende uit op de Oase-schutters Marjan van der Geest, Helma Stigter, Lydia van der Poel en Riet Broesterhuizen en dat kwartet en met name Marjan van der Geest profiteerde dankbaar van de hen geboden mogelijkheden. De produktie stopte bij 14 (14-6). Voor Oase scoorden Marjan van der Geest, 5, Helma Stigter, Ly dia van der Poel, Gerrie Hoo- genboom, ieder 2, en Margret Brugman, Riet Broesterhuizen en Jannie Jansen. MMO moest tegen Velo in Wate ringen eerst een surprise ver werken alvorens van repliek te kunnen dienen op de Wate ringse treffers. De surprise, Marga Duyvesteyn, jutte Velo met haar acties zo op, dat MMO na ca. twintig minuten spelen tegen een 1-4 achterstand aan keek. Toen moest de ex-interna tional en Velo-aanwinst met een enkelblessure het veld i MMO kwam nog voor de rust te rug tot 4-5. Toch was het Velo dat daarna het initiatief greep, 8-5. Het halverwege de tweede helft met een armblessure uit vallen van Cora van der Meer deed bij de pupillen van Carel Caron echter juist de vlam in de pan slaan. Met maar een wissel op de bank kwam MMO onstuit baar langszij, 8-8, en als de wed strijd even langer zou hebben geduurd, was Velo nog onderuit gegaan. Nu bleef het 8-8. pia'72 van CWP, rust 4-5, eind stand 8-7 en verloor HVV'70, na een 7-5 voorsprong bij rust, met een puntje verschil van de re serves van Kwiek Sport, 8-9. In de derde klasse moest de kam pioenspretendent Olga Satur nus na de eerste helft tegen een achterstand aankijken tegen Athene 3, 4-5, maar dat werd na de rust op niet mis te verstane wijze rechtgezet, 11-6. MSV speelde in de vierde klasse ge lijk tegen Westlandia 3: 6-6. De heren van MSV speelden in de tweede klasse gelijkop tegen de reserves van Wings, stonden met de rust voor met 10-9 om tenslotte wat onfortuinlijk te verliezen, 18-20. Olympia'72 was in de derde klasse te sterk voor Hercules 2, rust 10-8, eindstand 21-13. FRANK BONTE LEIDEN - Bataven-atlete Marian van Klink heeft zaterdag bij de Alphen-noordcross de race bij de dames gewonnen voor haar club genote Karin van de Berg. Ande re Bataven-overwinningen wer den behaald door Marcel Hons- beek (jongens B) en Oscar Bet gen (jongens D). Veteraan Koos Verhoeven, even eens Bataven, won dit weekein de in Veenendaal een 15 kilome terloop in 48.39 minuten. LEIDEN - A van ti hooft in het afgelopen weekeinde bewezen hoe sterk de club in de breedte maar ook in de top is. Dames en heren 1 speelden met een invaller waardoor normaal gesproken toch sprake is van een ver zwakking. Maar bij Avanti het tegenoverge stelde. Jolanda Noordam nam plaats voor Marijke Olsthoorn. terwijl Ro nald Rijsdorp Bettine Vriesckoop verving Bei den bleven ongeslagen in de ereklasse en maak ten met prima tafelten nis duidelijk hoe blij de rest van Nederland mag zijn dat ze na dit eenma lige optreden weer terug keren in de anonimiteit. De Avanti-heren hoofd macht ui al weken veilig dus Vriesekoop kon rus tig de bruiloft van een ex-bestuurslid gaan vie ren. Bovendien wilde Rijsdorp best wel weer eens invallen. Het grilli ge talent uit Waddinx- veen speelt wel het Win- tercircuit en wilde met de finale voor de boeg zich wel weer eens tes ten. Niet dat de taaie ver dediger veel had ge traind. Precies een week maakte Rijsdorp wat ex tra uurtjes Met een bat zonder lange noppen toog hij naar Apeldoorn, dit om alle critici de mond te snoeren, die zyn sukses van de laatste ja ren aan het vreemde ma teriaal toedachten. Vriesekoop had het tegen de Veluwe nauwelijks slechter kunnen doen want Rijsdorp liet de drie "van Spanje-bro- thers" simpel de hielen Aan een rentree denkt het enige Avanti-enfant ter rible niet. "Moeten er mensen naar feestjes of partijtjes, dan is Rijs dorp present, meer niet". En dan zogenaamde de nodige zelfkennis to nend: "Mijn instelling kan toch niet tippen die Swi< de Groot, laat die jongens lekker spelen." Bezijden de waarheid natuurlijk, de Avanti-man is zeer eerzuchtig maar kan dat van zichzelf zo slecht ac cepteren dat helemaal niet spelen de uitweg is. Niet bezijden de waar heid natuurlijk is het dat Swier en De Groot qua instelling prima zijn. Beiden trainen en leven zoals dat een echte top- speler betaamt en preste ren daar ook naar. Pa trick Swier acteerde bij Scylla vorig jaar al pri ma, de hele top werd mi nimaal één keer versla gen. Zijn overstap naar Avanti deed ten onrech te het idee ontstaan dat zijn prestatie-curve nog sneller zou stijgen. Onzin natuurlijk. Ook vorig sei zoen etaleerde Swier ge breken die zelfs een overstap naar de F.C. Pe king niet weg zouden kunnen nemen. Technisch czien alleen een paar fouten in het voe tenwerk, maar zwaarder weegt de psychologische faktor. De 20-jarige bio- chemie-student kan slecht de concentratie opbrengen die zijn risi covolle spel vraagt. Te gen de Veluwe had dat nipt verlies tegen Jaap en Henk van Spanje tot gevolg Reden tot paniek geeft dit alles niet. Swier wil graag de beste zijn, daarmee bezit hij de be langrijkste eigenschap die nodig is om zich nog verder te ontwikkelen. Voor Robert de Groot geldt een soortgelijk ver haal. Technisch is de jeugdintcrnationaal een juweel. De wil om hard te trainen is er, het is alleen wach ten op het mentaal vol wassenen worden. In Apeldoorn ging EK-gan- ger Jaap van Spanje voor gaas en Henk van Spanje leek bij 4-12 de zelfde kant op te gaan. Bij 4-5 was dat, dus er was spanning te over waardoor het toch nog 21-19 voor de jongste Van Spanje werd. Avanti moest het toen doen met een remise. Gezien het groot aantal net aan verloren partijen een wat ongunstige eind stand. maar wel een die prima is. Het lag voor de hand na dit duel Rijs dorp tot invaller van de week te bombarderen, maar clubgenote Jolan da Noordam dwong een "onbeslist" af door in de eigen Avanti-zaal tegen koploopster Torenstad een identiek huzaren stukje af te leveren. Aan dit duel zit een verhaal vast. Vorige week organiseerde de nationale dames- coach Gerard Bakker een trainingskamp in Kerkrade Iedereen pre sent behalve Jansma en Kloppenburg van Toren stad. Hun afwezigheid kwam niet uit de lucht vallen want al zeker een jaar ligt trainer leerma- kers overhoop met da- mescoach Bakker. De Zwolse trainer wil pra ten. discussie, dat Bak ker na iedere 'daad' ver antwoording aflegt. maar die is daar nou net niet het figuur naar. De irritatie bij de Leidse tafeltennisprofessor groeide en het "Kerkra- de-incident" deed de em mer overlopen. Onder het motto "graag niet dan heel nietwerd het duo voor een jaar uit alle selekties verwijderd. "En zaterdag spelen we met Noordam" moet de Avanti-coach gedacht hebben. De truc lukte. Noordam haalde Klop penburg van haar 100% af bleef verder ongesla gen en trok met Ellen Bakker ook nog het dub bel naar zich toe. Avanti won door deze "Noord- am-impuls" simpel met 6-1. De Hazerswoudse dames staan nu tweede, een punt achter de "Leermakers-babies". maar moesten die stek delen met Scylla dat bij Koningslust ongeschon den bleef. Sophia Vaalburg toonde nu wel genoeg karakter om haar technisch kun nen om te zetten in winst op de zusjes Van Rijs- wijek. De Kruiff en Van Gennip rondden simpel af naar 6-0. De Scylla he ren waren kansloos in en tegen Alkmaar. Van Kantebeen en Regeer was buiten een goede in zet geen winst te ver wachten. Sjoerd Meyer zou tegen moeten kun nen scoren maar de twee weken van schoolwege naar Rome deden de goede vorm van de laaste tijd verdwijnen. In het kielzog van de echte "toppers" spelen in Lei den e.o. een massa sub toppers. Aandacht krij gen zij als gevolg van de aanwezigheid van die "toppers" te weinig. Ie mand als Rob v.d. Zeeuw wint zaterdag in de tweede divisie drie keer tegen koploper Sei ne. Bij elke andere tak van sport zou zo'n pres tatie breed worden uitge meten. Van der Zeeuw moet het doen met de laatste zin waarin dan ook nog moet staan dat de Scylla-reserves hier door verrassend remi seerden. Scylla 3 - Odeon 3-8; Scyl la 4 - Vriendenschaar 5- 5; A dam - Sjaardema 0- 10; Sjaardema 2 Irene 6-4; Phoenix 2 Sjaarde ma 3 5-5; Kluis - Avanti 2 7-3; Avanti 3 Sala manders 2 3-7; Docos - Luto 2-8; Docos 2 - TOP 4-6; Treffers (B) Docos 3 10-0; Treffers 1 - DOV 5-5; Treffers 2 - Tafel- tennishuis 2 6-4; Dames: Avanti 2 Vice Versa 2- 6; Gispen - Scylla 2 3-6.

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 16