assistent (e) PERSONEEU persont per si tiNDERHOUDS- MONTEUR /ICADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN sorieel PI ■PERSONEEU kPERSOI\EELPERsa<a [a n9rsoni "EEL bedrijfseconomisch staffunctionaris m/v goederen administratie olivetti MAATSCHAPPELIJK WERK(ST)ER KWALITEITSCONTROLEUR SENSOR NEDERLAND BV. TRAIN(ST)ER psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" klinisch chemisch analist(e) h.b.o. a INTERNATIONAL MARKETING COÖRDINATOR MEDEWERKER/STER [përsonsëFS" plfl!CK££Lp*i*oo««l PEflSCt£££mricrm' 1 J (wrson—ipTRcj'fjEi personeel Bij de Directie Financiële Administratie en Comptabiliteit in opbouw, die een centrale functie binnen de gemeente zal vervullen, kan bin nen het onderdeel „Commerciële Bedrijfsadministraties" worden ge plaatst een Zijn/haar hoofdtaak bestaat uit: het verstrekken van adviezen van financiële en bedrijfseconomische aard aan de hoofden van directies binnen het gemeentelijk appa raat waarvoor de administratie wordt gevoerd; - het behartigen van de financiële belangen van de gemeente bij de totstandkoming en bij de uitvoering van bouwkundige, civieltech nische en cultuurtechnische aannemingscontracten, bij het verle nen van opdrachten aan architecten en adviseurs alsook bij de af wikkeling daarvan; het opstellen van de jaarbegroting en budgetten ten behoeve van directies en/of takken van dienst met de bijbehorende manuur- en materieeluurtarieven. Functie-eisen: S.P.D. I en II of een hiermee vergelijkbare opleiding - meerdere jaren ervaring redactionele vaardigheid en goede contactuele eigenschappen. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring tot f 5008,— bruto per maand, (hoofdcommies B). Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze adverten tie te richten aan de Directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, met vermelding van vacaturenummer 81-085 op brief en envelop. Olivetti Nederland, dochteronderneming van Europa's grootste producent van systeemapparatuur, zoekt op korte termijn voor haar hoofdkantoor in 's-Gravenhage een De afdeling Goederen Administratie beheert, administreert en distribueert onze goederenvoorraad. Onze nieuwe assistent(e) heeft een opleiding op HAVO/MAVO-niveau en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Leeftijd minimaal 25 jaar. Naast administratieve ervaring wordt bekendheid met in-/uitvoer van goederen en kostpnjscalculaties op prijs gesteld. Als u wat voelt voor deze functie met interessante toekomstmogelijkheden, bel dan snel voor een afspraak. Olivetti nederland b.v afdeling Personeelszaken, Lange Voorhout 86, 2514 EJ 's-Gravenhage. Telefoon (070) 614361 STICHTING CENTRUM '45 De staf van de therapeutische gemeenschap Centrum '45, het Centrum voor medische en psychologische behandeling van verzets- en vervolgings slachtoffers zoekt op korte termijn een (voor een full-time funktie) Taakomschrijving: De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het begeleiden van individuele cliënten in hun maatschappelijke problemen, en het onderhouden van con tacten met andere instanties. De maatschappelijk werk(st)er moet zijn hulp verlening kunnen afstemmen op de doelstelling van de therapie in Centrum '45. Tevens wordt van de functionaris verwacht, dat hij zal participeren in alge mene stafzaken. Vereiste vooropleiding: Sociale Academie (HBO-niveau) en enige jaren er varing in het maatschappelijk werk. Het salaris is conform de NZR-schalen voor maatschappelijk werkenden, afhankelijk van opleiding en ervaring min. 2.654,72 en max. 3.999,18. Opname in het pensioenfonds P.G.G.M. Sollicitaties binnen 2 weken na datum verschijning dezer advertentie richten aan de sollicitatiecommisie t.a.v. de heer J, Freeke, Centrum '45, Rijnzicht- weg 35. 2345 AX Oegstgest Inlichtingen (na 19 00 uur) te verkrijgen bij Josefien Sjoerds, tel. 01848- 3912. of bij Jan Freeke, Centrum '45, tel. 071-155242. SENSOR NEDERLAND BV, een leidinggevend bedrijf in de vervaardiging van seis- mografische meetinstrumenten zoekt een Persoonlijke, schriftelijke of telefonische sollicitaties wor den ingewacht op ondergenoemd adres door de heer Van Es. Rouwkooplaan 8. 225VAP Voorschoten, telefoon 01717-3941 Ike zaterdag de personeelsrubriek sluit 2 dagen vóór verschijnen op donderdag 15.30 uur Telefoon 071-144941 toestel 128 Ans de Bruin toestel 129 Cock Juflermans is een bedrijf dat prints (gedrukte bedradingen) maakt voor de elektronische industrie. Als gevolg van uitbreiding van de werkzaamheden heb ben wij een vakature voor een Wij vragen: Taakomschrijving: - Het regelmatig kontroleren en onderhouden van het machinepark - Medewerking verlenen aan diverse testen en projekten Een en ander zal in nauwe samenwerking gebeuren met de afdeling kwaliteitsbewaking. Opleiding: M.T.S. - E of W.T.B. of L.T.S. - E of W.T.B. met vervolgcursussen. Voor deze verantwoordelijke funktie is goede inzet, ac curatesse en interesse in het printproces een vereiste. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: MEDIFO B.V. Wij zoeken een voor de melsjesgroepen turnen op maandag. Vereist: diploma verenigingsleid(st)er. Inlichtingen: 01729-8782 of 8689. "Z Paviljoen HOUTRUST, één van de drie paviljoenen van het psycho-geriatrische blok van ons ziekenhuis vraagt 2 unit- koördinatoren voor de dagelijkse leiding van de twee units van het paviljoen. Houtrust is een paviljoen, waar dubbel gehandicapte psycho geriatrische patiënten verpleegd worden. Onze eisen voor deze moeilijke maar interessante funktie zijn: - een afgeronde verpleegkundige opleiding A en/of B of HBO-V; - leidinggevende ervaring en de wil en het vermogen tot het op- .bouwen van een team waarin optimale verpleging en verzor ging mogelijk is. Voor informatie en een nadere taak- en I'unktieomschrijving kunt u zich menden tot Niels Schaap, pai iljoenskoordinator. tel. 02502- 2290 of 2302 Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de afdeling personeels zaken. Rijksstraatweg 113. 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. v,- pus In het laboratorium wan het Psychiatrisch Ziekenhuis Sancta Maria is plaats voor een (part-time) voor ±12 uur per week. Werkzaamheden Deze deeltijd-funktie is voornamelijk bedoeld voor met-routinematige speciale onderzoek technieken zoals dunnelaag-chromatografie, vloeistof-extractie, radioimmunologie, hogedruk vloeistofchromatografie e.d. Tijdsduur Voorlopig zal een kontrakt worden gesloten voor de tijd van twee jaar. De tijdsindeling zal in nader overleg geschieden. Inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij ir. J.L.A. Hünteler, klinisch che toestel 343. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervanng, volgens de normen van de N.Z.R. De overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. Uw sollicitaties gaarne te richten aan de heer J.A. Swaalf, hoofd personeelszaken. ■SS* psychiatrisch ziekenhuis sancta maria Reed Rock Bit Company of Nederland B.V. Rooseveltstraat 6, 2321 BM Leiden. Telefoon 071-765900. vraagt een full time Funktle-informatie Reed is een wereldbekende producent van boorbeitels voor de olie- en gas- industrie en maakt deel uit van een Amerikaans concern. De Nederlandse vestiging telt ongeveer 190 medewerkers. Door de expansieve groei is in ons bedrijf wegens verbreding van het werkgebied op de afdeling Marketing plaats voor een International Marketing Coördinator, die na een gedegen in- werkperiode belast zal worden met het uitbrengen van offertes, de orderbe- geleiding, het telefonisch contact met cliënten in binnen- en buitenland en het maken van verkoopanalyses. Deze funktionaris rapporteert rechtstreeks aan de Supervisor Order Services en zal indien nodig als zijn plaats vervanger optreden. Funktie-eisen De voorkeur gaat uit naar een persoonlijkheid met goede contactuele eigen schappen met een opleiding op middelbaar niveau (HAVO-MEAO), Kennis van de moderne talen, waarvan de Engelse taal In woord en geschrilt het belangrijkste is. Een opleiding op het gebied van Marketing en enkele jaren ervaring in een soortgelijke funktie is gewenst doch niet vereist. Leeftijd 20-25 jaar Voor het vervullen van deze tunktie is een behoorlijke inzet noodzakelijk.. Daar tegenover staat een goed salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen Indien u geïnteresseerd bent en meent aan de gestelde eisen te kunnen vol doen, kunt u nadere inlichtingen vragen bij de heer T. W. Kret afdeling Mar keting. Sollicitatie U kunt zowel schriftelijk als telefonisch contact opnemen met de heer F. W. Biegstraaten afdeling Personeelszaken. Wij zijn een snelgroeiend bedrijl en imperleren hddg* waardige medische instrumenten en labaratariumappa- ratuur Momenteel hebben wij een vakature voor een op onze korrespondentfeafdellng. Zijn/haar taak zal bestaan uit hef bedienen van de tekst- verwerkende apparatuur, het zelfstandig opstellen van bneven in de Nederlandse taal en het typen van concept zowel in het Engels als Nederlands. of 11 Wij vragen: - MAVO/HAVO niveau - typediploma - goede kennis Nederlandse taal - in staat zelfstandig te korresponderen (diploma Ned. handelskorrespondentie strekt tot aanbeveling). - eventueel ervaring met tekstverwerkende apparatuur. Wij bieden: Een zelfstandige prettige werksfeer op een kleine afde ling met jonge collega's. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan. Gebr. Paes Centraal Klinisch Haematologisch Laboratorium In het laboratorium worden door de me dewerkers zowel automatisch als manuale routine-haematologische be palingen verricht, waarvan de uitslagen met behulp van een computer worden verwerkt. Het laboratorium beschikt o.a. over de volgende analyse-apparatuur: twee Coulter Counters Model S, één He- malog 8, één Hemalog D, één Auto counter Wij zoeken een analist m/v vac.nr. 140 C.66.43 LD Taak: - verrichten van zowel automatische als manuale routine-haematologische be palingen Vereisten: - bij voorkeur HBO-A (klinisch che misch): - technische belangstelling en hand vaardigheid; - ervaring met het werken In een klinisch chemisch of haematologisch laborato rium; - bereidheid tof het verrichten van on regelmatige diensten. Mogelijkheid tot aanstelling in de rang van analist A. Salaris: max f 2920 bruto per maand. Zeer gunstige compensatieregeling voor onregelmatige diensten (zowel fi nancieel als in vrije tijd). Informatie: voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot mevr. A. den Ouden-Noordermeer. (071-147222, toestel 5556 of sein 400). Commerciële Dienst Bij deze dienst, t.b.v. de afdeling Inkoop, wordt gevraagd een assistent inkoper m/v halve dagtaak vac.nr. 090 S 08 43.LD Taak: deze bestaat uit het assisteren bij het: - inkopen van chemicaliën; - verkennen van de markt; - laten distribueren van de aangekochte chemicaliën; - overleg met leveranciers en gebrui kers. Gevraagd wordt: - LEAO-opleiding (commerciële rich ting) c q MAVO/HAVO of een gelijk waardige opleiding: - ervaring in bovengenoemde werk zaamheden strekt tot aanbeveling Salaris: volgens Rijksregeling tot maxi maal f 2642 bruto per maand bij een vol ledige dagtaak, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring Informatie: nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij het Hoofd Commerciële Dienst, de heer Ft Paling. (071 - 14 72 22, toestel 2792) Bij indiensftreding wordt iedereen direct opgeno men in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 7.5% U kunf solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de diensl personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1981 | | pagina 18